Мінфін - Курси валют України

Встановити
Архівна пропозиція

Інвестування з заставними гарантіями від Cronvest

15%Ставка, річних
+1%Бонус до ставки для користувачів Мінфіну
Ця пропозиція не актуальна

Працюємо з 2000 року

Дострокове закриття депозиту без втрати відсотків

Виплата відсотків щомісяця

Внесок гарантований заставним майном

Умови спеціальної пропозиції

Ставка, річних
15%
Мінімальна сума в доларах
5000 USD
Бонус до ставки для користувачів Мінфіну
+1%
Термін дії
від 1 місяця до 1 року
ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації Рекламодавця. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій.

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Резюме «Мінфіну»

Cronvest кредитує фізичних і юридичних осіб під заставу автомобілів і нерухомості. Інвестиційний підрозділ компанії залучає гроші інвесторів, щоб збільшити обсяги фінансування позичальників.

Компанія кредитує під заставу нерухомості під ставку від 1,5% на місяць, під заставу авто - від 3% на місяць. Тобто її заробіток складає від 18-36% річних або в середньому - від 27% на рік. Частину отриманого доходу компанія віддає інвесторам.

Cronvest видає кредити в доларах, тому і інвестиції залучає в американській валюті.
Реальна дохідність інвестиції зазвичай становить до 15% річних. Вона залежить від суми, яку готовий вкласти інвестор, і терміну інвестування. Але для користувачів "Мінфіну" діє акція: компанія обіцяє 16% річних незалежно від того, на який термін ви вкладаєте гроші. Головне, щоб сума інвестиції була не меншою ніж 5000 доларів.

 

Як все відбувається
 

Компанія - об'єднує інвесторів і позичальників, повністю супроводжує угоду і є гарантом виконання зобов'язань з обох сторін. Всі договори укладаються безпосередньо між фізичними особами.

 

Є 2 механізми інвестування:
 

Перший - договір довірчого управління. Інвестор підписує його з власником компанії Cronvest Сергієм Позняком як фізичною особою. У договорі вказується сума, яку вносить інвестор, а також розмір і періодичність виплати винагороди, яку він буде отримувати.

Другий - підписання угоди між інвестором і безпосередньо позичальником. Останній пише розписку про отримання грошей і зобов'язується повернути їх у визначений термін, а також виплачувати інвестору винагороду за користування грошима. У цьому випадку також оформляється кредитний договір і договір застави.

Зверніть увагу: У договорі і в тому і в іншому випадку буде вказана не ставка прибутковості, а сума винагороди в доларах або в гривневому еквіваленті, яку інвестор буде отримувати щомісяця або в кінці терміну.

Гарантією повернення коштів є заставне майно.

  • Cronvest - входить до групи компаній «FGK financial group» і працює на ринку з 2000 року
  • У компанії є представництва в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Запоріжжі
  • У 2017 і 2018 році «Cronvest» отримала нагороду «Лідер року» за фінансово-економічними показниками
Головна / Бонус від Мінфіну / Інвестиційні пропозиції / Інвестування з заставними гарантіями від Cronvest