Мінфін - Курси валют України

Встановити
Архівна пропозиція

Підвищена дохідність від вкладень у проект «Сімейні молочні ферми»

0,8% від суми вкладу Бонус від Мінфіну
до 21%Розрахункова дохідність згідно бізнес-плану
Ця пропозиція не актуальна

Умови спеціальної пропозиції

Підвищена дохідність від вкладень у патріотичний проект «Сімейні молочні ферми»*
10%
Премія за ризик - прогнозована змінна частина
10%
Мінімальна сума вкладу у гривні
40 000 гривень
Термін інвестицій
До 2025 року
Бонус від Мінфіну
0,8% від суми вкладу
Термін раунду
з 01.04.2023 по 30.06.2023 року
*Всі дані розраховані відповідно до бізнес-плану, складеного Львівською бізнес-школою УКУ. / / / ТОВ «МІНФІНМЕДІА» не несе відповідальності за зміст розміщених на даній сторінці оголошень і достовірності інформації. Ми не гарантуємо якість представлених товарів та послуг і не відшкодовуємо збитки, шкоду та втрати, отримані в результаті здійснення операцій.

Отримайте вигідні умови за онлайн заявку

Ваші дані захищені!

Як отримати бонус:

 

1. Заповнити заявку на бонус

2. Після заповнення заявки укласти договір та внести оплату за договором

3. Підтвердити внесення кожної оплати за договором за посиланням

За умовами Акції виплата бонусу від Мінфіну відбувається протягом 32 днів від дати підтвердження внесеного платежу на порталі

Примітка: при зарахуванні суми договору частинами бонус буде нараховано та виплачено з кожного платежу, внесеного за договором протягом раунду

Куди йдуть інвестиції:

Заплановано відкрити 6 сироварень в областях на заході України та лінію фермерських продуктів потужністю 15 тис літрів як початок виробництва фермерських продуктів (молоко, сметана, масло).

Як вкласти гроші:

Стати фінансовим партнером проекту можуть фізичні особи-резиденти України, шляхом укладання договору інвестиційної позики.

 

Джерело доходу

Інвестиційна програма стартувала влітку 2020 року. За півтора роки спільнота інвесторів зросла до 414 учасників, які інвестували у Проект близько 34 млн грн.

 Загальний розмір фінансування інвестиційного проекту «Сімейні молочні ферми» за розрахунками 5 млрд грн. Із них залучити від інвесторів планується 44%, інші кошти – допомога держави, кредити.

Бізнес-модель проекту «Сімейні молочні ферми» передбачає трансформацію одноосібних сільських господарств у сімейні молочні ферми, а також їх об'єднання у молочні кластери, де створюється вся необхідна інфраструктура для діяльності: кормоцентр, молочний хаб (збирання, сортування молока та лабораторія), ветеринарний центр, нетельне господарство, крафтова сироварня, навчальний центр для фермерів, відділення кредитної спілки. Це сприяє сталому розвитку сімейного молочного господарства та підвищує їх рентабельність завдяки виробництву якісного молока та крафтової продукції.

У 2021 році в рамках розвитку кластеру було відкрито:

♦ крафтова сироварня «Юнікасоль» (с. Буща),

♦ відділення кредитної спілки «АГРО Бізнес Кредит» (м. Рівне),

♦ нетельне господарство та кормовиробництво (с. Здовбиця).

У 2022 році у рамках розвитку кластеру буде відкрито:

♦ пілотна лінія переробки молока (с. Здовбиця).

Переваги інвестиційного проекту:

масштаб – на травень 2022 року мережа інвестиційного проекту «Сімейні молочні ферми» покриває 12 регіонів України;

імпакт-ефект – реалізація цілей дозволить створити понад 20 000 робочих місць, а внесок у ВВП України за попередніми розрахунками становитиме понад 15 млрд грн;

досвід – команда Проекту має понад 10 років досвіду у молочному тваринництві;

державна підтримка – державна підтримка молочної галузі зростає;

участь в державних та недержавних грантових програмах.

Так, за 2021 рік сімейні господарства-учасники інвестиційного проекту отримали близько 10 млн грн дотацій.

 

Про компанію
 

ТОВ «Укрмілкінвест» – компанія-ініціатор створення інвестиційного проекту «Сімейні молочні ферми». Компанія була створена у 2008 році.

Знаходиться у с. Здовбиця, Рівненської обл. Основний вид діяльності - розведення ВРХ.

ТОВ Укрмілкінвест володіє ПСП «Україна» -  однією з найбільших промислових ферм у Рівненській обл.  Поголів'я ВРХ становить 1500, у тому числі 700 корів. Земельний банк – 1800 га.

Інвестиційний проект "Сімейні молочні ферми" стартував у листопаді 2017 року у Рівненській області. За чотири роки його учасниками стали 169 сімейних ферм із 12 регіонів України. Це господарства з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Львівської, Вінницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Сумської, Одеської, Миколаївської обл.

Головна / Бонус від Мінфіну / Інвестиційні пропозиції / Підвищена дохідність від вкладень у проект «Сімейні молочні ферми» від ТОВ «Укрмілкінвест»