- 1 листопада 2016, 16:36
Відповідь на «високий рівень захисту»
Так я згодна, що попала на піратський сайт, але я пересічний громадянин і можливо невмію визначити який сайт справжній, а який фейковий, як і 99.9% всіх клієнтів Ощадбанка. А от служба безпеки банку, де працює підготовлений персонал, незуміла вчасно зупинити грабіж гошей, причому настільки зухвалий, що про високий рівень захисту постидались би говорити. Із 8 спроб 5 разів банк відмовляв у знятті коштів і служба не запросила жодного разу ПІН — код. Це дійсно «високий рівень безпеки», а власник не може двічі розрахуватися, бо на повторне використання картки потрібно ввести ПІН — код. Так від кого ви охороняєте наші гроші?
|
|
0
|
Просмотров: 500, сегодня — 1
- 09:01 НБУ третій тиждень поспіль продає на міжбанку понад $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок
- 14:31 В Україні запроваджують реформу грошового забезпечення військових: як зміняться тилові та бойові виплати
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку


Коментарі