Мінфін - Курси валют України

Встановити
patterson
patterson
Зарегистрирован:
18 квітня 2014

Последний раз был на сайте:
24 червня 2024 о 19:27
Подписчики (2):
Tapacik
Tapacik
40 лет, Киев
Feygin
Юрий Фейгин
76 лет, Керчь
7 серпня 2015, 14:47

Колишній комісар ЄС про ситуацію в Україні (07.08.2015)

В газеті «Sueddeutsche Zeitung» колишній комісар ЄС Гюнтер Ферхойген піддав гострій критиці Європейський союз за пасивність та бездіяльність в Україні, яка стоїть перед обличчям соціальної та політичної катастрофи.

«Відносний спокій в українській державі є дуже оманливим», — каже Ферхойген, пише Rzeczpospolita.

В українському суспільстві «ростуть розчарування і відчай через політичну ситуацію, яка з революцією на Майдані зовсім не покращилася», — каже німецький політик. На його думку, престиж уряду настільки малий, що Порошенко практично втратив підтримку народу. «Водночас, росте популярність націоналістичних сил, які пропагують ненависть. Саме це викликає сильні хвилювання», — пише колишній єврокомісар в «SZ».

«Україна є на межі банкрутства – економіка падає, безробіття знаходиться на рекордно високому рівні; немає ніякої перспективи для покращення, адже хто буде інвестувати в країну за таких умов?», — вважає Ферхойген.

Ферхойген попереджає, що взимку українська криза увійде в новий, більш гострий етап. «Що робить ЄС у світлі цих загроз?», — запитує політик і каже: «Все по старому. Це недалекоглядна і небезпечна позиція», — оцінює Ферхойген.

Ферхойген також розкритикував Угоду про асоціацію Україна-ЄС, як занадто розмита і якій не вистачає пріоритетів. На його думку, угода дає більше переваг саме ЄС, а не Україні.

Хоча Україна загрожує гуманітарна катастрофа, в Брюсселі ніхто не б'є на сполох. «Ця пасивність є безвідповідальною», — попереджає Ферхойген та нагадує, що ЄС сам хотів угоди про асоціацію з Україною «Я сумніваюся в тому, що актори на європейській сцені знають що роблять», — зазначає колишній єврокомісар з питань розширення.

«ЄС несе пряму відповідальність за майбутнє України», — підкреслює в кінці Ферхойген, зазначаючи, що Брюссель повинен негайно зрозуміти, що це насправді означає.

Насправді, тільки Україна та українці несуть відповідальність за майбутнє своєї країни. І як не сумно, згадується епічна фраза колишнього премьєра «браті лапати і йти годувать свою сімью». Щось у тому є панове, саме ми самі і повинні себе годувати. Власною, а не позиченою лопатою.

Просмотров: 2018, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Коментарі - 2

+
0
Adament
Adament
8 серпня 2015, 11:44
#
Спс за перевод ;), но ссылка на источник дополнила бы статью…
+
0
patterson
patterson
8 серпня 2015, 14:39
#
Прошу)
www.sueddeutsche.de/politik/aussenansicht-zur-ukraine-statt-krieg-drohen-hunger-und-kaelte-1.2597603

www.rp.pl/artykul/40,1221090-Verheugen-w--SZ---Ukrainie-grozi-socjalna-i-polityczna-katastrofa.html
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися