- 1 вересня 2022, 23:59
Кредитна картка
У мене є кредитна карта від цього банку, з якої два рази в місяць знімають відсотки на початку, і в кінці, при тому, що кожний місяць сплачую більше, ніж потрібно кожного місяця. Таке в мене вперше. Не рекомендую нікому користуватися послугами Ощадбанку. Це самий жахливий банк в Україні.
|
|
0
|
Просмотров: 344, сегодня — 1
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок
- 14:31 В Україні запроваджують реформу грошового забезпечення військових: як зміняться тилові та бойові виплати
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку
- 17:10 НБУ оновив список бенчмарк-ОВДП: банкам дали більше інструментів для виконання резервних вимог


Коментарі