- 17 червня 2020, 18:41
Бессмысленное отделение
г. Одесса, ул.Ольгиевская, 33. Первый визит 16.06.20 — не работает программа и нет денег наличными, второй визит 17.06.20 — отделение не занимается выдачей налички и не работает программа. До этого раньше тоже заходила и так же мне отвечали. Отзывы обо этом отделении все отрицательные и у всех один и тот же ответ был от сотрудников этого отделения. Сидят две женщины хамки, даже спросить толком не дают. Бессмысленное отделение!
|
|
0
|
Переглядів: 414, сегодня — 1
- 17:04 У Службі зайнятості назвали найзатребуваніші професії із зарплатою вище середньої
- 16:28 НБУ ввів у обіг срібну пам’ятну монету «30 років Конституції України» (фото)
- 13:23 Червневий шторм: чому долар пробив 45 грн і як НБУ стримує ринок за рахунок євро
- 11:29 НБУ планує оновити правила для колекторських компаній: що зміниться
- 27.06.2026
- 15:28 Банки знизили ввезення готівкової валюти до 33-місячного мінімуму: аналітик назвав причину
- 11:44 В Україні вперше арештовану криптовалюуту передали державі: АРМА отримало 372 мільйони гривень
- 09:01 НБУ третій тиждень поспіль продає на міжбанку понад $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок


Коментарі