- 15 березня 2018, 14:08
Ответ
Добрый день. Всю информацию я написала. От себя могу добавить (на комментарии третьих лиц), я неоднократно приходила в это отделение в обеденный перерыв. И никогда не было проблем по самообслуживанию. Думаю ничего не случится, если в обеденный перерыв будет предоставлен доступ для клиентов банка (я клиент банка, имеется карта) для самостоятельной оплаты счетов. Спасибо!
|
|
0
|
Просмотров: 666, сегодня — 0
- 14:10 Податкова розширила бізнес-клуб: які компанії потрапили до переліку
- 12:29 Україна отримала перші 3,2 млрд євро позики ЄС: куди спрямують кошти
- 12:22 Біткоїн впав нижче $60 000, в Японії запустили перший трастовий стейблкоїн: що нового
- 11:52 Яким буде курс долара у другому півріччі: прогноз банкіра
- 10:38 Курс валют змінився: скільки коштують долар і євро 25 червня
- 09:52 Разова виплата до Дня Незалежності-2026: як подати онлайн заяву
- 09:37 Вчителям і соцпрацівникам підвищать зарплати: уряд виділив 6,6 млрд грн
- 09:16 Мінфін провів switch-аукціон ОВДП на 17 млрд грн: що отримали інвестори
- 09:00 Інвестиції за розкладом: як Crypto Bundles від WhiteBIT спрощують вхід у крипторинок
- 08:44 Виграли гроші, смартфон чи авто: ДПС пояснила, які податки доведеться сплатити


Коментарі