- 5 лютого 2010, 0:50
Commerzbank выкупит все акции банка Форум
Кто-то объяснит мне, если Коммерцбанк купит у Юрушева его пакет, то у него будет более 75% акций, для принятия решений больше не надо. Следовательно с рынка банк не будет подметать акции. Так на что же надеются те, кто их сейчас скупает? После доп. эмиссии вряд ли кто-то захочет купить по номиналу в 10 грн., т.е. все выкупит Коммерцбанк и у него будет уже не более 75, а более 83%. Тем более не нужно с рынка подметать. Так где логика роста нынешнего? Объясните нетямущему, плиз.
|
|
2
|
Переглядів: 6464, сегодня — 1
- 18:02 Індекс GTA 6: скільки годин треба відпрацювати в Україні та Європі, щоб купити найочікуванішу гру року
- 17:04 У Службі зайнятості назвали найзатребуваніші професії із зарплатою вище середньої
- 16:28 НБУ ввів у обіг срібну пам’ятну монету «30 років Конституції України» (фото)
- 13:23 Червневий шторм: чому долар пробив 45 грн і як НБУ стримує ринок за рахунок євро
- 11:29 НБУ планує оновити правила для колекторських компаній: що зміниться
- 27.06.2026
- 15:28 Банки знизили ввезення готівкової валюти до 33-місячного мінімуму: аналітик назвав причину
- 11:44 В Україні вперше арештовану криптовалюуту передали державі: АРМА отримало 372 мільйони гривень
- 09:01 НБУ третій тиждень поспіль продає на міжбанку понад $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці


Коментарі - 1