- 7 квітня 2021, 14:47
Про ощад.незадоволено взагалі
Доброго дня.звернулися в ощад по довідку про рахунок картки з Айбен.нам прислали якусь чіпуху: ні бланка, ні печаті… просто куча цифр і все.А кому вона видана і відикого--- невідомо!!! Нормальні, сучасні банки або розміщують на сайті, або особисто на пошту надсилають по запиту клієнтів рахунок на бланку банку, який потім можна роздрукувати і надати фірмі щоб та підкріпила др справи.Так що ощаду ще вилазити савдепії, модернізуватися і повчатися в інших банках.24/7 ніякої підтримки не надає
|
|
0
|
Просмотров: 699, сегодня — 1
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок
- 14:31 В Україні запроваджують реформу грошового забезпечення військових: як зміняться тилові та бойові виплати
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку
- 17:10 НБУ оновив список бенчмарк-ОВДП: банкам дали більше інструментів для виконання резервних вимог


Коментарі