Мінфін - Курси валют України

Встановити
15 вересня 2023, 11:20

«Агропросперіс» експортує зерно через морські порти Хорватії

У перші тижні вересня цього року українські та світові ЗМІ облетіла новина про те, що Україна почала експортувати зерно через морські порти Хорватії. «Агропросперіс» входить до вітчизняних експортерів, які поточного року першими скористалися цим маршрутом. Він став важливим кроком у розширенні української агрологістики на тлі блокади агресором зернового коридору з глибоководних портів Чорного моря.

Для «Агропросперіс» цей напрямок є добре знайомим та успішно використовувався і в попередні роки. Так, протягом 2021−2022 рр. через порти Хорватії наша компанія відвантажила 4 000 т сої без ГМО до Італії. З початку сезону 2023−2024 рр. ми поставили 6 000 т кукурудзи до Італії, 11 000 т пшениці до Іспанії. Продовжуємо програму з накопичення пшениці та сої для замовників у Єгипті та Європі.

У надскладних умовах війни «Агропросперіс» продовжує виробництво агропродукції та її експорт через альтернативні логістичні шляхи. Ми вдячні за кожний день ЗСУ та нашим колегам-аграріям. Зокрема, за самовіддану працю агровиробничих компаній Групи «Агропросперіс» на Сумщині та Чернігівщині. Практично щодня вони вирощують, доглядають за посівами та збирають врожаї під обстрілами. Від вашої мужності та стійкості, як і від нашої солідарності та єдності напряму залежить майбутнє України. Триває робота і Благодійного фонду «Агропросперіс», який на сьогодні надав прямої допомоги 2,4 тисячам постраждалим від війни на загальну суму понад 30 млн. грн.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися