12 серпня 2020, 19:52 Читать на русском

Новий етап РРО для СМБ клієнтів Ukrsibbank: безконтактні платежі у смартфоні з віддаленою реєстрацією відкриття поточного рахунку

Ukrsibbank BNP Paribas Group анонсує для клієнтів середнього та малого бізнесу запуск мобільного додатку, який для здійснення торгово-підприємницької діяльності на законодавчому рівні суміщає чотири сервіси в одному продукті: мобільний касовий апарат, засіб для онлайн фіскалізації та мобільний термінал з віддаленою реєстрацією відкриття поточного рахунку.

Запуск програмних РРО відбудеться вже цієї осені, а в 2021 році Ukrsibbank додасть функцію Tap to Phone, яка зможе перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал — в одному додатку буде поєднано два функціонали, що будуть запущені у два етапи. Адже основною відмінністю такої пропозиції для підприємців буде те, що Ukrsibbank надаватиме сервіс віддалено з можливістю не відвідувати відділення банку для відкриття поточного рахунку.

«З огляду на тенденції ринку України у нових економічних умовах, за останні кілька місяців співвідношення готівкових розрахунків до безготівкових становить 45% до 55% і різниця цих показників стає дедалі помітною. Стратегія банківського еквайрингу стрімко розвивається і ми прагнемо активно трансформувати POS-термінальну інфраструктуру, надаючи представникам середнього та малого бізнесу новітні технологічні рішення для інтеграції у цифрову реальність. Наш продукт поєднає кращий міжнародний досвід, спростить підприємницьку діяльність та розширить мережу приймання безконтактних платежів. А головне, вже зовсім скоро наші клієнти зможуть обрати зручний спосіб відкриття поточного рахунку, як у відділенні, так і без його відвідування – тримати повністю віддалений сервіс, і чотири привілеї у одному додатку», – зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Зазначимо, що новий етап введення РРО для українських компаній вступає в дію згідно з Законом № 128-IX від 20 жовтня 2019 року та Законом № 129-IX від 20 жовтня 2019 року «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися