7 серпня 2020, 18:48 Читать на русском

Кредитування СМБ: відновлення кредитних лімітів у Ukrsib business

Ukrsibbank BNP Paribas Group надає можливість за допомогою Ukrsib business скористатись програмою відновлення кредитних лімітів для клієнтів середнього та малого бізнесу, про що передбачено сповіщення за 2 місяці до закінчення діючого кредитного договору за програмою «Поповнення обігових коштів».

Завдяки системі електронного банкінгу Ukrsib business клієнти середнього та малого бізнесу можуть отримувати пропозицію з попередньо розрахованою сумою кредиту від Ukrsibbank, в тому числі передавати банку електронні копії документів, анкету-опитувальник та отримувати за допомогою внутрішньої пошти системи перелік необхідних документів для отримання кредиту. Після розгляду заявки-анкети і документів з клієнтом зв'язується клієнтський менеджер і озвучує остаточне рішення, домовляючись про підписання кредитних договорів.

«Бізнес можна порівняти з ралі – власна справа, наче болід, вдало фінішує при вчасному технічному обслуговуванні та оперативній роботі команди механіків. У банку так само, швидкість відіграє важливу роль, і ми – частина злагодженого процесу, в якому такий інструмент як Ukrsib business вирішує багато завдань для успішного розвитку середнього та малого бізнесу», — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Основна перевага такої функціональності Ukrsib business полягає у тому, що кредитне рішення приймається швидше за рахунок попередньо зроблених розрахунків та оптимізованого бізнес-процесу, що передбачає мінімальний пакет документів, які клієнти СМБ можуть подати онлайн разом з анкетою-заявкою. Ukrsibbank прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів успішним, безпечним і простим!

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися