Мінфін - Курси валют України

Встановити
6 травня 2020, 17:20

Міжнародна платіжна система LEO підвела підсумки року

Міжнародна платіжна система LEO поділилася основними підсумками за перший рік роботи в рамках МПС. 10 травня 2019 року внутрішньодержавна платіжна система «ЛЕО» отримала новий статус. Відповідне свідоцтво було видано Національним банком України від 26 квітня 2019 року.

Міжнародна платіжна система «LEO» стала четвертою міжнародною платіжною системою з 14 зареєстрованих, платіжними організаціями яких є небанківські фінансові установи. Як повідомляє прес-служба МПС, за рік кількість транзакцій зросла з 5,9 до 17,1 млн.

Більш ніж триразове зростання транзакцій перевищило прогнози аналітиків фінансової компанії «ЛеоГеймінг Пей» (платіжна організація МПС LEO), але дійсно значним виявилося дев'ятиразове зростання обороту. Цьому сприяла і валютна ліцензія, яку ФК «ЛеоГеймінг Пей» отримала 13 лютого цього року.

«Ми неймовірно пишаємося виконаною роботою за цей непростий, але надзвичайно цікавий рік. Успіх платіжної системи – це перш за все успіх всіх її учасників, які щоденно працюють з нами на результат. Я хотіла б подякувати за цю довіру всім нашим учасникам, разом з якими ми робимо український транзакційний бізнес ще сильнішим», — заявила глава фінансової компанії «ЛеоГеймінг Пей» Альона Дегрік Шевцова

На даний момент в платіжній системі 19 учасників, серед яких три комерційні банки (IBOX Bank, Sky Bank і Concord Bank) і 16 небанківських фінансових установ (ФК «Система», ФК «Свіфт Гарант», ФК «Бізнес Рітейл Груп і інші лідери галузі ).

Про ймовірний успіх свідчила і статистика НБУ за 9 місяців 2019 року, згідно з якою міжнародна платіжна система LEO увійшла в топ-7 лідерів за сумою грошових переказів. Таких показників вдалося досягти, в тому числі, і завдяки ряду вдалим активностях для власників карток МПС Mastercard і Visa. Не останню роль також зіграли базові для компанії платежі на користь онлайн-ігор. Зокрема, бренд LeoGaming в цьому році зазначає 8 років ексклюзивного партнерства з компанією Wargaming — видавцем і розробником онлайн-ігри World of Tanks. Українська аудиторія гри налічує понад 7 млн ​​осіб.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися