12 березня 2020, 11:49 Читать на русском

Американців на три місяці звільнять від податків

США нададуть громадянам, малому і середньому бізнесу тримісячні податкові канікули. Таке рішення ухвалено, аби пом'якшити економічні наслідки коронавіруса COVID-19, заявив президент Дональд Трамп. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

США нададуть громадянам, малому і середньому бізнесу тримісячні податкові канікули.

Американський президент також повідомив, що має намір доручити Управлінню у справах малого бізнесу (SBA) «використовувати наявні повноваження для надання капіталу і ліквідності фірмам, постраждалим від коронавіруса». Управління буде виділяти дешеві кредити компаніям постраждалих галузей.

Також Трамп збирається звернутися до конгресу з проханням збільшити фінансування програми кредитування SBA на додаткові $50 мільярдів.

Міністерству фінансів доручено призупинити збір податків з деяких фізичних і юридичних осіб, постраждалих від коронавіруса, без справляння наступних неустойок. Ця міра, як наголошується, забезпечить економіці додаткову ліквідність на суму більше $200 мільярдів.

Президент закликав конгрес «негайно запровадити послаблення в частині оподаткування на заробітну плату». Він також оголосив, що найближчим часом ухвалить надзвичайні заходи для надання фінансової допомоги працівникам, які хворі, які перебувають у карантині або доглядають за іншими через коронавірус.

В кінці лютого американські чиновники у сфері охорони здоров'я попередили, що коронавірус майже точно пошириться країною, хоча невідомо, наскільки серйозним буде його вплив.

У середу генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус оголосив про пандемію у зв'язку з триваючим поширенням коронавіруса в глобальному масштабі.

Коментарі - 3

+
0
Владимир Поливальников
Владимир Поливальников
13 березня 2020, 5:42
#
Интересно, а в нашем укротелевидении эту новость будут обсасывать. Или сделают вид, что не заметили?
+
0
Apollo17
Apollo17
13 березня 2020, 9:21
#
Ни у кого не дисанирует
https://minfin.com.ua/2020/03/11/41532338/
+
0
Владимир Поливальников
Владимир Поливальников
15 березня 2020, 4:03
#
Давно заезженная пластинка про большие налоги с богатых.
Главный секрет успеха - это соблюдение законов (в первую очередь) теми, кто их придумал и, соответственно наказание за их невыполнение. Это отправная точка на пути к сильному и процветающему государству, где к людям относятся как к гражданам, а не физ.лицам.
Диктатура закона - мать порядка.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама