5 жовтня 2017, 19:47 Читать на русском

Кредит ЄІБ в 400 млн євро підтримає бізнес — Мінфін

Міністерство фінансів підтримує розвиток малого та середнього підприємництва завдяки залученому у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредиту у розмірі 400 млн євро.

Міністерство фінансів підтримує розвиток малого та середнього підприємництва завдяки залученому у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) кредиту у розмірі 400 млн євро.
Фото: pixabay.com

Про це заявили в Міністерстві фінансів, повідомляється на Урядовому порталі.

«5 жовтня 2017 року в Міністерстві фінансів підписані угоди з першими відібраними українськими банками (ПАТ «Мегабанк» та АБ «Укргазбанк»), завдяки чому кредитні кошти спрямовуватимуться на фінансування інвестицій та потреб малого бізнесу в обіговому капіталі. Кредитування розраховане на п’ять років із можливістю дальшого подовження строку використання кредитних ресурсів ЄІБ», — зазначили у відомстві.

Читайте також: Мінфін готує стратегію розвитку держбанків

Міністерство фінансів залучило довгострокові кредитні кошти ЄІБ для фінансування проектів малого та середнього підприємництва, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.

Відповідно до умов Угоди з ЄІБ Міністерство фінансів за сприяння Агента – АТ «Укрексімбанк» – надає кредитні кошти відібраним банкам-учасникам для подальшого фінансування ними українських підприємств.

За словами Мінфіну, державна підтримка банківського кредитування МСП допоможе диверсифікувати джерела економічного зростання України та утворити нові робочі місця, сприятиме покращенню бізнес-клімату та допоможе українським МСП вийти на ринок Європейського Союзу.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися