Мінфін - Курси валют України

Встановити
20 грудня 2016, 11:00

Діамантбанк подарував 100 тисяч гривень переможцю акції з нагоди свого Дня народження

Масштабна акція Діамантбанку з нагоди 23-го Дня народження завершилася розіграшем головного подарунку – 100 тисяч гривень. Переможцем став Михайло з Кривого Рогу. Його було визначено за допомогою сервісу генератора випадкових чисел зі списку всіх вкладників, у яких було оформлено депозит за програмою «Класика прибутку» строком на 400 днів.

Також кожного дня протягом двох місяців – з 17 жовтня по 17 грудня – один щасливчик отримував 1000 грн, щотижня – 10 000 грн.

Загалом, у святковій акції Діамантбанку взяли участь майже 10 тисяч клієнтів. Кожен з них при покупці тарифного пакета для фізичних осіб «Депозитний», «Розрахунковий» або «Абсолютний» отримав приємні бонуси: ще один місяць обслуговування в подарунок, один безкоштовний місяць оренди сейфа при оформленні договору строком на 12 місяців, а також додатковий 1% до відсоткової ставки в національній валюті за депозитною програмою «Класика прибутку» на будь-яку суму строком на 400 днів.

Нагадаємо, за результатами роботи на ринку депозитів Діамантбанк увійшов до рейтингу фінансових установ, яким населення України довірило найбільше вкладів у 2016 році.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися