Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 276

NK210119772022-07-04 20:27:39
Зовсім не дотримується чинного законодавства. Сьогодні відправила скаргу в НБУ, завтра в кіберполіції звернуся. Хамовиті малолітні вискочки які дискредитують організацію що з складається враження про контору шахраїв.
Irinn2022-07-01 11:23:03
Замість того, щоб хоч якось йти на зустріч у такі важкі часи для України та українців, ця зграя негідників та шахраїв чинить психологічний тиск на людей своїми щоденними дзвінками та вимаганням коштів! Нараховують відсотки такі, які їм заманеться! Ганебна компанія, підлі працівники, хами! Попри те, що намагаюся хоч якось гасити той кредит, вони все одно дзвонять та вимагають кошти!
Bandurkina2022-06-18 12:21:32
Оформила кредит, на продлении можно сказать оплатила 1/3 суммы. И еще вносила маленькие платежи. Сейчас зашла, в личный кабинет, сумма в 2 раза больше стала 36 тысяч. Я без работы, денег нет. И это они еще пишут, что они придерживаются закона. Военное положение, всем дан указ не насчитывать штрафы и пени. Давайте все дружно писать в нбу. Никто не откащывается отдать тело кредита, но не в 2 раза ж больше. А в суде они точно проиграют.
Turneeva2022-06-08 11:33:52
Брала в кредит кассе 5600, а должна отдать 38тыс грн, я им сейчас объясняю что боевые действия в луганской области, не могу не как вам оплатить
Он звонят моим родным угражают, говорят что ваша дочь *** , и мошенник,
А теперь они мне говорят что 7000тыс верните это без процентов, хотя я брала 5600грн
Самая ужасная МФО компания не кому не советую
Они по человечески не понимают!!!
ketrin1052022-06-03 17:36:31
Телефонують рідним по декілька разів на день. В такий скрутний час, коли коштів не вистачає на їжу. До війни все погашала вчасно, на поступки не йдуть. Сволочі
LESICHKA2022-05-26 04:25:27
Не потрібно розказувати про Закони України! Бо ви жодного відношення ні до законів ні до України не маєте. Ви дно, яке має бути знищено так само як і країна 404. Бажаю, щоб це відбулось якнайшвидше. Москаль вбиває, гвалтує, а ви мразоти останнє забираєте. Люди б по троху вам віддавали те шо (не від солодкого життя) взяли) так ні — вам мало. Нажеріться людського горя усі від директорів ваших до виконавців. Не раджу канторку. Утримайтесь від дешевих своїх коментарів. Хоч тут проявіть наявність здорового глузду.
Niki272022-05-17 14:38:16
До війни не було в мене ніяких просрочок по кредиту. Зараз по ясній причині немає змоги платити. Інші компанії бажають щоб хоть живі були. А ці в***ки дзвонять, шантажують, требуют оплату сьогодні же. Шукати навіть мене їдуть! І це в період воєнного стану. Оператори хамлять і тупо принижують. Розказують шоб їм віддати за кредит виплати від держави на які ми зараз існуємо. Що просто не хочемо платити тому щоб шукали гроші. До війни коли я була їх клієнтом таких проблем не було, тому що все вчасно закривались. Тепер я бачу що це не люди і нічого людського в них немає, і напевно війни в них також не було. Сидять десь в теплому місці і виносять мозок людям які живуть під пулями.
Stas272022-05-14 01:00:38
Пользовался услугами многих мфо, но компания Creditkassa самая конченная компания, все идут на уступки и зарывают вопрос по телу кредита! эта единственная компания которая считает свои проценты, операторы наглые пугают записью разговоров и говорят что у нас раньше (1,5месяца назад)была акция когда можно
Было закрыть кредит без процентов, позвонил попросил закрыть кредит по телу с процентами по договору на момент до военного положения, меня чуть ли не послали, буду с ними судиться НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
klimnata2022-05-03 17:09:14
В такий тяжкий час, коли люди повністю або частково втратили доходи, як і моя сім‘я яка неодноразово брала кредит у цій компанії і погашала!
Менеджер цієї компанії сьогодні зателефонувала і просто почала вимагати оплату в розмірі більше 6000 тисяч до кінця дня ,і погашення боргу до двох тижнів, а це більше 15000 тисяч!
Я почала посяснювати, що раніше спілкувалася з менеджерами і я повідомила, що часткова оплата буде здійснена 5 травня ,і ще часткові платежі я вносила до того!
Що від своїх зобов’язань я не відмовляюсь!
Нащо від даної особи почула знову вимагання внести суму більше 6000 тисяч до вечора, плюс рекомендації перепозичати підняття голосу і хамство!
Щиро не рекомендую, після закриття займу більше ніколи не звернемось повторно!!!
3806390378422022-02-23 13:21:36
Читаю інші відгуки, усіх дурять на 0.01%. Не то що в калькуляторі так вказується, а при оформленні самого кредито чітко писало «у Вас діє пільговий відсотковий період 0.01% на перший раз».
А в самому кінці дали під 2%. Оператори хамлять, нічого не знають тільки як «напишіть будь ласка нам на емейл». Подав клопотання про оману і шайхрайство, будем розбиратись з вАМИ.
-Будь ласка не звертайтесь до цих тварин, Вас обмануть так, що навіть не зрозумієте.
CreditKasa
23 февраля 2022, 15:01
Доброго дня. Наша компанія працює згідно з законами України.

Рішення щодо відсоткової ставки приймає скорингова система на основі введених до анкети даних. Запит на перший кредит під 0,01% може бути відхилений через невисокий кредитний рейтинг та інші негативні сигнали, які були виявлені під час прийняття рішення про видачу кредиту, на основі заповнених вами даних.

При цьому пропозиція позики під 0,01% залишається дійсною для клієнтів з високим кредитним рейтингом.

Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.

Окремо відзначимо, наші оператори завжди дотримуються високих стандартів роботи. Вони ввічливі та адекватні. Усі дзвінки здійснюються з дотриманням законів України. За цим пильно слідкує Служба якості.

Будь ласка, надайте ваш мобільний номер телефону для більш детальної перевірки.