Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 386

Dasha312024-03-01 10:46:31
Компанія просто ужас. Якщо вас стануться якісь непередбачувані проблеми і ви вийдете на просрочку то знайте на уступки не підуть і не війдуть в ситуацію. І пофіг що в людини сталося головне вибити гроші і більше відсотків нарахувати. Не подумала б що таке жахливе ставлення до клієнтів але в людей можливі статися неочікувані проблеми в житті просрочка 4 дні в мене а вони взагалі не хочуть мене чути і піти мені на зустріч. Хоть інші компанії з розумінням поставилися до моєї ситуації і запропонували лояльні умови а ці тупо нелюди. То краще 100 раз подумайте чи варто в цій компанії щось брати краще в інших ніж в цій!!!
1 марта 2024, 11:56
Доброго дня. Наiа компанія працює в рамках діючого законодавства України, так само як і наші оператори — вони завжди ввічливі та чемні. Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані або номер договору в приватні повідомлення, ми проведемо додаткову перевірку.
3/5
LorenaFlo2024-02-28 15:33:25
Я не знаю хто винний, але гроші прийшли і ними не можна було користуватись добу, в той час як вони були потрібні терміново! Незадоволена це м'яко кажучи.
29 февраля 2024, 8:34
Доброго дня. Дуже шкода за таку незручну ситуацію. Будь ласка, напишіть Ваші контактні данні або ж номер договору в приватні повідомлення, ми передамо інформацію для детальної перевірки.
Нікіта2024-02-21 16:24:47
Как постоянный клиент могу сказать, что в целом сервис хороший да и приложение неплохое. С возвратом проблем у меня не было, оформить кредит на месяц считаю одним из хороших вариантов.
22 февраля 2024, 8:18
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашої компанії
Lyuda162024-02-06 13:46:21
Жахлива компанія! Намахують людей, жодної лояльності і багато «схем» щоб здерти гроші. Брала кредит на 13000, просрочила на ОДИН ДЕНЬ! Бо не було ні жодних смс нічого, попутала дні. На наступний день дзвонять і кажуть що до оплати вже майже 22 ТИСЯЧІ!!! Хоча кредит брала під відсоток де мало вийти з тоі суми всього 30 грн!!! А тут вони поміняли відсоткову ставку за один день, ДОГОВІР НАПИСАНИЙ НЕНАЛЕЖНИМ ЧИНОМ. Бо я його читала, такого не було. Вони написали десь в кінці цю фразу, що поміняється сума в разі просрочки. Я взяла адвоката для переговорів бо здалось це незаконним. І щ кожним днем там захмарний %
6 февраля 2024, 16:46
Доброго дня. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик.
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Будь ласка, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
Setok2024-01-29 11:19:39
Я выражаю благодарность CreditKasa за оперативное и профессиональное решение моих финансовых вопросов. Этот сервис стал для меня настоящим спасением в трудные моменты.

Уже несколько раз обращался за кредитом онлайн, и каждый раз получал быстрое и эффективное обслуживание. CreditKasa действительно заботится о своих клиентах, предоставляя кредиты тем, кто сталкивается с отказами в банках.
29 января 2024, 11:50
Вдячні за позитивний відгук
Delon2024-01-29 10:26:45
Жаліються ті хто бере грощі і не думає про те, як їх повертати, якщо ви відповідальна та доросла людина, то і проблем немає. Повертаю завжди вчасно.
29 января 2024, 10:38
Доброго дня. Дякуємо за гарний відгук. Із задоволенням продовжимо співпрацю
varvara272024-01-25 12:35:39
С*** телефонні терористи! Скільки разів на день вам дозволено дзвонити? Мало того, тривога на вулиці — ви телефонуєте, ніч — ви телефонуєте? А тепер принципово — кредит не віддам, телефон зміню і дзвоніть в рельсу по Донецьку. Придурки!
25 января 2024, 12:40
Доброго дня. Нам дуже шкода щодо негативного досвіду співпраці з нашою компанією. Нана компанія працює в рамках діючого законодавства України, так само як і наші оператори — вони завжди ввічливі та чемні. Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані або номер договору в приватні повідомлення, ми проведемо додаткову перевірку.
Нестор2024-01-23 22:47:51
Черех приложение брал тут кредит. Приложение норм, особенно если нужны срочно деньги и не хочешь выходить из дома. Не нужно никаких дополнительных документов и справок, только паспорт и инн. Грамотно созданный сервис, рекомендую всем!
24 января 2024, 9:19
Дякуємо за позитивний відгук. З радістю продовжимо співпрацю
VadimZay2024-01-22 15:28:58
Звик звертатися до фахівців які працюють не перший день, мають репутацію, тому до якоїсь ноунейм би не звернувся. Як і очікувалось тут все зрозуміло і читко. Дякую за співпрацю!
23 января 2024, 9:14
Дякуємо за гарний відгук
Максим2024-01-18 12:51:58
Часто беру тут небольшие кредиты на свои нужды. Первую мою заявку одобрили через 15 минут, сейчас же как постоянному клиенту одобрение происходит за пару минут. Благодарю.
18 января 2024, 14:32
Дякуємо за гарний відгук. Із задоволенням продовжимо з Вами спіпрацю.