yumaxg 22 августа 2023, 14:06
Була необхідність переказати велику суму коштів на рахунок іншої приватної особи. Створивши платіж 3 серпня 2023 року і отримавши лист від фінмоніторингу був абсолютно спокійний, що ця перевірка швиденько закінчиться, адже документи всі в порядку. Є документи як походження коштів, так і того куди вони направляються.
За три чотири дні після декількох, дивних, уточнень документів, ми узгодили із банком, що документів достатньо для перевірки :). Очікування, що перевірка, щось перевіряє розвіялися на день другий.
Спроби писати на підтримку банку закінчилися відмовками, що банк має право блокувати БУДЬ-ЯКІ платежі, якщо вони здадуться підозрілими на срок до 60 днів (згідно 4.3.23 пункту правил роботи банку) і тим що перевірка проводиться.
Раз в тиждень, я пишу лист на фінмоніториг банку, чи потрібно надати ще якісь документи і, що я готовий із свого боку повністю посприяти, щоб пришвидшити перевірку. На що отримую лист
>>> Доброго дня! На поточний момент питання знаходиться в роботі, як тільки для вас з’явиться інформація, ми вам повідомимо.

Жодних коментарів і інформації, чому перевірка триває так довго ітд., я не отримав. (неможливо отримати навіть інформацію, скільки в середньому триває схожа перевірка :))

Це перша така серйозна із Монобанком, надіюся це не хтось пішов у відпуску і чекають на нього.
22 августа 2023, 14:55
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
dgrebeniuk 22 августа 2023, 10:13
22 серпня 2023, отримав повідомлення з відмовою в обслуговуванні без причин на це, так як карткою не користуюсь, на моє прохання надати причину для розірвання договору мені відмовили, хоча за законом, банк має надати документ з причиною відмови в обслуговуванні, якого на мою вимогу також не надали.Вони перенаправляли на політику яку я прийняв, але в політиці банку яку ми підписуємо під час відкриття картки ніже не написано. шо банк має право не повідомляти причину. Прохання формити апеляцію або звернення до банку проігнорували
22 августа 2023, 18:06
В анкеті, яку ви підписували, при отриманні/активації картки зазначено «Ця Анкета-заява разом із Умовами і правилами обслуговування в АТ „УНІВЕРСАЛ БАНК” при наданні банківських послуг щодо продуктів monobank | Universal Bank, таблицею обчислення вартості кредиту і паспортом споживчого кредиту, що розміщені за посиланням www.monobank.ua/terms; тарифами, що розміщені за посиланням www.monobank.ua/rates, складають Договір про надання банківських послуг“
Відповідно до умов та правил банку 10.4.1. Договір може бути розірвано за ініціативою однієї із Сторін
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
anny2017 22 августа 2023, 9:38
20.08 з моєї картки відбулося списання на суму 459.77 грн.
Як виявилось, це шахрайські схеми cvmaker.com.ua, в яких ти не оформлюєш підписку, але тобі її дають, а потім не можеш скасувати. Вони вже намагалися 20.07 і 24.07 списати з мене гроші. Не вийшло тільки тому, що в мене їх не було. Більше того я всі ці платежі в моно блокувала.

Проте 20.08 монобанк, після мого поповнення картки 08.08, вирішив все ж, що треба заплатити цим шахраям. Без мого підтвердження. З кредитного ліміту. З подвійною конвертацією.

На питання до підтримки банку, вони кажуть, що запит був з іншого терміналу, тому ми списали. На вимогу зробити чарджбек, вони як заведені, кажуть, що їм шкода, але вони не можуть. Бо це ж за підписку, такі платежі списують автоматично. Якщо я не згодна і підписки я нк маю, вони люб’язно скинули мені типовий пустий шаблон заяви до поліції. Який можна скачати в тому ж гуглі. Більше того, Вам всеодно скажуть заповнити їх бланк, тому як би бланк монобанка можете і не друкувати. Сенсу нуль.

Я його написала. І 21.08 я звернулася знову до банку, тому що органам треба дані про те, на яку юридичну особу, на які рахунки пішли кошти тощо. Підтримка монобанку (яка тільки вчора казала, як вони активно і плідно готові співпрацювати з органами щоб знайти шахраїв) каже, А В НАС НЕМА НА ЖАЛЬ ТАКИХ ДАНИХ. Тобто списувати кошти у вас всі дані є і навіть чхати на людину, чи вона підтверджує це. Але тут даних різко нема. Куди пішли кошти? Кудись.
Кажуть, що тільки ті дані є, які в квитанції про оплату. А там жодної інформації.

Причому бачу у відгуках про cvmaker, що в листопаді 22 року в цій же ситуації з цією ж компанією монобанк знав і вмів робити чарджбек. Причому швидко і бкз нервів. А тут різко чую постійне ЦЕ НЕ ВАШ ВИПАДОК. А що ж змінилося?

Ось так якийсь сумнівний сайт з купою відгуків щодо шахрайства переміг всю систему захисту монобанка, що ті аж не можуть знайти, куди ті кошти в них пішли.
22 августа 2023, 12:22
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі та допомогти
Руслан Калинич 22 августа 2023, 1:24
Вывел деньги с космолота на монобанк, в космолоте пишут что вывод успешен, а на монобанке нету
22 августа 2023, 8:58
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації
Natina1303 19 августа 2023, 1:00
Моя дочка перерахувала мені кошти з закордону у розмірі 100 евро через платіжну систему Свіфт на еврову картку я перевела іх на гривневу карту і мені заблокували картку. Попросили пояснення платежу, що це дійсно мої родичі. Я відправила данні що це дійсно моя дочка але картку так і не розблокували. Це просто цинічний грабунок. Я просто в шоці від цього. Віддайте мої гроші!!!
19 августа 2023, 8:37
Innakost 18 августа 2023, 18:31
Я здійснила платіж на карту через систему моно-банк. Обрала користувача з телефонної книги Vadim — далі переказати кошти (висвічується його ім'я та фото) — далі вказала суму платежу. Все і сиджу собі спокійна. За пару тижнів виявилось, що кошти не надійшли отримувачу. Я зайшла до картки з вказанням переказів, дата 31,07 отримувач Vadim, формую платіжку (номер карти 5375 4141 4378 9419 Вікторія Г. Тобто фото одне (чоловіче, імя Вадим), а кошти надходять на рахунок сторонньої особи. При тому, що при здійсненні платежу не було вказано, що отримувачем є Вікторія Г. Як таке взагалі можливо?!!! Виходить якимось дивним чином, що при переказі на карту з телефонної книги можуть бути привязані банком зовсім інші користувачі і цього навіть не видно при здійсненні платежу?! при зверненні до служби підтримки банку про помилковий платіж неправомірному отримувачу з проханням заблокувати вказану суму, банк сказав, що «отримувач очікував ці кошти, а тому повертати їх не збирається. Звертайтесь до Суду». ну-ну…Хіба це не пряме нехтування ст. 86 ЗУ «Про платіжні послуги» надавач платіжних послуг (банк) несе відповідальність за виконання помилкової, неакцептованої платіжної операції і зобов’язаний, а у користувача з’являється право на відшкодування шкоди завданої помилковою операцією«.? Хоч закон передбачає: У разі виконання помилкової платіжної операції на рахунок неналежного отримувача надавач платіжних послуг зобов’язаний негайно після виявлення помилки переказати за рахунок власних коштів суму платіжної операції отримувачу, а також сплатити йому пеню в розмірі 0,1 відсотка суми простроченого платежу за кожний день прострочення від дня завершення помилкової платіжної операції до дня переказу коштів на рахунок отримувача, але не більше 10 відсотків суми платіжної операції.»
Я розумію, що неправомірний отримувач непорядна Вікторія Г. 5375 4141 4378 9419 сидить радісінька, що надурняк отримала 3000 грн (Ще б пак «Вона іх очікувала», хто б не очікував?! і відмовляється їх повертати.) Але є ж як так може бути, що відправляєш одному користувачу (за іменем з телефонної книги), а натомість отримує інший?! При тому що при преказі зовсім НІДЕ не вказано, хто отримувач коштів. Лише це можна виявити при формуванні платіжки, коли гроші відправлено і повернути їх не можна «бо вони очікувані».
Я хочу застерегти всіх користувачів mono банк, що виходить банк якимось чином може на власний розсуд прив’язувати до номерів телефонів картки сторонніх користувачів. При переказі РЕАЛЬНОГО отримувача не вказано. Служба підтримки не заперечила, що у них також фото Вадима висвічується (а не Вікторії Г). І ми не знаємо, скільки ще таких неправомірних переказів здійснено, кошти повернути не можливо. Отримати інформацію щодо неправомірного отримувача також, оскільки це «банківська таємниця, яка не розповсюджується». Навіть прізвище отримувача приховано.
Виходить відправник коштів особисто не вводячи номер картки отримувача, а користуючись сервісом банку за переказом з телефонної книги, може іх надіслати будь-кому і цього навіть не видно. от вам і сервіс. «звертайтесь в суд» — каже банк.
От чесно, мені б дуже хотілось знайти людей, які опинились в подібній ситуацїі, оформити колективне звернення до цивільного суду в першу чергу до банку. Щоб виправити «сервіс», щоб здійснення банківських операцій було максимально прозорим, щоб виключити отакі операції підміни карток, оскільки це явне шахрайство.
18 августа 2023, 20:31
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми відображаємо назву контакту відповідно до того, як він записаний у вас в контактній книзі
Рекомендуємо звернутися до Цивільного Суду, ви маєте право стягувати безпідставно отримані кошти з неналежного одержувача, керуючись ст. 1212 Цивільного кодексу України
Уточнити контакти цивільного суду в вашому регіоні або подати позов онлайн можна на сайті «Судової влади України» https://court.gov.ua/
Lacki23 18 августа 2023, 10:23
З самого ранку отримав «У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користуванні нашою карткою.», а замість причин «Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.» та приховування її за пунктом 10.4.3. Чи можна вважати таке поводження з клієнтом без кредитів та дотриманням умов банку доцільним?
18 августа 2023, 12:53
Катерина Алексєєва 16 августа 2023, 23:42
Живу в Польщі і з початку війни мені вдавалося поповнювати банки за допомогою еппл пей, до якого прив’язана картка банку ING. Останнім часом платежі не проходять, по стороні банку ING все затверджено, але коли повертаюсь до сторінки банки замість підтвердження — «Couldn't process request
Вибачте, виникла непередбачена помилка. Спробуйте повторити операцію пізніше.» Чи можете це перевірити?
monobankua 17 августа 2023, 15:36
Банк може відхилити поповнення як ризикове. Система безпеки автоматично перевіряє кожен платіж та ризикові відхиляються з метою безпеки. Рекомендуємо скористатися іншою карткою для поповнення.
Mykhailo77 16 августа 2023, 19:37
Заблокували карту дружини, на яку вона отримувала тільки платежі від доньки ФОП, яка до того ж обслуговується в цьому ж банку. Дружина витрачала кошти на власні потреби та оплачувала оренду квартир. Що саме не так не пояснили, але в сухому залишку «відмовили в обслуговуванні». Цікавий банк, але неадекватні критерії та відсутні хочаб трохи зрозумілі пояснення. «На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користуванні нашою карткою.» Тож, дружньо закриваємо рахунки в цій установі всією сім'єю, не будемо ламати собі нерви. Ну й знайомим інформацією поділимось, нехай тричі подумають користуватись сервісами моно.
monobankua 17 августа 2023, 9:19
Роман Коренчук 16 августа 2023, 13:21
Це єдиний дійсно прозорий банк. Те що вони рекламують, те і зазначено в їхніх юридичних документах. Здається що це нормально і так має бути, але у мене є досвід користування іншим банком, де ніби пільговий період до 62 днів, але коли тобі з першого дня починають нараховувати відсотки, то дізнаєшся що там є деякі умови.

Це як в законах — є дух і є літера. В моно все співпадає — якщо я відчуваю що так має бути, то воно дійсно так і є :)

Знову ж таки, на відміну інших банків, де очікуєш одне, потім сплачуєш купу прихованих комісій, а тобі у відповідь «у нас в умовах обслуговування все написано».

Ще хочу висловити подяку службі підтримки — вони дійсно стають на сторону клієнта і намагаються вирішити проблему на його користь. Хоча могли б просто сховатись за юридичними документами та іншими умовами обслуговування, як це роблять в інших банках.

Саме тому читаючи негативні відгуки про моно у мене в голові майже завжди питання «а до чого тут моно?»))
monobankua 16 августа 2023, 14:59
Дуже дякуємо за високу оцінку і відгук
Микита Лещенко 14 августа 2023, 17:15
Анкету не надають через технічні причини.
Вимагають оплату неіснуючих боргів.
Найгірший банк україни.
Була ситуація із блокуванням власних коштів.
Підтримка нічого не вирішує, тільки відмовки!
Продають інформацію третім особам.
monobankua 16 августа 2023, 15:46
Дуже шкода що у вас склалась така думка.
Ми передали ваші комунікації на перевірку якості. У разі виявлення порушень, ми застосовуємо заходи згідно з внутрішніми процесами.
Також бачимо, що інформація щодо ваших запитів була раніше надіслана у вигляді офіційних відповідей на вашу пошту
Минфин
Ответ администратора
17 августа 2023, 18:44
Відгук не зарахований (на 16.08.2023).
dbk 14 августа 2023, 15:01
Мій рахунок було заблоковано фінмоніторингом через виведення особистих коштів із біржі Бінанс за допомогою р2р. За рік використання це вже 3 блокування. Минулі два рази розблокували швидко після надання скріншотів з Бінанса, проте було урізано місячний ліміт на зарахування і, я так розумію, я потрапив у якийсь «чорний список» їхнього штучного інтелекту. На цей раз зажадали ще й форму ОК-5. Через тиждень після надання форми, на питання про те, коли ж вирішиться моє питання, відповіли, що як тільки «розглянуть» так відразу мені про це повідомлять, а також «втішили», що розглядати питання вони можуть до 60 днів (так-так, 2 місяці, це не друкарська помилка). З урахуванням компьтеризації всіх процесів особисто мені незрозуміло, що можна розглядати так довго.
14 августа 2023, 16:21
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Колеги займаються перевіркою та нададуть інформацію, щойно вона з'явиться
Lazaro 14 августа 2023, 14:32
З осені минулого року займався волонтерством, робив збори та допомогав військових. Досить давно отримую повідомлення від банку про розірвання відносин без будь-яких пояснень. Але я розумію, що скоріш за все це сталось через багато зарахувань на картку.

Нещодавно звернувся до банку з проханням розблокувати рахунок, запропонувавши всі докази, що посвідчують мою волонтерську діяльність (інвойси на оплату дронів, чеки, переписки з військовими та фотозвіти від них, іменні подяки від бригад), на що банк всеодно відмовився це розглядати, хоча сам проводив перекази за інвойсами і тд
14 августа 2023, 15:50
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
krv77 14 августа 2023, 9:21
В общем приложение удобное, и быстрое, по сравнению с другими банками.
Но есть нюанс.
На экране ввода пинкода ссылка «Забули PIN-код». После её нажатия нет подтверждения, что пользователь действительно собирается сменить пинкод. И действие необратимо — пока не сменишь, в приложение не зайдёшь.
Случайно её нажать очень просто.
А вот при смене пинкода требует видеоидентификацию, слава девелоперам — автоматическую. Но всё равно это долго и неудобно. Пришлось даже побриться, ибо не распознавало. Жаль бороду…
14 августа 2023, 11:26
Дякуємо за зворотний зв'язок
Передали колегам ваш відгук, будемо вдосконалюватися
Раніше була функція вводу показників лічильника газу (споживання), тепер такої функції немає. Написав в підтримку, відповідь «що постачальник не запитує цю інформацію та для проведення платежу вона не потрібна»? За що платити? Тільки сумма?
Далі… «Передавати показники через кабінет постачальника послуг» Може там і платити?
Пишу, що ця функція є в іншому банку. Проблема зі сторони моно, а не зі сторони постачальника послуг
+ Ця функція є в МОНО постачальник розподілу газу.
Розподіл газу є, використання газу немає? Як так?
14 августа 2023, 11:22
Дійсно, якщо компанії непотрібно отримувати показники лічильника, то у нас не буде можливості їх вказувати в застосунку
Сама компанія Нафтогаз не займається показниками, ними займаються компанії з розподілу газу, саме тому по ній є можливість вказати показники лічильника
sem211 13 августа 2023, 6:44
Являюсь несчастным клиентом монобанка.
1. 9 мая 2023 г. на счета был наложен арест исполнительной службой. на тот момент на счатах было 4990грн.
2. 13 июля исполнитель выносит постановление про остановку исполнительного производства в связи с моей службой в ЗСУ.
3. 7 августа 2023 г. доблестный монобанк переводит сумму 4990грн. на счет исполнительной службы. Ну перевели и перевели. но гарячая линия доблестного монобанка отказывается предоставить документ согласно которого они так поступили, (имеется ввиду платежное поручение от исполнителя), а сама транзакция в личном кабинете выглядит так, как буд-то я по собственной воле сделал этот перевод.
4. В материалах исполнительного производства отсутствуют данные про платежное поручение, исполнитель его не выносил, кроме того исполнительное производство остановлено 13 июля. А монобанк, выходит, просто так разбрасывается деньгами клиентов, и потом не может ответить чем он руководствовался когда эти деньги раздавал.
monobankua 13 августа 2023, 14:47
В обов'язки банку входить накладення арешту або списання за запитом виконавчої служби в рамках поточного законодавства.
Радимо врегулювати питання з виконавчою службою. Як тільки ми отримаємо інформацію про зняття арешту – обмеження буде знято.
Виконавча служба може надіслати нам документ на юридичну адресу банку. Також виконавча служба може відправити постанову про зняття арешту з накладеним ЕЦП електронною поштою Універсал Банку contact@universalbank.com.ua.
Стосовно запиту платіжного доручення, питання в роботі. Колеги зв'яжуться з вами, як буде інформація.
snezanaakhsi776 12 августа 2023, 18:56
Створювала собі картку для того, щоб була можливість оплатити чи отримати кошти. Після створення картки її заблокували на наступний же день) Писала в підтримку, на що лише отримала відповідь про те, що зібрали досталь інформації і заблокували рахунок. Не розумію, яку інформацію. Кредитів не маю, заборгованостей також. Монобанк відмовився назвати причини блокування і зробити картку я не можу на великий строк. А чому ж? Пояснення не маю. Скоріше за все це через окуповану територію) Дуже цікава політика у монобанку до громадянин України і до людей, які не мають виходу.
monobankua 13 августа 2023, 11:22
Написали вам в особисті повідомлення, для уточнення інформації
Antonina1234567 11 августа 2023, 2:32
Чудовий, зрозумілий і зручний онлайн-банкінг.
Уже є клієнтом приблизно 3−4 роки.
Недавно сталась ситуація з шахрайськими діями.
Служба підтримка відреагувала чітко і ефективно. В даному випадку, можливо було здійснити повернення коштів, шляхом оскарження. Дякую, за оперативність.
Готові завжди допомогти.
Деталі послуг чітко відображені у застосунку та на сайті банку.
Чудовий і простий у користуванні банк
11 августа 2023, 10:41
Дякуємо за відгук, постараємось і надалі радувати вас!
Rusghhgh 10 августа 2023, 13:58
Блокирую личные деньги без причин
10 августа 2023, 14:36
Розуміємо, що ситуація неприємна
Рух коштів було обмежено на підставі отриманого листа від виконавчої служби про встановлення арешту
Ми вже отримали інформацію від виконавчої служби на зняття арешту, всі обмеження зняті
Yuliia1988 8 августа 2023, 8:33
В мене самовільно списались кошти на суму майже 425 грн (google платіж), все що може моно банк це порекомендувати звернутись до поліції с заявою і потім повернути гроші за рішенням суду.Я розумію що сума невелика, але якщо у банка дірява система безпеки й нема підтвердження на оплату в інтернеті, то сам моно повинен компенсувати гроші.
monobankua 8 августа 2023, 11:55
Всі наші карти підтримують протокол захисту 3дс.
При цьому не всі сайти його використовують, при цьому ризики за такими операціями вони беруть на себе, а значить, успіх оскарження дуже високий.
У нашому застосунку можна обмежити ці операції без підтвердження в інтернеті. Або дозволити та встановити денний ліміт на такі операції.

Колеги опрацювали вашу заявку на оскарження, та надали вам відповідь та додаткову інформацію у чат
Полезный комментарий
Yuliia1988 8 августа 2023, 12:58
Я не знаю що Ви прочитали не так,але є факт що був здійснений платіж Гугл без моєї авторизації і мого відома,навіть повідомлення не прийшло про зняття коштів. На даний час проблема вирішена.Дякую моно.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank