Закрыли счет в одностороннем порядке с суммы 136000 взяли 20% комиссию за перевод денег нигде такого в мире нету потом тыкают что у них это указано на самом деле этого нету и я не соглашалась на такую комиссию и в договоре нету
Наташа Закаблук 12 апреля 2024, 16:25
Вже 2 години поспіль, спілкуюся з приводу закриття рахунку. Достукатися до підтримки — нереально. Потрібно тупо сидіти в месенджері і чекати по півгодини поки тобі напишуть. Якщо відволіклась в не встигла — вони розмову швиденько закривають.
Рахунок так і не закрила. Поки що Порада — читайте відгуки до того, як почати співпрацю з цим банком.
Cococos 29 марта 2024, 18:26
Отделение по адресу: Днепр, ул. Баррикадная, 7
Будьте дуже обережні з цим банком, я користувався їм півтори роки і не міг уявити, що цей банк виявиться підлим шахраєм. Дуже привабливі умови і кешбек 1,5 % на продукти (в інших максимум 1 бачив), і 5 % на залишок (це для того щоб ви накопичували і тримали свої кошти, аби можно було б більше вкрасти, певно там слідкують, щоб на рахунку було більше 20 тисяч), 20 переказів без комісії на інші банки і запроси друга 150−300 грн тобі накинуть, назапрошував (так моему знайомому нарахували процентів на 2500, бо там додаток вводить в оману користувачів, пише покладіть на рахунок 100 грн, щоб проценти не списало, а потім всеодно стягує максимальний процент).
31.12.23 за два дні мені скинули 17000 грн до того там було 900 грн, і на іншій карті було 4000, попросив повернути мені, бо потрібно було купити подарунки на новий рік. І мені заблокували рахунки (у неділю на новий рік, десь о сьомій годині вечора, чому не з ранку), я відразу написав у підтримку мені написали: «прохання надати квитанції оплати, скріншоти переписок, ПІБ відправника та\або інші документи, що підтверджують законність отримання коштів» — надав за 3 хвилини. Мені відповіли: «дякуємо за уточнення, зафіксували вашу відповідь, передали у відповідний відділ.
звертаємо увагу, що відповідь ними надається в робочі дні в порядку черги опрацювання заявок. згідно чинного законодавства, до 30 календарних днів — це максимальний термін розгляду звернення. чи можу ще чимось допомогти?»
Я скидав квитанції та скріншоти і вони самі написали, що все зафіксували, наче більше не треба…
Разом з ізі банком мені заблокували спортбанк і це я дізнався, коли скинув туди гроші для оплати комунальних послуг, бо там був кєшбек, ніяких повідомлень з нього не приходило, просто не зміг оплатити, і там вийшло повідомлення про те, що треба звернутись у підтримку, я зрозумів, що це одна і та сама контора і вони працюють у змові — затребували поянення суть моїх операцій за 1,5 роки, і всі довідки ОК-5, 7, джерелла надходження, заповіти, спадщину, що купляв/продавав, свідоцтво про шлюб, довідки дружини, депозити, виписки з інших банків, такі ж документи від тих хто вам скидав кошти, їх виписки звідки у них ці кошти і тому подібне (всю приватну інформацію, після якої до людей навідуються грабіжники у дім) — надав що зміг. Чому при відкритті рахунків не вказуйте, що якщо вам зайде на рахунок значна сума, ми будемо з вас знущатись за ваші ж гроші? — Маленькі суми при тих же умовах не блокують.
15.01.24 написав в спортбанк перевірка 14 днів.
Я написав 15.02.24, відповіли: «Звертаю вашу увагу на те, що звернення аналогічні вашому розглядаються банком емітентом, яким у Sportbank є АТ „ТАСКОМБАНК“. Додатково звертаємо вашу увагу на те, що окрім Sportbank АТ „ТАСКОМБАНК“ також являється емітентом ІЗІ банку і всі аналогічні звернення з трьох банків розглядаються одним відділом. У зв’язку з цим можуть виникати затримки при розгляді подібних запитів.
Ще немає відповіді, відповідно ще триває перевірка, терміни не відомі, оскільки вони індивідуальні і в кожного клієнта по різному, тому очікуйте…
Орієнтовно НЕ менше 14 днів, може бути і більше, регламентованого часу немає, всі запити оброблюються в порядку черги.»
А як же згідно чинного законодавства до 30 днів? Но, то в ізі.

23.02.24 написав в ізі банк, що:
«Мені треба подати запит про надання офіційної відмови в розблокуванні коштів на рахунку?
Чи мені потрібно, звернутися до банку з письмовою заявою про припинення обслуговування та закриття заблокованого банківського рахунку, та просити переказати залишок коштів на рахунок в іншому банку?»
— мої прохання просто ігнорують:
«наразі потрібно очікувати рішення по вашому запиту від фінансового моніторингу банку, розумію, що вже пройшло більше 30 днів, але відповідь повинна надійти найближчим часом.
— чи можу ще чимось допомогти?»

Тим часом мені ніхто, не пише, ні чого додатково надати не пропонує.

26.02.24 пишу в ізі банк, вже 2 місяці пройшло, що там з перевіркою, коли пишуть що: «Ще, потрібно додатково надати документи що підтверджують джерело походження (довідку ок-5/ок-7 тощо)» — пишу, що надав вже їх коллегам, ще 15.01, додатково скинув і їм, теж саме.
Після додавання інформації, розгляд може тривати додатково 15 днів.

Вже розумію, що коїться якесь свавілля,
пишу: Я хочу закрити рахунок і забрати кошти, як мені подати запит про надання офіційної відмови в розблокуванні коштів на рахунку?
— «Ми можемо надати заяву про закриття, проте її розгляд буде після перевірки відділу фінансового моніторингу.»
— «Як мені подати запит про надання офіційної відмови в розблокуванні коштів на рахунку?
— «такої можливості немає, потрібно очікувати на рішення, у разі відмови вам повідомлять про це»
Мене просто ігнорують, куди звертатись, такого ніколи не було, наче міг відрінити шахраїв від колл центрів — а це о полуофіційний симбіоз.
Ще 27.02.24 мій знайомий скидає мені борг на карту ізі банку ще 2200 грн, хоча я йому казав, що основну карту мою заблокували, але він забув, банк платежі приймає, пуші відмінніть операції хай гроші повернуться відправникам, відповідають: «перерахунок коштів, або будь-які операції з ними неможливі поки наявне блокування». А прийом переказів можливий, при заблокованних рахунках, щоб же ж більше можна було здерти.
Пишу вже кожен день, бо скоро їсти не ма чого буде, дитині садочок треба оплачувати, комунальні служби вимагають сплати, а у них там перевірка ні як не скінчиться. Вже думаю треба юриста шукати, бо банк веде себе підозріло, пишуть чекайте скільки знадобиться.
28.02.24 приходить лист на пошту від Дейнега Юлії: «Акціонерне Товариство «ТАСКОМБАНК», керуючись абзацом 3 частини першої статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року No 361-IX, повідомляє про відмову від підтримання ділових відносин.»
Поясніть де у тарифах «Таскомбанку» з яким я укладав договір, коміссія у 20 % за закриття рахунку? І в моему договорі ще не було приписки «в межах проекту «izibank», а тільки про обслуговування в Мобільному додатку izibank, рахунку відкритого у Таскомбанку, в підтримці мені пояснили, що там логотип izibank на договорі, значить з ним і договір укладенно.
Хіба банк не повинен мати відповідні докази, що операції, які власне бралися до уваги банком під час прийняття рішення про відмову в обслуговуванні на підставі Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів одержаних злочинним шляхом фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», дійсно містять в собі ознаки суспільно небезпечного діяння.
Довести, що грошові кошти, що начебто легалізуються в результаті банківських операцій, отримані клієнтом внаслідок вчинення злочинів.
Якщо клієнт фактично підозрюється банком у вчиненні легалізації (відмиванні) доходів отриманих злочинним шляхом, банк повинен мати також докази вчинення клієнтом або його причетність до суспільно небезпечних діянь, що передували наступній легалізації (відмиванню) доходів через рахунки, що відкриті в банку. Крім того, довести, що грошові кошти, що начебто легалізуються в результаті банківських операцій, отримані клієнтом внаслідок вчинення злочинів.
Згідно з частиною третьою статті 64 Закону України «Про банки та банківську діяльність» банк здійснює ідентифікацію, верифікацію клієнта (особи, представника клієнта) і вживає заходів відповідно до законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, до відкриття рахунка клієнту, укладення договорів чи здійснення фінансових операцій, зазначених у частині другій цієї статті.
А не чекати поки на рахунку буде значна сума і блокувати її з метою наживи.
Звісно ніяких пояснень та доказів, у мене таке враження, що і перевірку ніхто не робив, відмовили бо задовбав писати (ще й договір хоче розірвати, а ми з нього нічого не помаємо). Ті самі питання я задавав у відповідь на лист, що надійшов, але марно, ніхто не відповідає.
Пишу в підтримку, що хочу зняти кошти у касі:
«У не операційнйий час служба підтримки тимчасово опрацьовує лише першочергові запити щодо доступу до застосунку, транзакцій або безпеки коштів і особистих даних.
Для отримання детальнішої консультації по іншим питанням — будь ласка, зв’яжіться з нами в операційні години з 9:00 до 21:00.»
Далі: «на разі отримали інформацію, що даної можливості немає. Тому вам потрібно надати заповнену заяву на перерахунок коштів, і ми вас перерахуємо кошти, на рахунок банку, який ви вкажете в заяві.»
Пишу заяву з рахунком в райфайзен банку, у підтримці відповідають, що райфазен і пумб такі платежі не приймають, пишу, А Банк…
Робить мені ізі банк переказ, і мені замість 24846 заходить 20860 і увага, з коментарем: «відмова в обслуговуванні зг.Ст.15 Закону про запобігання та протидію легалізац.доход.» А банк, також блокує мій рахунок (через такий коментар), то пів біди. Пишу у підтримку чому не вся сума і мені повідомляють, що виявляеться у ізі банку у тарифах прописано, що знімають комісію 20%, але не більше 10000 грн, це таке нововедення для шановних кліентів з 25.12.23, такого не було коли я став їх кліентом і тепер вони залюбки блокують рахунки з великими сумами, та присвячують своїх кліентів в терористи зі зброею масового знищення та знущаються з особливою втіхою тримаючи кошти у заручниках. І виявляеться, це я прочитав на цьому форумі, що і А-Банк, також знімає 30% комісії по тій же схемі (але до того не дійшло, А-Банк виявився більш адекватним у цьому питанні).
Це просто жах, я не знімав готівку, не користувався кредитним лімітом, не купляв, конвертував і відправляв валюту, отримував перекази до 20000 грн на місяць, використовував кешбек, сплачував комунальні, скуплявся в магазинах. Цей досвід, коштував мені багато нервів та грошей, я не раджу ні кому опинитися на моему місці є багато адекватних банків (я повівся на ті 0,5 % за продукти, та % на залишок) які цінують своїх кліентів і ідуть на зустріч, не виставляють божевільних комісій за закриття і не чекають поки кліенту зайде велика сума, щоб ошукати його. Заблокували б — 300 грн, таких переказів за півтори року було безлічь, так і комісії ж не було (виявляеться і не має зацікавленності у перевірці), то мені ще пощастило, що 29.12.24 я купив водонагрівач (бо старий зламався) за 6000 і там залишилось 900 (не ті гроші, щоб перевірку робити). Всім радив банк (хочь і були проблеми з додатком) за привабливі умови — це пастка, щоб ошукати, як можно більше людей, будьте обачні, справа не тільки в комісії, а у тій нахабній підлості (день блокування, час перевірки, нахабні відповіді підтримки (будеш чекати скільки треба), розрив відносин з обвинуваченням у тероризмі в такий час, переказ в інший банк з коментарем, на який інший банк повинен відповідно відреагувати) з якою вони відносяться до кліентів — це огидні шахраї. І навіть тут у коментарях не має відповідей від банку, бо це підставний банк створенний групою ТАСКОМбанк для обману людей і їм нічого відповісти. В один день цей НЕдО банк відключить свій сайт і додяток (з яким вже є проблеми, про що пишуть нижче) і кліенти залишаться без своїх заощаджень!
energolux 21 марта 2024, 12:29
Блокируют деньги на счету, и отказываются выдать документ поясняющий свои действий, согласно действующего законодательства с подписью уполномоченного сотрудника банка. То есть, тупо беспредел! Воруют деньги и морозятся!
Минфин
Ответ администратора
23 марта 2024, 10:04
Отзыв не засчитан (на 23.03.2024).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
elkantar 17 марта 2024, 5:49
Банк дуже підозріло себе поводить. Спочатку додаток перестав пускати в особистий кабінет (12.03.2024), вимагав оновлення, жодної кнопки для оновлення при цьому не було, перевстановлення додатку проблему не вирішувало. Відповіді на відгук щодо цього від адміністраторів додатку нема і досі. Потім якось саме собою вирішилось. Один раз зайшов в кабінет, а на наступний раз додаток видав взагалі «вхід з цього пристрою заборонений» (17.03.2024). Оператор чату каже, ніби то я сам себе заблокував зі своєї пошти і іншої причини бути не може. До моєї пошти нема ніякого несанкціонованого доступу! Я це перевірів. Ніяких листів з пошти не надсилалось, не отримувалось, ніяких ознак зламу нема. Доступ до пошти може бути лише з підтвердження з мого гаджету, який увесь цей час був зі мною.

Тепер, зі слів, оператора, це можна вирішити, лише пройшовши відеоверифікацію, яка проводиться лише протягом години на день, яка мені не зручна. Тобто банк сам мені напридумував проблем, без причини відібрав доступ до мого рахунку, а вирішувати це повинен я, адаптуючись до якогось дивного графіку роботи верифікаторів лише годину на добу і увесь час до цього не маючи доступу до свого рахунку.

Тримайтесь осторонь цього недолугого банку.
ex7 16 марта 2024, 22:05
Открыл три депозита для покупки долларов на 3 месяца по 0.01%. Копим на квартиру и имели положительный опыт таких операций в Monobank и Abank.
IZI банк заставил пожалеть, что решил обслуживаться в этом банке.
Первое, что неприятно поразило заказ валюты — 10 дней. В остальных банках это максимум 3 дня. Можно считать что банк 10 дней продолжает бесплатно использовать ваши деньги.
Второе — комиссия за снятие каждой суммы — 15 грн. Сумма незначительная, но максимально снятие в день 100 000 грн. и пришлось заплатить эту комиссию несколько раз. Все комиссии при выдачи депозитов полностью нарушают законодательство Украины и постановления НБУ. Понимая, что судится из-за 15 грн. никто не будет, IZI банк нарушает законодательство. Вопрос, если бы НБУ ввел лимит в 10 или более раз меньше — за каждое снятие — пришлось бы заплатить в 10 или более раз больше.
Третье — сняв один депозит и придя за вторым в отделение ТАС банк в Киеве улица Строителей 39, мне радостно сообщили что комиссия за выдачу депозита 750 грн. На вопрос почему — мне ответили что это комиссия IZI банк. На вопрос почему вчера за такую же выдачу депозита таких комиссий не было кроме 15 грн. — ответили обращайтесь в IZI банк. Настояв на том, что бы сотрудник банка обратился к головной офис и объяснив мне эти тарифы я добился его переписки с головным офисом. Результат оказался таким же — мне ответили что это комиссия IZI банк.
Четвертое — IZI банк это название продукта Тас банка. IZI банк не имеет лицензий НБУ, это Тас банк — на его сайте это написано прямым текстом. Сотрудник ТАС банк отказался решать мою проблему и прямо сказал что не нужно открывать депозитов — IZI банк и клиентов IZI банк они не консультируют и никакого отношения к ним не имеют. С тем что не нужно открывать депозитов в IZI банк я полностью с ним согласен.
Пятое — это ужасная работа службы поддержки IZI банк. Очень долгие ответы. Хуже я ни где не встречал. Я изложил проблему — ответ ожидайте ответа. Сколько ожидать, когда ожидать. Это я должен уточнять. Зачем сообщать клиенту, сколько ожидать клиенту который находиться в отделении с такой проблемой.
Итог — через час после возникновения проблемы мне ответили что я могу повторно прийти в отделение и счастливо заплатить только 15 грн. Я действительно почувствовал счастье, что я не должен отдавать за возврат своего депозита еще 750 грн. Естественно, что никаких извинений ни от оператора чата ни от сотрудников банка я не получил.
Мое мнение — открытие депозитов в IZI банк это не банк платит вам — а Вы платите банку за это деньги и свое время. Я первый раз в жизни за 30 лет при обсаживании в банках сталкиваюсь с таким. Их девиз «легкий мобильный банк» — это просто насмешка над вами.
P. S. Повеселили сбои в работе приложения андройд IZI банк — сообщения в вайбер — загрузите его с сайта, потом удалите и загрузите с Google play и т. п. Уровень банка поражает, пока такого мне никто не писал. Все остальные банки без помощи клиентов пока решали технические проблемы. Возможно стоит подумать о легких и мобильных сберкнижках — эти проблемы исчезнут.
заблокували мій рахунок на суму 44230 грн. відмивання прибутків фінансування тероризму. сказали надати рахунок куди вони можуть перерахувати не мої кошти, в результаті зайшло мені 35507 грн, це на 20% менше суми, яка у мене була на рахунку. Я запитала що це означає, чи не відповіли що у них нові правила та розрив договору в односторонньому порядку при переказі коштів вони забирають 20% від суми. Я була в шоці. Як з’ясовується ще в моїх знайомих, така ж ситуація була. Висновок; вони спеціально блокують рахунки, щоб у результаті присвоїти 20% коштів своїх клієнтів. Мінфін — розберіться із цим банком. Я подаватиму на них до суду.
yara83 15 марта 2024, 9:11
Банк заблокував рахунок при поповненні карти на 2000 грн! До цього кожного місяця були зарахування та перекази до 100 000 грн. Анкетні дані оновлено, ніяких порушень не було.
Вчора не зміг зайти у додаток. Після звернення у підтримку виявилось, що банк вже вирішив закрити рахунок в односторонньому порядку за ст. 15 про тероризм! Навіть не запитали пояснення та документи. А на питання про конкретні причини відповіли — «деталі рішення банк має право не повідомляти» (((
MykhailoB 11 марта 2024, 12:43
3 дні тому перестал працювати додаток для Android. 3 дні неможливо вивести кошти із депозитів. Банк спочатку казав, що проблему буде усунуто за 12−24 години. Пройшло вже набагато більше. Як альтернативне рішення пропонують скачати програму не з PlayМарткета, а з їхнього сайту і встановити вручну. Тобто банку начхати на клієнтів. У вихідні айтішники банку спокійно смажили собі барбекю і пили холодне пиво. А сьогодні нарешті вирішили почати працювати. У найкращому разі обіцяють розмістити додаток у PlayМарткет сьогодні до кінця дня чи завтра. Але ми знаємо як вірити обіцянкам банку, які не тримає своє слово. Підтримка в телефонному режимі навіть не вибачилася, їм нормально, що сервіси не доступні для частини клієнтів вже 3 дні. На жаль, для мене співпраця з банком, який працює на п’ятиденці та якому наплювати на клієнтів — не варіант. Як мінімум виведу усі гроші з депо
innapcholko 10 марта 2024, 11:52
1. запретили доступ старой версии — мол нужно обновить
2. обновление недоступно в гугл-плее
3. «новая версия» котую предлагают скачать с сайта тоже неработает — пишет «нет доступа к интернету!
dorohobid 20 февраля 2024, 21:18
Не рекомендую з ними зв’язуватись. Замовив перевипуск карти всі кошти що були на ній заморозили. Коли зроблять нову невідомо. Підтримка не може нічого конкретно сказать.
Zabzik 15 февраля 2024, 21:29
Банк розірвав договір про співпрацю, при поверненні коштів взяв комісію 20%. І справді за договором все добре, ти його підписував при відкритті рахунку шо тарифи можуть змінюватись. Так, а вони після зміни тарифів ніде не сповістили, ні в паперовій формі, ні в електронній, ні в додатку. І потім забрали 8000 просто так. Написав заяву, цікаво чим закінчиться
Банк заблокував карту з кошти, не дає їх вивести. За кошти були надані докази, звідки вони були зараховані, всі транзакції були абсолютно законними і чистими. Банк, сказав чекати 30 днів, але так й нічого не робить. Повна бездіяльність, не рекомендую до співпраці. Банк шахрай!
suncs68 1 февраля 2024, 21:10
Нікому не раджу відкривати рахунок у цьому банку! Мене заблокували через два тижні після реєстрації, коли я поповнив свій картковий рахунок на 24000 грн кількома платежами. Банк вимагав надати документи про походження коштів, після чого всі необхідні документи, включаючи декларацію ФОП, були надані. При розірванні договору банк утримав із мене 20% моїх коштів! Так що цей банк чистий шахрай, який чекає на те, щоб Ви внесли гроші на свій рахунок, а потім вони його просто заблокують і поимеют з Вас 20%.
hlbv 27 января 2024, 20:11
izibank — зовсім не izi, на жаль :(
давайте розпишу тезами
1 пункт: реєстрація нового клієнта, вхід
— мої документи перевіряються від вересня місяця, зараз вже січень, тобто, документи перевіряються 3 місяці, скоро 4
— на рахунок входу, на iOS зайти неможливо, вводиш номер телефону, тобі приходить телефонний дзвінок з підтвердженням, а далі нічого не відбувається, нікуди не переходить, просто далі пише «очікуйте дзвінок для підтвердження», на Android зайти можна

2 пункт: служба підтримки, соціальні сторінки
— служби підтримки це взагалі. відповідають дуже довго або взагалі не відповідають, по настрою
— є деякі люди, які хочуть почитати новини вашого банку, де нормальний телеграм-канал, наприклад? він то у вас є але ви бачили що у вас в описи стоїть? «онлайн підтримка ощадбанк» (глянути можна тут: https://t.me/izibanke), ви що там, зовсім?
висновок: насправді, це Ваший вибір, користуватись цим банком, чи ні, якщо хочете багато нервів та проблем, то користуйтесь, якщо ні, то я не раджу, мої документи перевіряють третій місяць, вже скоро четвертий стукне, є інші хороші банки: monobank, sportbank (від ТАСКОМБАНК так як і izibank), ABank24, PUMB
Gufum99 27 января 2024, 17:56
Банк запросив через телефонний дзвінок підтвердження про доходи при реєстрації нового клієнта з застосування Дія, за що автоматично пішов в слід за рус кораблем
Ok20091979 26 января 2024, 17:12
абсолютна бездіяльність банку стосовно помилкового переказу за 10 днів не можуть встановити отримувача, дивно
Baran007 24 января 2024, 22:49
попалась на мошенника и перевела деньги на карту 5366 3911 0743 6131, когда опомнилась, то было уже поздно.
VladHateizi 15 января 2024, 17:37
2 месяца назад заблокировали карту — Изи банк. Попросили предоставить справку о доходах и справку про оплату налогов. предоставил им 2 эти справки в тот же день, после чего написали ожидайте решения максимальный срок 30 дней. Прошло уже 2 месяца пишу им снова — ну что там как дела обстоят? Ответили — ждите. Никто не чего не знает и на прямую обратится в фин мониторинг нельзя. И сколько это будет еще длится никто не говорит. Максимально ужасная комуникация с их стороны к клиентам банка.
Не советую пользоваться этим банком
Антон Бец 15 января 2024, 13:38
замовлено зняття готівки в валюті на Велику Васильківську 132, Київ. Поперше, очікування два тижні, не раніше, з якимось, дивним поясненням замовлення в понеділок на якийсь наступний тиждень.
Але, найголовніше, в день отримання передивляюсь адресу, щоб точно замовити таксі, як бачу інше відділення «Васильківська, 30», тобто оператор переплутала адресу, але як можна «Велику Васильківську 132» переплутати з «Васильківська, 30»? Це який рівень підтримки?!

по ітогу нічого не вирішено, в підтримці відповідь «перепрошую за надані не зручності, але ви самі винуваті не перевірили.», тобто я як клієнт, повинен ще перевіряти за операторами підтримки, в чаті, де все фіксується!

Скрін додаю https://monosnap.com/file/ewjeWi0JUT7e5u7ZHfQdV0faYx06rG

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank

Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о izibank, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.