Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
tav 22 ноября 2020, 0:16
Сравнение mono izi:
% на остаток 7% 3%
Депозит на 1 год 11% 10%
Кещбек 2+(выборочно) 1%
Бесплатное пополнение Ibox City24

Вопрос к маркетологам, которые запускают новый продукт, зачем мне переходить с моно на изи???
Преимуществ «0».
23 ноября 2020, 12:03
zibank — це легкий мобільний банк і ми прагнемо не порівнювати себе з іншими банками, натомість бути якомога
зручним й вигідним банком для свого клієнта.

izi-кешбек 1% охоплює більшість категорій і розповсюджується на покупки в магазинах і супермаркетах, в торгових центрах і на онлайн-шопінг, в книгарнях, в аптеках, на заправках, на бронювання готелів і придбання квитків, на оплату проїзду в громадському транспорті і сплату за таксі, на покупку техніки, зоотоварів, квітів тощо. а от кав'ярні, кіно, боулінг – це вже п'ятнична історія)

а ще ми маємо найнижчу відсоткову ставку за кредитною лінією + найдовший пільговий період)
s1one 11 ноября 2020, 19:26
В приложении сфоткал доки, в будет день все было проверено. После пошел в отделение Таском банка проверили документы и выдали карту. Киев, Оболонь. Дизайн что в программе что сама карта понравилась, то что цифры сзади это наоборот прикольно как мне показалось лицевая сторона сохраняет красоту) наклейки в комплекте прикольные

По самой программе все норм, хоть и бэта
Услуги, скорость работы транзакций и оплат очень впечатляют

Короч мне все понравилось
12 ноября 2020, 12:17
вітаємо, ми щиро раді, що вам сподобалось. будемо й надалі старатись для вас)
Volodymyr Dozirtsiv 4 октября 2020, 2:37
на даний момент дуже все погано
1. при фотографуванні документів неможливо виключити спалах тому айді-картка була з білою полоскою. служба підтримки просила перефотографувати і прислати в чаті.
2. додаток не в стані розпізнати іпн на айді картці тому окремо довелось фотографувати заново одну сторону паспорта.
3. як наслідок 2 пункту, в заяві-анкеті задня сторону пластику була надрукована три рази (раз як паспорта, раз як іпн а третій раз без поняття чому).
4. документи додаток перевірив і я поїхав в кредит маркет отримати картку. відділення ТАСКОМБАНКУ картку НЕ видають!
5. картку видали аж через годину бо в моїх документах виявили якісь проблеми.
6. ніхто не попередив що реквізити картки ззаду внизу. додаток просить сфотографувати картку і не зразу ясно що треба фотографувати задню сторону картки.
7. додаток чуть сирий але це можна списати на бета-тест.
8. не по всім транзакціям оплатам нараховують кешбек. в Ізі придумали пятничний кешбек категорії (кіно (МСС: 7829, 7832, 7841), кав’ярні таресторани (МСС: 5811-5814), боулінг-клуби(МСС: 7933)).
так от по цим МСС кешбек нараховується 2% тільки в певні години пятниці і суботи (17,00 пт до 11,00 сб).
В інші дні тижня (включно з іншими годинами пт та сб) кешбек по цим категоріям 0.
по всім іншим МСС категоріям (оплати а не перекази....) кешбек завжди 1%.
9. просто дуже нагла маніпуляція і я б навіть сказав обман — в заяві, яку видають клієнту, пише про два гривневі рахунки (до картки і ощадний). по факту відкрили зразу доларовий і євро. в додатку є ще три неактивні віртуальні картки. Підтримка пояснила що рахунки були відкриті згідно договору пункт 3,2, просте в самі заяві вам про це ні слова не кажуть (посилаються на те що ця заява це приєднання до договору).
При видачі картки про це звісно ніхто не попередив. Окрім цього підтримка сказала що рахунки неактивні.
Риторичне питання, але — якщо рахунки неактивні то чому їх передали на облік в податкову (я фоп тому всі рахунки фізособи зразу йдуть в податкову)
10. не ясно як закрити рахунки (хоча б ті валютні) і отримати довідку про їх закриття (по закону вона безкоштовна але в тарифах такої послуги нема).
11. перевипуск віртуальних карток платний, як і фізичної (по ініціативі клієнта).
перевипуск фізичної у звязку з ініціативою банку чи через завершення терміну дії — безкоштовно.
12. закриття рахунків тільки у відділеннях ТАСКОМБАНКУ (надіюсь це тільки на час бетатесту).

в цілому поки що у звязку з пунктом 9 — пічаль повна. колись мені дуже не подобалось що ДПС знає про мої рахунки а зараз бачу як впарюють рахунки і відкривають їх мені без мого відома
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
zig4free 9 сентября 2020, 19:46
Условия продукта хуже чем у основных продуктов — Б5 и Пудра.
Лучше бы доделали мобильное приложение tas2u и веб версию — сделали бы нормальную выписку.
Вот ляпы в выписке — с 7 месяца висит транзакция в обработке.
В истории транзакций не отображаются больше 3х месяцев… далее только через оператора
14 сентября 2020, 14:01
zig4free дякуємо за ваш коментар! готові відповідати про продукт та сервіси izibank і якщо у вас є до нас питання – велкам.
Главная / Банки Украины 🏦 / izibank 💰 / Отзывы о izibank 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о izibank, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.