immortalbox 19 июля 2023, 15:35
Жахливий банк izibank. Він же ТАСкомбанк, він же Sportbank. Це загальна система з трьома назвами банку. Перевірено на особистому досвіді. Не зв’язуйтеся з цим банком.
Було здійснено кілька покупок на сайті ebay, після цього ebay зробив повернення на мій рахунок.
Це не сподобалося банку. Він попросив пояснити що це таке. Причина: підозрілі операції. Була надана вся детальна інформація зі скріншотами. Після чого банк сказав, що хоче завершити співпрацю зі мною без пояснення причин. Банк повністю ігнорує будь-які питання. Спроби поговорити з відповідальною людиною не дають. Повний ігнор.
Банк заморозив мій позитивний залишок на рахунку. Сказав, що дасть доступ тільки після того, як я напишу заяву на закриття рахунку за своїм бажанням. Мого бажання в цьому немає. Я просив їх закрити рахунок за їхньою ініціативою і повернути мої гроші. Вони сказали що у них немає іншої заяви і я повинен закривати рахунок за своєю ініціативою або вони не повернуть мої гроші.
Фактично банк насильно змусив написати мене фіктивну заяву на закриття рахунку.
Банк ігнорує будь-які питання! При цьому каже, що на всі питання було дано відповідь))))
НЕ ЗВ’ЯЗУЙТЕСЯ З ЦИМ БАНКОМ: Izibank, ТАСКОМБАНК, Sportbank
AndreSh1282 17 июля 2023, 11:37
Банк дуже стремний і не прозорий. Так сталось що в мене шахраї вкрали 14.5 тис гривень на картку izibank. Як результат вже пів року банк 'розслідує' справу але результату нуль. Дуже не рекомендую мати справу з цім банком якщо ви хочете отримати свої гроші 💸
Нікому нерекомендую цей банк ваші рахунки будуть заблоковані без пояснень. З вас будуть максимально витягувати кошти. Якщо у вас буде кредитний ліміт процентна ставка одна із найбільших в Україні. Служба підтримки просто жах на відповідь можна очікувати до години чіткої відповіді на ваші запитання недадуть. Якщо хочете щоб ваші кошти були цілими і їх незаблокували користуйтеся надійними банками, но не izi bankom
Paler1an 14 июля 2023, 15:41
Оплатив замовлення на ebay, продавець зробив відміну. Банк заблокував рахунок, вимагаючи надати:
1. Суть операцій із повернення товару на ресурсі PAY PAL Ebay.
2. Чеки про оплату замовлення
3. Переписка із торговцем щодо невідповідності товару/причин повернення
4. Копія заявки на повернення товару
5. ТТН про відправлення товару торговцю.
Що саме по собі просто маячня. Після надання скріншотів, що товар просто не відправили, банк сказав чекати розгляду доказів і все. Вже пройшов місяць, ні слуху, ні духу.
Игорь Галусяк 14 июля 2023, 13:26
В октябре 2022 года банк передал ложную информацию о прострочке в 0,04 грн в УБКИ.
Я указал им на их ошибку и они в декабре эту информацию благополучно убрали с УБКИ, но в июне 2023 года также благополучно вернули.
Этим действием банк портит мне кредитный рейтинг, кредитную репутацию и отношение к данному банку перед которым у меня немаленькая задолженность.
Мой дружеский совет: уберите эту информацию с УБКИ дабы в дальнейшем от меня получать платежи по кредиту.
Ксенія Л. 12 июля 2023, 9:15
Поповнила кредитну картку, щоб не вийти за межі періоду, а вони затримали зарахування коштів, і нарахували проценти по повній…
ukrx 4 июля 2023, 12:58
Активировал кэшбек сразу после 01.07.23. Но приложение не активировало кэшбек и по большим покупкам ничего не получил. Поддержка плевать хотела исправиться. В Моно просто доначисляли даже когда забывал включить. А здесь тупняк, сплощной Ощад.
Василь Масляник 29 июня 2023, 15:24
Вітаю спільнота. Хочу поділитись своєю історією про співпрацю з даним банком. Даний відгук відображає поведінку банку. Я не обвинувачую сам банк, або його партнерів, а тільки описую ситуацію в якій може опинитись кожен з клієнтів який тримає особисті кошти на рахунках даних банків.
Мною було відкрито карту sport bank. Досить довго я користувався послугами. Але в один із днів кожен з вас, як в даний час і я може зайти в додаток та не зможе здійснити вихідні платежі, поповнення толефону, переказ на інші карти і т.д в звязку з блокуванням вихідних платежів по карті. Служба підтримки sport bank приємним голосом відішле вас до іzi bank пояснивши що вони не в змозі вирішити вашу проблему. В свою чергу izi bank приємним голосов вам скаже: «в звязку з підозрою про шахрайські дії вашу карту було заблоковано». При цьому ніхто нічких пояснень про яку з операцій виникла підозра вам не надасть. Ви маєте чекати на електронного листа поки компетентні співробітники банку не сформують до вас перелік запитань. За цей час, ви не зможете скористатись власними коштами, якщо навіть це у вас вони є останніми. Наголошую, що я тільки описую ситуацію яка трапилась зі мною. Які питання буде задавати банк я ще не знаю. Думаю, що їїх цікавить приватні переписки про перерахунок коштів між членами сім' та друзівї, де, хто і що і за скільки купляв своїм коханкам)) З одної сторони це звучить як жарт, але як можна пояснити що задане питання «яка з даних операцій для банку є підозрілою» я відповіді не отримав. Можливо поповнення рахунку 6 місяців назад)). Як я писав вище, що я нікого та ні в чому не звинувачую. Цей відгук відображає тільки випадок який трапився зі мною. Думаю найближчим часом, а можливо й через деякий довгий час я обовязково напишу про результати даного випадку. Надіюсь це допоможе українцям під час війни, коли кожен думає як вижити прийняти правильне рішення де, та яким чином зберігати власні кошти, якщо звісно щось ще залишилось. Або методичка як їх втратити. Ще невідомо. Обовязково напишу про результат вирішення даної історії. Мирного неба всій Україні
Missriya 22 июня 2023, 10:30
Інтернет-банкінг дозволяє зручно та швидко керувати своїм балансом, а перекази з картки на картку відбуваються миттєво, без затримок. Як на мене, це все, що потрібно сучасному банку.
Klostry 17 июня 2023, 9:01
При решении стать клиентом Izibank обратили внимание на следующее. На сайте четко в тарифах указано о том, что «снятие наличных в банкоматах ТАСКОМБАНКА (собственные средства) — бесплатно». Только вот нигде не указано, что в сутки с банкомата ТАСКОМБАНКА можно снять не больше 10 тыс. Таким образом Izibank, работающий по лицензии ТАСКОМБАНКА, фактически не предоставляет всю информацию своим клиентам (возможным клиентам).
maksimgo 16 июня 2023, 20:06
Банк заморозил 36000, якобы на время процесса рассмотрения документов.
Чужие деньги, которые я должен перевести дургим людям.
Это нонсенс что банковское учреждение в военное время может украсть деньги клиента и держать его в неведении. Прошу любых ответственных лиц принять меры и обратить внимание на ситуацию!
artemcan 15 июня 2023, 0:47
халатность сотрудников элементарно приведет вас к тому, что средства, которые вы задействовали в транзакциях, к примеру, попросту могут не достичь адресата, а также не вернутся вам. izibank будет сначала рассказывать о регламенте на проведение такого рода платежа (до3х банк дней) а когда они истекут, нарушая тем самым закон будет удерживать ваши средства, ничего не сообщая, торгуя лишь вашим терпением. У меня есть очень большое желаени подать судебный иск за причинение морального вреда, за упущенные выгоды, за бездарное обслуживание, что и повлекло все вышеперечисленное. Если кто столкнулся с подобным, и интересно создать прецедент, будет приглашена пресса, кужа же без нее, просьба отписать мне на почту. Коллективный иск куда веселе. Наверняка после такого, фин учреждения будут *** рвать чтоб сделать все в сроки и не относиться к своим клиентам как к мебели. Хотя по сути должны молиться на каждого. иначе попросту убыточными были, не так ли… просыпайтесь, люди… кто-то же так в европу стремился…колхозы в прошлом давно
Thejudge99 14 июня 2023, 9:47
Нудний банк без цікавих програм і слабкою службою підтримки!
Оператор ніяк не намагалася бути клієнтоорієнтованою та вирішити проблему як це роблять інші банки при проблемах з кешбеком та мсс.
Відправили стандартний шаблон та запропонували закрити чат!
AndriyBobr 12 июня 2023, 15:52
6 червня мені прийшло повідомлення в телеграмі, що за переказом на мою картку на суму 15800 від 01.06.2023 надійшло повідомлення що він був помилковим. «якщо ви не погоджуєтесь на повернення, протягом 10 календарних днів потрібно надати аргументоване пояснення походження коштів на рахунку відповідно до запиту.»
У той же день надав скріншоти з біржі, що це був переказ за продаж криптовалюти, також дав довідку про доходи. Наступного дня надали відповідь:
«інформуємо з приводу вашого звернення, надійшло уточнення від відповідного відділу. Банком було отримано скаргу по неналежний платіж від банка-емітента відправника. Останній не підтверджує законність здійсненої операції.
Пропонуємо повернути кошти або владнати питання із відправником»
І це після того як я надав скріншоти за що був даний переказ. Тепер кажуть що перевірка може зайняти до 30 днів. Ситуація безглузда, майте на увазі, що банк може заблокувати ваші кошти і тримати їх навіть після того як ви підтвердили законність їх походження.
lemki 11 июня 2023, 15:49
курс долара у додатку 37.2, але при оплаті послуг на зарубіжних сайтах застосовується перевод з долара у євро і потім євро у гривню. реальний курс 37.88

при оплаті моно, приватом, бвр та іншими нормальними банками застосовується курс із додатку без додаткових конвертацій

підтримка в чаті каже що у них це прописано у правилах (на 154 сторінках тексту)

не користуйтеся карткою при оплаті будь чого у іноземній валюті! ганебний сервіс
sonnata 19 мая 2023, 9:00
Досить зручний банк для онлайн-операцій, непоганий мобільний додаток, швидка підтримка. Але існують проблеми зі стабільною роботою системи та виникають затримки при переказах.
somemnfnlogin12 13 мая 2023, 16:04
Отзыв небольшой, но лично для меня — многое значит))
Банк берет комиссию при оплате онлайн на сайтах
Оплачивал покупку на ОЛХ — сняли за это комиссию в почти 20 грн. За что? Загадка
Вижу такое впервые, ни на одном банке до этого банк не брал комиссию за оплату покупки в Украине, в гривне
А даже, если и есть комиссия, то при оплате б Решил попробовать отменить покупку, сразу же, через минуту где-то — деньги вернулись, но на 20 грн меньше, как раз минус комиссия
Опять же — ни в одном банке я не видел, чтобы при отмене платежа в кратчайшие сроки, деньги возвращались не в полном объеме
Маленький такой момент, но показательный. Ну не могут украинские бизнесмены сделать продукт без минусов
shevchouk 8 мая 2023, 17:22
Сталися така ситуація, у мене був суд, він тягнувся 3−4 роки фінальна ухвала була якраз перед війною 22.02.2022, суть: треба було просто заплатити судовий збір позивачі.
Якось воно все забулося за буремний 2022 рік, і як логічне завершення історії — виконавче провадження на стягнення судового збору, зі штрафами аж 4100 грн.

Не встиг я прочитати повідомлення в Дії, що відкрито ВП, так ці чудобанки, такі як izibank, sportbank в яких банк-донор Таскомбанк одразу порізали кредліміти. А ліміти були по 30К в кожному чудобанку.

Не знаю, це така політика на період війни чи що? У мене зріла і висока кредитна історія, ніколи не було прострочок і т.д.

Ну заморозьте кошти, які клієнт має сплатити по ВП за рахунок ліміту, ну навіщо одразу ліміт різати.

Щодо закриття, то ВП було відкрито о 14:30 05.05.2023, оплачено о 14:56 кошти дійшли до виконавчої служби сьогодні 08.05.2023.

Радий, що все швидко розрулив звертаюсь до банків поверніть ліміт — вони ні-ні, подавайте наново запит на кредліміт. Новий запит принципо робити не буду, можливо закрию рахунки. Противно.

Як я, як клієнт маю реагувати на те, що банк тебе «кидає в біді»? Інакше я це не можу пояснити.

P. S. Така практика тільки в банків на базі Такскомбанку, жоден інший банк з ТОП10 не арештовував рахунки і не різав кредліміти.

Висновки робіть самі, чи можуть такі банки бути «надійними партнерами»)
ayrouhdp 26 апреля 2023, 11:41
мені не відкривають кредитний ліміт без вказаної на те причини. раніше був доступний на 25 тисяч. то що змінилось?
nbsdone 23 апреля 2023, 15:23
23 березня 2023 року мені заблокували картку, я зв’язався з підтримкою банку в телеграмі, виконав усі умови які мене попросили зробити. Тепер уже місяць чекаю, жодних поступів немає, при написанні на підтримку банку відповідають лише «наразі рішення не надходило, очікуємо на подальшу інформацію».
Минфин
Ответ администратора
26 апреля 2023, 10:54
Відгук не зарахований (на 26.04.2023).

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank