Viktor3791 29 сентября 2023, 12:27
День добрый! Пишу для тех, кто хочет избежать таких же проблем, какие возникли у меня! В первый же день как я оформил карточку, то после нескольких покупок и продаж в интернете, мою карточку заблокировали! Хотя сумма переводов была маленькая! Я предоставил документы о получении средств от физ, лиц и справку о доходах! И теперь надо ожидать не более месяца для решения данного вопроса! Ужасно просто! Это самый худший банк с которым мне приходилось иметь дело! Тех, поддержка пишит шаблонные стандартные бюракротические отписки и никак не желает идти на встречу с клиентом! С таким качеством работы, этот банк в скоре попадёт в МУСОРНЫЙ БАК БАНКРОТСТВА как и его предшественники, которые поступали точно также! Обходить этот банк десятой дорогой!
Всего доброго вам!
Dmytro42 29 сентября 2023, 9:19
Якщо у вас є надходження на картки і якщо ви можете підтвердити надходження різними документами, то в Ізі це не допоможе. Банк без розбору блокує рахунки. Кошти наче повертають на інші банки після заповнення заяви.
Був клієнтом тривалий час, але банк вирішив переблокувати мабуть усіх. В багатьох знайомих ситуація подібна.
Kita 28 сентября 2023, 12:57
Банк повільно котиться до низу.Вводять нові обмеження, депозити не цікаві, перекази дорожчають, зняття теж.Служби підтримки немає, бум Валера і той звільнився.
Користувався більше 3 років.Закрию рахунок.Банк- відстій.
vitalii23325532 24 сентября 2023, 15:50
Добрый день. Похабное отношение, я надеюсь есть аудиозаписи я тоже записал. Верю вы сообщите о результатах беседы с этим чудоОператором. Я не знаю кто ее поставил туда Отвечать на звонки. Некультурная. Буду писать на всех форумах и во всех отзывах надеюсь. Что о решении вы сообщите мне на почту?9262 оператор 24/09/2023 15.30 звонок в поддержку
08081949mama 22 сентября 2023, 18:58
сегодня заблокировали счет. чат не работает. информацию узнать не могу. куда я могу написать заявление о закрытии счета и перевода денег в другой банк
vladrunko 22 сентября 2023, 13:08
Досить дивна ситуація із фінансовим моніторингом, банк заблокував вихідні операції по рахунках ще 5 вересня, документи були відправлені ще 9 вересня, проте сьогодні вже 22 а відповіді досі немає. Це стосується і Sportbank і ТАС. TAC взагалі нічого не писав і не звонив і досі навіть не повідомили чому заблокували, SportBank зателефонував, а IZI написали лист, отримали мою відповідь але досі не відповіли. SportBankу я написав у чат бот, також відповіді не отримав.
EvgeniyaZ 21 сентября 2023, 9:41
Дуже дивна ситуація з кредитними лімітами у цього банку. Якщо моно надає мені 40 тисяч без зайвих розмов, у ізі мені чомусь у підвищенні навіть на тисячу взагалі відмовили. Чи це політика банку, чи в нього кепські справи з грошима на балансі…
zig4free 18 сентября 2023, 16:37
Сам нашел, после первой и последней онлайн покупке.

По факту курс $ отличаеться от задекларированного на 50копеек.

«курс для обмена валют изображен в приложении в разделе „услуги"-«курс валют“. если интересует по какому курсу была операция по гривневой карточке за рубежом, то сначала сумма конвертируется в евро по курсу mastercard (https://www.mastercard.ua/ru-ru/personal/get-support/convert-currency.html) далее по карточному курсу банка в гривну»
0960461046 17 сентября 2023, 18:31
Все дуже швидко і легко…дуже подобається віртуальна карта! Дякую за гарне обслуговування!
Тарас Ковляшенко 17 сентября 2023, 12:01
10.09 был совершен возврат в торговой сети «Чудо Остров» на сумму 799грн., магазин дал срок до 5 рабочих дней, на момент 17.09 банк деньги не вернул, магазин подтвердил что со своей стороны возврат отправил. Предоставление чека о возврате в поддержку результата не дало. Сотрудники поддержки абсолютно не компетентны: Ольга (номер 8469) дает информацию что деньги 100% вернутся через 34 дня (интерсный срок выдуманный), на след. день Татьяна (номер 8546) уже сообщает что никакого возврата через 34 дня не будет, остается ждать пока деньги «дойдут» в банк.
Где мои деньги остается только догадываться, подожду еще недельку и буду закрывать счет в этой шараге.
Centarion6 5 сентября 2023, 21:20
4 Сентября 23 года получил уведомление от УБКІ о том что открыт какой-то кредит на меня в банке «ТАСКОМБАНК -iZi bank«31 августа 23 года.После моего звонка в банк, я узнаю что у меня несанкціонований овердрафт по карте izi-bank и задолженность 3300грн по карте которую я закрыл в банке ещё в 2021 году, очём есть соответствующая информация в УБКI, при этом оператор izi bank сообщила что на данный момент кредитов и кредитных карт у меня нет в ихнем банке, а долг есть, и почему он возник они не знают.Все скрины переписки и др, с банком сохранил при желании могу предоставить.Не рекомендую данный банк!!!
alekseybit 5 сентября 2023, 14:40
В izi bank закінчився депозит та я вирішив забрати кошти.
Мене попередили що якщо це кредитні кошти, то можлива комісія. Депозитні кошти без комісії знімаються.
Але після того, як я зняв депозитні кошти з нарахованими відсотками, мій рахунок зменшився на 518 грн.
Звернувшись до відділу підтримки (як завжди очікувати прийшлось певний час) мені пояснили, що з депозитних грошей також знімається комісія (при тому що я знімав кошти в відділені Таскомбанку в касі). І пояснили це тим, що я знімав кошти через картку izi bank. А ось якщо б я сказав касиру, що кошти треба зняти з мого рахунку в Izi bank до якого прикріплена карта, то тоді б касир видав мені гроші без комісії.
Навіть на моє нерозуміння чому такий безглуздя (картка та рахунок це одне суцільне. Тим паче я знімаю депозитні гроші, які знаходяться на картковому рахунку і знімаю в банку емітенті), то мені пояснили що такі правила і що треба було попередити касира, що я хочу через рахунок та без комісії (таке враження що всі хочуть знімаючи свої власні заощадження сплатити комісію Izi bank).
Дуже незадоволений таким відношенням банку до своїх клієнтів.
Вийшло так, що більшу частину відсотків за депозитом банк забрав собі у вигляді комісії за видачу готівки.
Тому 1000 разів подумайте чи варто
Wetal616 29 августа 2023, 15:25
Блин, я сутки регистрировался ждал десять часов видеозвонка чтобы мне потом написало что поднять кридит хотя до 500грн нужно будет ждать ещё месяц. Это какой то ***.
yuriykisil 28 августа 2023, 11:10
Прочитав відгуки і розумію, що люди не вміють і більше того не хочуть вивчати інформацію про те, чим користуються. Мені банк подобається і всі, які треба послуги працюють нормально. Кешбек система працює нормально. Єсть технічні помилки по застосунку, але розробники працюють і виправляють помилки. Банк і служба підтримки працюють нормально.
agbpqtouc 19 августа 2023, 15:12
Оформила в этом банке карту с целью получить на нее кредитный лимит. В результате в кредите мне отказали, хотя я предварительно проверила свою кредитную историю через УБКИ и она идеальна. Банк свой отказ отказался коментировать. Карту я закрыла, неприятный осадок остался…
Роман Коренчук 16 августа 2023, 11:46
Відкрив карту цього банку. Погано все. По порядку — від лайтових проблем до повної жесті.

1. Обрав категорії кешбеку — кафе та ресторани, зоотовари. Спробував розрахуватися у 4 різних закладах харчування. Всі транзакції позначені як «фаст-фуд», жодної копійки кешбеку не нарахували. Ну фіг з ним, це взагалі не проблема порівняно з тим, про що буде далі.

2. Так як у мене є кешбек «зоотовари» — вирішив купити корм для собаки. Знайшов на промі, оплатив. Ніякого кешбеку (ок, це все же сюрприз). Але фактично списалося на 95 грн більше за використання кредитних коштів. На екрані підтвердження платежу я цієї інформації не бачив. Підтримка сказала що ви робили переказ на карту. У виписці платіж позначений як переказ на карту. Але ж я не робив ніяких переказів, я просто оплатив товар як я це звик робити в інтернеті і ніколи раніше не сплачував за це додаткових комісій.

Але і це ще не все! Я користуюсь картою трохи більше тижня, захожу переглянути інформацію про кредитний ліміт і бачу що у мене нараховано 20 грн відсотків. Пишу в підтримку, отримую відповідь:
«Роман, нараховано відсотки на заборгованість не в пільговому періоді»

Що??? Пільговий же період «до 62 днів», а у мене ще 10 днів не пройшло. Виявляється, вони ту транзакцію за корм не враховують у «пільговий період».

З мого боку ситуація виглядає так:
Я оплачую 1924,20 грн. У виписці показує цю суму. Фактично з мене списали ще 94,29 грн про які можна дізнатися тільки якщо зайти в інформацію про платіж. А через кілька днів я бачу, що «винен» банку ще 19,58 грн — ця інформація вже максимально прихована.

Якщо все порахувати — банк взяв майже 6% комісії за оплату в інтернеті. Це просто найгірші умови які я коли небудь зустрічав. Це просто пограбування. У підтримці тільки посилання на тарифи (+ вони тарифи виклали картинкою — спеціально щоб ви не змогли через пошук знайти потрібну вам інформацію)

Висновок однозначний — мета ізібанку не надати вам якісні послуги, а вкрасти у вас якомога більше грошей прикриваючись прихованими комісіями і заплутаними умовами обслуговування.
AlfShamwey 10 августа 2023, 15:10
Чтобы перевести доллары с закончившегося конвертационного депозита, надо потратить время, найти отделение, получить старые доллары, заплатить комиссии за снятие (нивелирующие ставку за 6 месяцев 0.45%)… хорошо хоть не в минус.
Потратить время
Найти отделение Универсалбанк (группа ТАС), положить доллар на карту

Служба поддержки через час, так и не ответила на уточняющие вопросы.
alex7722 2 августа 2023, 23:06
1) В последнее время мошенники переводят деньги и потом пишут в банк жалобу, мол деньги отправил, а товар/услугу не получил. Банк блокирует счет под видом финмониторинга-запрашивает документы-получает их (видя что ни в чем не винного клиента обвинили), но действовать не хочет и говорит-вот тебе документ пиши на перечисление и закрытие счета. Возникает вопрос почему я, ни в чем не виновный человек, должен уйти с клиентов банка, а кляузник нет? Более того, я сам должен попросить банк закрыть мой счет. Это как вообще называется? На вопрос, почему я должен закрыть счет, и это не может сделать банк самостоятельно-банк ответил у нас такой бланк и технической возможности закрывать вам счет нет.
2) проходит несколько дней, объявляется «брат» Изибанка-спортбанк-мы вам счет заблокировали, но так как денег там нет и вы сами нам не напишите, то мы решили вам позвонить. А что вы будете финмониторить если денег нет, операций уже несколько месяцев нет. Почему именно сейчас заблокировали, Совпадение? не думаю.
3) жаль нет счета в третьем тигипкином банке-ТАС, а то и там бы решили провести финмониринг при нулевом движении по счету. Банковскую деятельность превратили в цирковую.
Минфин
Ответ администратора
3 августа 2023, 18:59
Відгук зарахований (на 03.08.2023).
Vtd 2 августа 2023, 10:20
Користуватися послугами даного банку почала, тому що терміново потрібні були кошти, а тут можна було оформити картку онлайн з лімітом. Але начеб — то спочатку було все нормально, на стандартних умовах,(але відсоток тут космічний 4,92) Але потім, почався якийсь жах, кошти з рахунку постійно кудись знімалися, я щодня спілкувалася з оператором у чаті, який нічого мені відповісти про рух коштів не міг. Правда через тривалі бесіди гроші повернули. Потім я оформила 3 миттєві розстрочки, і через місяць їх усі відразу погасила. На наступний день після погашення, ці розстрочки знову з’явилися і пише оплатити. Оператор нічого знову пояснити не може. Ну стосовно операторів, то тут окрема тема. Чекаєш на відповідь по пів- години в кращому випадку, не компетентні зовсім у банківських питаннях, таке враження, що вони не розуміють, про що їх взагалі питаєш. Одним словом, скористайтеся краще послугами іншого банку.
Сьогодні, замовені кошти були 17.07.23, отримав депозит строковий на 3місяці в доларах, всі з 1993р. по 2006р., крім однієї купюри.
Більше ніяких депозитів в ізі банк не понесу.
Я думаю, що цей банк в змові з обмінниками, які такі долари купляють дешевше від синіх, з комісією.

Курс валют в izibank

Курс валют в izibank