Сергій Боднарюк 25 декабря 2023, 8:08
Вже місяць чекаю поки розблокують рахунок, кормлять постійно 5 днів робочих, ждіть дзвінка, якось дозвонились аж через 3 тижні, попросили надати квитанції, надав- знову чекаю. Грубе порушення всі норм НБУ
Підтримка Абанку 25 декабря 2023, 16:02
Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Взяли Ваше питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом перевірки з Вами зв'яжуться.
sdfghjk13 24 декабря 2023, 12:32
Швидка та точна відповідь, одразу дали напрям роботи з проблемою, дуже приємно вразили🙌🫶🏻
Підтримка Абанку 24 декабря 2023, 14:27
Дякуємо Вам за відгук, нам дуже приємно, що Ви задоволені роботою наших Співробітників! Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Alexa1957 23 декабря 2023, 11:08
Поклав евро на карту, щоб оплачувати прислуги через сервiс wise (маютправо дои100000грн в мiс). Спочатку вибивало помилку. Звереувся на гарячу лiнiю, сказали шо це блокування в цiлях безпеки.Але якщо я пiдтверджую що це я то можна по 29999 в день. Ну добре хочу б так. Пару платежiв пройшло. Через 3 днi знову вiдмова. Звернувся в чат, кажуть:
«Операція на стороні закордонного сервісу, такі операції обмежуються системою безпеки банку. Рекомендуємо провести переказ іншим способом»
«На жаль відсутня можливість зробити дану оплату на користь отримувача. Радимо спробувати зробити оплату картою іншої платіжної системи»
Яким iншим способом?
Чому все працюе в приватi, моно, укргазi, а у вас нi?
То навiщо я клав на рахунок кошти, якщо Ви не найдете послугу?
Підтримка Абанку 23 декабря 2023, 14:18
Приносимо вибачення, що описана Вами ситуація викликали незручності.
Ліміт на Р2Р перекази через сторонні ресурси 30 000 на транзакцію екв. грн. Ліміт на Р2Р-перекази з валютних платіжних карток А-Банку на картки іноземних банків на за місяць — 100 000 екв. грн. Ліміт включає операції з quasi cash та Р2Р-перекази з валютних платіжних карток українських банків на картки іноземних банків. У разі перевищення даного ліміту операцію буде відхилено. Ліміти оновлюються кожного першого числа.
Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та приймемо міри, якщо це буде необхідно.
Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок. Будемо раді співпрацювати надалі!
MrSaitama 22 декабря 2023, 16:38
Дуже вдячний працівникам А-банку, а саме службі підтримки за швидку реакцію та професійність.

Замовив послугу на онлайн порталі, однак надавач послуги послугу не надав, хоч я перечислив гроші за виконання завдання на його картку А-банка. Він також заблокував мене через соціальні мережі. Одразу стало зрозуміло, що це шахрай. Я вирішив зв’язався з банком та повідомити про картку на яку збирав гроші даний аферист. Надії майже не було, адже він не виходив на зв’язок майже 2 дні від того моменту, як я йому перечислив гроші. Однак, після повідомлення про аферу до банку, буквально через годину, аферист почав «бомбардувати» мене смс, з проханням розблокувати його картку. Я знову зв’язався з банком та отримав детальний план, як діяти в таких ситуаціях. Врешті решт вже через день я отримав свої гроші назад на картку.
Те наскільки швидко відреагували працівники банку, викликає мою повагу та респект! Якби кожен банк мав би таку відмінну команду професіоналів, наш світ був би переповнений хорошими перемінами!
Ще раз величезне дякую!
Підтримка Абанку 22 декабря 2023, 16:43
Дякуємо Вам за відгук, нам дуже приємно, що Ви задоволені роботою наших Співробітників 🍏
26 декабря 2023, 8:36
Відгук не зарахований (на 25.12.2023).
38067703469 22 декабря 2023, 16:16
Відділення на Артинова 29 у Вінниці -найкраще, задає питання лише для зменшення ризиків
Підтримка Абанку 22 декабря 2023, 16:22
Дякуємо за Ваш відгук 😉🍏
Awsd14awsd14 22 декабря 2023, 10:37
Отделение в городе Киев, на Соборности, за номером 102, это отделение которому можно поставить высший балл, за обслуживание, профессионализм в любых вопросах, отношение к каждому клиенту. Каждый сотрудник, встретит с хорошим настроением, ответит на любые вопросы, а главное, все это делается быстро. И руководит этим отделением Образенко Олег Вадимович, которому хочется выразить отдельную благодарность, в решение самых сложных вопросов. Спасибо за оперативность и профессионализм, просто браво.
Підтримка Абанку 22 декабря 2023, 10:44
Stanislav2718 22 декабря 2023, 1:31
Этот банк просто невероятный!
Во-первых обслуживание на высшем уровне удобно что можно не только через Вайбер, но и через Телеграмм!
Также сотрудники отвичяют быстро и максимально понятно.
Так же хочю отметить интерфейс предложения АБанк24 очень удобный, но нужно немного добавить удобств например размер текста и т. д.
Банк очень крутой не нужно кучу бумаги подписывать и вообще появляться в отделе, все можно сделать на телефоне!
Этот банк идёт в шаг с будущим!
И это меня радует БАНК СУПЕР СПАСИБО!
Підтримка Абанку 22 декабря 2023, 8:40
Дякуємо, що знайшли час поділитись Вашими враженнями! Нам дуже приємно.🍏😊
26 декабря 2023, 8:38
Відгук не зарахований (на 25.12.2023).
Turanskaya 21 декабря 2023, 16:49
Не советую этот банк! У соседки родственники попереводили ей денег на покупку дров и лекарств так как проблеммы со здоровьем в итоге а-банк заблокировал ей карту хотя условия лимиты не были превышенны сумма общая переводов не превысила 50000 грн. И даже не спросили откуда деньги сразу заблокировали и уже почти месяц не отдают деньги которые остались на счету сначала говорили 3 дня потом 5 дней, а потом ждите очередь и сейчас опять очередь и на вопрос какое сроки они говорят срок не определенн ждите. А что ждать родственники прикидывались на дрова и лечение и в итоге ни денег ни дров ни лекарств, а женщина пенсионерка взять негде и сейчас ходит по мусоркам собирает кто что выбросил все что может гореть лижбы хоть немного натопить в доме. Не советую этот банк они не думают о людях и то что они украли деньги у пенсионерки. Воры и мошенники.
Підтримка Абанку 21 декабря 2023, 20:43
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
На жаль, Банк не отримав на запит підтверджуючи документи від Клієнта, тому Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Наразі питання Клієнта успішно вирішено, результат вирішення Банк надіслав Клієнту повідомленням на вказаний в Банку номер телефону.
TanyaTT 21 декабря 2023, 13:09
Чудовий банк і чудовий персонал.
Підтримка Абанку 21 декабря 2023, 13:12
Дякуємо за Ваш відгук 😉🍏
ElenaGolovach 21 декабря 2023, 12:44
Отделение по адресу: Харьков, ул. Евгения Котляра, 12
Хочу подякувати працівникам відділення за гарну роботу та відношення до клієнтів
Привітати з Новорічними святами
Та особливо відзначити керівника відділення Антоненко Сергія Ігоровича та заступника керівника Скибу Ольгу Олегівну за сумлінну працю та чуйність до мене
З повагою Головач Олена Олександрівна
Підтримка Абанку 21 декабря 2023, 13:00
Дякуємо, що оцінили роботу наших Співробітників 🥰
Koba2023 21 декабря 2023, 9:54
Уже больше месяца как заблокирована карта. При переводе запросили видеосвязь с оператором. После общения с оператором сказали что нужно перевыпустить карту, это займет до 3х рабочих дней, потом сказали что нужно пройти проверку и я уже больше месяца жду когда же господин, А банк плзвонит мне чтобы пройти какую то проверку. Деньги вывести не могу, счет закрыть не могу. Ужас и безпредел творят. Заявка в технический отдел 1601976
Підтримка Абанку 21 декабря 2023, 13:01
Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки.
Наші Спеціалісти вже зв'язувалися з Вами для уточнення інформації по платежах. Очікуємо від Вас підтверджуючи документи.
Mike Oblomoff 21 декабря 2023, 2:16
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Не знаю, позволит ли количество допустимых знаков рассказать свою историю общения с данным учреждением, но я попробую…
Итак, Новый Год, новогодние скидки в торговых сетях, дома ремонт — это вводные. Для окончания ремонта необходимо приобретение дорогостоящих материалов, бытовой техники и прочие расходы. Т.к. А-Банк предлагает кредитные продукт в «Эпицентре» (как я понял у них бизнес партнёрство, а партнёры должны отвечать друг за друга, но может быть я ошибаюсь), я решил оформить кредитную карту «Выгода» у них. Онлайн регистрация и открытие счёта с выдачей минимального кредитного лимита прошли без проблем с помощью приложения А-Банка, без посещения офиса и общения с сотрудниками. За это большое спасибо и + одна звезда в карму.
Заказал товар в «Эпицентре» через сайт с бесплатной доставкой, о чём было сказано в условиях «Эпицентра», что при оплате картой «Выгода» и заказе через сайт будет бесплатная доставка. Однако, это оказалось враньём. Товар прибыл в пункт выдачи и там мне сообщили, что бесплатной доставки не будет. Ладно. Осматриваю товар, на нём есть повреждения, оформляю возврат. Обычно, в таких случаях, возврат происходит либо сразу, через терминал магазина, либо на следующий день. Здесь же это заняло 14 дней! Причём, мне пришлось обращаться на горячую линию «Эпицентра», ездить туда, потом идти в офис банка, стоять в очереди, смотреть как сотрудник банка настраивает клиентам телефоны, оформлять официальный запрос и т. п. негативные эмоции от потраченного впустую времени. А ведь самый ценный ресурс это не деньги, это наше время! Кроме того, это лишние переживания, что если деньги не вернутся вовремя, то проценты по кредиту придётся платить мне. В конце концов, мне удалось выяснить, что 10 дней деньги не мог вернуть «Эпицентр», а ещё 4 дня их не мог зачислить банк. Ну, ОК. Я это проглотил. Тем более, что после зачисления возврата от «Эпицентра» банк мне автоматом поднял кредитный лимит. Хоть маленькая, но компенсация за доставленные неудобства. Обрадовавшись, я нанял машину, грузчика, т.к. собирался купить крупногабаритный товар всё в том же «Эпицентре» и зная, что бесплатная доставка это фейк. Приехал в «Эпицентр», а перед Новым Годом там скидки, тысячи людей, погрузил товар на тачку повёз на кассу, выстоял очередь человек 20 и столько же, примерно, стояло за мной. Когда приложил телефон к терминалу, то пришло сообщение из банка, что моя карта заблокирована с предложением начать видеозвонок с банком!!! Ещё раз, медленно, тысячи человек, скидки, очередь, все спешат, крупногабаритный товар, нанятая грузовая машина, нанятый грузчик, а мне любезно предлагают через плохо работающий мобильный интернет по ВИДЕО пообщаться с банком! Естественно, я отказался от покупки, вернул товар, оплатил машину, грузчика и с «отличным» настроением буду встречать Новый Год без необходимой мне вещи. Спасибо всем!
P. S. Да, чуть не забыл, при попытке перевести платёж в рассрочку, которую банк называет беспроцентной, на самом деле они берут то ли 1,6% то ли 1,8% комиссии в месяц. Так что аккуратней там с оплатой частями.
Всем добра! Надеюсь не очень длинно и кому-нибудь поможет.
Підтримка Абанку 21 декабря 2023, 11:12
Доброго дня!
Перш за все бажаємо подякувати за те, що обрали Абанк для обслуговування.
Стосовно безкоштовної доставки, інформацію про яку зазначено на сайті «Епіцентр», а також щодо регламенту повернення коштів, ми зв'яжемось з представництвом даної мережі, для уточнення деталей та повідомимо Вас за результатом.
Щодо встановлення обмеження на картку, при спробі розрахунку, деякі платежі можуть вимагати додаткового підтвердження, тому в цілях безпеки картка може бути заблокована до підтвердження операції по ній. Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас незручності, але розмова з нашим Співробітником не займає багато часу та одразу після підтвердження, картка знову буде активна. До новорічних свят ще є час, тож Ви ще можете встигнути придбати бажаний товар з нашою карткою.
У разі, якщо розстрочка «Вигода» оформлюється на 3 або 6 місяців, річна, відсоткова ставка складає — 0,00001%, на термін 12 або 24 місяці — 75%. З інформацією про тарифи, Ви можете ознайомитись, за посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-522/?lang=uk
Бажаємо Вам приємних покупок та сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
valichkahim 20 декабря 2023, 16:05
09.12.2023 я пополнила свою карту на 7334 грн и карту заблокировали (финмониторинг), откуда деньги обьяснила, но сотрудник сказал что сама причина блокировки средств это жалобы по транзакциям за 2021 год и назвал мне 5 транзакций общая сумма 5200(примерно), далее инструкции от сотрудника были что я должна предоставить обьяснения по этим платежам. В 2023 ГОДУ ОБЬЯСНЕНИЯ И ДОКАЗАТЕЛЬСТВА ЗА 2021 ГОД??? Я ответила что я не помню что это были за переводы 2 года назад и тем более уже не найду доказательства на что сотрудник сказал -«в таком случае вы даете согласие на возврат средств отправителям?» конечно не даю! (Вы представляете? это какое-то рекитирство!!) Менеджер сказала что можем закрыть вам счет и прекратить сотрудничество, деньги вернуться обратно откуда были зачислены и с вас спишется комиссия за закрытие счета 498.32 грн, я ей сказала что не хочу закрывать счет, разговор зашел в тупик и она сказала что перенаправит мое дело в другой отдел и мне позвонят по видеозвонку чтобы помочь решить вопрос. На след день мне набрали по видеосвязи опять обсудила ситуацию и менеджер предложил что если я не могу предоставить доказательства по платежам то могут мой номер телефона отправить людям которые посылали жалобы чтобы они со мной связались, я согласилась и обрадывалась, думаю, класс, это хоть какое-то решение моей проблемы.А на след день мне набрал сотрудник, но не по видео связи, и опять просили согласие на возврат отправителям я ответила нет и он мне сказал что вы будете долго решать этот вопрос, сказала ничего страшного потерплю. Спустя 5 дней со мной так и не связался, и я обратилась снова в поддержку, мне менеджер говорит что никакому мой номер не отправляли и опять говорит что могут закрыть счет, а деньги веруться откуда пришли. Я согласилась потому что еще 2 года с этим разбираться не хочу, с меня списали комиссию за закрытие счета и разблокировали карту, пробовала вывести деньги по iban моно, но вывести не дали, причина-Операція відхилена по причині арешту. За 11 дней ситуация продвинулась только на списание комисси по закрытию счета, но счет я закрыть не могу так как банк арестовал мои деньги! Я еще клиент вашего банка и требую справедливости, предоставьте полное описание жалобы и докозательства что это мошеннические действия были или сделайте так чтобы эти люди связались со мной для решения этого вопроса. На данный момент категорически не рекомендую а-банк.
Підтримка Абанку 20 декабря 2023, 19:37
Добрий день! Нам шкода, що у Вас виникла така думка про Банк. При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку. У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.
За підсумком розгляду скарги, Банк може запропонувати Клієнту повернути кошти заявнику і також має право прийняти рішення про припинення ділових відносин з Клієнтом, згідно з Умовами та Правилами Банку, де у пункті 3.3.20. зазначено, що: «у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі». Детальніше з Умовами Ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk. Детальні вимоги щодо можливого блокування та етапів перевірки зазначені за цим посланням у пункті 3.3.25.: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk. Акцентуємо Вашу увагу, що виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.
Для можливості Вам допомогти у вирішенні цієї ситуації, наші Спеціалісти написали Вам у месенджер, який Ви обирали в АБанк24. Були раді допомогти та раді, що Ваше питання вирішено.
Yahikoro 20 декабря 2023, 14:08
Обслуживание полное ***. Я уже две недели жду вывод средств с заблокированной карты по причине «отмыв средств», когда у меня тупо купили кроссовки). Каждый раз я вижу ответ: нужные специалисты уже занялись этим вопросом и никто ничего не делает. Один из сотрудников чуть ли меня не послал).
Підтримка Абанку 20 декабря 2023, 15:59
Доброго дня!
Приносимо вибачення за тривале очікування.
На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим
регламент розгляду збільшений. Для уточнення додаткової інформації ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
22 декабря 2023, 11:02
Отзыв не засчитан (на 22.12.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
PartyFavor 19 декабря 2023, 21:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 122
Заблокували рахунок за p2p продаж, тому що на платіж поскаржились, платіж надійшов від третьої особи, я до цього відшонення ніякого не маю, тим не менш звернувся до підтримки, попросили надати їм скріншоти аккаунту, всі картки які прив’язані до нього, що мені взагалі не зрозуміло, також довідку про всі мої ордери! Я все надав, там мене запевнили що на протязі 5 робочих днів щоб мені надали відповідь по розблокуванню, що вже неадекватно! де ви бачили такі терміни в інших банках?
Через більше ніж тиждень часу мені відповідають, що я виявляється надав не такі дані і треба надати скаргу по апеляції, що абсолютно незрозуміло, навіщо ці дії взагалі? я відношення не маю до платежу, блокувати через це всі рахунки — неадекватно, а ще більш неадекватно відповідати по 7+ днів, і кожен раз щось не так! Просто відтягують терміни, як я вже начитався, можливо вони закриють рахунок і спишуть 30% від всього балансу! це крадіжка на високому рівні, вони цього не соромляться, не рекомендую зв’язуватись з даним банком, вони чхають на своїх клієнтів!
Підтримка Абанку 20 декабря 2023, 14:23
Добрий день! Нам шкода, що у Вас виникла така думка про наш Банк. Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми раді розібратись у ситуації детальніше та допомогти Вам. Вже взяли питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Ol2023 19 декабря 2023, 16:48
Користуюся кредиткою банку виключно для розрахунку за продукти та ліки, що чудово простежується в історії платежів. Ніколи (принципово) не розраховуюся карткою в інтернеті. Ніколи ніякими ОЛХ, Пром-оплатами — чи іншими подібних сайтами не користуюся. Код на обороті катки давно затерся, бо користуюся пластиком активно, тобто там нічого не видно, навіть якщо дуже хотіти побачити (на випадок, якщо хтось міг захтіти підгледіти в черзі в магазині). Безконтактний чіп також давно не спрацьовував, тому завжди всі оплати тільки з введенням пін-коду. І от однієї ночі, а точніше в 4.00 ранку з моєї картки зробили два списання — одне невдало, була відміна через добу, але — так як то був закордонний сайт, то різницю курсу все ж таки «злизало». Тобто близько 150 грн. таки пішло з картки. А другий платіж банк пропустив, а це (на хвилинку) була оплата за парковку десь в США (500 грн. в еквіваленті). В мене два питання — як могла скластися така ситуація, якщо дані картки з мого боку були захищені на всі 200%? І друге — чому банк не заблокував другу операцію, якщо було видно, що я розраховуюсь виключно в Україні, а тут через декілька годин раптом вже розрахунок за кордоном. Чому служба безпеки не відслідковує такі випадки, і не блокує подібні платежі? І от за 5 хвилин з карти пішло приблизно 650 грн., які тепер мені потрібно повертати банку, бо там не забезпечують безпеку коштів.
Підтримка Абанку 19 декабря 2023, 17:51
Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
22 декабря 2023, 11:01
Відгук не зарахований (на 22.12.2023).
malchiknarkotik 19 декабря 2023, 15:27
заблокували рахунки в банку, на яких були кошти, після блокування звернулася в підтримку та надав всю інформацію яку попросили, після чого через час попросили надати ще раз всю інформацію так як вони її не надали до заяви, ну добре, надав ще раз та чекав відповіді, пройшов час мені зателефонували з банку і сказали що ситуація найближчим часом буде вирішена, потрібно тільки звернутися до моно банку та надати додаткову інформацію про один платіж (він був саме з моно банку), коли відправник звернулася до моно, йому відмовили в наданні такої інформації, тоді звернулася до моно банк я, як отримувач, але мені моно банк також відмовив в наданні такої інформацію, тобто абанк вимагає якісь підтвердження окрім квитанції, але не зрозуміло які, тому що моно нічого не надає, сам абанк до моно звертатися не хочу або не може, виходить така ситуація що рахунки заблоковані, ніхто нічого не вирішує, картку закрити і забрати кошти не дають, говорять що ситуація вирішується, але коли пишеш в підтримку, говорить все по шаблону що вам зателефонують протягом 5 робочих днів, після 5 робочих днів знову пишу в підтримку, і знову повідомлення про то що чекайте 5 робочих днів, це уже якись абсурд, мені потрібні мої кошти, які я не можу отримати, підтримка зовсім не компетентна, а банк просто тягне час, це жах)
Підтримка Абанку 19 декабря 2023, 16:44
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Під час проведення перевірки, картка може бути тимчасово обмежена.
Наші Співробітники зв'язувались з Вами для надання рекомендацій, щодо розблокування картки. На жаль, ми не отримали від Вас запитувану інформацію, тому питання знаходиться в роботі. Очікуємо від Вас запитувані документи.
2XL 19 декабря 2023, 10:04
Пройшло два місяці після подій, описаних мною у відзиві https://minfin.com.ua/ua/company/a-bank/review/345022/
В листопаді я сумлінно виконував зобов’язання перед банком. Виплачував розстрочки (близько 7 тисяч) і в кінці місяця вивів картку у льотний період (зобов'язання за жовтень біля 23 тисяч).
Потроху неадекватні дії банку забувались, я почав знову використовувати картку для оплати в продуктових магазинах. Витратив меньше 4 тисяч з 24 тисяч ліміту.
Щоб не залишати погашення боргів на кінець року вирішив зробити це вчора. Достроково погасив платіж по розстрочці (загальні за місяць таки залишилось біля 7 тисяч) та достроково вивів у льотний період кредитну картку, 2+ тисячі.
За передчасне погашення А-банк віддячив повторним зниженням ліміту на доступну суму, зрізав біля 20 тисяч.
Напевно банк таким чином повідомляє, що йому не цікаві клієнти, що вчасно чи и перед вчасно виконують свої фінансові зобов’язання.
При чому нічого подібного в поведінці банку раніше не було виявлено. Я співпрацюю вже давно, до війни ліміт був 50 тисяч, але майже не використовувався за відсутності цікавих програм. Після війни мінімальний ліміт був 5 тисяч.
В цій ситуації я навіть перевірив свій кредитний рейтинг на УБКІ — високий, 474.
За період знижень кредитного ліміту А-банком відбувались наступні фінансові події:
Закриття непотрібної кредитної картки з лімітом іншого банку;
Закриття договору розстрочки в моно;
Отримання валютного депозиту в А-банку;
Підвищення кредитного ліміту по ініціативі іншого банку;
Оформлення розстрочки в Комфі (не буду приховувати, що умови від А-банку були цікавіші, але використав інший банк з доступним лімітом на цю послугу)
Таким чином номінацію «Неадекват року серед банківських установ» з безперечними перевагами завойовує А-банк. Привітаємо «переможця» своїм невдоволенням
Підтримка Абанку 19 декабря 2023, 11:36
Рішення щодо ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків та інших продуктів банку тощо. Ліміт постійно переглядається та може бути збільшений з часом. Для збільшення ліміту можемо порекомендувати активно використовувати картки нашого Банку користуючись власними коштами. Також рекомендуємо Вам перевірити кредитну історію та кредитне навантаження в зовнішньому бюро кредитних історій (УБКІ — https://www.ubki.ua/). При прийнятті банком рішення про збільшення ліміту Ви будете додатково повідомлені.
Окремо хочемо зазначити, що картка «Зелена» має ряд переваг і для використання в рахунок власних коштів:
— кешбек до 20%,
— оплата за допомогою GooglePay / ApplePay,
— можливість проводити поповнення картки без додаткових комісій в терміналах EasyPay, City24 в нашому застосунку АБанк24 з іншої картки і в касах відділень нашого Банку.
Спробуйте користуватись карткою, впевнені, що картка Вам сподобається і сподіваємось, що надалі бажаний ліміт на потрібну суму буде отримано.
Сподіваємось, що надалі бажаний Вами кредитний ліміт буде отримано!
lcd0109 18 декабря 2023, 23:54
Я потрапив на гачок до шахраїв, коли це зрозумів було вже надпізно. Велика подяка співробітникам банку за їхню роботу! Це єдиний банк, котрий серйозно віднісся до вирішення ситуації, та повернув кошти.
Підтримка Абанку 19 декабря 2023, 8:31
Дякуємо Вам за відгук! Завжди раді допомогти!🍏😊
22 декабря 2023, 11:01
Відгук зарахований (на 22.12.2023).
Aliasjsj22 16 декабря 2023, 16:07
Заблокировали счет
Скачали проверяют на что-то
5 месяцев держут мои деньги
На счету 166.000. Грн
Я не могу ничего снять
Не могу даже зайти в приложение
4 месяца проверяли что-то
Потом отказали в обслуживании
Попросили реквизиты чтобы скинуть деньги
Дважды скинула т.к первый раз они потеряли
Сказали регламент 5 дней — уже прошел месяц
Мне нужны мои деньги я устала получать шаблонные смс что у вас много работы
Вы не говорите точных сроков. Верните деньги
Підтримка Абанку 16 декабря 2023, 18:22
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку. Обов'язково перевіримо Ваші звернення до Служби підтримки. Раді, що наразі питання успішно вирішено. Дякуємо за розуміння.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке