Portmonecom
Portmone.com Портмоне Portmone.com
Зарегистрирован:
22 марта 2018

Последний раз был на сайте:
18 января 2019 в 12:45
Подписчики (5):
21801048
Серёжа Лукашенко
44 года, Богодухов
70385229
Russs 91
maximrybalko
Maks M
30 лет, Киев
Nline
Nline
QAE
Олег Олегич
Олегсити
Portmone.com Портмоне — Portmone.com  RSS блога
18 октября 2018, 8:28

Місцевий Обчислювальний Центр м. Луцька на Portmone.com

Ми підготували чудову новину для мешканців Луцька. Відтепер ви можете сплачувати послуги комунальних підприємств міста за допомогою єдиної квитанції від Місцевого Обчислювального Центру на portmone.com. Ніяких черг та паперових квитанцій — все доступно в режимі online в форматі 24/7.

Квитанція єдиного зразка

Вказавши особовий рахунок користувач системи portmone.com отримує електронну квитанцію встановленого в Луцьку зразка. Таким чином не потрібно витрачати час на вивчення змісту квитанції. Достатньо звірити показники, внести відповідні корективи та сплатити рахунок карткою Visa чи Mastercard будь-якого українського банку.

Комунальні платежі в Луцьку в два кліки

Найшвидший спосіб оплатити комунальні послуги в Луцьку — створити шаблон МОЦ та зберегти його в особистому кабінеті користувача в системі Portmone.com. Після збереження шаблону наш сервіс буде самостійно формувати рахунки за використані в попередньому періоді комунальні послуги. В залежності від налаштувань (керування налаштуваннями доступно в розділі «Особисті дані») Портмоне сповіщає про нові рахунки за допомогою e-mail чи SMS.

Також варто зазначити, що після реєстрації в системі Portmone.com новий користувач має можливість сплачувати рахунки від Місцевого Обчислювального Центру м. Луцька, ТБ та Інтернет-провайдерів без комісії протягом 60 днів.

Створити шаблон для сплати рахунків від МОЦ м. Луцька можна тут.

Просмотров: 986, сегодня — 2
Следить за новыми комментариями

Комментарии - 1

+
0
Vladimir Ok
Vladimir Ok
19 октября 2018, 21:25
#
Дійсно гарна новина!
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться