ШвидкоГроши

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 612

1/5
Vasylvas272024-04-21 15:12:26
При спробах завчасно закрити кредит, видає помилки, просить очікувати по пів години.
По закінченню строку нараховується висока пеня, десь з десятої спроби вдалося закрити. :)
Хороша схема для шахраїв, які наживаються на нещасті інших, а для людей не допомога і зовсім навпаки.
Як оформити, і нараховувати 49 тисяч процентів в рік, то в ним все без проблем і очікувань, швиденько, а як закривати, то треба вихідний брати і цілий день тим займатись.
Не раджу в жодному випадку.
1/5
Loginyzhesushes2024-04-20 13:18:11
Зашла в эту контору узнать про условия. После этого на телефон почти каждый день приходят смс с предложениями кредитов от разных контор. С этой конторы Швыдко гроши звонят постоянно, устала их блокировать и посылать. Проценты там конские. Не вздумайте к ним обращаться и давать свой номер телефона!
4/5
LikaKarusel2024-04-01 16:07:22
Подобається в Швидко Гроші, що змінюють на краще умови та прислоховуються до побажань. Зручно сплачувати один раз на місяць. регулярно акціїї, тому ще й надія на подарунок є. Завжди вірю у найкраще.
MariaLukoda2024-03-25 10:22:29
Не смотря на тяжолую ситуацию в стране Швидко Гроши работают для людей. Рекомендую эту компанию, быстро, легко и удобно у них обслуживаться.
YiliaSviti172024-03-20 17:59:00
я пенсионер, очень маленькая пенсия у меня, а коммуналка большая, часто просто не хватает денег, банки уже в 65 лет оказываются давать мне кредит, решила попробовать взять деньги до пенсии в Швидко Гроши, очень удивлена была что могу оформить кредит в 65 лет, очень благодарна за помощь.
4/5
LikaKarusel2024-01-25 09:35:51
Користувалась послугами вже не одного навіть МФО. Зупинилась на ШвидкоГроші, та при необхідності лише до них. Прозоро, більш-менш вигідно за рахунок дострокового повернення, надійно та зручно.
egorrtumanov2024-01-18 14:44:37
Якби не потрібно було б повертати відсоток, то взагалі все ТОП :) Дякую!
korovinka1232023-12-25 11:42:34
Сьогодні закрила кредит ШвидкоГроші, і мені сказали що я учасник акції, такі емоції подарували мені, що аж знову захотіла оформити кредит, ну до кінця року ще є час, і шансів виграти більше буде, а ще там смачні цукерки дають, раджу спробувати
korovinka1232023-12-17 13:56:36
ШвидкоГрощі завжди виручають, раз в місяць треба, але я завжди до них звертаюсь, вони мене вже знають, можна навіть не казати скільки і на який термін я хочу, вивчили мене дівчатка.рекомендую, хороший сервіс та лояльні умови як для МФО
korovinka1232023-11-29 12:02:27
Користувалась до війни послугами банків, але потім перейшла на ШвидкоГроші, зручно із сайту оформляти кредит і закривати його, рекомендую