Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 371

06711857312022-07-06 10:49:31
Останній раз я взяла кредит в цій компанії!!! Це просто жах, лякають тим що будуть інформувати рідних, в той час коли кредит платиться. Ці ваші колектори телефонують і мовчать в телефон, коли не маю можливості взяти телефон так як я на роботі і немаю можливості відповісти вони штурмують вайбер і кажуть шо я відказуюсь від оплати, перед цим я внесла їм суму яку получилось, так як зараз війна кожен викручується як може але цим ********* все одно. Вони погрожують телефонними дзвінками, хотя і без того по декілька разів на день телефонують до мами!!! Я їй кажу що зараз немає можливості оплатити так як я внесла оплату два дні тому, вона мене питає «і що»? Та нічого, якщо сказала виплатю то виплатю але зараз немає, вона мені каже тоді я подаю документи на відмову оплати!!! Шо за люди??? Замість того щоб йти на зустріч вони погрожують. Це остання моя позичка в цій компанії!!!
06618315121lena2022-06-24 17:58:59
Люди читайте закони, спілкуйтесь з юристами, по закону не один банк ні МФО, не має права телефонувати особам які не давали на те свою згоду, пишіть скарги в національній банк України
Annnana2022-05-04 12:47:57
Вся країна у стані війни, кожен як може так і сплачує борги. На томість, щоб підтримати своїх клієнтів, ця компанія займається погрозами, залякуваннями- при тому що я як клієнт не відмовлялась від обов'язків по сплаті боргу і робюлю це частково. Що робить компанія? телефонує мені, погрожує моїй вагітній сестрі, яка живе практично під обстрілами, телефонує батькам і погрожує. Яка може бути управа на такі компанії? Чому військовий стан не діє на цих ***? по іншому не назву. Я б зрозуміла, як би я не платила але ж я оплачую. Знімають кошти з рахунку, банк блокує карту. Можливо я не розбираюсь у законах але хіба це не мародерство? Хіба це не здирнецтво? а пограза життю — це не кримінальна відповідальність? це просто тероризм!!! У власній країні! найгірше, що ця компанія просто змінить назву і далі буде людей тероризувати!!!
ketrin1052022-04-18 12:02:56
Телефонують та погрожують, в такий скрутний час нараховують відсотки, не йдуть на зустріч клієнтам. Жахлива компанія нікому не рекомендую. Людям складно зараз, вони надалі втратять своїх клієнтів.
06725131982022-04-14 14:41:25
Сьогодні телефонували, підняла трубку, пояснила що не можу розмовляти, бо на роботі. Оператор ( ніколи не представляються! ) сказала, навіщо тоді трубку брали, я пояснила, що завжди по можливості беру. Я попросила зателефонувати через годину, звільнюся і можемо говорити. Одразу подзвонили до моєї мами ( звідки номер взяли, не знаю!). Погрожували. Це ЖАХ якийсь, управи на них нема.
nomer242022-04-13 15:23:27
А как это так получается, звонят каждый день, говорят с 15.04 возобновляется начисление процентов ???!!! Управы на гнилых нет…
ViKtor1592022-04-09 18:28:55
Свого часу колишня дружина мала необережність взяти кредит у цієї, з дозволу сказати, «фінустанови», а насправді — збіговиська шахраїв та злочинців. Задовго до початку війни повністю погасила заборгованість й навіть отримала довідку про сплату у повному обсязі.
А тепер вони телефонують не лише їй, але й друзям, родичам, знайомим (хоча вона не давала їм номери телефонів цих людей!) та вимагають сплатити якусь «комісію, яка ніби-то набігла з невідомих причин»..!!!
Застерігаю усіх: уникайте й обходьте десятою дорогою цих нечесних на руку «кредиторів»!
Kostya47912022-04-07 19:20:32
Сначала говорять одно заманивают низьким процентом.потом после подписания договора получается все на оборот.процент увеличивается в трое
Kozac2022-04-04 20:05:28
Нараховують відсотки у воєнний стан, ганьба