Отзывы о компании — 576

annamelny2024-04-26 10:31:03
Прислали акційний промокод на 0,01%, одразу спробувала скористатись, при оформленні в додатку промокод застосувався, але з'явилась вікно Виникла помилка. Написала в чат — Відповіли — промокод НЕДІЙСНИЙ, але ж щойно самі прислали повідомлення
Чому — ніхто не знає, ну, недійсний і все,
Кажуть — є дійсний промокод на 10%, тобто пропонують замість обіцяних 500грн заплатити 5000
Працівники некомпетентні, ще й хами, повторюють одне й те саме, вирішити навіть не намагались, просто завершили розмову.
Ця я ще кошти не взяла, а я уявляю, як вони вирішують питання вже дійсних клієнтів(
Коротше — ЛОХОТРОН, нікому не рекомендую зв'язуватись з цією конторою
Dogy2024-04-25 20:37:23
брать советую осторожно, к слову процент не самый низкий, хотя раньше был больше, сейчас как я
понимаю нбу ввели рамки по проценту. идем в европу)
ViktorEs2024-04-25 18:18:05
Ну я вижу отзывы очень разные, что могу сказать о своем опыте, выиграла в акции 2500 грн, позвонили, я конечно подумала что развод, еще и отправила им айбан свой на почту, хотя друзья сказали что это развод и на меня возьмут кредитов, после чего мне пришло поступление денег 2500 на карточку, я позвонила им, они подтвердили что отправили мне призовой перевод… я в шоке если честно, приятно но в то же время накрутила себя)
Katerinanovik2024-04-20 23:01:07
До этого пользовалась было всё хорошо.
В этот раз о оплате не наполнили, оповещения не было
Пошла просрочка, оплатить не пошла, предложение не работало, если оплатила по реквизитам, оплата прошла
Но всё равно по предложению идёт просрочка.На горячую линию не дозвониться
Allapulya2024-04-18 20:39:53
к гадалке не ходи, пользование такими кредитами бьет по карману, если подходить к ним не рационально. если берете то обращайте внимание на промокоды, компания часто дает их на сайте либо соцсетях. но помните что вы платите за скорость и доступность в банке вам такого не видать.
Sotula2024-04-18 19:58:59
Очень удобно что есть приложение потому что в разы ускоряется процесс оформления кредита лично для меня. Пока что все хорошо, нюансов не заметила. что касается самого продукта, дорого лично для меня. Спасают промокоды с инсты, к слову именно там и увидела эту компанию.
Andrii4842024-04-18 13:21:11
все норм! мені в цілому все підійшло, але це був перший кредит то нормально, не думаю що ще знадобиться але якщо буде треба то звернуся!
fircat22024-04-18 07:47:13
Всегда все вовремя приходит, не знаю у кого как не проходила оплата, у меня все норма работало. была ошибка в плане когда верификация карты была, но повторила и все получилось. в целом осталась довольна.
Vadink2024-04-12 10:11:56
Брав кредит у розмірі 4000 грн, по закінченню терміну хотів зробити оплату, зробити я її не зміг тому що на сайті постійно якісь тех.проблеми були, на протязі тижня мені по нараховували проценти і плюс протермінування☝🏼🤨, потім нарешті вдалось зробити оплату але це тільки я так думав початково ☝🏼, зробивши оплату я знову подивився в додатку чи оплачений кредит а виявилось що сума у розмірі 6700 так і не списалась але кошти з моєї карти списані у такому розмірі по цей день☝🏼, вже чотири мені розповідають казки і кажуть що сьогодні спишуть вже чотири дні я слухаю це сьогодні☝🏼, за цих 4 дні вже добавило немалий процент і прострочення відповідно сума вже набагато більша ніж зазвичай, на протязі чотирьох цих днів вони ще мали наглість дзвонити до моїх родичів і розповідати про те що я маю борг і неоплачений кредит☝🏼❗️🤨, морально вже вивели по максимуму, кошти з карти списані кредит висить, процент по максимуму наростає ☝🏼, ʼʼдякуючиʼʼ в лапках цій компанії маю зараз проблеми у своїй діяльності, так як ще вчора мені треба було мати виписку про те що я не має кредитів і тим більше протермінованих☝🏼, хто мені це все буде компенсувати невідомо☝🏼😡, але сьогодні буду подавати заяву до суду, усі мої розмови записані з записом з екрану всі переписки у їхніх чатах теж збережені, на даний момент мене просто вже ігнорують і навіть не відписують, висновок☝🏼: Взяв кошти, які хтів повернути у встановлений термін але не зміг по причині цієї ж компанії, нарахований процент, зіпсована кредитна історія, втрачені доходи по своїй діяльності, морально вже виснажений на стільки що не можу працювати, а кредит з процентами далі росте❗️😡☝🏼 САМА ❗️НАЙГІРША❗️КОНОРА❗️яку я тільки знаю❗️☝🏼😡
Е Гроши
17 апреля 2024, 9:24
Приносимо Вам вибачення за незручності, на сайті дійсно проводилися регламентні роботи. Наші спеціалісти обов'язково врахують всі ньюанси, пов'язані з проведенням цих робот. Наша команда зробить усе можливе, щоб виправити будь-які недоліки та виправдати ваші очікуванням у майбутньому. Якщо Ваше питання залишилося відкритим, будь ласка, перейдіть за посиланням і заповніть форму на нашому сайті: https://e-groshi.com/complaint/.
Olejaja20212024-04-11 23:14:05
мабуть вже як роки 2 тут кредитуюсь і є вже більше 10 закритих кредитів, маю що сказати. Я жодного разу не прострочив оплату саме з цієї причине не маю негативного досвіду з ними, але раніше була
причина з іншою установою де зіпусував собі історі, як і в компаніях подіббного роду відсотки
величенькі, але має плюс! раніше кедитки мені не були одобрені в банках, а зараз вже маю ліміт від банку по кредитці. Якщо компанія зменшить відсотки то залучить бага
Е Гроши
17 апреля 2024, 9:04
Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу співпрацю з нами.