Plohoi82 5 июля 2021, 8:52
Вчера в приложении Приват 24 установил лимит снятия наличных в интернете '0'грн. Сегодня ошибочно ребёнок 'купил' товар на Алиэкспресс. И оплата ПРОШЛА! Оператор горячей линии, связаться с которым очень нелегко, сообщила, что если сайт является не 'рисковым', то ограничения оплаты в интернете не действуют! Зачем в приложении устанавливать функцию, которая не работает? Зачем обманывать людей?
5 июля 2021, 10:02
Дійсно, інтернет-ліміт спрацьовує при проведенні ризикових операцій в інтернеті. Система аналізує сайт, використовуючи при цьому тисячі чинників.
Оплата може бути проведена у зв’язку з тим, що сайт вважається довіреним. В цьому випадку, не потрібен ліміт — платіж розцінюється не як ризиковий.
Для повернення коштів, ви можете звернутися в службу підтримки сайту, на рахунок якого здійснився платіж, або написати в наш чат для подачі заявки на оспорювання оплати.
З повагою, ПриватБанк.
Алексей З 5 июля 2021, 0:32
У привата есть целый сайт с кэшбэками. Бонус онлайн. Там можно получить кэшбэк на что угодно. Сейчас время отпусков. Самое удобное выбирать категории туризм и транспорт. Но этот сегмент в нашей стране редко попадает оплатой карточкой, тут процветает нал. Но у Привата в Бонусе оказалась фирма перевозчик с кэшбэком. Купил три билета до Знатоки из Киева. Для кэшбэка очень просто, согласно инструкции, надо перейти с бонуса онлайн по кнопке на сайт перевозчика. Все так и сделал. Но кэшбэк не сработал. Уже неделю прошу написать почему, отвечают, что специалист ещё разбирается. Подозревая что это ничем не кончиться. Ещё в понедельник обещали дать ответ. Номер заявки даже дали 30686675.
5 июля 2021, 10:16
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб розглянути його якомога скоріше.
ZakharAl3 4 июля 2021, 19:16
Отделение по адресу: Чернигов, улица Шевченко, 47
3/06/21 около 13:00 обратился в отделение для перевыпуска карты для выплат. У старой истек срок действия. Сказал сотруднику что хочу перевыпустить карту для выплат по окончанию срока действия. Сотрудник сходу заявил что для перевыпуска карт для выплат нужно открыть карту универсальную т.к. без этой карты сотрудник не сможет выпустить и активировать карту для выплат. Приват банк у вас опять началась фигня с выдачей карт любым способом? Или вы планы космические поставили своим сотрудникам по выдаче карт, что они глядя в глаза врут и несут ахинею? Я не стал ругаться и спорить т.к. мне нужна была дебетка и приходить повторно в отделение нет лишнего времени. А теперь результат: Я ушел из отделения с двумя картами. Пришел домой и через приват 24 тут же закрыл кредитную универсальную карту. Как результат я проторчал в отделении лишних 20 мин пока сотрудник заполнял заявку на кредитную карту. Поскольку карту я закрыл пластик который выпустил банк — полетел в мусорку. В результате ваших авантюр я потратил свое личное время для приведения ситуации в тот статус что мне нужна только дебетка.
5 июля 2021, 10:34
Продукти банку оформлюються лише за згодою клієнта. Ми детально проаналізуємо дану ситуацію та по результату вам зателефонуємо.
Oleg795 4 июля 2021, 0:46
Доброї ночі! Дайте будь ласка відповідь на моє запитання:
В мене склалася така ситуація: Я замовив собі карту «Універсальна» за допомогою онлайн анкети, до мене приїхав кур'єр, я заповнив всі анкети, сфотографували мене, вручили мені карту, але от проблема: Її неможливо активувати, ні через смс, ні через дзвінок.
Я прочитав тут схожі проблеми, допоможіть будь ласка вирішити і мою)
4 июля 2021, 10:43
Питання передано профільним фахівцям. За результатом його розгляду з вами зв'яжуться.
sergiyp777 4 июля 2021, 0:13
Звернувся в службу підтримки, за з питанням «Як треба знімати депозит?». На що оператор не змогла нормально відповісти на запитання, попросив переадресувати іншому оператору, на що отримав повідомлення «Я компетентна в даному питані і не буду переадресовувати іншому оператору, бо іншого оператора немає».

Перед тим звертався ще до одного оператора, прийшлось питати двічі, що отримати відповідь на своє запитання.
4 июля 2021, 11:38
Перепрошуємо за незручності.
Ми проведемо роботу з операторами, щоб в подальшому уникнути незручностей та надавати найкращий сервіс. У разі виникнення питань, звертайтесь, будемо раді допомогти.
OleksNikolenko 3 июля 2021, 20:11
Отделение по адресу: Львов, проспект Свободы, 49
Коротко суть питання.15.06.21 Приват Банк, безпідставно, без пояснення причини, без попередження, повністю зняв (було 46000грн. стало 0грн.) кредитний ліміт по моїй картці Універсальна.За 9 років користування даною карткою, я жодного разу не порушив умов кредитного договору. Після цього я звернувся у відділення банку з проханням роз’яснити ситуацію та отримав відповідь, що кредитний ліміт відновлять на протязі 5−7днів.Пройшов зазначений строк, кредитний ліміт не відновився та я повторно звернувся до того самого віділення та працівника, який повідомив, що перегляд кредитного ліміту можливий, лише після погашення повністю поточної заборгованності, на що в мене виникло логічне запитання:є щомісячний обов’язковий платіж та платіж щоб не платити відсотки, ці умови з могу богу на момент звернення були виконані.Представник банку не зміг пояснити причину повного зняття (було 46000грн. стало 0грн.)кредитного ліміту.
Далі надаю переписку в чаті Приват24 з фахівцем банку.
Добрий день.
Добрий день, Олександре!
Уточніть, будь ласка, бажаєте збільшити кредитний ліміт?
Хочу отримати роз’яснення, щодо безпідставного зменшення кредитного ліміту з 46000грн. до 0грн. та повернути кредитний ліміт, який був на карті.
Коротко суть питання.
Шановна служба підтримки Приват Банку.
Це не відповідь на питання. Прошу надати чітке роз’яснення з посиланням на договір.
З повагою,
Ніколенко Олександр.
Це моя відповідь на лист від банку.
15.06.21 мені змінили кредитний ліміт по карті Універсальна з 46000 до 0грн. За період користування картою, не маю жодного порущення (протермінування/несплату)з мого боку. Прошу Банк, надати офіційну відплвідь, щодо вище зазначеного питання з посиланням на договір.
Це моє листування з Станіславом, вашим співробітником.
Відповідно до політики управління лімітами, банк проаналізував сучасний стан та історію використання карти і прийняв рішення знизити ліміт. При прийнятті Банком рішення про збільшення кредитного ліміту, Ви будете повідомлені додатково.
У разі якщо Ви бажаєте знову отримати ліміт, через 30 днів після зниження я рекомендую в Приват24 подати заявку. Прикріпивши довідку про доходи, рішення може бути переглянуто.
Анастасія
На жаль, на даний момент, ліміт не може бути наданий за рішенням банку. Ви використовували кошти більше допустимого ліміту. Для можливості зміни кредитного ліміту, будь ласка, погасіть овердрафт на вашій карті
Це його відповідь.
Анастасія
Ви можете подавати заявки на зміну ліміту в Приват24: 'Гаманець — Картки — Вибір картки — ⚙ — Кредитний ліміт'. Ліміт буде переглянуто після погашення поточної заборгованості по картці
Я не використав гроші банку більше допустимого ліміту.Коли я користувався ліміт був 46000шрн. поточна зазаборговагість була близько 6000грн. всі платежи вносилися вчасно, а потім раз і ліміт став 0.
Ви пишете не правду.
Анастасія
Після зміни ліміту, Ви робили спробу його збільшити. Вище було надано причину, чому наразі він не збільшується
Чому для перегляду ліміту, я маю погасити весь овердрафт, якщо я вчасно вносив всі платежі?
Хочу отримати аналіз по сучасному стану та історії використання моєї картки Універсальна, на підставі яких банк прийняв рішення про зниження кредитного ліміту до 0грн.
Це моє питання до вашого співробітника.
Анастасія
2.1.1.2.5. …При цьому Сторони узгодили, що протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта в рамках розміру, зазначеного у абз.1 цього пункту, та не потребує додаткового погодження із Клієнтом.
А ось його відповідь
ПриватБанк не формує кредитну історію, цим займається Українське Бюро Кредитної Історії (УБКІ) Якщо у Вас є питання, напишіть в їх підтримку на сайті www.ubki.ua/
Ваш працівник повідомив мені, куда я можу звернутись в Українське Бюро кредитних історій.
Я і звернувся та подивився свою кредитну історію та рейтинг складає 90%
Анастасія
Банк вставновлює ліміт на основі своїх показників та історії використання картки. після цього банком було прийнято рішення про зміну ліміту
Так в мене питання, як банк визначив мою кредитоспроможність?
Анастасія
система встановлення ліміту працює автономно на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях показників.
Ще раз вам наголошую, ваш працівник повідомив мені(переписка вище додається)щоб я звернувся за даними щодо обслуговування мною кредитів на сайт Українського Бюро Кредитних Історій, що я і зробив. Згідно з даними вище зазначеного сайту в мене гарний кредитний рейтинг 90%
Анастасія
Добре. Ліміт у банку надається за аналізом показників саме у банку
Вот в мене і виникає логічне питання, на основі яких своїх показників, яких у вас, з ваших слів сотні та математичних моделей, банк знімає кредитний ліміт клієнту, в якого кредитний рейтинг згідно з даними Українського бюро кредитних історій 90%.
Прошу аргументуйте, які саме показники по моїй картці, вплинули на рішення банку про зменшення кредитного ліміту з 46000грн. др 0грн. одночасно.
Анастасія
Банк не уточнює дану інформацію.
Ліміт може змінюватись за рішенням банку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, згідно умов договору
Чим можемо бути Вам кориснi?
Вам, всеодно прийдеться пояснити причину.
Анастасія
За рішенням банку, це і є причина
Це кредитна карта, на ній був встановлений ліміт який збільшуваася та належним чином обслуговувався.
Анастасія
Вище Вам вже було повідомлено, що згідно пункту правил, Банк може самостійно змінювати Ваш ліміт в односторонньому порядку
Підкажіть, будь ласка, можливо у Вас виникли питання по наданій інформації?
А банк в односторонньому порядку, не аргументуючи, без попередження бере та знімає кошти з кредитного ліміту.
Анастасія
Все вірно, згідно пункту правил
Але ж ви нещодавно в переписці розказували мені про кредитоспрлможність відсидали мене в Українське Бюро Кредитних Історій, де в мене все добре, для чого, просто би написали що банк забирає кредитний ліміт коли хоче та без пояснення причин.
І це було би коротко і ясно.
Але це не повага до клієнта.
Анастасія
на сайті УБКІ Ви можете перевіряти самостійно свій кредитний рейтинг т.
У чаті вище одразу було написано пункт правил та описано його, що банк має право самостійно змінювати ліміт.
Свої висновки, щодо багку, я вже зробив.
Допоможу і іншим людям зробити, тим хто ще не зробив!
До побачення!
Гарного дня
13:44
Висновок цього всього один. Приват Банк в односторонньому порядку одночасно обнулив кредитний ліміт по карті та спочатку намагався по різному трактувати своє рішення (спочатку казали 5−7днів, потім повністю погасіть овердрафт, потім посилалися на якусь внутрішню аналітику банку, яку вони нікому не показують, потім на Українське Бюро Кредитних Історій, де в мене жодного протермінування та цим підтведжується моя платіжоспроможність) та коли я навів беззаперечні факти відсутності підстав по вище зазначеним пунктам, банк просто повідомив що змінив (повністю обнулив кредитний ліміт по моїй карті) в односторонньму порядку, на підставі договору та ніяких роз’яснень надавати не збирається.Тобто по простому приклад: ви отримали ліміт по карті 10000грн. потім здійснили якісь покупки на 5000грн., ви думаєте що у вас ще є 5000грн. на карті та розраховуваєте, як будете гасити заборгованість (обов'язковий платіж, платіж пільгового періоду) а нє, на наступний день, дивитесь, а на карті -5000грн. без пояснень і все.
Думайте, чи пов’язувати себе співпрацєю з таким банком!
4 июля 2021, 11:05
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцем, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому та покращити якість обслуговування.
Щодо зміни ліміту, то зазвичай банк спирається на велику кількість факторів та приймає рішення на основі їх сукупних показників. Наші колеги додатково перевірять інформацію, щодо збільшення ліміту по вашій картці та зв'яжуться за результатом.
LL1979 3 июля 2021, 18:32
Отделение по адресу: Киев, ул. Волынская, 37
2 июля 2021 года я закрыла валютный депозит и забрала деньги. При получении только повторно их пересчитала. Сразу же поехала в соседний банк и открыла депозит. Но у меня не приняли одну купюру номиналом 100 долларов, поскольку, как сказал кассир, она раньше была мокрая. Тут же на детекторе показала, как выглядит нормальная банкнота и некорректная банкнота. Сказала идите поменяйте, в Привате это не первый случай, проблем не будет. Через 40 минут снова были в отделении банка. Кассир Мария Борисова отказалась принять купюру, но предложила поменять на гривны. Я отказалась и попросила пригласить руководителя отделения или старшего. Мне кассир сказала, старшего у них нет и как связаться не знает. Мол она выполняет свою функцию и при этом усиленно с кем-то переписывалась по телефону. Я связалась по горячей линии с представителем банка. Ирина (персон. 296978) сказала обождать ответного звонка, она будет советоваться. Остальные сотрудники отделения вычитывали меня, почему я сразу не проверила у них на детекторе валюту. Во-первых, мне не предложили это сделать, а во-вторых, я же не на улице, а в банке получала деньги. А время подошло к обеду. Теперь кассир уже отказалась поменять доллары на гривны и демонстративно перед лицом закрыла шторку. Вот сервис государственного банка.
В лучшем случае, если деньги не фальшивые, получу за минусом комиссионных, в худшем — банк «взул» на 100 баксов.
И вот еще что настораживает. Буквально через пару дней как стала клиентом банка, звонят как бы из банка, говорят прошло списание с карточки и пытаются уточнить кое-какую информацию. Это говорит о том, что сотрудники банка регулярно «сливают» клиентскую базу.
4 июля 2021, 10:28
Фахівці перевірять інформацію по даній ситуації та зв'яжуться за результатом.
msrina202121 3 июля 2021, 13:15
Приватбанк передаёт или продаёт, не знаю точно, информацию о клиенте микрофинанцовым организациям, разве так можно, распространять информацию о клиентах? Потеряла паспорт, на меня набрали кредитов в мфо, я про них не знала, но благодаря приватбанку узнала, после того как они здали информацию, начали мне звонить и доставать мфо, написала заявление в полицию! Ещё буду писать заявление на приватбанк за распространение кондифициальной информации, достали!
3 июля 2021, 14:10
ПриватБанк не передає персональні дані клієнтів третім особам за виключенням випадків, що передбачені законодавством. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
antenna2008 3 июля 2021, 12:46
Непредсказуемые действия Приват банка приводят к ужасным последствиям, оставлению в беспомощном состоянии человека без лекарств и без финансовой помощи, к нарушению всех прав и свобод клиентов Приват банка. Нет управы на этот уже *** банк. Кто может защитить права человека от действий психически ненормального банка? У меня во время поездки к родителям без каких либо оснований был отключен финансовый номер телефона +3809----7777, заблокирована с требованием перевыпуска новейшая карта с чипом, фото, подписью с индивидуальным дизайном, которая никогда не использовалась для снятия наличных денег через какое либо устройство, типа кассового терминала или банкомата и лежала в сейфе дома. Все это произошло после попытки пополнить карту Монобанка — конкурента Приватбанка с приложения в смартфоне Монобанк. Мы остались посреди поля без денег и без финансового номера. Это значит, что банк делает вид, что вы никто, человек без документов, бомж. После блокировки финансового номера с вами не разговаривает служба поддержки, вы не можете зайти никуда в приложения Приватбанка и вы ничего не можете изменить онлайн дистанционно. То есть только банкомат или отделение. Хрен знает где. За 100 км. Или в другой стране. Это полный беспредел, это нарушение прав человека. А если бы это было в туристической поездке? Нет никакого доверия к этому непредсказуемому в действиях банку, каким стал ранее надежный Приват банк. Это не первый случай неожиданных блокировок, ранее случались аналогичные действия после попытки подключения новых карт Приватбанка к системе приват-24, оплаты товаров в интернет магазинах. Друзья, имейте ввиду, Приватбанк обязательно кинет вас в самой неподходящей ситуации и вы не сможете воспользоваться не только кредитными, а и своими деньгами, которые вы доверили для сбережения банку. В этом банке принимает решения психически ненормальный непредсказуемый в действиях искусственный интеллект. Приватбанк — опасный, ненадежный банк с исключительно тупой службой поддержки, которая дистанционно вам ничем не поможет. В то же время сетевые мошенники спокойно принимают оплату за несуществующие товары, на карты Приватбанка заходят миллионы гривен и никто не блокирует эти карты несмотря на многочисленные жалобы обманутых клиентов. Проверено на себе.
3 июля 2021, 13:45
Перепрошуємо, якщо наше бажання вберегти ваші кошти доставило незручності. Ми піклуємось про безпеку ваших коштів і сподіваємось на ваше розуміння в необхідності таких механізмів, котрі дозволяють нашим клієнтам кожного дня не перейматись про захищеність своїх грошей на рахунках. Як тільки ми отримали інформацію про можливу підробку вашої картки — прийняли цю вимушену міру та заблокували її.
gortezigo 3 июля 2021, 10:10
Отделение по адресу: Харьков, Сумская улица, 65
В Харькове отделения не работают по субботам, хотя в Киеве работают. Что за неуважение к жителям города Харькова???
3 июля 2021, 11:26
Більшість операцій можна провести через дистанційні канали скориставшись банкоматом, терміналом самообслуговування або Приват24. У разі виникнення питань наші фахівці в підтримці цілодобово на зв'язку та готові допомогти.
gortezigo 3 июля 2021, 9:29
Отделение по адресу: Харьков, Сумская улица, 65
2.07.2021 в 17.20 по адресу сумская 96 был отправлен swift перевод на сумму 1642$ оплата за авто, через час приходит сообщение о том что банк одобрил кредит на сумму 250000грн и первый платёж 81000грн, звоню говорю что никаких кредитов не оформлял, на что на 3700 оператор говорит что это было после 17.20 т. е после того как вышел из отделения, т. е. сотрудники отделения оформили на меня кредит без моего ведома. сегодня пришло сообщение что свифт, перевод отправлен не был. SWIFT-переказ не надіслано. Підозра у використанні рахунку фіз. особи для підприємницької діяльності. Это не реально. Они оформили на меня кредит и присвоили себе мои свифт перевод, на 3700 полный игнор. в понедельник иду писать заявление в полиции о мошенническом действии со стороны банка.
3 июля 2021, 10:20
Щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації детальніше ми звернулись в особистому повідомленні.
vetsam 3 июля 2021, 1:23
Факт блокування моїх рахунків ще можна зрозуміти до проведення актуалізації — про це попереджалось завчасно. І як завжди — в самий критичний момент. Але обнулення кредитного ліміту до незначного залишку — перебір. Якщо перерахувати кількість всіляких процентів за використання цим лімітом — кредит навіть не золотий — платиновий. Як на мене — це використання мною вільних грошей за досить пристойну плату. Дуже пристойну. Своєрідний джентельменський договір. Списати закумульовані на картці гроші для важливого придбання (знову ж — за які я плачу достойну плату) в критичний для мене час — це щось зовсім протилежне КЛІЄНТООРІЄНОВАНОСТІ. А враховуючи, що майже будь-які господарські придбання на умовах розстрчки вже давно роблю, користуючись послугами інших банків тому, що приват ніколи не дає таких умов — то дякую за багаторічну співпрацю — але мій улюблений приват іде в бан. Будемо шукати більш клієнтоорієнтовані фінустанови. Для привата, додатково — зверніть будь ласка увагу на захищенність ваших клієнтів і швидкість ваших дій щодо іх захисту. І друге — навіть після зміни форми власності — КЛІЄНТ, як на мене — то святе для будь-якої фінустанови. Знову дякую за багаторічну співпрацю.
3 июля 2021, 10:17
Ідентифікація та отримання банком документів для проходження ідентифікації та актуалізації даних є не забаганкою, а чітким слідуванням діючим законам. Що ж до кредитного ліміту, то після успішної актуалізації даних та за наявності інших позитивних факторів, котрі впливають на рішення банку, він може бути переглянутий в більшу сторону.
Також на нашому сайті ми розмістили декілька порад, що допоможуть користуватись картками та не платити зайвих комісій — https://privatbank.ua/kak
DimaSDA 3 июля 2021, 1:08
Добрый день. Обращаюсь с проблемой добавления карты в Google Pay.

Мой телефон не поддерживает бесконтактную оплату, и когда я выбираю карту, появляется надпись «Google Pay недоступний» и «Пристрій не підтримує безконтактні платежі». Чтобы добавить карту в Google Pay, я должен вручную ввести номер карты, имя и прочую информацию.

Если я зайду в Приват24 с устройства, поддерживающего бесконтактные платежи, при нажатии на кнопку «Добавить в Google Pay» вся информация (номер карты, срок действия и т. д.) добавляется автоматически.

Но оплачивать с помощью Google Pay можно не только продукты на кассе в супермаркете, но и, например, связь в мобильном приложении «Мой К******р», а также телекоммуникационные услуги Т*****н (интернет / телевидение) на одном из сторонних сервисов онлайн-платежей.

Прошу дать пользователям возможность добавлять карты в Google Pay, даже если устройство не поддерживает бесконтактные оплаты. При этом, пользователю можно вывести на экран информационное сообщение, что его устройство не подходит для совершения платежей, однако он всё равно может добавить карту.
3 июля 2021, 10:09
Ми передали інформацію нашим колегам. Дякуємо за пропозицію :)
Pom2008 2 июля 2021, 23:18
В связи
23,24 июня 2021 года, у некоторых клиентов Приватбанка со счетов исчезли разные суммы денег. Как обьяснили в самом банке это было свчзанно с каким то сбоем в системе и пообещали все исправить в течении суток. Именно в эти даты происходили двойеые списания средцтв по транзакциям. С моего счета исчезли 1400грн. Через сутки я увидила в выписках что средства по всех двойных списаниях вернулись но… Из 1400 списанвх средств мне были доступны только 531грн хотя в остатке было 1400. После обращения в банк мне предложили создать заявку на возвращение средств которая будет рассмотрена в течении 5−7дней. По истечению этого срока мне сказали что моя заявка рассмотрена и по истечению 5−7дней примут решение!!! Вопрос: забрали мои деньги без заявок и рассмотрений, сколько мне еще ждать что бы мне вернули мои 885 грн??? И как будет возмещенно пользование моими деньнами на протяжении всего этого времени? П. С. Я получаю социальную выплату с биржи, других доходов у меня нет, именно эти деньги забрал Приватбанк…
3 июля 2021, 10:03
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.
KaterinaKos 2 июля 2021, 22:46
Сьогодні шахраї якимось чином зняли кошти з моєї картки у сумі 600 грн чотрима переказами у Канаді та Люксембургу. Банк нічого пояснити не може, яким це чином, знаходячись в Україні, без мого відома, шахраї змогли це зробити. Он-лайн помічник несе якусь лабуду, та ще й працює зразу на декількох осіб, бо чекати відповіді треба було дуже довго. Нічого не змогла пояснити мені ця Владислава, крім того, що треба заблокувати картку. А до живого оператора додзвонитися не можна.
3 июля 2021, 10:01
Проведення оплати в інтернеті можливе в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті. За вашим зверненням в підтримку ми можемо подати запит на опротестування операції, який буде проводитись за правилами встановленими платіжною системою.
Щоб наші клієнти були в безпеці ми склали декілька простих та в одночас дієвих рекомендацій, що зможуть допомогти зберегти кошти захистивши вас від шахраїв. Рекомендуємо ознайомитися на нашому сайті https://privatbank.ua/safeness.
Ми детально проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу зі співробітником, щоб покращити якість обслуговування в майбутньому.
inna21088 2 июля 2021, 18:39
сьогодні в терміналі м. Умань поповняла карту на 1000 грн, 500 термінал зарахував, 500 ні, ще карту не хотів віддавати, на гарячу лінію 3 рази зверталася, три рази відмовили… щоб ви подавилися моїми 500 гривняии
2 июля 2021, 19:54
Bivashyn 2 июля 2021, 17:54
Отделение по адресу: Сумы, переул. Сурогонский, 10-А
30.06 истек срок действия карты для выплат, на эту карту я получаю зарплату. 2.07 я обратился в отделение банка для перевыпуска карты, на что получил отказ без каких либо объяснений. Никаких задолженностей на картах привата и других банков нет. Универсальной картой давно не пользуюсь, но баланс на ней положительный. В отделении мне сказали что блокировка безсрочная и клиентом привата я уже не буду. Я работаю в государственной поликлинике, на карту государственного банка получаю зарплату и в итоге получаю отказ в продлении карты.
Отдельное спасибо за испорченный день, ведь в первом отделении куда я пришел мне не только отказали в перевыпуске, так ещё и с паспортом не захотели выдать наличку в кассе, а ведь именно сегодня я получил отпускные.
2 июля 2021, 18:26
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.
Dfal 2 июля 2021, 15:02
Ужасные условия в банке, работник банка Людмила уходит раньше времени, работать не хочет, в банке пыль, жара, куча народу
2 июля 2021, 15:30
Написали вам в приватному повідомленні, щоб уточнити деталі інциденту і розібратись в ситуації.
Хочемо звернути вашу увагу, що більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
maryika 2 июля 2021, 15:02
Дуже не задоволена якістю роботи технічних засобів банку та неоперативністю вирішення проблеми.
Суть проблеми в тому, що користуючись терміналом, який приймає купюри оптом, я внесла 69 000,00 грн, апарат їх не зарахував на мій рахунок і не повернув мені. Тобто, фактично в мене відібрані мої кошти!!! При звернені до банку в розмові мені пообіцяли за день вирішити проблему і зарахувати кошти. Але вже пішла друга доба і інформації нуль, кошти великі і вони потрібні мені зараз, чому досі не зроблено інкасації??? (заявка № 22401531, м. Київ)
2 июля 2021, 15:24
Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.
KharkovSid 2 июля 2021, 12:51
«отказано в обслуживании в одностороннем порядке»
Без объяснений причин! Информации нет никакой! Девушки в отделениях пожимают плечами и не могут ничего объяснить! Звоните 3700!
Звоню, там тоже нет ответа! Единственное что говорят это напишите письмо по адресу:
вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
Кто сталкивался с подобной ситуацией, подскажите пожалуйста решили ли вы данный вопрос?
2 июля 2021, 13:02
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝