Не очікував такої підстави…

Denain 2 декабря 2021, 3:23
Приват мабуть спеціально доводять до занепаду, щоб продати комусь за копійки. При спробі зняти зарплату готівкою 1.12.2021 стався збій банкомату і готівку він не видав, і ця інформація про збій була на екрані. Але гроші з картки були списані. Автоматично (!) була сформована заявка на повернення, весь час велося відеоспостереження. Здавалося б — все ясно, буває, техніка інколи ламається. Але далі вмикається довбаний «людський фактор». Дістатися до оператора на 3700 — лютий треш, потрібно вислухати всю цю хрінь про банк, навіщо мені пояснювати нюанси якихось кредитів, коли у мене невідкладна ситуація. Який ідіот складав цей алгоритм? Далі ще круче. Якась стомлена дівчина поясняє, що гроші можуть повертати аж 14 днів і тільки після інкасації банкомату. Ви офігелі? При чому тут інкасація??? Все ж зафіксовано автоматично! Спробуйте прострочити на два тижні затримати виплати банку, задовбають штрафами. Мої ж гроші вони можуть тримати досхочу просто так, під чесне слово інкасаторів нечесного банку. Я є клієнтом ПриватБанку багато років, регулярно проходжу всі ці банківські процедури веріфікації і актуалізації, банк знає про мене все і навіть може генерувати мій електронний підпис. Але вигадує дурні правила, за якими може красти і затримувати мої гроші в результаті інцидента, який стався з вини самого банку. Якщо о 19:30 вечора людина змушена знімати 20 тисяч, то зазвичай це має важливі причини! Я був змушений до пізньої ночі шукати ті кляті гроші по знайомим. І невідомо, чи побачу свої. Яка ж наволоч цей банк із своїми «доброзичливими» правилами і співробітниками.
2 декабря 2021, 9:31
Доброго ранку!
Приносимо свої вибачення за незручності пов'язані з роботою банкомату.
В деяких випадках для обробки заявки на повернення коштів необхідне проведення та звірка результатів інкасації, що дає нам змогу впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прагнемо вирішити питання якомога швидше та інформуємо клієнта за результатом обробки заявки.
Щодо звернення в підтримку, в голосовому меню можна натиснути нуль для з'єднання з фахівцем. Також завжди до ваших послуг онлайн підтримка на нашому сайті pb.ua або в Приват24.

zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
2 декабря 2021, 12:17
А представьте какие круги Ада проходят люди когда с их карт крадут деньги и они не могут дозвониться на Горячую линию. Там нет ни какого алгоритма дозвона просто элементарно не хватает сотрудников калл-центра вот вы и висите часами на линии чтобы дозвониться опертору Примата.
Спасибо за Ваш интерес к нам.
Спасибо за Ваше письмо.
Мы рады, что Вы обратились к нам.
Спасибо, что выбрали Приматбанк.
Мы признательны Вам за Ваш интерес Приматбанку
Благодарим Вас за обращение в Приматбанк
Мы признательны, что при многообразии предложений Вы остановили свой выбор на Приматбанке
mlp711141
mlp711141
2 декабря 2021, 19:39
Искренне вам сочувствую… Не стоит связываться с этими сатанинскими приматами. Бегите в другой банк от них!
Denain
Denain
4 декабря 2021, 10:39
Проблему таки вирішили, ще й досить оперативно, за дві доби. Наразі трішки боюся знімати гроші знову. Не дуже зрозуміло, чому Мінфін відхилив мій коментар. Тим не менш, проблема вирішена.
Moderator
Moderator
4 декабря 2021, 10:55
Відповіли вам в приватному повідомленні.