Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
Yermolaieva 18 мая 2022, 20:34
Уже вторые сутки не могу зайти в Приват24. Давно не пользовалась картами, мне их заблокировали т.к нужно было пройти идентификацию. Сейчас возникла необходимость воспользоваться приложением, но зайти в него нельзя. В чат онлайн помочь не могут, на 3700 до оператора не достучишься. Просто безысходность.
19 мая 2022, 10:08
Добрий день!
Ми перевірили ваші звернення до онлайн підтримки та проведемо роботу з фахівцем для покращення якості обслуговування.
Щодо питання доступу в акаунт, в чаті спеціаліст може відновити доступ і скинути пароль, щоб ви мали змогу увійти в додаток, змінити пароль на зручний для вас і актуалізувати дані.
IvaLena 18 мая 2022, 10:48
С начала войны в Украине больше всего пострадали клиенты Приват банка, которые имеют прописку на подконтрольной территории Луганской и Донецкой областей. Платежи SWIFT просто блокируются банком-корреспондентом из-за причастности к ЛНР/ДНР, РФ в целом. Таким образом ФЛП остаются без средств на жизнь и оплату налогов. Банк-корреспондент прислал комментарий, где посоветовал обратиться в банк ФЛП, чтобы те помогли в сложившейся ситуации, но похоже, что банк абсолютно не заинтересован помогать своим клиентам.
Комментарий сотрудника банка-корреспондента
The reason can be that the bank has connections with Russia or he has connection with Russia.
The second payment of $665, — is also held back, but the bank does not know yet what the reason the Intermediary bank has.
Our bank has advised us that Dmytro can go to his own bank and ask what to do and what the reason is why they block the payment.
Комментарий менеджера Приват банка:
Я Вас розумію, з нашої сторони обмежень немає, проте ми не можемо вплинути на банк кореспондент та на його внутрішню політику.

Вы серьезно?! А что вы тогда можете? Комиссию вовремя снимать?
18 мая 2022, 12:50
Добрий день!
На жаль, з інформації у відгуці невідомо, про які платежі та про якого клієнта йде мова.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розібратися в ситуації.
Karina83 17 мая 2022, 20:34
Банкомат в польше евронет не выдал деньги, но деньги не снимал, а приват их заблокировпл и не возвращает на карту. Каждый раз непонятные заявления формирует с разными сроками. Каждый раз операторы называют разные сроки
18 мая 2022, 12:19
Добрий день!
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми проаналізували ваші діалоги в чаті для покращення якості обслуговування.
Ваше питання вже на розгляді у наших профільних фахівців, за результатами якого вам зателефонує наш співробітник.
Elina7878 17 мая 2022, 18:50
Банкомат не выдал деньги, при этом никаких квитанций или подтвержденя этому в приложении, сиди доказывай привату что деньги не получал. А сам банк плевал на то, что тебе они возможно нужны были в тот момент. «Ожидайте обработку заявки до 14 дней»
17 мая 2022, 19:51
Добрий вечір!
Проведення та звірка результатів інкасації, при обробці заявки на повернення коштів, дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Waldi 17 мая 2022, 11:40
Банк мошенник 4 недели общаюсь поддержкой в приложении Приват 24 и в отзывах интернета. Мои средства мне не возвращают, Делаю заявку, на вывод. Она подтверждается, а в отделении мне говорят, что понятия не имеют, и никаких средств не выдадут. Сегодня получил ответ по своему отзыву 15661700. И что же? Проверку сделали, извинились, поблагодарили за обращение, а вот про то что наконец то могу заказать и забрать деньги, ни слова, также ни слова о причине отказа в выдаче денег! Продолжают блокировать выдачу.Банк-вор
17 мая 2022, 13:09
Добрий день!
Ваше питання вже розглядалося нашими профільними фахівцями та по результату вам телефонував наш співробітник, однак, на жаль, ви не вийшли на зв’язок.
Наразі, замовити готівку можливо у межах 100 000 грн на добу на клієнта.
Замовити готівку в іноземній валюті можливо під наявну на рахунках клієнта валюту (не під купівлю), у еквіваленті 100 000 грн на добу.
Natalka5765 17 мая 2022, 10:49
Хотим выразить благодарность оператору Татьяне. За её неимоверное, просто ангельское терпение. Помощь которую она нам оказала, общаясь в телефонном режиме, была чёткая, спокойное объяснение каждого этапа, технически грамотно, возвращение в начало пройденых шагов и новое прохождение всех этапов. В переносном смысле, буквально водила нас за руку. После прервавшейся связи не бросила нас, сама перезвонила и все вопросы решили. Она наш Агел-спаситель.
Связи с Татьяной длилась 8:50RM — 9:25RM
+380(5673)69129
17 мая 2022, 11:18
Вітаємо!
Вдячні вам за такі теплі слова. Тетяна, дійсно, дуже любить свою роботу та завжди буде рада допомогти вам знову:)
Проблема решена
Serg444yu 17 мая 2022, 10:30
При переказі коштів з карти приватбанку на карту іншого банку було зроблено помилку при введенні реквезитів. Система спрацювала кошти були зняті. Згодом з’ясувалось що такого рахунку в банку отримувача не існує. При звернені на гарячу лінію співробітнки приватбанку кажуть що нічого не можна зробити. Тому що кошти зараховоно успішно. Але як мені відомо що можна написати заяву про поверненя коштів. Операція проводилася14.05.22р. Невже нічого неможна зробити чи працівники колцентру не компетентні в таких питаннях
17 мая 2022, 11:15
Добрий день!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
Tanya39 16 мая 2022, 19:15
По номеру 0502643284 звонит якобы служба безопасности Приватбанка из Днепра и спрашивают не делала ли операции с карточкой за последние 10 минут. Спрашивают не украдены ли карточки. Я спросила и что? а он недовольным голосом «мы будем проводить тогда операцию по сохранению вашей карточки». Короче лохотрон. Люди, не ведитесь на этот номер!!!
Уже раз повелась полгода назад на такую же службу безопасности Приватбанка, украли 37 000 грн.
16 мая 2022, 19:50
Вітаємо!
Дякуємо, що попереджаєте інших та не даєте шансу шахраям.
В свою чергу, ми, розуміючи, що такі випадки мають місце, розробили зручний спосіб для перевірки комунікацій з банком.
Детально описали інформацію в пості: https://www.facebook.com/privatbank/posts/3477682912252211.
Сподіваємось, що даний функціонал допоможе зберегти ваші кошти і допоможе швидко перевірити інформацію.
Беремо і робимо!
kbndby2007 16 мая 2022, 13:25
Не встигла погасити суму кредиту до 25.02.2022р., так як в Україні почалася війна. Суму кредиту погасила як тільки змогла, але банк встих нарахувати відсотки. Після неоднократного звернення в банк, відповіді не отримала. Була подана чергова скарга 06.04.22р. Згідно законодавства скарга повинна бути розглянута на протязі 30 днів. Але банк дуже «турбується» про своїх клієнтів і не вважає за потрібне повідомити про результати розгляду скарги. Але він турбується про нараховування відсотків, на те що людина не встигла погасити суму кредиту до 25.02. Тобто 24 та 25 лютого, коли почали бомбили міста України, людині потрібно було думати про те як погасити кредит, щоб банк не нарахував відсотків, а не про те як врятувати своє життя та блазьких. Тобто коли на міста падали 500 кг.бомби людині потрібно було вийти з бомбосховища і бігти платити кредит. Оце так підтримка!!! З боку банку. Після ще одного звернення до банку, надійшла відповідь…Загальні фрази і пункти договору і як нараховують відсотки. В відповіді не має жодного посилання на скаргу яку відповідає банк. Тобто я вважаю, що відповідь надана для загального ознайомлення.Також є п. 1.1.6.10.Умов і правил надання банківських послуг (надалі — Умови), що розміщуються в мережі Інтернет за адресою https://privatbank.ua/terms//. Я вмію читати пункти договору, статті Цивільного кодексу і т.д. і знаю до якого числа я повинна була погасити кредит, щоб не платити відсотків. Якщо ви берете зобов«язання нараховувати відсотки згідно договорів, то чому не були виконані зобов»зання по забезпеченню клієнтів готівкою та можливістю погасити кредити? Чому були закриті відділення та не працювали банкомати, термінали? Можливо тому, що в містах, де велися активні бойові дії, не було світла, мобільного зв«язку, по місту ходили військові-орки??? Можливо тому людина не змогла сплатити кредит? Позор банку, який наживається на горі людей, люди і так залишилися без коштів, без роботи, і просто веде отписку на листи. Позор банку, за те що скарги, а їх було декілька банк навіть не брав їх до уваги, бо скарги людей розглядаються як ВІДГУКИ (як дізналася пізніше). Вважаю, чо таким банкам не місце в нашій країні!!!
16 мая 2022, 16:35
Добрий день!
Весь лютий ми працювали в штатному режимі, щоб ви могли користуватись карткою без перешкод. Саме тому за лютий ще відсотки були списані. А вже з 1 березня до 1 червня всіх клієнтів ми перевели на пільгові умови без необхідності вносити щомісячні платежі. Ставка на березень складала формальні 0,0001%, а вже з квітня травня діє ставка вдвічі менша від звичайної — всього 1.7%, так як часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас. З 1 червня обслуговування картки повертаємо на звичайні умови.
Ваше питання було раніше розглянуто та за результатом вам телефонував наш співробітник. Додатково, на вашу пошту банком було відправлено офіційний лист з поясненнями щодо вашої ситуації.
З повагою, ПриватБанк.
Проблема решена
Виктория Сметанникова 16 мая 2022, 8:44
на протяжении очень долгого времени я являлась клиентом приват банка, все было нормально, но в один не прекрасный день, зашла в личный кабинет, и увидела что все мои карты заблокированы… обратившись в банк через онлайн — чат, я узнала о тот что банк, неожиданно принял решение разорвать со мной договор. и чтоб забрать деньги — мне в банк надо явится лично. Но вся проблема в том, что это просто физически не возможно.сейчас идут боевые действия, я живу на оккупированной территории. Проехать к работающему банку нет абсолютно никакой возможности, и зная об этом, банк решил присвоить себе мои деньги. Там лежат мои личные личные средства, не кредитные, не выплаты какие то, а личные деньги. НЕужели в такое сложное время нет никакой возможности для банка провести онлайн индификацию и вернуть украденные банком мои деньги??? Будьте осторожны, это может произойти теперь с любым клиентом… доверив банку деньги — вы их больше не увидите…
16 мая 2022, 9:44
Добрий ранок!
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково вам направлена офіційна відповідь банком з даного питання. Вам необхідно звернутись до найближчого відділення банку із зазначеним у листі переліком документів та заявою про перерахування коштів на рахунок, що відкритий у іншому банку.
Irarediko666 15 мая 2022, 16:34
Сегодня было списание суммы с моей банковской карты :Steam Purchase Приват зачем вы воруете деньги со счета клиента или это Ваши сотрудники обворовывают счета? Написала сразу же в онлайн поддержку, целый день они были в укрытии, на все вопросы как вернуть списанные деньги, заблокировали карту, попросили прийти в отделение, нахожусь в Англии они зовут ехать туда где война на отделение что бы решить вопрос со списанием денег на карте. Я подозреваю что они же и списали
15 мая 2022, 18:01
Добрий вечір!
Проведення оплати в інтернеті можливе лише в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені на сторонньому сайті. За вашим зверненням в підтримку ми можемо подати заявку на оскарження платежу.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб.
На нашому сайті ви можете знайти поради та правила, що допоможуть вам не стати жертвою шахраїв:
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо звернення в підтримку.
Минфин
Ответ администратора
18 мая 2022, 9:27
Отзыв не засчитан (на 18.05.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
ostroverkh 15 мая 2022, 15:53
11 мая 2022 года я зашла по ссылке на страницу приват банка. Как потом оказалось это была ссылка мошенников. Когда я поняла, что мои данные, через созданный ими сайт, попали в руки мошенников не отключаясь от них я начала звонить на якобы горячую линию 3700. В то время, когда я пыталась донести оператору колл-центра, что в моем приват24 мошенники снимают деньги. Эта курица своим слащавым голосом якобы пыталась мне помочь. Сначало мне надо было посмотреть с номера телефона какого они звонят. я сказала. Потом еще куча вопросов как я попала на этот сайт в конечном итоге… мошенники сняли с моей кредитной карты 41 000 грн в момент разговора с так называемой горячей линией. Далее мне сказали, что деньги заблокированы и находятся на счету банка. Рекомендовали мне на следующий день с утра обратиться в отделение приватбанка вззять выписку о снятии денег и обратиться в полицию. Все сделали как сказали. Далее я подала претензии на возврат денег. а потом самое интересное началось… Я все сделала как сказал приватбанк, но претензии мои закрыты, деньги ушли мошенникам. Банк на меня повесил 41000 кредитных денег плюс 1,7 процента ежемесячно. Добиться какой банк снимал деньги с моего привата 24 нет возможности, номер карты мошенника я не вижу…и сижу в полном ужасе. Банк отвечает, что я подтверждала все переводы мошенникоа. А их было 4 с интервалом в несколько минут. Вопрос как я могла подтверждать если я была в эти минуты на связи с колл-центром. Поэтому огромное спасибо в военное время, что я осталась с погашением 41000 кредита. Не верьте банку и их горячей линии. пока вы будете им говорить о своей беде, вас разденут и повесят все долги на вас. Вот так работает классно приватбанк. Еслибы я могла уйти с него ушла бы. Но моя зарплатная карта привязана к нему и выхода нет
15 мая 2022, 17:27
Добрий день!
Платежі з картки були проведені з підтвердженням одноразовим кодом (3-D Secure). Згідно правил міжнародної платіжної системи такі платежі не можуть бути оскаржені, як шахрайські, адже окрім введення даних картки, що відомі лише власнику картки, також операції були підтверджені введенням коду із смс, яке відправлялось на фінансовий номер клієнта, доступ до якого має бути лише у самого клієнта.
Безпека коштів клієнтів є нашим пріоритетом. Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Фахівці перевірять інформацію щодо вашого звернення в підтримку та зв'яжуться за результатом перевірки.
WaterFlooD 15 мая 2022, 15:45
Доброго времени суток родные мои. Расскажу вам опыт общение с онлайн тех поддержкой. Было время когда я обращался в приватбанк с каким либо вопросом я не выдерживал и уже посылал их не добрым словом, я знал что разговор пишут и надеялся что кто его прослушает и даст оценку это помощи. Опыт общение в Украине с онлайн помощью есть, вопросы были разные Укрпочта, Киевстар, ПриватБанк Новая Почта и многие другие. Скажу честно смотря на все эти компании я вижу что только ПриватБанк меняется скорость во время войны желает оставлять лучше, но это такая ситуация. Наконец-то удалось по бороть глупое переспрашивание по не сколько рас одного и тоже вопроса, а скажите это, а что при этом и так далее. Когда вас спрашиваю одно, должен быть четкий я ясный ответ. Когда-то я писал с вопросом сколько валюты будет на такую суму, я не спрашивал сылку на каркулятор или курс валют, мне надо было четкая цифра увы тогда простой вопрос затянулся на 30 минут. Сейчас подобную болезнь удалось победить, Вопрос= ответ= решение проблемы, проблема решена. Видно что страна и отношение меняется хотя бы тут. Остальные подтягивайтесь не сидите на месте Киевстар, OLX, Новая Почта, Укр почта, Meest Expres все ваши операторы и уровень качества помощи остались на том же уровне за все 3 года, на уровне не дай Бог с вами связаться. ПриватБанк сейчас работает просто как та РАКЕТА НЕПТУН, точно, сильно, без всяких нюансов и 100% Ликвидация проблемы, а не создавая новых. Операторы ПриватБанк не уроните планку, вы сейчас нужны как не когда!!!
15 мая 2022, 17:56
Добрий день!
Дякуємо за те, що з нами :)
Ми і надалі будемо розвиватись і радувати клієнтів зручним сервісом і якісними послугами.
vlasta2063 14 мая 2022, 22:31
Майже 2000 грн. моєї пенсії Приватбанк перерахував мою переказами по 50,215,505, 755,55,215,55,55,55 грн невідомо кому. Усі перекази від 13 травня 2022 р.списані з моєї картки для виплат 13 травня 2022 р. Без дозволу клієнта и без будь-яких законних підстав. Оператор 3700 повідомив, що це списання без будь яких попереджень кліента зробили з невідомого мені сайту якесь МФО. І це під час дії воєнного стану! До війни ніякої простроченої заборгованості перед МФО у мене не було. Іншй оператор банка повідомив, що «Платежі були проведений на сайтах iPay.ua Services та WFP_PAYMENT. Є ймовірність, що Ви підключили платіж на данних сервісах». Чому банк довіряє якимось сервісам і не повідомляє клієнта про подібні платежі, звідкіля у банка впевненість, що клієнт зареестрованй на цих ресурсах? Я ніколи не реєструвалася на цих сервісах. І що мені тепер робити, інщого доходу крім пенсії у мене нема, а комунальні, зв'язок, ліки сплачувати треба…Не можна бути настільки безвідповідальними перед своїм клієнтами, навіть, якщо вони бідні і великого доходу банку не приносять
15 мая 2022, 9:22
Доброго ранку!
Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки і дана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки на сайті необхідно ввести строк дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
За вашим зверненням в підтримку ми можемо подати заявку на оскарження платежів, яке проводиться за правилами міжнародної платіжної системи.
sonor 14 мая 2022, 13:52
Вже місяць продовжується моє спілкування з так званою службою підримки Привату. Результат нульовий. Дві різні картки Універсальні, а не можливо зняти навіть 500 злотих Польщі. Ту фігню, що вони парять через чат «попробуйте в інших банкоматах» хай засунуть собі в одне місце — це нічого не змінює, пробували.
Вихід один — швидше знімати усі гроші з рахунку і відкривати рахунок в іншому адекватнішому банку.
Ще у лютому все було ок. А тепер Приват заборонив зняття готівки.
14 мая 2022, 16:27
Вітаємо.
З боку ПриватБанку немає обмежень щодо мінімальної суми зняття коштів за кордоном.
Наразі є обмеження щодо максимальної суми:
— зняття готівки з гривневої картки ПриватБанку за кордоном – 100 000 грн/місяць.
— зняття готівки з валютної картки ПриватБанку за кордоном – еквівалент 100 000 грн/день.
У разі, якщо при спробі зняти кошти нам не надходить запит на зняття від банку, через банкомат якого здійснювали операцію, на жаль, ми не можемо вплинути на цю ситуацію.
Katty777555 14 мая 2022, 12:55
Тікали з сімєю з Чернігова в жахліву війну у іншу країну, усі кошти були на карті ПриватБанку, за кородоном де нам домоголи з у сім отримали нову сім карту з новим номером телефону, старий номер десь загубився.Я звернулась до онлайн чату (так як знахлджусь за кордоном) до консультанта щоб змініті старий номер на новий і коростуватися додатком і коштами. Заповнила якусь форму на зміну номеру, але консультан написав, що я десь помилилася при заповнюванні і мені потрібно підійти до відделення банку у Київі. Я декілька разів написала що Я ЗА КОРОДОНОМ і не маю можливості прийти і не знаєм коли ми повернемся, що то є наші останні кошті нашої родини на карті! Я написала консультанту усю інформацію що була у моєму паспорті зробила фото з паспортом у руках! Але мені прйшло повідомлення, що Форма -застаріла вже, прошу прійти до відділення у Київі. Моя карта на разі заблокована, додаток не працює — моя родина без коштив у іншій країні! Це жахіття своі ж банки -нищять Украінців! Що я поганого кому зробила -що у війну не можу користуватися заробленими коштами ?! Коли інші країни допомогають Українським біженцям, грошима, продкутами — ці гади, блокують те що є у Украінців без ніякої причини — тому що людина хотіла змінити свій номер!
14 мая 2022, 14:06
Вітаємо.
Якщо при верифікації ви вказуєте не ті дані, які засвідчували в банку — дистанційно, на жаль, немає змоги вирішити ваше питання, адже ми не можемо вас ідентифікувати як клієнта та це наражає на ризик втратити свої кошти. Тому просимо віднестись з розумінням до такої перевірки. Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти, та детальніше перевірити інформацію.
Оплачував запчастини через термінал приватбанку і він завис. Прийшло повідомлення, що кошти зараховані на рахунок. І це все! Баланс на рахунку не збільшився! Кошти не повернули!
14 мая 2022, 13:24
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та перевірити інформацію.
Vitalij2022 14 мая 2022, 8:34
Сегодня уже 14 мая 2022 года, а с 24марта (момент подачи заявления на помощь в Дие) прошло более чем 10 рабочих дней, когда будут зачисления?
14 мая 2022, 10:45
Добрий день!
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
На скільки ми бачимо, є деякі затримки у фінансуванні від Мінекономіки — потрібно почекати. Банк відразу зарахує після отримання фінансування;
також є деякі питання по спискам громадян, які надала Державна податкова служба. Так сталося, що ДПС після отримання заявок від громадян повторно зробила перевірку підприємств та вилучила ті підприємства, які не підпадають під критерії виплати — ви можете звернутись до Державної податкової служби за роз´ясненням. Контакти можна отримати за посиланням: https://tax.gov.ua/others/kontakti/.
velbob1 13 мая 2022, 22:13
Опять начал Приват банк снимать процент за членский взнос с выплатой карточки голд, которая оформлялась для выплат детского пособия. Мало того, что с кредитной карты голд снимают за пользование картой, так ещё и с другой начали тоже снимать процент. Последний раз снимали 13.07.2021 года, вроде решили этот вопрос, перестали снимать. И вот во время войны приват банка решил опять снять процент с карточки для выплат. Когда эта карточка оформлялась сотрудник банка не уведомил меня про то что с двух карточек будет сниматься процент за пользование, а это по 20 гривен с каждой. Теперь осталось только начать снимать процент с карточки Джуниор.При том что я клиент банка больше 15 лет.
14 мая 2022, 10:44
Вітаємо.
Щомісячний членський внесок за участь в Gold-клубі — 20 грн.
Списання проводиться з однієї картки, незалежно від кількості оформлених карток класу Gold (з 9 по 12 число).
Ви можете перевипустити ваші картки Gold на безкоштовні миттєві картки. Перевипуск доступний навіть при наявності заборгованості на картці. Після цього списання за участь в Gold-клубі проводитися не буде.
Що стосується кредитної картки, для підтримки наших клієнтів у непростий час ПриватБанк з 1 березня 2022 року до 1 червня 2022 року запровадив кредитні канікули для фізичних осіб за всіма кредитними картками.
Кредитні канікули не означають відсутність процентів за користування кредитними коштами. Додатково до канікул, у березні ПриватБанк встановив кредитну ставку 0,001%, практично зробивши користування кредитними коштами безкоштовним. Ми зробили це, щоб підтримати всіх наших клієнтів і усвідомлюючи більш нагальні проблеми, з якими зіткнулась країна.
Банківська система повинна працювати, аби забезпечувати і передову, і тил. Економічний фронт також дуже важливий для перемоги. І тому з 1 квітня ми частково повернули деякі тарифи, при цьому знизивши їх порівняно з довоєнним рівнем. Так, зараз встановлено пільговий розмір кредитної ставки на рівні 1,7%, що є вдвічі меншим, ніж до війни. Проценти нараховуватимуться і у травні, але до 1 червня за кредитними канікулами погашення платежу не буде обов'язковим.
Корчи Ильф 13 мая 2022, 19:56
Нікому не секрет, що порядності і даний банку — різни речі. Банк сам вірішує чі потрібні тобі кошті, чі ні. Сам прідумовую якісь наказі НБУ, але коли їх дебільних операторив, тікнуті носом в закон, то ті зразу відписуються на те що ви маєте напісаті листа та відправити, звичайною поштою, добре хоч не голубами. Гидко колі в країні війна, а такі гниди й надалі грабують найменш захищенних українів, зливаючи данні карт, блокуючи без підставно рахунки, вігадуючі не існуючі постанови. а головне що воно насрало на постанови НБУ:)))))) і на українів. Ну яке керівнитво держави — такі у нього і прихвостні
14 мая 2022, 8:42
Вітаємо.
Безпека рахунків клієнтів є одним із пріоритетних завдань банку, та блокування рахунків не проводиться без причини. Ми завжди готові до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі ситуації та допомогти розібратись.

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа