Юлия Суржикова 30 ноября 2023, 13:47
Велике дякую оператору Вадиму. більше години допомагав змінити номер телефону для входу в приват24. надсілав всі інструкції та чітко формолював всі потрібні подальші кроки. спрацьовано професійно.
30 ноября 2023, 14:46
Вітаємо. Наш оператор буде вдячний, що ви залишили відгук, ми ж в свою чергу вдячні, що ви з нами!
Vetaup 30 ноября 2023, 8:15
При спробі розрахуватися картою на АЗС банк заблокував 5122,95 грн, сьогодні вже 6-й день. При зверненні у банк нам відповіли регламент вирішення 11 днів!!! Ми в розпачі, в чужій країні осталися без копійки. Це просто жах якійсь!!! Людина. Яка потребує лікування, сидить зараз голодує, немає Вам назви!
30 ноября 2023, 11:15
Вітаємо. Вже звертаємося до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі ситуації та допомогти вирішити питання.
grustni 30 ноября 2023, 2:11
Решил летом воспользоваться услугой пополнения долларовой карты через терминал самообслуживания приватбанка. Часть суммы приняло и засчитало, но последняя купюра частично застряла в купюроприемнике, сумму не засчитало, обратно вынуть не было возможным никак физически, для чего было сделано фото подтверждения, которое было позже предъявлено службе поддержки. Также, на терминале появилась надпись «терминал не принимает купюры». Сразу же, как произошёл случай, не отходя от терминала, позвонил в службу поддержки банка, где предложили просто создать заявку на возвращение средств. В целом, почему бы и нет, подумал я, оператор составила заявку и я пошёл домой. По итогу, спустя несколько дней пришёл ответ по заявке — отказ, без особых подробностей, мол, провели инкассацию, сбоев не обнаружено. Написал в поддержку, скинул фото. Сказали что пересоздадут заявку для уточнения, спустя некоторое время снова отказ. И так ещё несколько заявок, пока не создали «правильную» заявку, которая попала в отдел службы безопасности банка, откуда мне позвонил представитель для уточнения данных и пропал. И получается, мне сказали ждать звонка, и якобы все это время служба безопасности обрабатывала заявку (2.5 месяца висела у них). Написав в службу поддержки, узнать, сколько ещё стоит ждать, создали заявку для ускорения ответа, и, на следующий день получил ответ, снова же, с первым ответом, была проведена инкассация, лишних средств не обнаружено.
В итоге с момента инцидента до крайнего отказа прошло 4 месяца, из которых большую часть времени заявка была у службы безопасности банка, и по итогу получен тот же ответ, что и за пару дней после.
Поэтому, при пользовании терминалом самообслуживания советую «бороться» за купюру до конца.
30 ноября 2023, 11:14
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомимо. Спасибі за розуміння.
Juve19 29 ноября 2023, 22:43
Отделение по адресу: Полтава, улица Соборности, 29/15
при оплаті медичної послуги в 92 грн. вартість комісії 30 грн.
30 ноября 2023, 11:03
Вітаємо. Тарифи встановлюються виходячи з кон'юнктури ринку, собівартості надання послуги. Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті https://privatbank.ua/tariffs.
Vladyslav1 29 ноября 2023, 22:40
особистий «Табельний номер» — 283334
Звати оператора Микола, дуже швидко вирішив моє питання щодо токену карти, без зайвих формувань додаткових заявок чи незрозумілих запитань. Надав все доступною, але професійною мовою, справжній профі своєї справи😎
30 ноября 2023, 10:58
Вітаємо. Вдячні вам за такі теплі слова. Микола дійсно дуже любить свою роботу та завжди радий допомогти!
Inessa8 29 ноября 2023, 21:35
5.11.23 року я стала жертвою шахраїв. Відбувалася продажів товару на ОЛХ. Після чого покупець попросив підійти до банкомату і він скине кошти. Покупець розповідав які потрібно вводити паролі змінювати номер. Після чого почалися запити на кредитну історію. Я зателефонувала в Приват 24 і заблокувала картки. Але була оформлена кредитна картка без мого дозволу. І почалися по кредитних спілках на моє ім'я кредити. Заяву в НБУ написали, заяву в кіберполіція написала, заяву в поліцію написала, заяву в УБК написала. Всі відправляють один до одного. Де шукати справедливості? Чому повинні звичайні громадяни зазнавати збитків від шахраїв
30 ноября 2023, 10:50
Вітаємо. Дуже прикро, що вам довелося зіткнутися з шахраєм. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведення розслідування за фактом шахрайства займаються правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Sharply7228 29 ноября 2023, 19:54
Місяць тому обмежили картки в Приват24, попросили надати виписку з податкової, пояснення операцій. Надала. Сьогодні намагаюся зайти в Приват24, пише зверніться у підтримку.
Підтримка сказала що відмовлено в обслуговуванні, прийдіть у відділення, вам перерахують кошти на інший банк.
А я знаходжуся закордоном, відповідно прийти у відділення не можу. На це відповіли що може прийти довірена особа (якої немає), або ж прийдіть пізніше, коли будете в Україні…
Можна якось отримати кошти не будучи в Україні?
29 ноября 2023, 20:39
Вітаємо.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Edan1266 29 ноября 2023, 17:13
Блокировка счета по причине жалобы клиента банка за совершения им платежа на мою карту и не получение им (клиентом мошенником) от меня договоренностей набирает катастрофических масштабов. На этой недели я попал в такую ситуацию трижды, это касается в основном людей, занимающихся торговлей крипто валютой на биржахю. Как долго это будет продолжатся!!!
29 ноября 2023, 18:26
Вітаємо.
За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.
gek66687 29 ноября 2023, 13:58
Мені обмежили можливість проводити платежі в додатку, об'єктивні причини не називають. Допомогти відмовляються. Складаються негативні враження.
29 ноября 2023, 14:53
Вітаємо.
Перепрошуємо за можливі незручності. У разі, якщо вам відмовлено в проведенні платежу системою безпеки, радимо скористатись альтернативними способами.
Відвідав. Нічим не допомогли. Враження негативне. Відповідали в грубій формі. Сказали дзвоніть на 3700. На 3700 зв’язатися з оператором практично не можливо.
29 ноября 2023, 14:14
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що при зверненні до відділення ви отримали неприємний досвід. Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.
Олена Ярова 29 ноября 2023, 8:19
Добрий день! Допоможіть отримати відповідь від Приватбанку!
24 жовтня 2023 року я відвідала відділення Приватбанку і написала заяву про переведення коштів на рахунок в іншому банку.
20 листопада і 24 листопада 2023 року я направила електроні листи до Приватбанку із проханням надати виписку або платіжне доручення про факт переведення моїх коштів.
Сьогодні вже 29 листопада 2023 року, ані відповіді, ані коштів я так і не отримала!!!
Допоможіть мені повернуи кошти
29 ноября 2023, 10:20
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти, та допомогти розібратись в ситуації.
Nastyalenyuk 29 ноября 2023, 8:12
25 ноября в городе Полтава было пополнение карты Приватбанка через терминал самообслуживания. Из 4000 (четырех тысяч) гривен терминал засчитал только 3000 (три тысячи). Сбоя в роботе терминала не было, просто на третей купюре (все купюры были номиналом 1000 (одна тысяча) гривен) терминал забрал ее, но не зачислил
Тут же обратилась на горячую линию, оставила заявку. Результат — отказ в возврате средств. Без пояснения причины, без каких-либо доводов!!!
Работники банка или инкассаторы просто разводят на деньги!
Оператор колл-центра посоветовала обращаться в полицию…только есть ли смысл
29 ноября 2023, 14:57
LedyShe 28 ноября 2023, 15:28
Дякую за те що вислухали (оператор Світлана — тезка, супер), за те що прониклися, підтримали та винесли питання на розгляд на найвищий рівень — моєму здивуванню не було меж, за те що вирішили питання раніше зазначеного часу, за зворотній звязок за результатами звернення — Ви всі неймовірні
Повірте в наш нелегкий час кожен дотик з фінансами важливий, а ви робите його доступним
Приємно мати справу з професіоналами свого діла
Щиро ваш клієнт вже не перший десяток років)
28 ноября 2023, 16:50
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
Галина Татаренко 27 ноября 2023, 19:28
Списали кошти в ночі, без смс та підтвердження дзвінком. Тепер невідомо чи вдасться повернути кошти. Усі можливі засоби щодо інформування були підключені. Списали на вимогу сайту схожого на амазон. Заявку на повернення оформила, але кошти вже списані з картки і у відповіді на заявку просять надати документи про підтвердження відносин з продавцем. Але продавця не існує. Карта ніде не світилася. Хто вкрав данні?
27 ноября 2023, 20:10
Вітаємо. Нам дуже шкода, що з вами трапилась така ситуація.
Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки та надана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести термін дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по транзакції.
За вашим зверненням був сформований запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.
Wiwiwi 27 ноября 2023, 18:21
Пробую вiдкрити картку в приватбанку вже другий мiсяць. Постiйно щось йде не так.
Прийшли до того, що сказали зачекати 2 тижнi i пробувати знову — ок. Зачекав. Нiчого не змiнилось.
Але що найгiрше так це пiдтримка. Якщо ти не клієнт є лише бот. Тобто гуляй лiсом) Переписка з ботом виглядає так:
— Щоб з'єднатись з оператором авторизуйтесь.
Авторизуюсь.
— Дякуємо за авторизацiю.
— Щоб з'єднатись з оператором — авторизуйтесь.
I так по колу.
Загалом просто жах
27 ноября 2023, 19:21
Вітаємо. Звертаємося до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити контактну інформацію та допомогти вирішити питання.
Tes Moi 27 ноября 2023, 11:23
Обменять валюту с валютного счета на гривну можно только по курсу ниже…курса Нацбанка! Очередное дно пробито! похоже у привата дела совсем плохи если они пытаются заработать таким образом. Буду смотреть что предложат другие банки, я не намерен из-за чьей то глупости или жадности терять деньги на каждой конвертации. тем более что и курс нацбанка далек от коммерческого. да и в обменках даже того же привата купить валюту не реально, только продать. короче протух приват, а посему, давай до свидания!
27 ноября 2023, 14:05
Вітаємо. Банк діє виключно до вимог встановлених законодавством України та НБУ.
Заявки купівлі-продажу безготівкової валюти клієнтів банку проводяться за курсом встановленим банком на день операції та курс валют може оновлюватися у різний час доби згідно з постановою НБУ «Положення про здійснення операцій з валютними цінностями».
Також згідно постанови НБУ №121 банку дозволено самостійно встановлювати курс купівлі/продажу безготівкової валюти.
З відпусканням НБУ курсу на міжбанкіському ринку наявна достатньо висока волатильність зокрема по євро, через коливання пари EUR/USD.
IrinaIvani79 26 ноября 2023, 7:08
На мою родственницу, пенсионера инвалида мошенники приватбанка оформили кредит в 75000 грн. и сразу же деньни были переведены в евро и списаны). Как человеку с минимальной пенсией могли одобрить такую сумму,? а теперь еще начисляют проценты на этот кредит. ищите вора среди своих сотрудников, и докажите теперь, что вы честный банк. Очень жаль, что на сайте нет возможности вставить справку, я б выставила доказательства мошенничества.
26 ноября 2023, 10:59
Вітаємо. Звертаємося до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратися, що сталося.
sashavqq 25 ноября 2023, 12:48
15.11.2023 в 10:41 была произведена оплата в размере 970.20 грн за топливо на заправке «UPG», деньги списались, заправка не пошла. После звонка на горячую линию компании «UPG» они подали запрос на возврат средств в платёжную систему, через которую был совершен платёж. Проблема в том, что Приватбанк видит средства и они в «резерве», но мне их не возвращают и назвали сроки в 120 дней, а может и больше. После дозвонился до более вменяемого оператора и оставил заявку в которой сказано, что в период 11 дней средства должны вернуться. Сегодня 25.11.2023 и средств всё ещё нет, зная Приватбанк — они и не поступят по истечению этих 11 дней. Крайний срок — 27.11.2023, так как заявка была подана 15.11.2023 в 22:46.

Сотрудники обеих компаний не компетентные, каждый оператор как Приватбанка, так и «UPG» называл разные даты, разное время и разные причины, по которой возник этот сбой. Подождите 5 минут, 15 минут, 45 минут, 3 часа, 3 дня, до 11 дней, а в итоге сказали, что возврат моих же денег может длиться более 120 дней, и это в период войны, когда каждая гривна на счету! Топливо не получил, деньги забрали, а возвращать не хотят, сервис.

Повторюсь, пришло уведомление в Приват24 со ссылкой на заявку в которой сказано, что средства должны вернуть в течении 11 дней с момента подачи заявки.

Данные о заявке поданной в Приватбанк
ID заявки: 2762403
Дата и время подачи заявки: 15.11.2023 22:46
25 ноября 2023, 13:04
Вітаємо.
Коли Ви здійснюєте оплату карткою, за кадром відбувається безліч операцій:
1. Після зчитування картки терміналом або введення реквізитів картки на сайті банк-еквайер (банк, який володіє терміналом або обслуговує інтернет-магазин) направляє дані в платіжну систему для авторизації.
2. Платіжна система перенаправляє дані для авторизації банку-емітенту (банк, що випустив картку), попередньо провівши перевірки для безпеки операції.
3. Як тільки банк-емітент отримує дані за операцією, він перевіряє можливість проведення конкретної транзакції (ліміти, баланс картки, блокування, коректність введених даних за карткою: ПІН-код/CVC2/строк дії тощо). Результат перевірки (схвалено чи відмова) повідомляється тим самим шляхом, але в зворотному порядку. У підсумку Ви побачите результат операції на терміналі або сайті інтернет-магазину, також ми додатково інформуємо про це в додатку Privat24.
4. Якщо операцію схвалено, на картці блокуються кошти в розмірі, що направив еквайер. Саме списання пройде пізніше, його строки залежать від платіжної системи, регіону, де здійснювалася операція, типу операції тощо.

Можуть виникати такі ситуації, що при спробі оплати карткою, сума на картці заблокована, але товар або послуга не отримана.
У більшості випадків такі блокування скасовуються протягом кількох днів з моменту проведення операції за ініціативою точки.
У будь-якому випадку, сума транзакції, що не відбулася, повертається на баланс картки протягом 11 днів.
Тарас Гайдучик 25 ноября 2023, 11:07
Я знаходжуся за кордоном і користуюся віртуальними картками через систему Приват24. Мої особисті картки з усіма коштами на рахунку та вхід до системи Приват24 було заблоковано з невідомих мені причин 22.11.2023. Пройти Selfie-авторизацію використовуючи закордонний паспорт я не можу, тому що кожен раз отримую відповідь, зо авторизація неможлива. Робив уже більше 10 спроб використовуючи різні пристрої (мобільний телефон, ноутбук) при різному освітленні та з усіма можливими ракурсами. Також телефонував за номером телефону вказаним на сайті — +38−073−716−11−31, оператор повідомив, що нічим не може мені допомогти. Я є клієнтом Приватбанку більше 10 років і є членом Голд-кулубу. Банк залишив мене без доступу до моїх коштів і ніхто зі співробітників банку не може мені дпомогти!
25 ноября 2023, 12:58
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що після звернення в підтримку ви отримали неприємний досвід. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Наші оператори поруч 24/7!
VikiOdessa 24 ноября 2023, 16:36
3 сентября приватбанком Была проведена операция по списанию моих средств с дебетовой интернет-карты в овердрафт без подтверждения, без запроса остатков по счету в 3:00 ночи, вследствие чего с моей карты были списаны в несанкционированный овердрафт 2.500 гривен. Я написала заяву «О шахрайстве», я подала заяву в полицию. Банк сообщил мне что мое заявление будет рассматриваться международный платежной системы 120 дней. За это время банк начал начислять мне процент за пользование кредитными деньгами, потом поняв что это не кредитные деньги, списали с моих депозитных счетов все деньги (остатки) в счёт погашения этого долга, который я не совершала. И продолжает звонить мне каждую неделю с вопросом погашения моей задолженности, которую я не делала. А сегодня меня просили обязательно погасить задолженность (Несмотря на то что 120 дней рассмотрения моей заявки о сохранности Ещё не вышли), чтобы я не портила себе кредитную историю, а как этот платёж якобы никак не мог быть совершён без моего телефона и без моего приложения Приват24. Мало того что ПриватБанк придумывает на ходу отмазки, когда я задала вопрос Каким образом с моего счёта списались 2.500 гривен-то мне сказали что это был платёж-подписка, потом это стало платёж на «безопасный сайт», потом стали очередные отмазки рассказывается мне. А теперь мне звонят каждую неделю просят погасить долг который я не делала и ещё угрожает мне испортить мне кредитную историю
24 ноября 2023, 19:57
Вітаємо.
Банк може переглянути нараховані відсотки у разі позитивного рішення за заявкою на оскарження операції. До цього рахунок обслуговується на стандартних умовах.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝