Юрий Корецкий 25 августа 2022, 23:16
18.08.2022 вносил в Кропивницком 6600$ на привадвклад, перед этим уточнил на горячей линии смогу ли в Кривом Роге снять в кассе эту сумму? Оператор на 3700 заверила, что в банке проблем с долларом нет. 23.08.22 сделал заказ на выдачу по 2000$ на 26.08.22 и 29.08.22, но получил отказ в связи с отсутствием в Приватбанке по всей стране долларов!!! Единственный выход получить в гривне по курсу Привата. Вопрос: а почему купить доллары нельзя по курсу Привата?!
26 августа 2022, 15:46
Ваша заявка на замовлення готівки була скасована по причині тимчасових складнощів у логістиці доларових банкнот з-за кордону. Ми приносимо вибачення за надані незручності. Бачимо, що ви вже сформували нову заявку. Якщо замовлення коштів буде виконане — ви отримаєте про це повідомлення.
З повагою, ПриватБанк.
Anton1311 25 августа 2022, 13:08
Все произошло три дня тому. Я посмотрел свой баланс на карте и пошел в магазин. Оплатил товар, все ок. Уже дома под вайфае зашел в приват 24 чтоб пополнить мобильный счет (пополняю именно в приват24). на счету остались последние 170−180 грн. Пополнил на 100грн со своей карты (сверху изображена карта и баланс). Уже вечером захожу в магазин и зашел в приват что б проверить баланс и не купить лишнего так как на карте не подключен кредит и я знал что не могу совершить покупку больше чем сумма на карте. В итоге на счету осталось что-то меньше 10грн. На следующий день иду пополняю карту. А сегодня просыпаюсь, смотрю, а у меня на балансе -300, хотя я потратил где-то 100. Оказывается в истории остатка на счету у меня при пополнении мобильного и расчете в магазине баланс уже был в минусе. И тогда и тогда я этого не замети? А при пополнении карты минус автоматически погасился. Хотя казалось что еще вчера на счету было больше денег. Как будто они списались только сегодня, а остаток по карте был отредактирован. Не понимаю как такое могло произойти, ведь при пополнении мобильного я точно не мог не заметить что на балансе минус.
25 августа 2022, 16:26
Радимо вам замовити виписку по картці та порахувати по ній витрати і зарахування. Отримати таку виписку можна в Приват24, в меню: 'Сервіси — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку — Виписка по картці / рахунку'.
Вибираєте картку, період, мову і натискаєте кнопку 'Сформувати'.
Виписка відкриється в новому вікні з можливістю зберегти або роздрукувати.
Якщо після підрахунку у вас виникнуть запитання щодо операцій по вашій картці — надайте, будь ласка, детальну інформацію приватним повідомленням.
Fimliz 25 августа 2022, 11:54
Я пенсіонерка з тимчасово окупованого м. Олешки, Херсонської обл. Неодноразово зверталася за допомогою в Приватбанк онлайн. І завжди, завжди я потрапляла на дуже чуйних і висококваліфікованих співробітників банку. Моїй вдячності немає меж!!! Я дуже дуже вдячна за їх увагу і чуйність, бо нам так тяжко на душі, а вони не тільки терпеливо все роз’яснюють, але своєю чуйністю лікують душу, бо розумієш, що ми не покинуті, що про нас піклуються! Дякую менеджменту банку за таких гарних співробітників. Миру нам всім!
25 августа 2022, 12:33
Вдячні вам за такі теплі слова! Ми поруч 24/7 :)
Andrewpoz 24 августа 2022, 16:40
Нахожусь не в Украине. Попытался открыть диджитал карту чтобы срочно перевести деньги в Украину. После смены пин-кода меня выкинуло из приложения и теперь я должен пополнить счет чтобы восстановить доступ к приложению. Проблема в том что я даже номер карты не записал так как не предполагал что не смогу зайти обратно.
Написал в тех. поддержку где мне ответили что создали заявку по моему вопросу (просто номер карты мне нужно, але!) и спустя сутки мне придет ответ. Прошло несколько дней я так ничего и не получил.
Я понимаю война, понимаю что много проблем, но столько времени тратить на подобные вопросы…
24 августа 2022, 17:53
Якщо у вас немає можливості самостійно відновити доступ то з цим можуть допомогти наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку pb.ua. В чаті фахівці зможуть вас ідентифікувати належним чином.
DenisDenis888 24 августа 2022, 13:30
Сегодня 24.08.22 в 10:37 в г Кривой Рог по ул Алмазная, пытался снять 500грн по qr коду, но банкомат ПриватБанка ничего не выдал. Хотя за минуту до этого 200грн выдал благополучно.
Позвонил 3700 сказали ждать инкассации, заявка 25308380.
Платіж №: 62889485126DB, разве не возможно проверить банкомат по ошибкам и операциям чтобы сразу решить вопрос?..
Как и где теперь снимать деньги непонятно… На кассу в отделение ходить только наверное.
24 августа 2022, 15:27
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Veronika Datsik 24 августа 2022, 9:32
Останні 2 дні я отримую скріншоти від моїх покупців — клієнтів Приватбанку з відмовою оплати в адресу мого ФОП Дацік В.В. (ІПН 2688912687) з невідомих причин.
Рахунки ФОП Дацік В.В. відкриті в 2-х банках: Альфа банк та Універсалбанк.
Я не являюсь клієнтом Приватбанку.
Дозвонитись до банку не має можливості. Робот не пропускає з питаннями або каже, що мій номер не зареєстрований в банку і завершую розмову.

Можливо через цей портал я зможу отримати інформацію, чому мої покупці-клієнти Приватбанку не можуть оплачувати товари на розрахункові рахунки мого ФОП?
24 августа 2022, 11:18
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити детальнішу інформацію по платежам.
Dariel 23 августа 2022, 12:03
Як видно з теми, річ йде про оплату частинами, котра під час воєнного стану стала «нуль» якщо не у всіх то напевне у більшості людей. Але орієнтовно з мая (судячи по першому знайомому у котрого вона відновилась) почали з’являтись певні суми, в кого це 9 000 грн, а в кого й 4 000 грн. Особисто мені ліміт не підняли і я вирішив поцікавитись ситуацією у співробітника кол-центру, і коли мені відповіли, була очікувана відповідь: «система обирає кому дати кредит оплату частинами або ні за тисячами факторів, з певним складним алгоритмом» (якого як виявилось напевно не знає навіть людина яка його писала), на питання: «що необхідно зробити аби в мене з’явилась знов оплата частинами ?», мені відповіли просто: «чекати, можливо ліміт через деякий час з’явиться»…
Через деякий час я знову зателефонував в кол-центр по даному питанню, відповідь як зазначено в методичці: «банк сам обирає в автоматичному режимі — а як той режим працює не знає ні одна людина!»
Ну «ефективні менеджери» ПриватБанку дуже добре попрацювали над алгоритмом вибору людей по оплаті частинами… якщо миттєва розстрочка вигідна для заробітку — її дають всім тому що при знятті коштів шахраями відсотки повинні будуть платити звичайні люди, а оплата частинами для тих хто все вчасно платить і має постійний позитивний баланс банки очевидно не досить вигідно…
Побажання: змініть вже нарешті методичку відповідей операторів на запитання ваших клієнтів, а то вже пройшло більше 7 років, й керівництво банку помінялись, й націоналізували, а відповіді операторів такі й лишились :) також продумайте все ж умови за якими можна користуватись вашими продуктами «оплата частинами» хоч якось зрозуміло, за якими критеріями їх дають, за кредитним рейтингом — він чудовий (по даним УБКІ), просто не зрозуміло чому інші банки дають оплату частинами без проблем, а у вас якісь постійні складнощі, якщо почитаєте попередні коментарі роки за три то зрозумієте, що війна тут геть ні до чого, як кажуть ваші представники кол-центру, тому що такі самі проблеми у людей були 3−5-7 років назад…
23 августа 2022, 15:52
Як вами було зазначено, банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту. Серед них також враховується кредитна історія та рух коштів по рахунках, однак це не єдині критерії на підставі яких банк приймає остаточне рішення, тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу.
На даний момент банк займається відновленням кредитуванням клієнтів, тому ліміти з Оплати Частинами повертаються поступово та переглядаються автоматично. Якщо наразі на картці встановлено кредитний ліміт, а за сервісом «Оплата частинами» його немає, то в такому випадку ми радимо очікувати. Банк може переглянути своє рішення в майбутньому.
Ірина Теут 23 августа 2022, 12:03
Я знаю що я тисячний клієнт який залишить негативний фідбек, тому пару років назад я власне і пішла з ПриватБанку із за непрозорості процесів, дибільних формальностей, постійно нових неочікуваних змін і супер довгого обслуговування, але нас все ще обєднував депозит. Я підозрювала що це буде непросто, але наважилась таки забрати свої гроші і розторгнути угоду. Звичайно сама процедура розторгнення зайняла кілька днів але то таке, що почалось потім і до сих пір триває це АД. Якщо ще є люди які співпрацюють з цим банком — біжіть, а хто ні — то не починайте! я би дуже хотіла щоб мене хтось застеріг і я не звязалась колись з Приватом, але… Оскільки ми зараз перебуваємо в стані війни звичайно є ліміти на видачу коштів і це ок (розумію) щодня ми ходимо в банк як на роботу оскільки процедура наступна: стоїш в чергу до менеджера він повинен підвердити твою особистість — потім черга в касу — щодня 40−1,5 год ти проводиш в Приваті щоб забрати СВОЇ ГРОШІ! Сьогодні перестали видавати гроші і попросили підтвердити звідки у вас ці гроші!!! тобто коли я їх поклала на рахунок багато років назад ніхто не запитував походження грошей, поки вони приносили дохід банку знову не питали, коли 2 тижни щодня ти забирав по крупиці в чергах теж ніхто не питав, але одного дня їм стало цікаво — і вони можуть не видати МОЇ гроші якщо я не підтверджу джерело їх!!! АЛО, ви в своєму розумі там?! Клієнтоорієнтованість НУЛЬ.
23 августа 2022, 17:03
Наші колеги перевірять інформацію по наданій вам консультації та зв'яжуться за результатом.
svitlana2903 22 августа 2022, 22:20
Доброго дня! Хочу поділистись своїм досвідом. Мені було відмовлено в обслуговувані та закрито мої рахунки по рішенню фінансового моніторингу (вважаю це рішення безпідставним) після чого приват банк попросив реквізити іншого банку куди вони переведуть мої кошти. Але в усіх банках правила фінансового моніторингу одинакові, та інші банки бояться зараховувати суму яка не пройшла фінансовий моніторинг у державному банку. Тому я вирішила перевести весь залишок 145 000$ в United24 або «Благодійний фонд Сергія Притули», мені відповіли: «Можете заповнити заявку на переказ коштів в інший Банк або перевести кошти на благодійність, в чаті можемо подати заявку». Через 2 дні я знову звернулась в чат і сказала що я хочу сьогодні перевести всі кошти на благодійність і щоб вони мені з цим допомогли, в чаті був інший спеціаліста та від нього я отримала зовсім іншу відповідь: «на жаль, для переказу реквізити повинні бути Вашої картки з іншому банку» тобто інший спеціаліста в чаті пояснив що перевод коштів можливий тільки на мій рахунок в іншому банку.
Так ось що в результаті ми маємо: Банк відмовляється видавати кошти готівкою, відмовляється переглянути рішення та ще раз вникнути в пояснення щодо джерела походження коштів, відмовляється перераховувати мої кошти на благодійність яка так потрібна нашій країні зараз. Чому бюрократія досі бере верх в Україні?
23 августа 2022, 11:44
Ми проведемо роботу з фахівцем чату, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому.
Для перерахування залишку коштів на рахунки іншого банку або на підтримку ЗСУ необхідно написати відповідну заяву. Це можна зробити у відділенні банку або надати фото/скан заяви на аркуші формату А4 в чат. Як бачимо, приклад заяви раніше вам був наданий.
Slava2022 22 августа 2022, 21:00
Я фізична особа-підприємець з 2021 року. В цьому році я став платником єдиного податку та в липні місяці зареєстрував мобільний термінал Приватбанку, який, як я планував дасть мені змогу отримувати виручку від клієнтів на рахунок. Проте, отримана виручка за 30−31.07 та 1.08 Приватбанком не була зарахована на мій бізнес рахунок. З 2.08 через чат бот Приват24 я звернувся до оператора з цього приводу. Оператором була сформована заявка 33357672, яка повинна була бути розглянута протягом 2х днів. Однак ніякої відповіді я не отримав. 4.08 я звернувся знов, на що оператор мені відповів що «платежі призупинено, для розблокування небхідно направити на пошту fraud@privatbank.ua документи за проведенними транзакціями» Причини, по яким банк заблокував мою виручку, оператор мені відмовився поясняти. В цей же день на вказану пошту мною було надіслано листа з додатками всіх документів, визначених оператором Приватбанка (копіі чеків, реєстраційних документів). Також повідомляю, що я регулярно подаю небхідну звітність до податкової, сплачую податки. До теперішнього часу відповіді, щодо причин блокування моєї виручки від реалізації я не отримав.На вказану електронну пошту я неодноразово звертався, то жодного разу відповіді не отримав, ані причин вилучення коштів, ані пояснень, жодного слова. Таке відчуття, що оператори надали мені пошту банка, яка не працює та її ніхто не дивиться. Заблоковано моя підприємницька діяльність, всі мої кошти, за які я планував купувати пальне та працювати, без пояснення причин забрав Приватбанк. Таке відчуття, що гроші в мене просто вкрадено.
23 августа 2022, 14:11
У відповідності до чинного законодавства та Умов і Правил надання банківських послуг банком було розглянуто ваше питання. За результатом проведення перевірки відповідальними фахівцями раніше вам була надана інформація у відповіді на електронну пошту.
89A 22 августа 2022, 16:10
Шановне керівництво Приват банку. Ви кажете про фінансову стабільність Вашої структури, про найкращий банк для людей, а, при цьому, не можливо зняти долари з картки. Про яку стабільність та надійність може йти мова? Нехай тоді Ваші працівники попереджають, що коли клієнт кладе кошти на картку, назад він в потрібний момент зняти їх не зможе! Через Вашу безвідповідальність сьогодні зірвалася угода. Нам повідомляли, що за попереднім замовленням кошти можна буде зняти. Замовлення зробили 19.08.22. Сьогодні 22.08.22 ніде валюти немає. Я розумію, що військовий стан все змінив. Але, якщо проблеми є, то клієнтів потрібно попереджати!
22 августа 2022, 17:39
Ірина Колеснікова 22 августа 2022, 14:58
Мій чоловік намагався зняти кошти у банкоматі Приват Банку 19 серпня 2022 р. за адресою Банкомат «Аптека Доброго дня» м.Київ вул. Малишко, 2. Намагався зняти сумму 8 тис. грн., а отримав з банкомату лише 4200 грн. Він звертався в банк з проханням повернути на рахунок 3800 грн, які не видав банкомат. Банк відмовився повертати кошти, говорячи, що збою в банкоматі не було. Таким чином, у мого чоловіка було вкрадено 3800 грн. Будемо звертатись до правоохоронних органів з питання крадіжки 3800 грн. Розбиратися з цим питанням Приватбанк відмовляється, хоча ми звертилися вже неодноразово.
22 августа 2022, 16:33
Вітаємо.
Напишіть, будь ласка, в приватному повідомленні контакти вашого чоловіка, щоб ми могли перевірити інформацію та допомогти розібратись.
lazymax 22 августа 2022, 14:42
Що ми маємо:
1. Клієнт в Хорватії хоче зняти куни (HRK) в банкоматі через GooglePay
2. Банкомат вже почав шелестіти своїми коліщатками але наприкінці сказав що вибачай, не можу видати готівку.
3. В цей час приватбанк прислав повідомлення, що гроші списались
4. Пройшов деякий час и приватбанк прислав повідомлення що операція була скасована і гроші повернуто на рахунок.
Ось так це виглядає в приват24
19.08.2022 13:46 Зняття готівки Картка Універсальна Голд (****8694) DSTWO ID=7893038803 12536.11 грн 2422.00 HRK
19.08.2022 13:40 Зняття готівки Картка Універсальна Голд (****8694) Банкомат SAVSKA CESTA 150, ZAGREB -12536.11 грн 2422.00 HRK

У клієнта відразу з’явилось передчуття, що на цьому тижні приват нічого не видасть, тому що його працівники не передбачили такий випадок.

21.08.2022 клієнт всеж таки вирішує спробувати зняти готівку з цієї ж картки ще раз і розуміє що чуйка його не підвела, бо банкомат пише що клієнт вичерпав свій ліміт

Щож, всяке буває, але ж ми маємо супер підтримку для клієнтів тож пишемо туди щоб вирішити це питання в ручному режимі.
В підтримці клієнту відповідає працівник з табельним номером «302586».
Згідно логіки працівника служби підтримки ліміт вичерпався тому що була транзакція «зняття готівки», а повернення цієї готівки ніяк не впливає на ліміт.
Навіть більше, працівник припустив що клієнт міг отримати готівку, а потім поповнити карту і вимагати скасування ліміту щоб зняти готівку ще раз,
тобто працівник служби підтримки нахабно звинуватив клієнта у шахрайстві.
За логікою працівника клієнт зняв з гривневої карти валюту HRK, потім якось запхав цю валюту на цю ж картку назад щоб знову її зняти.
Звісно ніяких офіційних документів щодо того що «повернення ніяк не впливає на ліміт» працівник не надав.
Крім того він не надав навіть контактів свого керівництва мотивуючись «ЗУ про захист персональних даних», таке враження
що керівники приватбанку користуються приватними поштовими адресами та приватними номерами телефонів тому їх не можна росповсюджувати.
Клієнту було рекомендовано дзвонити на 3700 або на ще якийсь номер.
Вирогідність того що на 3700 буде такий самий «розумник» як і в чаті досить велика, тому я пишу цей відгук тут щоб не марнувати свій час на розїяснення тривіальних речей.
22 августа 2022, 16:19
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані та розібратися в ситуації.
Rostislav48 22 августа 2022, 14:22
Положил доллары на карточный счёт
Заказал деньги через приват 24
Теперь получаю каждый день сообщения о том что по техническим причинам мой заказ переносится ещё на день вперёд
Для банка и сомневаются мой номер телефона 0965466604
22 августа 2022, 16:15
oreshetnik 22 августа 2022, 13:47
Дуже дякую Приватбанку за швидке вирішення питання по зміні фінансового ному телефону для входу в Приват 24. Знаходжусь за кордоном, мій український номер був заблокований. Тому виникла проблема із входом в додаток. Служба підтримки працює швидко і чудово навіть у військовий час, дякую оператору Вікторії Мирошниченко!
22 августа 2022, 14:40
Вітаємо.
Вікторія буде вдячна, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)
Яків Івахненко 22 августа 2022, 12:03
Крім того що приват обмежує продаж монет НБУ між всіма людьми і «premium» клієнтами. Так щей коли дзвониш на 3700 щоб дізнатися які є монети в відділенні так вони цього не знають і пропонують їздити по всьому києву питати
22 августа 2022, 13:18
Вітаємо.
Враховуючи невелику кількість монет, яку надає НБУ, здійснювати продажу в усіх без винятку відділеннях недоцільно. Виходячи з параметрів клієнтської бази, розташування та навантаження на касові вузли було визначено перелік відділень для продажу нумізматичної продукції.
Нумізматичну продукцію можна придбати лише у визначених відділеннях, звернувшись до каси відділення.
Alboo 22 августа 2022, 9:09
При мобилизации в начале марта в военкомате оформили зарплатную карту ПриватБанка, пол года приходила зарплата все было нормально. В начале августа позвонили из банка и сказали что с 1 сентября счёт будет заблокирован, так как у меня прописка г. Луганск. Для продолжения обслуживания нужна справка о регистрации на подконтрольной территории. Позвонил оператору для уточнения там все подтвердили справка о прохождении службы в ЗСУ им не походит, другие документы у меня предоставить нет возможности. С картами других банков таких проблем пока не возникает.
22 августа 2022, 16:36
Вітаємо.
Безпека наших клієнтів і стабільна робота банківської системи є пріоритетними для нас. Ми дослухаємось до наших клієнтів і не припиняємо шукати найкращі рішення, щоб зробити наші послуги ще зручнішими і швидшими.
Нам відомо про ситуацію, що склалася, і ми тісно співпрацюємо з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донбас SOS задля того, щоб зробити процедуру актуалізації даних клієнтів з ТОТ максимально зручною та доступною.
Ми розуміємо, наскільки чутливою є тема тимчасово окупованих територій та вимушених переселенців для українського суспільства, але просили клієнтів оновити інформацію з міркувань безпеки, а не задля блокування рахунків.
Ми й надалі працюватимемо з урядом, НБУ та неурядовими організаціями задля вдосконалення обовʼязкових для банків процедур верифікації клієнтів, які через війну опинилися на тимчасово окупованих ворогом територіях чи змушені евакуюватися у безпечні регіони країни.
Rostislav48 21 августа 2022, 20:27
Положил доллар на текущий счёт. Банк не отдаёт
22 августа 2022, 10:11
Вітаємо.
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, та розібратись в ситуації.
Доступна можливість попередньо замовити необхідну суму до зручного відділення в Приват24, меню 'Всі послуги — Послуги — Замовлення готівки' або ж за зверненням на клієнтську підтримку банку.
38504962 21 августа 2022, 12:30
На карте был кредитный лимит по оплате частями 44000.В июле взял товар на сумму 35000 грн.В кредит на 5 платежей.В следующем месяце кредит полностью погасил и лимит понизили до 29000 грн.Интерестная ситуация-выплачиваешь кредит досрочно и за это срезают лимит.Работаю легально в ЗСУ.Связи с банком нет.Договор 22071433147454.
21 августа 2022, 13:28
Розуміємо, що для вас зменшення ліміту могло стати несподіванкою.
Кожного дня система перевіряє в автоматичному режимі багато чинників за якими видається кредитування (наявність кредиту в інших установах, протерміновані платежі, та ще багато іншого).
Ви можете перевіряти ліміт раз на декілька днів, бо змінитися він може в будь-яку мить.
З повагою, ПриватБанк.
Катерина Фінкевич 21 августа 2022, 0:38
Дуже хороше обслугокування на касі. Приїхала в банк, щоб зняти 150 євро, і думала що мені відмовлять через те, що я не замовляла готівку на касу. Але мені видали валюту і чек. Обслуговування просто не очікуване. Безпроблемне. І дуже швидке без заморочок. Я би всім рекомендувала Приват Банк. Він суперовий.
21 августа 2022, 11:22
Вітаємо!
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝