БАНКОМАТ НЕ ВИДАВ ГРОШІ, АЛЕ З РАХУНКУ СПИСАВ

yara37 17 апреля 2023, 18:54
Отделение по адресу: Полтава, ул. Шевченко, 62
Сьогодні 17.04.23 р. близько 17.04.2023 р. мій чоловік хотів зняти 2000 грн з мого рахунку в приватбанку в банкоматі приватбанку CAPL9258, було дві спроби, обидві виявилися невдалими, банкомат готівку не видав, а з карти списав кошти в розмірі 2002 грн. Я зателефонувала на номер 3700, створили заявку на повернення коштів 26674848 і сказали чекати 14 днів. Чому я повинна страждати 14 днів, адже кошти потрібні на лікування. Зараз збираю всі необхідні документи та буду звертатися до поліції та суду.

Дуже радже не користуватися полугами Приватбанку, ні картками, ні банкоматами, адже такі випадки непоодинокі, а истематичні. Я не впевнена що кошти взагалі повернуть.
Що ви порадите? Як поводитися в такій ситуації? Які шанси вигррати суд? Де тепер взяти кошти, адже як я і говорила кошти потрібні на лікування, похід до стоматолога.
За два дні до цього в Кременчці жінці, яка знімала кошти переді мною, також банкомат приватбанку з \їхньої ж карти готівку не видав, а кошти списав. Такщо думайте перед тим як коритуватися послгами Приватбанку.
Чому Приватбанк нараховує відсотки по кредиту, а не платить компенсації клієнтам за затримку їхніх коштів? Чому потрібно чекати аж 14!!! Днів? Що робити в такий час коли останні кошти забрали. Такщо ніхто не застрахований від цього. В мене ненмає лів щоб описати злість, відчай, біль, дуушевні страждання… ще раз повторюся, не користуйтеся будь якими послугами Приватбанку, якщо не хочите опинитися на моєму місці в такий складний час!!!
18 апреля 2023, 8:50
Вітаємо.
За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності та поспішаємо повернути кошти.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
17 апреля 2023, 19:53
сказали чекати 14 днів. ЧОМУ Я ПОВИННА СТРАЖДАТИ 14 ДНІВ, АДЖЕ КОШТИ ПОТРІБНІ НА ЛІКУВАННЯ. ЗАРАЗ ЗБИРАЮ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА БУДУ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПОЛІЦІЇ ТА СУДУ.

полиция и суды коррумпированы на 100% как и все гос органы
ни кто вам там не поможет. при феодально общинном строе законы для нищих холопов что бы в стойле держать. У кого деньги и связи ни когда не будет наказан по закону!
меня прихват ограбил на 4800гр в полиции надо мной только посмеялись!
vala52
vala52
17 апреля 2023, 23:28
Вот честно, над вами посмеялись в полиции, а что делали дальше?
Поплакали, прокляли феодалов, понурив голову-ушли?
Какие ваши дальнейшие действия были при потере 4800 грн
?
С таким видением мира:«У кого деньги и связи ни когда не будет наказан по закону!» Вы самый лакомый кусок для«съедения».
SergeyNina
SergeyNina
18 апреля 2023, 0:58
Вам нужно ждать так как есть регламент для таких случаев. Если банк видит сбой по логам и все понятно без сверки это трое банковских дней. Если нужна инкассация и сверка то это от недели до двух. Нужно сделать: 1.Инкассацию банкомата 2.Сверку И главное для вас чтобы при сверке нашли ваши деньги, а не «сбоев в работе банкомата не выявлено»

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / БАНКОМАТ НЕ ВИДАВ ГРОШІ, АЛЕ З РАХУНКУ СПИСАВ