Самовільне переведення пенсії на карту Приватбанка

muravyts 21 апреля 2023, 19:02
Добрий день. Я ВПО із Запоріжжя, мешкаю зараз в Чернівцях. В жовтні 2022 року мене із фонду соціального страхування було направлено виключно в Приватбанк для відкриття рахунку для отримання виплат ВПО. В той день співробітник вказав, що відкривають такі рахунки виключно за умови переведення пенсії на ПриватБанк, інакше відмовлялися мене обслуговувати. Мені довелося погодитися на ці умови. Але наступного дня я звернулася на сайт Мінфіна зі скаргою на це і вимогою повернути пенсію знову на попередній банк (ПУМБ). На мою скаргу відділення відреагувало і пенсія залишилася на попередньому банку, а виплати ВПО на ПриватБанк. Зараз я продовжуюю мешкати в Чернівцях, щомісячно звертаюся в одне відділення для отримання виплати ВПО через касу банка. 21 числа кожного місяця ч отримую пенсію, остання пенсія на ПУМБ була виплачена в березні 2023 року. Сьогодні я побачила в додатку, що пенсія мені зарахована на карту Приватбанка. Але жодної заяви на перевод пенсії на Приватбанк я не підписувала, жодної розмови стосовно цього із співробітниками ПриватБанк не вела. Прошу допомогти у вирішенні цього спірного питання і повернути пенсію на карту Банка ПУМБ.
21 апреля 2023, 19:35
Доброго вечора. Приносимо вибачення, нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Профільним спеціалістам вже передано всю інформацію стосовно цієї ситуації. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Самовільне переведення пенсії на карту Приватбанка