Блокуваня кредитної картки онкохворій пенсіонерці за вигаданими причинами.

Микола Крючков 15 апреля 2023, 16:15
Моїй матері заблокували кредитну картку. Я вирішив розібратися в причинах. Зв’язався з оператором онлайн чату. Мені написали шаблонну відповідь: «Що за карткою були тривалі прострочення і щоб далі користуватися карткою, потрібно погасити заборгованість». Я попросив вказати дати прострочення, суми, період і яку суму потрібно погасити. Після конкретного запитання, мені відповіли, що заблокували картку, через те, що вона ТРИВАЛИЙ ЧАС ПОВНІСТЮ НЕ ПОГАШАЛАСЯ. Тобто, не було прострочень, вчасно вносили всі платежі, але банк вирішив допомогти в такий важкий час онкохворій пенсіонерці і заблокувати кредитну картку. СПАСИБІ Тобі, приват банк.
15 апреля 2023, 17:43
Вітаємо. Нам шкода, що наразі вашій матері недоступні кредитні кошти.
На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження. При прийнятті банком рішення про його скасування, мати будете додатково сповіщена по SMS.

15 апреля 2023, 17:52
Тоді будь ласка, не треба брехати про довгострокові прострочення по кредитній картці.
Jokets
Jokets
15 апреля 2023, 18:12
А в чому проблема? Банк заблокував власні кошти пенсіонерки? Ні. Це гроші банка тож він в праві вирішувати коли, кому та скільки давати користуватися кредитом
SergeyNina
SergeyNina
15 апреля 2023, 21:22
Банк скорее всего узнал о болезни матери и решил убрать кредитный лимит. Узнает он по истории использования картой. Жаль что так решает алгоритм банка. Здоровья вашей матери.
16 апреля 2023, 10:03
Дякую.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Блокуваня кредитної картки онкохворій пенсіонерці за вигаданими причинами.