Чергова історія про списання коштів без підтвердженя

OsadchukAndriy 20 апреля 2023, 14:03
Отделение по адресу: Львов, ул. Гетмана Мазепы, 25-Є
З моєї кредитної картки у ПриватБанку, яка не підв«язана до мог облікового профілю у фейсбук, стягнуто понад 1251 Євро для оплати «послуг у Facebook», швидше за все рекламні послуги. Карта з якої відбулось списання не підв'язана до мого бізнес акаунту в META. Жодними послугами чи підписками на таку суму я не користувався.

Ліміти на інтернет полати не спрацювали. Коментар працівника банку: «Для такого типу оплат ліміти не працюють»

15 квітня на проміжку з 1:00 до 8:40 трапилось 16 платежів на різні суми. Зі збільшенням суми від 2 євро до 350 євро. Вранці 15 квітня близько 8:40, я побачив незрозумілі сповіщення про оплати «Послуг Фейсбук», одразу заблокував банківську карту у додатку приват 24. Та повідомив банк. Запити на списана сум від 500 до 950 євро приходи ще два дні. Усі списання що відбулись пройшли за рахунок кредитних коштів.

Після звернення до банку мені сказали, що мій запит фіксують, та карту блокують без можливості відновлення, але кошти списані на реальні рахунки компанії МЕТА. Банк подав запит на повернення коштів.

НАГОЛОШУЮ!!! що за 16 однотипних транзакцій жодного підтвердження банк не запитував.

Можливо варто уже переглянути принципи безпеки у ПриватБанку. Особливо якщо кожна оплата по Україні по 15 грн просить «по два кола підтверджень». А міжнародні оплати на суми більше 1000 євро проходять без особливої уваги і врахування інтернет лімітів.

Судячи з коментарів нижче подібні ситуації трапляються чи не щодня.

Виперджаючи типуву відповідь банку на такі ситуації. Напишу що:

З правилами безпечного користування картами я знайомий.
Інформацію про платіжну карту я нікому не передавав.
Банківська карта у мене.
Фізично картою не користувався більше двох місяців. Використовувалась преважно для оплати підписок, або списання через сервіси до яких під'язана карта, сервіси якими користуюсь роками. До Фейсбуку прив’язки не було (ще раз).

Написана зайва в СБ ПриватБанку № 2659491-ВБ, та заява у поліцію про шахрайсвто по СТ. 190 Ч.3

Очікую на змістовнішу відповідь від ПриватБанку ніж «Нам прикро, почитайте правила безпеки»
Також очікую на детальний розгляд справи.
20 апреля 2023, 15:06
Вітаємо. Нам дуже шкода, що з вами трапилась подібна ситуація.
Ліміт на оплату в інтернеті використовується в разі оплати на ризикових сайтах. У випадку, якщо оплата проходить не на ризиковому сайті даний ліміт не буде задіяний.
Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
За вашим зверненням були сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
20 апреля 2023, 14:34
Деньги с карт тырят сами работники прихвата
тупой бот который тут отписывается с ними в доле!
redi
redi
20 апреля 2023, 23:31
Вся абсолютно схожа ситуація, єдине кредитний ліміт корегую до менших сум. Знімали за тою ж схемою. Дані картки відомі лише мені і співробітникам банку. Який тут можна робити висновок. Картки видають без банальних конвертів, кажуть це не передбачено, підтверджень на телефон на жодну суму немає, виставлений ліміт не діє, банк на свій розсуд встановлює де ризиковий сайт, а де неризиковий, і що значить сайти неризикові. Схоже на таку аферу, і зараз дуже активно, попадається чи не кожен другий клієнт цього банку, керіництво якого забуло, що він державний, і всі ковтають. Кошти всі не повернуть, там схема така. Можливо пора петицію збирати, щоб знайти якийсь вихід з цим злочиним угрупуванням.
Kristina24
Kristina24
21 апреля 2023, 15:03
Хорошая идея, я тоже буду участвовать в петиции,мне тоже ничего не вернут как я поняла,как это делается?
sergeyhh465
sergeyhh465
24 апреля 2023, 16:16
Вітаю! Я гадав, що вкрали дані моєї картки, тому що часто подорожую, але чомусь тільки «приват», а не моно, якою користуюсь в 10 разів частіше. Тепер бачу: це реальне шахрайство співробітниками банку! У мене була така сама ситуація. Повернув гроші за допомогою підтримки Фейсбук. Приват покриває злочинців нажаль.
Михаил Kuleshov
Михаил Kuleshov
25 апреля 2023, 23:31
Да это полный капец. У меня как-то списало с карты с нулевым балансом, без овердрафта, дебетная карта. И тоже Фейсбук. К чести привата, мне деньги вернули. Правда нервов попортили, даже коллекторы звонили. Пришлось для сбережения кредитной истории погасить минус, но потом банк вернул деньги. С фейсбуком и другими автоплатежами нужно решать, банально, через запрос в приват 24, хотя бы для первого платежа, а так могут в магазине подсмотреть данные карты и вуаля
Hellraiser
Hellraiser
21 июня 2023, 17:48
Я сьогодні вже залишав 21.06.2023, 12:35 коментар щодо ситуації зі своїм батьком.

Так у ситуації вище хоча б протест буде поданий, а в моїй ситуації навіть цього не відбувається.

В мене лише постає одне просте запитання. Банк неодноразово грався та проводив заходи із «білими» хакерами із призовим фондом по 10 тис. $ (якщо не помиляюсь), щоб перевірити захист банківського сервісу.

Ніби вкладаються сотні тисяч $, але навіть це не вартує тих прогалин, якими дуже чітко користуються шахраї (і це враховуючи, що витоку банківських даних не має).

Я дивуюсь, про який рейтинг (тим більше європейский) може йти мова, коли сотні аналогічних інцидентів, з дотриманням усіх вимог щодо конфіденційності.

Лише банальні відписки.
MarinaTeo
MarinaTeo
8 сентября 2023, 17:41
В мене близько місяця транзакції в МОНОБАНК з Facebook , суми великі від 9000 грн до 50000грн в валюті Тайваня. Транзакція просто відбувається , запита на підтвердження немаєя. Розмова з оператором… блокували та перезапускали карту . КОД cvv нової карти ніде не вказувався, але знову ці фейкові списання !!! Так як моно майже не користуюсь , на карті недостатньо коштів , щоб списати ! АЛЕ Ж В ЧОМУ СПРАВА .

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Чергова історія про списання коштів без підтвердженя