Евгения Николенко 30 сентября 2022, 13:39
Приложение, боты и консультанты выдают разную суму кредита! Никаких оповещений, сообщений, платежи идут по 2е суток. Хамское общение консультантов. Общаются как урки под забором, никто ниче не знает и не понимает.
Первый и последний раз я попала на ОТП банк
Inna01 30 сентября 2022, 0:13
Отделение по адресу: Харьков, ул. Чернышевская, 7
Ужасное обслуживание, работники колл центра при звонке хамят, рассказывают мне что делать, и куда нужно идти, и это при том что услугами банка пользуюсь более 5 лет, и всегда выполняла свои обязательства; но сейчас, при военном положении так нагло вымогать погашения кредита это ужас; хамство, непрофессионализм и отсутствие какой либо субординации при общении с людьми гораздо старше по возрасту. Закончится война, закрою карту вашего банка и расскажу всем знакомым/ и друзьям что отп это последний банк куда стоит обращаться.
qwerty123321qw 28 сентября 2022, 19:16
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставели, 16
Працівники банку не попереджають про комісію у розмірі 1% при знятті готівки в касі. Я розумію, що банку потрібно заробити, але ви серйозно?! Коли зараз далеко не найкраще матеріальне становище в людей? Має бути соромно за таке
Вакуленко Павел 19 сентября 2022, 15:43
Я захотел разместить деньги на депозит на 3 месяца под покупку доллара по курсу НБУ+1%, но сотрудник отделения озвучил мне, что обязательным условиям является открытие дополнительного депозита в гривне на 3 месяца от 10 тыс грн
Я считаю это неприемлемым условием и вымогательством.
Нацбанк, наоборот, заботится о людях и разрешил им, чтобы они хоть как-то смогли сберечь свои средства во время войны, позволил купить на межбанке доллары по курсу НБУ, но только через банки-прокладки. Так этому банку мало, что он берет 1% за услуги + будет пользоваться моей валютой 3 месяца безвозмездно, так он еще хочет, чтобы я разместил на 3 месяца 10000 гривен, под 5% годовых — 19,5% яценюковских, которая обесценивается с каждым днем. Получается, что одной рукой дает, а другой отнимает!
Где справедливость, неужели НАЦ БАНК будет закрывать на это глаза.

Банк нарушает ст. 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»
«Банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов’язаної особи банку як обов’язкову умову надання банківських послуг.»
Почему-то в других банках — Укргазе, Кредо, Райфайзен, Укрэксим открывают без проблем, только ОТП занимается аферой.
Пора этому положить конец и наказать этих мошенников!!!
MariiaShmyr 8 сентября 2022, 21:12
Отделение по адресу: Киев, бул. Лепсе, 29
В банку у мене уже давно є зберігаючий рахунок в доларах, яким я користуюсь роками: потрохи поповнюю і подекуди знімаю. Там ніколи не було комісії на знаття. Я знімала в інших роках, не 2023.
Так-от прихожу на днях зняти трошки доларів, а мені на касі заявляють що у них з’явиласт комісія в 1% звідкись. Касир це аргументує це тим, що банк несе підвищену відповідальність за кошти в час війни. WTF якби
Це валютний рахунок, тому виходить немало. Якби я знала про це, то зналя в кошти і по тому. Ніякого більше ОТП.
Найбільше мене обурює зміна тарифу без мого відома!
Можливе сповіщення в моб додаток, як сказав касир, це взагалі що таке? Це важлива інформація про це потрібно телефонувати, надсилати лист і чекати підтвердження клієнта, бо це не сервіс, а розвод якби.

Такого безпорядку по відношеню валютних збережень немає в інших банках.

П.с. Касир, який підбиває до тебе клинці на робочому місці це взагалі що таке!!!
Михайло Кудрявцев 4 сентября 2022, 16:22
Нещодавно влаштувався на роботу отримав зарплату на отп у отп смарт доступ досі не можу відновити! Підтримка тупа. Насилу підтягнув картку у отп
кредит і скинув гроші на нормальний банк здерли 10 гривень комісії. Потім на карті став мінус 10 гр. Зняли за страховку, яку я не замовляв, попросив відключити платні послуги, підтримка сказала що відключили. Через місяць знову карта в мінусі банк марадер знову зняв 10 гр за смс інформування, яке я не замовляв. Банк марадер! У воєнний час крадуть у людей останні гроші
Ivan Onyshchenko 2 сентября 2022, 16:38
На Порталі Дія з подивом виявив, що маю ФОП рахунок у ОТП банку. Із спілкування із представниками банку по телефону склалася така картинка: у червні 2018 року компанія Делфі (з якою я не працюю з кінця 2016 року) по довіреності (дату та термін дії мені не сказали) відкрили в ОТП рахунок ФОП у вінницькому відділенні (при тому, що я все життя працював у Києві). Зареєструвати заяву — з присвоєнням вхідного номеру для з«ясування обставин відкриття — по телефону відмовилися. Визнати, що рахунок було відкрито з порушенням, і його не мало би бути — відмовилися. Для закриття рахунку вимагають прийти у відділення: а де ви були, коли його відкривали?!
Аутентифікувати через лист або електронну пошту з моїм електронним підписом — відмовилися.
Тепер маю рахунок, який не відкривав і який не можу закрити, бо знаходжуся за межами України. А все, що можуть сказати співробітники банку: приходьте у відділення.
Наталя Леськова 27 августа 2022, 8:47
Отделение по адресу: Винница, ул. Киевская, 38-А
Відділення знаходиться у м.Вінниця по вул.Київська 38а. В січні цього року брався кредит, сплачувався не дивлячись на обставини вчасно в терміналі банку. І ось він останній платіж. Взяла талончик, підхожу до каси, щоб взнати залишок кредиту, а мені кажуть:«нічого ми не дивимось, і взагалі де ваш паспорт? Чого без паспорта прийшли? І чого ви не подзвонили на гарячу лінію, щоб взнати залишок кредиту?"
З яких це пір для того щоб закрити кредит я маю доводити, що я це я, і закривати МІЙ кредит ніхто крім МЕНЕ не буде. Чому мені не можуть надати інформацію по залишку кредиту представники банку? Чому я маю ще кудись дзвонити?
Касирам не подобається робота? то нехай звільняться, на їхнє місце прийдуть ті люди, які будуть цінувати свою роботу, тим паче у такий складний час.
Serg826 27 августа 2022, 0:01
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шевченко, 53
После закрытия зарплатной карты, спустя два месяца пришло сообщение о долге. Как оказалось карту забрали и не закрыли, хотя на то было заявление. При звонке говорят оплатите долг пусть он и не большой 10грн. за обслуживание карты (которой уже нет). Если это происходит с такой картой страшно подумать взять у них кредит или не дай бог положить в такой банк деньги. Уважающий себя банк как минимум признал ошибку и закрыл карту, здесь такого не будет.
Женек Сильченко 21 августа 2022, 13:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 29
Роздавали кредиты на авто от VZM auto и Rolidas auto, болем двух тысяч (2000) людей набрали кредиты на авто, компания по прогону кинула всех своих клиентов и они остались безе авто и с кредитами, банк и фирма были официальными партнерами, люди из-за этого брали кредиты, а щас банк включ обратку и говорит что у вас потребительский кредит, хотя даже на руки наличку никто не получал, но уже есть заверенные нотаріусом ответы банками что они партнеры, и кредит по программе VZM зрк швидка автівка, банк пока дает каникулы, но никто платить за воздух не собирается.
Хочу также отметить что поручителем почти у всех выступает фирма взм и родилас, кредиты раздевали даже без доходов, и с пропиской на оккупированных территориях.
KotletaDollarov 17 августа 2022, 19:52
Я захотел разместить деньги на депозит на 3 месяца под покупку на МВРУ доллара по курсу НБУ+1%, но сотрудник отделения озвучила мне, что обязательным условиям является открытие дополнительного депо в гривне на 3 месяца от 10 тыс грн

Банк лжет и нарушает ст. 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»

Почему-то в других банках — Укргазе, Кредо, А-банке, Авале открывают без проблем, только ОТП занялся мошенничеством
Лариса Марокко 17 августа 2022, 9:10
Отримала кредитну картку в Ельдорадо, напарили, ладно… Багато років не чіпала її. Але настали часи, коли прийшлося про неї згадати! Заїхала в якесь відділення Києва, вияснилось, що дані внесені з помилками (адреса, номер телефону) Наче все виправили!
Але потім все одно дані були не вірні… Запитала які умови. Потрібно було зняти 10000 грн., сказали 500 грн. мінімальний платіж! Ну добре! Але не так… Ладно, платила… Потім потрібна більша сума… Про те що відсотки нараховують окремо, якщо ти гроші перевів на другу карту, або знімаєшь налом, нараховуються кожен місяць. По це ніхто не сказав. Це вже подзвонила на гарячу лінію і з третьої десь спроби більш менш меня роз’яснили приблизно, як це відбувається… Почалася війна… Приват банк зразу повідомив про канікули!!! Тут же мовчали поки сама не подзвонила… Але канікули дали… Але ніхто не сказав, що треба сплатити прострочений платіж… Канікули закінчувалися в середині липня, дзвоню 5 чи 6 липня даю заявку на продовження канікул, бо роботу втратила в Ірпіні і працювала не 25% ставки, так як маю інвалідність і на більше брати не хотіли. Ще на другій роботі працювала…все втратила з початком війни… Заявку прийняли, на слідуючий день подзвонив якийсь чоловік і сказа, що канікули продали до 13 вересня, і так трохи хамовито «давайте платіть». Добре, хоч так! Але приходить смс, дзвонять про обов’язковий платіж, не розумію… Пройшло більше місяця, розумію щось не так… Дзвоню на гарячу лінію, кажуть, що не продлили канікули, бо у вас є не сплачений платіж, вам не погодили канікули!!! І це я взнаю, коли сама подзвонила, бо сплати вже треба вдвічі більше!!! Сама подзвонила в кредитний відділ, ніхто і слухати не хоче про твої проблеми, хочу розповісти як все було, що повідомили про продовження канікул, тебе перебивають, кажуть, що це кредитний відділ, ось я вам кажу, що ось так і так…і тіпа ідіть лісом, я так розумію…щей кинула трубку, подзвонила ще раз, питаю, що за відношення до людей!!! Чому кидаєте трубку, це як взагалі!!! То більш менш мене вислухали… Канікули таки не продовжили… То хто ж тоді дзвонив, вибачте!!! Не з одним банком не було таких проблем, такого хамства, таких відсотків…я і раніше чула від знайомих, що краще з ОТП не зв’язуватись, а ще й казала, що не може бути. але це так!!! Якісь оператори дозволяють собі так поводитись! Я так розумію, що з ними проводять таку роботу, так натаскують не париться з клієнтами, особливо з боржниками! Мабуть круті тренінги їм проводять! Краще б професійно їх натаскували, а то толком і по елементарним питанням не можуть чи не хочуть відповідати!!! Я не відмовляюся платити і хочу спокійно з вами розпрощатися…дай цю можливість людям! В такий час! Я знаю, що багато хто і зовсім платити не буде і не платить! Хоч плач чи в судовому порядку вирішувати ці питання! В телефонному режимі нічого не вирішити! Так і будуть тобі грубити, кидати трубку і т.д. Сьогодні поїду у відділення банку, спробую вже на місці до чогось прийти!!! Це я не все розповіла, так у двух словах, поверхньо!!! Все буде Україна!
slex 15 августа 2022, 9:32
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 27-А
Я в шоці. Доовився з гарячою лінєю в п’ятницю, що в понеділок відкрию депозит під обмін валюти 50000 на три місяці, як то НБУ запровадив. Все розповіли, відсотки, курс. В понеділок контрольний дзвінок з відділення і раптом я дізнаюсь, що мушу для відкриття валютного депозиту ще й ОБОВ’ЯЗКОВО відкрити гривневий депозит на 3 місяці на 10000 грн. без права розірвання. Інакше, як взяття заручників це назвати не можу. Мінфін, АУ. Зробить цим ОТПівцям рекламу, нехай люди знають!
Kasteta 6 августа 2022, 13:04
Працівники банку не кваліфіковані. Надають не коректну інформацію, на більшість питань не знають відповідей. Була кращої думки за отп банк.
Минфин
Ответ администратора
8 августа 2022, 19:05
Відгук не зарахований (на 08.08.2022).
Anna Burtseva 5 августа 2022, 19:55
во время военного положения, не вводили кредитных каникул вообще.Звонять каждые десять минут каждый день.Разговор ведется хамским голосом.Не интересуются что произошло, производят звонки ретьим лицам, изза чего у меня неприятности в семье.Я сердечник подвергаюсь постоянному давлению и переживаниям.Я и сама расстроена положением своих финансовых дел, ноесть же правило Форс мажорного времени и ситуации.Если изза постоянного давления я пострадаю физически, то о каких деньгах может идти речь.Особенно беспоеоит то что они звонят другим людям кроме меня и то что звонки повторяются постоянно в течении всех дней недели.У меня что от частых звонков и хамства появятся деньги??? Безобразие.За время военного положения мой долг растет с космической скоростью.По какому праву.Дайте возможность пережить это время и остаться здоровым и живым.
OlekSe 3 августа 2022, 9:07
Получить ответ по текущим вопросам любым способом (телефон, почта, мессенджеры) невозможно. Сотрудники путаются в ответах, неквалифицированны.
Минфин
Ответ администратора
6 августа 2022, 15:03
Отзыв не засчитан (на 06.08.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
kord123 3 августа 2022, 8:05
Отделение по адресу: Киев, ул. О.Телиги, 11
Маю кредит і карту, яку використовую тільки для погашення кредиту. Карта з березня 2020, і до лютого 2021 все було нормально. З лютого 2021 банк почав списувати якусь щомісячну комісію в розмірі 30 грн за користування картою. Ця комісія не відображалася в онлайн банкінгу. У мене було трошки грошей на карті окрім тих, що я клав для погашення кредиту, я не помічав, що вони зменшуються, тому що карткою не користувався (окрім кредиту) і баланс не відстежував. Також банк встановив кредитний ліміт в 1000 грн на карту. І нещодавно я став чомусь використовувати кредитний ліміт, хоча нічого, крім кредиту, з картки не оплачував. Спочатку сума була копіїчна, я подумав, що щось переплутав, просто додав гроше на карту. Але цього місяця, коли сплачував за кредит, помітив, що використав вже 25 грн кредитного ліміту. І вони ніяк не відображалися у звіті в онлайн-банкінгу. Я запросив звіт у форматі PDF за місяць і знайшов там цей платіж. Запросив звіт за весь період і побачив, що все почалося у лютому 2021. Я не отримував пепередження про це, тому вважаю ці дії шахрайськими. Доречі, не необхідності картки для сплати за кредит наполягали співробітники банку. Казали, або через їхній банкомат, або через карту, щоб не приходити у відділення. Хоч це було трохи дивно, я їм повірив. Зараз, коли зʼясував про приховану комісію, трошки пошукав та знайшов, що кредит можна сплачувати просто грошовим переказом на спеціальний рахунок, без комісії. Тобто, співробітники навмисно вводили в оману, щоб я оформив картку. Дуже негарно з боку банку. Перевірте, може й у вас знімається комісія, а ви й не знаєте.
Vova123456 30 июля 2022, 12:23
когда давали кредитную карту отп банка то говорили что пополнение бесплатное в банкоматах приватбанка. сегодня положил 3500 грн. и с меня взяли комиссию 70 грн. развод и по другому не назовешь.
В 2020 році був відкритий валютний депозит. В літку 2022 році я був у справах неподалік відділення і вирішив уточнити поточний стан депозиту і тут мене поставили перед фактом зміни тарифів, і щоб виконати дії (поповнення/зняття) з депозитом я повинен сплатити комісії. Тобто при можливій операції зняття всієї суми депозиту я отримаю менше, чим я поклав на депозит. Ніякого підтвердження таких комісій в наявних документах я не знайшов, тому звернувся до контакт-центру банку. Оператора контакт-центру я попросив надати інформацію, яким пунктом договору вони керувалися при зміні моїх тарифів. Дійсно в заяві-анкеті є пункт про необхідність клієнта періодично знайомитися зі змінами тарифів. Але ці пункти в моїй заяві (яка і була підписана) відсутні. Відповідно оператор направила заявку на відділення, де був укладений договір, щоб уточнити умови саме мого договору та надати всі документи стосовно моєї заявки-анкети. Через деякий час зі мною зв’язався працівник відділення і повідомив, що оскільки в моєму договорі не має терміну, то тарифи по ньому можуть змінюватися і я про це повинен «догадатися». На мою пропозицію перевірити текст моєї заяви і говорити по суті заяви, мені повідомили, що у неї немає на це часу, її чекають інші клієнти, вона не може надавати такі консультації по телефону, всю інформацію я можу знайти на сайті банку (оператор контакт- центру в іншій розмові підтвердила не можливість доступ до цієї інформації), і взагалі, якщо у мене є якість питання я повинен прийти у відділення и писати заяви на отримання такої інформації (розгляд таких заяв 30 днів). Наразі через контакт-центр направлена заява на отримання всіх документів, які є невід'ємною частиною мого договору. Але є сумніви, що мені наддадуть необхідну інформацію. Склалося таке враження, що це не європейський банк, а «торгаш» на ринку з яким ти торгуєшся.
Сегодня попробовал позвонить в службу поддержки. Ее там просто нет.
В принципе — мой любимый банк. Но если возникли какие-либо трудности — лучше забудьте, и занимайтесь своими делами. Просто забудьте…
044 — это для любителей ретро?

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.9