Банк заволодів моїми власними коштами

Graf91 4 октября 2023, 18:49
2 місяці тому мені заблокували всі мої рахунки і картки у цьому банку, коли я звернувся у підтримку банку у Telegram мені сказали що заблокували до пояснення походження надходжень. Я дав роз’яснення в чаті щодо походження моїх коштів. Нащо мені сказали що «На поточний момент ваші рахунки обмежено на витратні операції
Для уточнення можливості розблокування вам необхідно звернутись до відділення банку з документами що підтверджують походження коштів»
Я знаходжусь не в Україні і найближчим роки не планую повернутися. Про що я повідомив співробітика банку. Але він спеціально мені пропонує тільки один варіант. На моє прохання закрити мої рахунки співробітник також відповів що треба звертитися до відділення. Хоча у договорі прописано
«Клієнт може закрити Картковий рахунок, подавши до Банку відповідну заяву про закриття Карткового
рахунку зі свого Фінансового номеру мобільного телефону через Довідковий центр та/або за допомогою
облікового запису Клієнта в месенджерах Viber та/або Telegram, що зв’язаний із Фінансовим номером
мобільного телефону Клієнта, шляхом надсилання такого повідомлення/доручення на офіційний обліковий
запис Банку в месенджері Viber та/або Telegram (посилання на відповідні облікові записи розміщені на Офіційному сайті Банку)». Про відділення банку тут навіть і не сказано.
Моє прохання, пред’явити мені інформацію з договору що я повинен вирішувати це питання саме у відділенні, проігнорували. Тобто банк знає що я не повернуся в Україну, вирішив заволодіти моїми коштами і довгостроково користуватися ними ігноруючи договір

Pumbovik
Pumbovik
4 октября 2023, 19:49
Считайте вам выписали электронную повестку. Вообще на портале дия можно подписать заяву электронной подписью, она равнозначна письменной
Graf91
Graf91
5 октября 2023, 22:40
У меня есть Дия и я знаю про электроную подпись. Более того в договоре указано что я могу дистанционно закрыть счёт, но этому otp плевать на это. Да и они это делают не из-за того чтобы я вернулся, венгерскому банку безналична война в Украине. А из-за того,что знают что я не вернусь, и специально оставляют только такой способ.

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.85

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.85
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Банк заволодів моїми власними коштами