Банк частково списав борг .

papademama 22 августа 2023, 20:11
Доброго дня. Поділюсь своїм досвідом роботи з Отп Банк.
Я мав кредитну картку Отп Банк. Отримав ще в 2020р. при покупці товару. Мані легка. Кредитний ліміт невеликий. Користувався активно, банк надав більший ліміт. Перед початком війни, так сталось, що ліміт був уже за 80 т і майже весь використаний. Після нападу русні декілька місяців був на простої, запаси не дозволяли оплачувати мінімальні платежі. Як зрозумів пізніше, перші платежі після початку війни, погашались за рахунок ще не повністю використаного ліміту. З цим зіткнувся не лише по карті Отп. Уже через пів року почав вносити кошти, але дякую спеціалістам банку, які пояснили, що це не дає відповідного результату (оплатами не встигав за щомісячними нарахуваннями). Я знав, що оплачуючи щомісячний платіж по факту оплачував тільки відсотки, але до погашення основного боргу часом руки не доходили.
Але мій коментар не про це.
Мені спочатку надходили різного роду смс від банку та дзвінки, але потім надійшла пропозиція «лояльного врегулювання ».
Щоб зрозуміти що це означає, тому що розуміння того що розрахуватися все одно потрібно, я зателефонував в банк. Мені повідомили, що з огляду на те, що раніше в мене була гарна кредитна історія та я виявляю бажання розрахуватися, банк може запропонувати часткову компенсацію боргу.
Були вирахувані сума оплати та встановлені строки оплати. І що дивно, ця сума яку за словами банку буде списано, значно більша за нараховані відсотки.
Чесно, я і не сподівався що це правда, але подумавши логічно — я оплачував на свою картку (користуюсь додатком Отп Банк), кошти і так мав вносити. Це була звичайно чимала сума, але думка про те що можу зекономити більше 50 т перемогла.
І ось через місяць, як мені і вказували, я отримав листом довідку про списання боргу!
Тому не знаю, чи це співпадіння чи дійсно банк піклується про своїх клієнтів під час війни, але дуже приємне таке відношення до боржника!

Читав в блогах щодо таго, що з банком можна «домовитись «щодо боргу ,і це цілком законно і легально. Намагався зрозуміти логіку, тому що в близького родича аналогічна ситуація, але поки не вирішується.
Як пишуть деякі клієнти все дуже індивідуально,і залежить від багатьох факторів.

Але все-таки головне результат, позитивний.
Дуже дякую банку за роз’яснення і фвнсову підтримку.
Минфин
Ответ администратора
26 августа 2023, 9:25
Відгук не зарахований (на 26.08.2023).

rusgl
rusgl
25 августа 2023, 10:42
Зараз якщо ОТП взагалі не платити, а потім самостійно запропонувати разове погашення половини, за умови списання іншої половини, то скоріш за все, вони погодяться. Як мінімум з нерухомістю таке проходить.

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.85