Сповідь про КРЕДИТ!

Вже біля 10 років Я є клієнтом ОТП Банку, та всі 10 років звонили менеджери ОТП та навязували взяти кредит. Хоча я просив не телефонувати бо набридли особово на вихідні коли зайнятий своіми справами!
І ось настав той час коли мені конче потрібно гривну в сумі 50000,00, а не 1 000 000, думаю куди першим підти в приват чи отп? Логічно було підти в ОТП оскільки я отримую з/п в ОТП і чого його бігать. Зробив онлайн заявку отримав відмову, думаю заїду вирішу данне питання в відділенні, працівники філії зробили все можливе та і там отримав відмову в зв’язку з першим запитом OTPSMART!
Думаю добре спробую в Приват… Приіхав та за 15−20 хвилин мені надали сумму в 50000,00 при чому просто піднявши ліміт на кошти, терміном 55 днів.
А тепер про то що не логіці не піддається… Отримую з/п в ОТР перевожу просто на ПРИВАТ і за 15 хвилин вирішую питання!
P. S. В разі як що банк бере на депозит гроші, а не надає кредити то ця схема схожа накопичення банком активів перед населенням на покриття своїх заборгованостей! І все це схоже на ситуацію з Банк Михайлівський., а саме про то як раптово закрився і вкладникам кошти не повернуті до сих пір!!!!
УВАЖНО!!! Угорський банк який був під санкціями, який по моєму до сих пір працює на расєЄ!

kingcity
kingcity
11 октября 2023, 17:14
Гниловата контора… Тарифи захмарні, сервіс ніякий. Компетенція рядових працівників та керівників середньої ланки переважно не сильно вище нуля.
rusgl
rusgl
19 октября 2023, 9:58
>> Зробив онлайн заявку отримав відмову
Вважайте що Вам пощастило.

Курс валют в ОТП Банке

EUR 42 42.85