Как быть вкладчикам «Михайловского»

Все, что нужно знать и делать вкладчикам банка «Михайловский»

Как вернуть «Капитал»
Виктор Малиновський 10 августа 2016, 17:48
Читал условия по карточном счёте и:
Всі спори, що виникають між Сторонами з Договору або у зв'язку з ним, підлягають вирішенню шляхом переговорів. У випадку не досягнення Банком та Клієнтом згоди, сторони Договору погоджуються, що всі спори та розбіжності щодо укладення, виконання, розірвання, зміни, визнання недійсним повністю або частково, а також з будь-яких інших питань, які виникають при виконанні Договору чи у зв’язку з ним або випливають з нього, становлять предмет спору та підлягають розгляду у Постійно діючому Третейському суді при Асоціації українських банків за адресою: 02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 15 (свідоцтво про реєстрацію постійно діючого третейського суду №007-2005 від 21.06.2005 р., видане Київським міським управлінням юстиції) (далі – Третейський суд).
Деньги мне пока не отдали ни по карточном ни по других счетах. Вопрос к юристам, если здесь есть такие а можно ли в третейском суде оспорить сейчас действия уполномоченого фонда???
rangerdv 10 августа 2016, 17:21
Ситуація наступна! 19-20 травня поповнював карточку «В-Клад» через банкомат. 19 числа банкомат гроші приняв чек видав, але гроші на рахунок так і не потрапили, а 20 числа банкомат взагалі видав технічну помилку та «з'їв» гроші (в надлишку при інкасації даних грошей не виявилось). У звязку з цим я написав на імя Іраклієнка рекомендований лист з описом даної ситуації з проханням зарахувати дані кошти на мій рахунок для отримання їх через Фонд гарантування. Лист вони отримали ще 10 червня!!! Але жодної відповіді не було. Тому я написав звернення на електронну пошту банку з повним описом ситуації і проханням дати відповідь на мій лист.
Сьогодні ж прийшла електронна відповідь — «у відповідь на Вашу Заяву щодо отримання довідки про стан рахунку…… до Вашої Заяви не додано повного переліку підтверджуючих документів...»!!! Це повний ***!!! Я до них звертаюся щоб зарахували гроші на рахунок які банкомат зїв вибивши технічну помилку, а вони мені шлють у відповідь «на Вашу Заяву щодо отримання довідки про стан рахунку…… до Вашої Заяви не додано повного переліку підтверджуючих документів...» при тому що такої заяви я не писав!!! Тобто в іраклієнка навіть не читають наші листи, навіть не знають з якими питаннями ми до них звертаємося, а автоматом шлють всім стандартну отмазку що у вас не вистачає документів!!!
Виктор Малиновський 10 августа 2016, 15:36
ФОНД ГАРАНТИРОВАНИЯ опять на своей странице пишет что «Існує можливість отримати довідку шляхом відправлення Заяви встановленої форми на електронну адресу банку: info_ZV@mbank.kiev.ua.» www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/171-pat-bank-mykhaylivskyy/5392-vkladnykam-banku-mykhailivskyi-vyplacheno-93protsent-vid-zahalnoi-sumy-harantovanoho-vidshkoduvannia
В тоже время на все запросы по даному адресу отвечает так:
ШАНОВНИЙ ВКЛАДНИК!
Публічне акціонерне товариство «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ або Банк») у відповідь на Вашу Заяву щодо отримання довідки про стан рахунку, надіслану на електронну адресу Банку, повідомляє наступне.
Детальна інформація, щодо отримання довідки про стан рахунку та перелік документів, необхідних для її отримання міститься на сайті ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/otrimannja-informaciinoi-dovidki-pro-stan-rahunkiv-.htm.
Враховуючи те, що до Вашої Заяви не додано повного переліку підтверджуючих документів, ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» пропонує Вам повторно звернутись до Банку із Заявою та відповідними додатками до неї.
З повагою,
Заступник директора Департаменту
супроводження та контролю
операційних бізнес процесів О.М. Абрамова
При чём в ответе идёт ссылка на сайт банка где говорится что нужно лично обращатся или в письменной форме. Это уже издевательство. Есть вообще кто нибуть кто получил справку в ответ на електронный запрос?????
Santi 10 августа 2016, 15:31
10.08.2016 Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв рішення у справі № 826/8273/16, яким визнав неправомірним та скасував наказ уповноваженої особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в Банку Михайлівський про нікчемність договору факторингу № 1905 від 19.05.2016.
З повним текстом судового рішення можна ознайомитись за посиланням s000.tinyupload.com/?file_id=00356941963230645083.
Таким чином, судовим рішенням підтверджено, що ТОВ “ФК «Плеяда» законно купила права вимоги за кредитними договорами Банку Михайлівський, у зв’язку із чим платежі за кредитними договорами більше не повинні сплачуватись Банку.
Відповідно сплачувати за кредитами необхідно виключно на рахунок ТОВ “ФК «Фагор», якому ТОВ “ФК «Плеяда» продала права вимоги за кредитними договорами Банку Михайлівський.
Звертаємо увагу, що клієнти, які сплачували за кредит на рахунки Банку Михайлівський після 19 травня, мають право вимагати від Банку повернення сплачених коштів у повному розмірі. Зразок заяви до Банку Михайлівський про повернення сплачених коштів можна взяти на сайті ТОВ «ФК ФАГОР».
2181 10 августа 2016, 15:27
Отделение по адресу: Киев, пер. Рыльский, 10-12 / 3
Как посчитать проценты за время действия временной администрации для включения в кредиторские требования?
19660203 10 августа 2016, 15:17
Сьогодні отримала дзвінок від компанії Кредитмаркет з пропозицією перекредитування. На моє питання, якщо оформлю кредит то кому кошти підуть була пауза потім завірили що на Михайлівський. Відмовилася, я і без них аю кошти щоб погасити, але куди???????
olga37 10 августа 2016, 13:30
Прочитав комментарий НБУ о вчерашнем (9 августа 2016г.) митинге хочу обратиться ко всем, кто не имеет отношения к ИРЦ и КИЦ. Такие вкладчики, кто еще не вернул свои деньги и крайне в них нуждается, давайте действовать. Предлагаю всем нам, кто не ИРЦ и не КИЦ, обмениваться контактами, договариваться, встречаться и идти вместе к НБУ и говорить о себе. Если Вы ЗА ЭТО — пишите в личку. Вот упомянутый комментарий НБУ:
НБУ рекомендував мітингуючим вкладникам банку Михайлівський, які не можуть повернути свої заощадження, звернутися до суду.
Як стверджує НБУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook, більшість громадян, які були присутні на акції протесту в центрі міста вчора, 9 серпня, були вкладниками банку не Михайлівський, а пов'язаних з цим банком фінансових компаній Індивідуальний розрахунковий центр та Кредитно-інвестиційний центр.
Ці компанії не були офіційно пов'язані з банком Михайлівський. Регулятором діяльності цих компаній виступає Нацкомісія з регулювання ринків фінансових послуг. НБУ і ФГВФО поки що ніяк не впливають на їх діяльність. Вклади клієнтів фінансових компаній відповідно до законодавства України не гарантуються. Особи, які не згодні з рішенням Фонду, відповідно до законодавства України мають право звернутися до суду, — йдеться в повідомленні регулятора.
Нацбанк нагадав, що в червні цього року звернувся до правоохоронних органів з проханням розібратися в діях керівництва і топ-менеджменту банку Михайлівський, а пізніше Фонд гарантування також направив правоохоронцям 4 заяви про вчинення кримінальних злочинів посадовими особами цього банку на суму майже 2 млрд грн.
Також повідомляється, що в ході виплат по банку Михайлівський, що стартували з 15 липня, вкладники банку вже отримали 93% загальної суми гарантованого відшкодування!!!??
Нацбанк нагадав, що виплати проводяться в межах 200 тис. грн через відділення 6 банків-агентів Фонду гарантування вкладів: ПУМБ, Правекс-Банк, Кредобанк, Альфа Банк, ТАСкомбанк, Кредит Дніпро.
Малун Малун 10 августа 2016, 10:44
Ура! фонд выплатил вкладчикам БМ 93% гарантированных вкладов. Эта подлость появилась на сайте фонда 9 августа на сайте фонда во время массовых протестов вкладчиков! Вот мол мы почти рассчитались с вкладчиками, а митингуют аферисты, жулики, мошенники и всякие подельники полищуков, дорошенков. Поэтому это всё срежиссировано врагами народа! Жальне могу участвовать в митингах. Моё мнение. Я принёс деньги в официальное здание банка. Получил договр с мокрой печатью банка! Куда он гонял мои деньги я не знаю и мне это не интересно! В соответствии с законом фонд ОБЪЯЗАН выплатить мне как минимум гарантированную сумму. А далише разбирайтесь с мошенниками полищуками, дорошенками, кураторами НБУ. Садите, конфискуйте эльдорадо и прочие активы и за счёт этого восполните эти жалкие два или сколько там миллиардов! А теперь к ГАРАНТУ! Неужели вы не видите, что это шобло мутит против вас, подрывает жалкие остатки вашего рейтинга. Употребите вашу власть, розгоните эту камарилью, чтобы другим не повадно было. И народ поверит Вам
Роман Пашко 10 августа 2016, 10:38
Отделение по адресу: Сумы, ул. Воскресенская, 13-Б
Всем доброго дня.Не могу уже 3 день дозвониться в Фонд, а звонил в банк агент Пумб сказали что никаких обновлений в реестре не будет и новых списков тоже нет и не было.
Сказали что был один только реестер, а новый теперь будет возможно аж осенью.
Santi 10 августа 2016, 10:17
На сайте Фонда torgi.fg.gov.ua/catalog/krediti/pat_-kb_-nadra/114527/?lang=ru размещено объявление о продаже кредитного портфеля Надра Банка, права требования по которому превышают 145 млн. грн., (ВНИМАНИЕ!) за 2,5 млн. грн. Т.е. с дисконтом больше 98%. И эти люди говорят, что Плеяда дешево купила портфель у Михайловского с дисконтом 29%?..
klientbankov 10 августа 2016, 9:32
Раньше, у меня была кредитная карта от банка Михайловского, хорошо, что успел погасить ее еще в апреле. Карта мне нравилась, там был льготный период до 100 дней. Сейчас появилась необходимость в кредитной карте, посоветуйте в каком банке открыть кредитку?
Малун Малун 9 августа 2016, 17:17
25 июля передали требования вкладчиков Ковальчуку. Где ответ? Сегодня 9 августа опять, что-то собираются передавать?
zaporojjje2012 9 августа 2016, 16:10
На запрос от 22.07 пришли ответы на запрос о остатке на счетах и включении в реестр. Все очень просто — так как в вашем письме нет копий документов- делайте повторный запрос с нужными документами.
3 недели ждал именно такого ответа.
ted18 9 августа 2016, 14:51
Сьогодні прийшло смс повідомлення з цього номеру 044 590 37 43, з реквізитами для сплати заборгованості перед банком михайлівський? отримувач банк михайлівський? черговий розвод?
lella 9 августа 2016, 12:16
Добрый день? Вкладчик банка Михайловский! Получила свои кровные в Альфа банке. Процедура не сложная, хотя если читать отзывы, то очень нервничала, что не выплатят. Не прошло и двух недель как неизвестный звонок, здраствуйте вас беспокоит Платинум банк. Хотим вам предложить открыть у нас депозит с хорошими процентными ставками, вас интересует наше предложение. Вопрос, откудово у них мой телефон? Ответ, банк Михайловский передал всю информацию, о своих клиентах. Задумайтесь, ставки тоже высокие, стоит ли рисковать?
Максим Лагошный 8 августа 2016, 21:28
Звонил представитель Платинум банк, парень говорит что кредит я должен платить им. Постоянно приглашает меня в отделение банка для переоформления кредиту, назвал адрес г. Киев, пр Победы 98/2.
vano2000 8 августа 2016, 20:33
1. очередь на 3 часа примерно
2. из общения с персоналом и объявлений на на стене отделения — в ФАГОР не платить ни прикаких раскладах
3. списки в банках обновляются если не регулярно, то еженедельно, но про это не пишут, так как про это написали при первом обновлении (что они будут обновлятся еженедельно). ps: я лично знаю только случай добавления человека при первом обновлении списков.
4. кредиторские требования подавать для чего? если ваш депозит признали как таковой, но не признали его как вклад попадающий под выплаты фонда гарантирования вкладов, то у вас остаётся шанс получить свои деньги с продажи имущества банка (кажется четвертая очередь если не ошибаюсь...).
5. сотрудники в принципе нормально относятся к клиентам (если вы конечно им не выносите мозг)
6. со слов сотрудницы отделения (не официальная информация) если у вас не было КАПИТАЛА, то все вам выплатят, а если был КАПИТАЛ — то сказать сложно что то…
7. Очередь на 90% из пожилых людей — так что это тяжело… Следующие пункты к ним относятся мало — их тут просто нет что бы это прочитать.
ВАЖНО! Если вы пришли писать заявление:
1. при себе иметь — оригиналы договоров, паспотр, код (можно дома сделать копии всего этого и написать (згідно з оригіналом, ФІП, підпис, дата подачи заявления)
2. скачайте заявления на сайте банка и подготовьте все дома за ранее (можно сделать копии сразу)
3. ЗАЯВЛЕНИЕ на кредиторку — внизу заявления надо писать текущий счет банка куда вам (если повезет) будут перечислять деньги. Если нет счета- откройте за ранее, если есть счет — выясните в вашем банке МФО, ОКПО, транзитный счет банка и свой номер счета (я писал карту приват банка). Если у вас карта ПРИВАТа, то это выглядит так: № вашей карты, МФО 305299, ОКПО 14360570, ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, р.р. 29244825509100.
PS: 30% очереди это люди которые пришли второй раз, потому что были не готовы к этому пункту — не знали реквизитов или не имеют текущего счета в другом банке!
19660203 8 августа 2016, 20:08
Хто з Києва і можливо відвідав суд Плеяда-Фонд? Дайте якусь інформацію, будь ласка!!!
Виктор Малиновський 8 августа 2016, 14:20
Еще один удар по «капиталистам»! ИРЦ и ИКЦ закрывают:
nfp.gov.ua/content/zupinennya-obmezh-diyalnosti-fu.html
Договора ИРЦ и ИКЦ признаны никчемными, Фонд денег не отдаёт, ИРЦ и ИКЦ закроют, а дальше…
денег то нет и требовать то у не кого....?????? Или… может и у них взять справки о возврате или не возврате средств на счета в Михе, ну так на всяк случай в те пару дней пока они ещё существуют, а потом уже будем определятся что это нам даст…
zheka84 8 августа 2016, 12:43
Отделение по адресу: Киев, пер. Рыльский, 10-12 / 3
Подскажите когда и где собираться на митинг который планируется 9 августа 2016(вторник). Все кто может тоже приходите, вместе мы сила, отдельно мы некто.
Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝