Alexandr1 23 сентября 2014, 13:30
Строиться в очереди не нужно. Давайте не толпиться в отделениях банка, а забирать свои деньги в назначенное время.

24 вересня 2014 року ПАТ «Банк «Київська Русь» в рамках договору, укладеного із ПАТ «Єврогазбанк» починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «Єврогазбанк» — фізичним особам, які підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів.
Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами банківського вкладу та договорами банківського рахунку. Виплати вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.
Відшкодування вкладів буде здійснюватися в період з 24 вересня 2014 року по 17 жовтня 2014 року. Для отримання виплат гарантованих сум відшкодувань та з метою уникнення черг в установах ПАТ Банк «Київська Русь», вкладникам необхідно звернутися до контакт-центру ПАТ «Банк «Київська Русь» за телефоном: 0 800-500-546 (цілодобово) для реєстрації та перевірки інформації.
Реєстрація та перевірка інформації фінансовою установою буде здійснюється цілодобово. Для спрощення процесу пошуку Банком клієнта в реєстрі вкладників, вкладнику необхідно вказати власний реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Для отримання відшкодувань коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину (інших документів про спадщину) необхідно звернутися безпосередньо в ПАТ «Єврогазбанк».
Працівниками контакт-центру ПАТ «Банк «Київська Русь» буде визначена дата відвідування найближчого відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» в якому буде проведена виплата коштів.
При зверненні вкладника у визначений день до відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» при собі необхідно мати оригінал паспорту та документа про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Довідкова інформація за телефоном у:
ПАТ «Банк «Київська Русь»: 0 800-500-546 (цілодобово);
Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108
Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.
Гоги Каладзе 22 сентября 2014, 20:13
З 23 вересня 2014 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» (далі — АТ «ЄВРОГАЗБАНК») починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився по 17 липня 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» (далі — ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ»).

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 17 липня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб -www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ЄВРОГАЗБАНК» — www.egb.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами у АТ «ЄВРОГАЗБАНК»: (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та у ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ»: 0 800 500 546.
Адрес центрального отделения взял с сайта банка Киевская Русь
. Киев, ул. Хорива, 9
м. Контрактовая площадь
Контакти:
0 800 500 546
Гоги Каладзе 22 сентября 2014, 15:51
Вы можете сообщить с кем конкретно (фамилии и должности) из ФГВФЛ у Вас была встреча 18 сентября 2014 года? И где?
autor 22 сентября 2014, 13:54
Сегодня был в ФГВФЛ по адресу указанному на оф. сайте Киев, бул. Шевченко,33-Б. По данному адресу ФГВФЛ не существует!!! Висит только табличка на двери, за дверью спуск вниз по лестнице в бойлерную. Стоит стол на котором скотчем прилеплен листик с номерами тел. теми, что и на сайте и по которым никто не отвечает!!!
NWO 18 сентября 2014, 3:22
Согласно правилам этого форума:
1. Я пострадавший вкладчик ЕВРОГАЗБАНК, где мне не выплачивают с апреля деньги по расторгнутым договорам в валюте и гривне.
2. Мои предложения или обращения к ЕВРОГАЗБАНК — выполнить договорные условия.
3. Я являюсь заместителем Всеукраинской группы пострадавших клиентов ЕГБ и удаление данного объявления будет являться вмешательством в деятельность всей группы.
4. Когда я выполнил правила форума, где я описал свою историю и обратился к банку, тогда я теперь могу писать объявление:
ВНИМАНИЕ!
ВСЕМ КЛИЕНТАМ ЕВРОГАЗБАНКА (далее — ЕГБ)!
Наша инициативная группа кроме сверки вкладчиков по спискам ЕГБ и Фонда, проводила контроль работы ВА в ЕГБ, работа которой закончена, где ВА давно закончила свою работу и передала верные данные.
Нас кормят обещаниями еще с июля, перенося начало выплат на следующие периоды.
Как Вы видите, другим трем банкам уже выдаются Фондом выплаты.
НБУ отвечает нам официальными письмами, что не может вмешиваться в работу Фонда, где Фонд говорит, что не получает финасирование от департамента НБУ.
После нескольких отсрочек выплат мы, обманутые и пострадавшие клиенты ЕВРОГАЗБАНК — вынуждены провести 19.09.14г. с 11ч митинг под стенами Фонда.

МИТИНГ пострадавших клиентов ЕГБ проводиться 19.09. с 11ч по адресу Фонда: www.fg.gov.ua/contacts/
Кто еще не в нашей группе пострадавших вкладчиков ЕГБ, то присоединятесь через Skype, через мой ник Maestro Kiev и я включу Вас в общий чат пострадавших.

Если данный пост будет удален, то скрин такого поста будет размещен на других источниках СМИ как доказательство причастности данного сайта к выборочному предоставлению информации.
kokon03 17 сентября 2014, 21:31
Люди, определитесь, где мы встречаемся, возле НБУ, или ФГВФЛ? На деле, НБУ уже не имеет к Еврогазу никакого отношения. Его полномочия закончились, когда НБУ объявил банк неплатежеспособным. Теперь в банке хозяйничает Фонд. Поэтому нужно митинговать возле Фонда, 19 сентября.
Гоги Каладзе 12 сентября 2014, 16:54
Сообщение на сайте ЕГБ.
АТ "ЄВРОГАЗБАНК" повідомляє, що має намір реалізовувати майно відділень банку.
andrew143 11 сентября 2014, 13:32
Шановний Уповноважений Тимчасової Адміністрації Єврогазбанку Ковальов Віктор Михайлович! Скільки можна формувати списки вкладників цього банку, якщо вони давно готові. Пора визначати банк-агент и виплачувати людям поточні, карткові і до запитання. Якщо людина має більше 180 тисяч гривень і чекає поки вродиться банк агент, вона щодня має упущену вигоду згідно ЦК України навіть в самому гребаному банку більше 100 грн. на день і + 15 грн. податку (це тільки за 1 день!!!!) Скільки можна тягнути, пора виплачувати.
Vkladnuk 9 сентября 2014, 17:59
Доброго дня шановне керівництво Єврогазбанку.
Я являюсь вкладником Вашого «успішного банку».Моє запитання полягає в тому, коли Ви почнете виплачувати депозитні вклади, що закінчились ще до введення тимчасової адміністрації? Також мене цікавить, хто компенсує мені всі матеріальні втрати, які я зазнаю через Ваші труднощі? У мене валютний депозит. Мало того, що ФГВФЛ буде виплачувати вклади у гривневому еквіваленті, так ще й по курсу на 17.07.2014, коли курс був 11,7 грн/$.Хочу підкреслити, що на сьогоднішній день він вже досяг 12,7 грн/$. До того ж невідомо, яким курс буде на момент виплати, якщо взагалі таке колись відбудеться.Ви порушуєте усі можливі умови договору, а також Законодавство України. Мало того, Ви не виплачували вклади, що закінчились, в обмеженні сумою в 15 тис.грн в день, що гарантувалось указом Нацбанку. Як це можна зрозуміти і як після цього можна довіряти банківській системі, що існує в цій державі? В загальному хочу сказати, що Ви являєтесь найбільш негативним банком, з яким мені доводилось співпрацювати.Тому свої права змушений буду відстоювати в суді, згідно чинного законодавства.
Сподіваюсь отримати відповідь на свій лист.
Гоги Каладзе 14 августа 2014, 10:40
З метою уникнення ситуацій, що можуть призвести до шахрайських дій третіх осіб, які начебто можуть надавати допомогу вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК» стосовно прискорення повернення депозитних вкладів, прискорення включення вкладників до списку осіб, яким буде відшкодовано суму депозитного вкладу тощо, додатково звертаємо увагу на наступне:
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АТ «ЄВРОГАЗБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше ніж 200 тисяч гривень.
Подавати до Фонду (або третім особам) заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у АТ «ЄВРОГАЗБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ЄВРОГАЗБАНК» — www.egb.kiev.ua.
Гоги Каладзе 13 августа 2014, 8:37
Может есть у кого-то информация когда будут давать деньги?
Как-то затихло все.
dmytro4 7 августа 2014, 10:27
Шановний Уповноважений Тимчасової Адміністрації Єврогазбанку Ковальов Віктор Михайлович! Скільки можна формувати списки вкладників цього банку, якщо вони давно готові. Пора визначати банк-агент и виплачувати людям поточні, карткові і до запитання. Якщо людина має більше 180 тисяч гривень і чекає поки вродиться банк агент, вона щодня має упущену вигоду згідно ЦК України навіть в самому гребаному банку більше 100 грн. на день і 15 грн. податку (це тільки за 1 день!!!!) Скільки можна тягнути, пора виплачувати
druje 1 августа 2014, 16:00
Оказывается закон о фгв изменился с 2012 г в худшую сторону для вкладчиков.
Во первых валютные вклады будут возвращены по курсу нбу на день введения ва т.е.17.07.14.Тогда доллар стоил лишь около 11.6 /поправте/.
Во вторых самое печальное проценты на все вклады во время и после ва не выплачываються фондом.
bmv7162 24 июля 2014, 16:11
Уважаемый Виктор Михайлович!!! Срок действия моего вклада истекает в период действия временной администрации -27 июля 2014 года согласно договора №310825 от 28.01.2013 года. На основании действующего законодательства прошу ВАШЕГО указания выдать мне мой вклад и начисленные по нему проценты. Так же сообщите мне ПОЖАЛУЙСТА наименование банка агента, где я могу получить свой депозит. В настоящее время испытываю большие материальные трудности: тяжелая болезнь и смерть мамы, отсутствие работы, потому убедительно прошу ВАС — ПОМОГИТЕ получить мой вклад без длительных задержек! С уважением и надеждой, вкладчик банка Марина, телефон 06616229929
dsds 23 июля 2014, 15:56
Коли будуть списки, а вони вже є, просто треба потягнути трохи часу, так ніби має за щось Ковальов зарплату отримати, він уповноважений тепер… Приблизно за 40 днів після введення ТА, десь в кінці серпня 2014 почнуть через банк агент платити, але тільки тим чиї депозити закінчилися до 17.17.2014, і карткові і поточні, а решта чекають на спонсора, аюо ліквідатора, після 3 місяців і 7 днів виплатять всім фізичним особам, тільки без паніки і тільки 200 тисяч… а решту якщо хватить після реалізації майна, яке Івченко вже реалізував і зосередив кошти в оффшорі на персональному рахунку. За такі гроші які сімя Івченків вкрали можна купити всі острови в Тихому океані і не тільки....!!!
dsds 23 июля 2014, 15:48
В банке нет проблем по показателям, это вам так говорят, полная маячня. Просто можна все деньги украсть подумало руководство, а вкладчиков спихнуть на ФГВФО, а потом говорим что у нас армии нет, соцвыплаты незачто и тд. Пока власть будет платить за каждого вора и пока власть будет разновидом бизнеса толку никакого… не будет… какие налоги мы б не платили и какие хорошие законы у нас бы не были...!!!
dsds 22 июля 2014, 12:40
Питання чому не повертали кошти хоч потрохи, коли були активи і кошти на коренспондентських
Звіт про фінансовий стан ЄВРОГАЗБАНКУ

Активи
Готівкові кошти 844 005,71
Кошти у Національному банку 2 822 809,31
Казначейські та інші цінні папери, що рефінансуються НБУ та інші ЦП, що емітовані НБУ 10 052 700,00
Кошти в інших банках 7 405 030,14
Резерви під заборгованість інших банків (118 519,35)
В тому числі: кореспондентські рахунки, які відкриті в інших банках
751 873,13
Цінні папери в торговому портфелі банку 377 248 946,95
Цінні папери в портфелі банку на продаж, в т.ч. 0,00
Інвестиції в інші асоційовані компанії, що утримуються з метою продажу; 0,00
Кредити та заборгованість клієнтів 1 908 191 959,46
Резерви під заборгованість за кредитами, що надані клієнтам
(90 982 794,67)
Статутний капітал 290 000 000,00
Емісійні різниці 0,00
Резерви 11 667 686,16
Резерви переоцінки 0,00
Фінансовий результат поточного року (398 607,91)
Усього власного капіталу 301 269 078,25
Усього зобов’язань та капіталу 2 709 635 438,91

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, на 11 липня 2014 року за даними звітності складала 1 265 548 792,9 грн.
Гоги Каладзе 22 июля 2014, 11:48
Ввели временную администрацию, это наверное хорошо. Но у меня 2 вопроса:
1. Что делать мне обычному рядовому вкладчику ЕГБ?
2. Когда отдадут деньги?
Прошу дать коментарии людей знающих толк в этом деле, так как я попал в такую ситуацию впервые.
VFVF23 19 июля 2014, 13:53
В попередні роки обслуговуванням була задоволена, хоча і не всіма працівниками. Та обурює їхнє підле відношення останнім часом, знаючи що у банку проблеми, вони вмовляли переоформити депозит під дуже вигідні (25 %) відсотки, дурячи своїх земляків та сприяючи ІВЧЕНКУ. А те, що ти пояснюєш їм що тобі терміново потрібно кошти, тому й депозит був оформлений на місяць, їх абсолбтно не цікавить. Не буду в майбутньмому звязуватися з дрібними банками, незважаючи на їхні куплені рейтинги, і Вам не раджу.
ludmilasd 18 июля 2014, 15:48
В Івано-Франківську бухгалтер був і є, це хтось із банку пише і дезінформує народ. Але цей бухгалтер там нічого не робила, дуже викоко себе шанує і має за особливу себе. Знаю відділення бо є клієнткою понад 4,5 роки
Главная / Банки Украины 🏦 / Еврогазбанк 💰 / Отзывы о Еврогазбанке 📝