сообщение на сайте ЕГБ

Гоги Каладзе Гоги Каладзе
14 августа 2014, 10:40
без оценки
З метою уникнення ситуацій, що можуть призвести до шахрайських дій третіх осіб, які начебто можуть надавати допомогу вкладникам АТ «ЄВРОГАЗБАНК» стосовно прискорення повернення депозитних вкладів, прискорення включення вкладників до списку осіб, яким буде відшкодовано суму депозитного вкладу тощо, додатково звертаємо увагу на наступне:
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АТ «ЄВРОГАЗБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше ніж 200 тисяч гривень.
Подавати до Фонду (або третім особам) заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у АТ «ЄВРОГАЗБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «ЄВРОГАЗБАНК» — www.egb.kiev.ua.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться