ludmilasd 18 июля 2014, 15:45
Та ви народ заспокойтеся, те, що всіх вкладників обдурили це всім видно, я не можу більше 2 місяців забрати свою пенсію, яка залишається на картковому. І така Тонічка і Дичко і всякі Саші по телефону з відділення Івано-Франківська це просто люди які входячи в довіру до звичайних вкладників в останні два місяці рятували не вкладників а банк і інтереси Івченка Олексія. Цікаво якби я мала кредит чи теж би мені так все прощали як я.А мої гроші які я заробила на пенсію протягом більш як 32 років стажу я мала я не бачу і не можу їх ще забрати. Нехай та сволота Івченко і Сулятицький які робили ризиковані фіноперації персонально відповідають за все це і повертають кошти вкладникам принаймні за картковими і поточними в першу чергу. А щодо праці відділень то вони в останній час працювали в обмеженому режимі, на сайті банку включили мороза, який нічого не знає. Та зніміть хоч ті ставки по депозитам і все ваші послуги і те, що ви банк засраний для успішних людей, а то дивитися немає вже сили. Інформацію щодо виплат поміщайте на сайті а не те, що ви банк успішних людей. ГАНЬБА ЗЛОДІЯМ!!!
dmutrij 18 июля 2014, 10:51
Ви повністю праві, це правда. Гроші які будуть виплачувати людям в межах 200 тисяч це гроші з бюджету держави і знову держава має платити за злодіїів. А ми собі задали питання звідки держава має взяти ці гроші??? Так очевидно вони запускають станок і друкують і цим самим потім це виливається на інфляції!!! Ось такі пироги, тоді звідки держава може бути багатою чи економічно незалежною, та ні ніколи ми не будемо мати доріг, нормального транспорту, соцдопомоги, поки такі злодії як Івченко будуть розкрадати суспільство. А саме легше награбити а потім лишити 20 тисяч вкладників на державу, щоб вона виплачувала борг.
Вчора проходив мимо відділення в м. Івано-Франківську Єврогазбанк вул.Грушевського, 35, ввечері десь о 20.30-20.45 і через вікно видно головний бухгалтер грає в компютерний покер на компютері банку. Це така тимчасова адміністрація. Та ви хами працюйте в поті чола щоб вернути людям з карткових і поточних їх зарплати і пенсії, а не в покер грайте (шкода не записав це на камеру а так би в Інтернет виставив). Ось так вони працюють, самі намовляли клієнтів переоформляти депозити, знаючи що гроші вже вкрадені, а тепер коли звониш вони ще не знають коли будуть платити. Від моменту введення ТА ФГВФО дає кошти для вкладників депозити яких закінчилися і лежать до запитання і поточні з картковими.
Зеновій Швець 18 июля 2014, 8:54
Тимчасову адміністрацію ввели. Це добре. Але паралельно треба, щоб наклали арешт на все майно головних акціонерів. Поки люди чекають на власні відсотки, На протязі 2 місяців не було зроблено нічого, щоб покращити ситуацію. Тільки коли посадять на 15 років за фінансові зловживання з конфіскацією всього майна, можна буде надіятись, що такі «шарашкіні контори» не будуть обманювати чесних громадян та підривати до роботи чесних банків.
aromanuk 17 июля 2014, 11:28
Фонд гарантирования вкладов принял данное решение в четверг на основании постановления Национального банка «Об отнесении Европейского газового банка к категории неплатежеспособных» от 16 июля.

Временная администрация введена сроком на 3 месяца с 17 июля по 17 октября.

Временным администратором банка назначен Виктор Ковалев.
Goldman12 17 июля 2014, 11:06
Хорошо это или плохо, но ввели:

В ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ГАЗОВИЙ БАНК» запроваджено тимчасову адміністрацію

www.fg.gov.ua/news/
roman123 16 июля 2014, 15:28
Народ не страждайте вашими процентами, ви воюйте, щоб ввели Тимчасову Адміністрацію, а то є як завжди ввели сьогодні Адміністрацію в Фінростбанк, той банк який не виплачував, але не так підло і злочинно як Єврогазбанк. А в нас все робиться наоборот, думають то нижніми полушариями. Пані Гонтарєва а вас що осліпило на дійсно проблемні банки Актив і Єврогаз, що ви вводите в Фінрост, який ще міг почекати. От так куда не повернешся всюди задниця, тисячі людей страждають і не можуть нічого навіть зарплат і пенсій забрати від Єврогазу. Чому досі хоча Фонд має достатньо коштів не ввели Тимчасову в Єврогазбанк??????
Owlly211 16 июля 2014, 14:20
Если договор был составлен «без автоматической пролонгации», то ФГВ будет выплачивать только сумму «депозит+%, который накапал за срок депозита»? Или, возможно (но вряд ли), еще доплатят проценты за просрочку? Мне знакомый говорил, что во время предыдущего кризиса какой-то банк задержал аж на 1,5 года, а потом крякнул, и ФГВ выплатил все с процентами + начислил еще денег за эти 1,5 года просрочки по той же ставке. Так можно ли что-нибудь сделать, чтобы деньги не просто лежали сейчас, а хоть немного работали? Или для этого надо забирать заявление на возврат и оформлять очередной депозит?
zxcvbnm777 16 июля 2014, 12:43
відділення закрили з липня 2014, не має до кого звертатись, тому ВСІМ бажаю звертатись дло НБУ в м.Києв, щоб негайно ввели ВА, бо напідході інші неплатижеспроможні Банки, тому потрібно впершу чергу стати в ведення ВА
Lwiw 15 июля 2014, 21:36
Народ, якщо відділення на Сахарова закривають вже, а на Чорновола трошки пізніше, то нам що до Києва їздити? Гроші не віддадуть поки не буде адміністрації, а нею там і не пахне… Саме цікаве що в нацбанку ніхто нічого не знає що відбувається в ЄГБ!!!
oksana71197 15 июля 2014, 13:24
А що робити, коли на карточку Єврогазбанку надходила зарплата??? Як її тепер забрати?
55hhorrorrs 15 июля 2014, 12:06
Сейчас лучше не судится с банком, а воевать его же методами!!!
Если подадите в суд, то банк подаст на апелляцию и дело отправят на доработку на ОООченнь долго. Вот прикиньте, ваш иск дойдет до рассмотрения суда за 1-3 мес., потом аппеляция от банка, еще + до 3 месяцев, когда через полгода Вы получите ПРИГОВОР суда, то к тому времени в банке уже будет ВА или он будет нормально работать. Так что Вы потеряете и время и деньги!

ЕСТЬ очень ХИТРЫЙ способ.

Надо написать заявление в 2-х экземплярах, кому не выплатили деньги и если нет желания переоформлять, чтобы сумму вклада и проценты по нем или просто любые деньги на счету банка, учитывали на позабалансовом счете 9806. Деньги на счету 9806 обязаны обналичить в течении 5 рабочих дней, а иначе сумма переходит с кор.счета банка, на кор. счет НБУ, а это оооочень плохо для НБУ. Так в НБУ БЫСТРО СРЕАГИРУЮТ на проблемы в банке и что-то реально будут делать или скорее введут ВА. Тем более что счет 9806 под защитой ФГВ. Так делали вкладчики банка Даниэль и в течении 2-3 недель в банк ввели ВА!!!

Текс заявления:
Начальнику відділу №… ПАТ «Еврогазбанк" П,І.Б._________________ П.І.Б._______________ Адреса Телефон ЗАЯВА Щодо виплати відсотків(вкладу) за договором строкового банківського вкладу №ХХХХХ-ХХХ від «__» ________ р. в зв’язку з настанням терміну виплати. Шановна пані Голова, згідно з п.3.1.3. договору строкового банківського вкладу №ХХХХХ-ХХХ від «__» ________ р., я, як Вкладник, маю право на отримання з «__» ________ р. вкладу та нарахованих за ____________ відсотків. (період) На виконання умов вищезгаданого договору вимагаю виплати вкладу та нарахованих відсотків шляхом видачі готівкових коштів з каси банку «__» ________ р. (період) У разі неможливості виплати нарахованих відсотків, прошу відповідно до «Інструкції про застосування плану рахунків бухгалтерського обліку банків України», затвердженої Постановою Правління НБУ від 17.06.2004 р. № 280, суму відсотків за ____________та вкладу по (період) договору №ХХХХХ-ХХХ від «__» ________ р. обліковувати на позабалансовому рахунку 9806 «Документи фізичних осіб, що не виконані в строк з вини банку». «__» ________ р З повагою Ф.І.Б

Обязательно проследите, чтоб в банке приняли от Вас это заявление и поставили отметку на Вашем Экземпляре о его принятии, а то доказать будет потом очень сложно!
OLEKSAN 14 июля 2014, 5:59
Нагло і безпардонно обікрали тисячі людей, не ввідаючи людям навіть проценти по вкладам. Вже в кінці березня вивезли всі банківські метали з відділень, це вже ясно навіть метали купити неможна було. Все вкрали!!!!!І в цей час сотні людей переформляли свої депозити з шахраями. Де ж шановний Івченко метали, чи теж ти їх в кредит ввідав??? Ти злодій і шахрай, якого персонально треба судити разом з Сулятицьким, Дичиком і кожним працівником який намовляв людей переоформляти депозити, знаючи що все йде вже не на кредити, а в товсту сумку шахрая Івченка. Це пособництво злочину, тому треба судити не сам банк, а конкретних працівників, які в злочинний спосіб заволоділи коштами вкладників. Це є предметом звернення в правоохоронні органи і відкриття кримінальних проваджень стосовно цих осіб, які діяли групою осіб за попередньою змовою в особливо великих розмірах.
sasha1234 13 июля 2014, 18:11
Це ж треба народ щоб нас так киданули, просто нагло і безпардонно обікрали. Вже в квітні вивезли всі банківські метали з відділень, це вже ясно навіть метали купити неможна було. Все вкрали.І в цей час сотні людей переформляли свої депозити з шахраями. Де ж шановні Єврогаз Івченко метали, чи теж гадина їх в кредит ввідав. Ти злодій і шахрай, якого персонально треба судити разом з кожним працівником який намовляв людей переоформляти депозити, знаючи що все йде вже не на кредити, а в товсту сумку шахрая Івченка. Це пособництво злочину, тому треба судити не сам банк, а конкретних працівників, які в злочинний спосіб заволоділи коштами вкладників.
Вкладник з Івано-Франківська
annagry1972 11 июля 2014, 12:31
Я думаю надо объединяться с другими инициативными группами проблемных банков для решения вопроса Еврогазбанка. Если рассматривать проблему большого банка «Форум», где люди митингуют и отстаивают свои интресы вопрос не как не разрулился. Еврогазбанк не сильно большой банк его могут так же ликвидировать как и банк Меркурий, Реал Банк. Сейчас есть такая же проблема в Сити банке много людей пострадало Пивденкомбанке business.vesti.ua/59125-bolee-600-ukrainskih-semej-mogut-lishitsja-kvartir если будет объединение инициативных групп, а это массы пострадавших людей, может в нашей стране этот вопрос тогда сдвинется с мертвой точки.
NWO 10 июля 2014, 20:54
Я, как пострадавший вкладчик ЕВРОГАЗБАНКА (далее — ЕГБ) — четко выполняю положения данного форума:

1. Согласно правилам данного форума, я выполняю обращение к банку: просьба сотрудникам ЕГБ быстрее создать списки для возможности скорейшего ввода временной администрации (далее — ВА).

2. Согласно правилам данного форума, я указываю свою историю отношений с ЕГБ: я вкладчик ЕГБ, который разорвал все договора еще в середине апреля, по которым была создана в ЕГБ комиссия, которая решала выдавать мне деньги или нет месяц. В результате с апреля я получил всего 100 евро и 3,5к грн., т.к. не было наличных в кассе. Я передал реквизиты для оплаты в безналичной форме, но оплат не произошло.
Мне заявили в ЕГБ: «Банк видит, что Вы хотите вывести из банка деньги и отказал Вам в перечислении».
Такие действия ЕГБ считаю грубыми нарушениями положений договора и НБУ.

3. Теперь я выполнил условия данного форума и могу приводить свою информацию.

3.1. Всем клиентам ЕВРОГАЗБАНКА от имени «Всеукраинской группы пострадавших клиентов ЕВРОГАЗБАНКА» — вчера были проведены переговоры в НБУ с:
— заместитель директора генерального департамента по надсмотру за банковской деятельностью;
— советник главы НБУ.
Получили информацию о скором введении ВА, где ЕГБ формирует списки для ФГВФО. Фонд будет выдавать валюту в гривне на момент ввода ВА. Работа ВА в ЕГБ: от 3-х недель до 180 дней.

3.2. После встречи в НБУ, руководство нашей группы дало интервью журналистам и те первые в Украине написали о нас:
www.from-ua.com/articles/314738-razorennii-evrogazbank-spustil-dengi-vkladchikov-na-maidan-klichko-i-poroshenko.html

3.3. Для координации действий присоединяйтесь к нашему текстовому чату обманутых клиентов Еврогазбанка в Skype (микрофон и камеру не нужно), где можете присоединиться к чату, через мой ник maestro.kiev (мой аватар – 2 трубы). В чате ми имеем возможность текстом обмениваться контактами и данными, новостями, согласовывать создание инициативных групп в областях, и так координировать наши действия более четко. В нашем коллективном чате Skype: микрофон и камеру не нужно – только текст и передача файлов.

С уважением,
заместитель главы Всеукраинской группы пострадавших клиентов ЕВРОГАЗБАНКА
Гольцев Алексей (присоединяйтесь к нам в коллективный чат Skype — по моему нику Maestro.Kiev)
Alexandr1 10 июля 2014, 18:49
В Полтаве закрылось единственное отделение этого чудо-банка, якобы сцелью оптимизации расходов. Всех клиентов перевели на обслуживание в Киев. Очень «удобно». Хотя, в принципе, в Полтавском отделении уже давно никто никого не обслуживал. Сотрудники приходили на работу попить кофе и покурить. Я думаю очень скоро закроются все отделения по Украине, в том числе и в Киеве. Расходы «оптимизируются» максимально! Своих денег мы наверное не увидим. Очень плохо, что в стране так ничего и не поменялось! Любi друзi и кумовья на… бывают простых людей как хотят и никому нет дела!
gfhjww1 10 июля 2014, 16:23
ВА не будет до августа, не только по Еврогазу, но и по другим банкам, поскольку в ФГВ нет свободных денег, именно по этой причине ФГВ никак не может до сих пор начать выплаты по Пивденкомбанку.

Так сказали в НБУ сегодня! На данный момент самая плачевная ситуация в Ситикомерцбанке, Еврогазбанке, Актив банке и Финростбанке… возможно скоро подключится Терра (депозиты не дают, но проценты по 500 грн в неделю еще платят) Нам лучше сгруппироваться вместе с вкладчиками этих банков и решать вместе проблемы!

Но только не сидеть и не ждать у моря погоды!
kynitskiy 10 июля 2014, 15:18
Уважаемые вкладчики!
Позволю высказать собственное мнение по поводу ситуации с ЕГБ и предложить вариант дальнейших действий.
Прежде всего необходимо отметить что встречи с представителем НБУ уже были и к сожалению назвать их результативными нельзя. Я думаю что в НБУ прекрасно знают про ситуацию в ЕГБ, но по определённым причинам не спешат её решать. Конечно же надо пробовать выходить на руководство НБУ, но на мой взгляд единственным действующим средством будет массовая акция с привлечением средств массовой информации. Думаю что необходимо определиться с датой и местом (офис ЕГБ или наверно лучше все таки НБУ) проведения акции и привлечь максимум людей. Причём прийти могут не только вкладчики, но и просто неравнодушные люди. Чем больше будет шумиха тем больше будет эффект и реакция в том числе и НБУ. Надо максимально распространить информацию про дату и место проведения акции через соцсети, специализированные сайты да и просто путём «сарафанного радио». Как только информация про ЕГБ попадёт на «голубые экраны», НБУ больше не сможет покрывать ЕГБ тихим бездействием и будет вынуждено принимать меры вплоть до ввода временной администрации.
Lwiw 9 июля 2014, 20:04
Для вкладників Львова,є достовірна інфа, відділення на Сахарова закриють до кінця липня, людей заставили підписати заяви.Вся документація, договори і т.д передають на Чорновола, там вони ще деякий час будуть робити вигляд що працюють.
revalik 9 июля 2014, 14:39
Прокуратура повинна і береться розслідувати як у Львові, але остаточно вирішує суд який приймає всі рішення на користь вкладників. А потім треба через виконавчу службу приходити і забирати в відділеннях банку компютери, столи, техніку і добиваться арешту майна банку, щоб не продали остальне. А Нацбанк це великий чайник, якому до людей ніколи нічого не робить. Тут треба палити шини як у Львові запалили під відділенням і зразу майданівці, сектор і журналісти підкотили… потім преса будуть писати — це тільки мрія, мечта… яку ніхто не хоче робити а тільки пише ось на цьому сайті а вони все швидко удаляють
Главная / Банки Украины 🏦 / Еврогазбанк 💰 / Отзывы о Еврогазбанке 📝