Регистрирация для получения выплат

Alexandr1 Alexandr1
23 сентября 2014, 13:30
без оценки
Строиться в очереди не нужно. Давайте не толпиться в отделениях банка, а забирать свои деньги в назначенное время.

24 вересня 2014 року ПАТ «Банк «Київська Русь» в рамках договору, укладеного із ПАТ «Єврогазбанк» починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «Єврогазбанк» — фізичним особам, які підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів.
Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами банківського вкладу та договорами банківського рахунку. Виплати вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.
Відшкодування вкладів буде здійснюватися в період з 24 вересня 2014 року по 17 жовтня 2014 року. Для отримання виплат гарантованих сум відшкодувань та з метою уникнення черг в установах ПАТ Банк «Київська Русь», вкладникам необхідно звернутися до контакт-центру ПАТ «Банк «Київська Русь» за телефоном: 0 800-500-546 (цілодобово) для реєстрації та перевірки інформації.
Реєстрація та перевірка інформації фінансовою установою буде здійснюється цілодобово. Для спрощення процесу пошуку Банком клієнта в реєстрі вкладників, вкладнику необхідно вказати власний реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Для отримання відшкодувань коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину (інших документів про спадщину) необхідно звернутися безпосередньо в ПАТ «Єврогазбанк».
Працівниками контакт-центру ПАТ «Банк «Київська Русь» буде визначена дата відвідування найближчого відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» в якому буде проведена виплата коштів.
При зверненні вкладника у визначений день до відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» при собі необхідно мати оригінал паспорту та документа про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
Довідкова інформація за телефоном у:
ПАТ «Банк «Київська Русь»: 0 800-500-546 (цілодобово);
Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108
Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться