ZakharAl3 19 декабря 2020, 10:33
Добрый день. Клиентом данного банка не являюсь. На мой телефон стали приходить смс по операциям по карте Аваля. Решил позвонить на горячую линию банка что бы решить данный вопрос. Звоню. Автоответчик сообщает что мы перезвоним через 3 мин. Звонок сбрасывается. Жду. Перезванивают через 2 мин. Сообщают «Це райфайзен ми поруч щоб вирішити ваше питання». И звонок сбрасывается. Два дня про бывал по несколько раз результат один и тот же — берут на перезвон перезванивают и тут же сбрасывают. Если стать клиентом банка и в случае форс мажора при краже карты и невозможностью воспользоваться личным кабинетом для блокировки карты горячей линией воспользоватся не возможно. Пока карту заблокируют — без денег останешся. Проблему решил следующим образом: смс от райфайзена добавил в черный список. С таким отношением становится клиентом данного банка больше не планирую.
19 декабря 2020, 10:41
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані надходженням СМС повідомлень та неможливістю додзвонитися незручності. На жаль, іноді, дійсно, виникають черги на лінії, що пов'язано з неочікуваним збільшенням дзвінків. Будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви все ж таки перетелефонуєте пізніше з номера телефона, на який надходять СМС повідомлення, оскільки на сайті не можемо прийняти заяву на відключення.
Antonio PA 16 декабря 2020, 11:01
О том что в Одессе в главном офисе дают такие купюры, что потом их нигде не принимают, то я об этом уже говорил по горячей линии банка, правда я уверен что это ничего не изменило!
Райфайзен за последние 8 лет, что я ним, превратился из образцового банка в
Банк, из которого надо бежать!
Оператор назначает встречу в банке, при этом банк к этому времени не готов, приходите после обеда!
При получении денег с валютного счёта или просто при обмене, доллары необходимо проверять ТЩАТЕЛЬНО. Могут подсунуть такие купюры, которые никто не примет и даже они сами!
16 декабря 2020, 11:07
Доброго дня! Нам прикро, що якість обслуговування в нашому Банку не відповідає Вашому очікуванню. Дозвольте нам детально розібратись в ситуації і, в разі необхідності, вжити заходів для запобігання подібному у майбутньому. Для цього просимо Вас в особистих повідомленнях зазначити свій ІПН та/або номер телефону з якого Ви зверталися до Інформаційного центру. Ми перевіримо консультації, які Ви отримували, та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 18 декабря 2020, 16:30
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Маємо інформацію, що з Вами зв'язалися представники відділень, в яких Ви отримували послуги, для пояснення ситуацій та принесення вибачення. Інформація, отримана від Вас відносно недоліків в обслуговуванні, буде використана для вдосконалення роботи відділень . Дякуємо Вам, та сподіваємось, що  в подальшому обслуговування в Банку буде залишати у Вас лише приємні враження.
Dimon4eks 15 декабря 2020, 1:49
С банком 5 год уже. Никогда не жаловался и удобно пользоваться интернет банкингом. Хорошее и читаемое приложение, обновляют всегда в лучшую сторону. Если быть за границей, не нужно думать что нужно снять и перевести деньги в иностранную валюту, карточка или GPay все сделает за вас. Так же стабильный и имеет отличный рейтинг в стране. Так же пользуюсь вкладом депозита. Есть пролонгация, очень удобно, сколько хочешь столько и ложишь на счёт, снять можно обратно в любое время и без комиссии. Так же радует что добавили программу «Ще» это начисление кешбека на счёт. Даже начислили 20% редкость но есть. Спасибо что радуете своих клиентов. Другим банкам почему-то не доверяю, это первый мой банк и внушил доверия сразу. На самом деле плюшек много и так же для бизнеса помощь. Что мне нужно все есть. Ну а банку желаю продвижение и успехов.
15 декабря 2020, 8:46
Доброго ранку! Дякуємо Вам за відгук та побажання. Ми і надалі будемо покращувати продукти та послуги для наших Клієнтів.
amirowa50 13 декабря 2020, 18:12
Не давно с моей карты пропали деньги в размере 480 грн ., да и еще в минус — 96 грн. Первым делом позвонила в банк а они спокойно отвечают у вас была 7 дней назад покупка на эту сумму и по каких то не извесным причинам сумма была снята со счета и возвращена назад. И по этому с вас банк списал эту сумму. Я пытаюсь понять, причем сдесь Я, это банковские дела и их проблемы как списывать при покупке деньги, почему я должна боятся расчитываться в магазине а может вдруг платеж не пройдет и через 14; 17; а может 6 дней с меня снимут эту сумму. Уважаемый банк почему из — за вашей не доработки вы так поступаете с клиентами. Вы не предупридили, что списание не снято., хотя я всегда проверяю смс и там было указано что списание снято. Мало того я смотрелала свою выписку где нигде не нашла возврат этой суммы тока — списание. Почему вы самоправно списываете суммы с клиентских карт???...????? Доверие больше нет к вам и хранить деньги на счете тоже нет желание, а вдруг одним днем откркрою приложение а там нет денег., и мне скажут это вы когда -то покупали товар и с вас не снято было. Нигде такого нет и я никогда не встречала такого.
13 декабря 2020, 18:22
Доброго вечора! Під час проведення операції за допомогою картки сума спочатку блокується на рахунку, а після отримання запиту від сайту/ торгової точки списується. При цьому в заблокованому стані сума може знаходитись до 7 днів, а якщо протягом цього часу запит до Банку не надійшов, розблоковується і стає доступною для використання. Ми розуміємо, що дана ситуація неприємна для Вас і викликає занепокоєння, але ж операція Вами проводилась і, враховуючи надходження запиту від сайту, Банк не має права не здійснювати списання. Просимо Вас сформувати виписку та переконатись, що кошти по даній операції утримані один раз, також у виписці видно дату проведення операції та дату фактичного списання.
Serb0605 12 декабря 2020, 20:24
Користувався послугами банку +-5 років по сіціальному проекту так як являюсь інвалідом 2 группи. Завжди данна картка( для соціальних виплат ) обслуговувалася без будь-яких комісій та скритих платежів. Яке було моє розчарування коли при знятті готівки з картки № 4149***0802 на дату 12.12.2020р я дізнаюся, по факту ( без будь-якого попередження, що комісія для соціальних карток складає вже 36 грн ), я не можу зняти необхідну сумму 3000грн оскільки на картці не хватає коштів( хоча кошти поступили на картку 11.12.2020 в розмірі 3004грн). Я все розумію але це банально крадіжка, зі сторони банку коштів клієнта та коштів Держави. Держава виплачує мені соціальну допомогу, а банк на цьому заробляє — верх цинізму. Як на мене для банка такого рівня це позор — знімати кошти з картки для соціальних виплат у інваліда. Надіюсь ту сумму Державних коштів котрі ви зняли у всіх інвалідів таким самим сбособом підуть на добрі справи.
12 декабря 2020, 20:33
Доброго вечора! Дуже прикро, що обслуговування в нашому Банку залишило у Вас негативні враження. Наразі у Банку діють лише два тарифа, на яких обслуговуються карткові рахунки Клієнтів. Один з них не передбачає сплату комісії за обслуговування взагалі, інший може бути безкоштовний за умови виконання певних критеріїв. Про переведення карткових рахунків на новий тариф клієнтів інформували СМС повідомленнями. Вкажіть, будь ласка, свій ІПН у особистих повідомленнях ми все перевіримо та запропонуємо Вам шляхи вирішення даної ситуації. Дуже хочеться, щоб наші Клієнти були задоволенні обслуговуванням в Банку.
RaiffaizenAlex 14 декабря 2020, 11:57
Доброго дня! На сьогодні в Банку є лише 2 тарифи, на яких обслуговуються карткові рахунки.  Один «Райф» – без плати за обслуговування, але у ньому є 3 грн. комісії за платіж по реквізитам в системі «Райффайзен онлайн» (окрім  комунальних платежів, якщо компанія є у списку). Другий «Райф+» -де плата за обслуговування 36 грн./міс. або безкоштовно, якщо Ви проводите розрахунків картою в магазинах на більше ніж 2000 грн./міс.  або маєте середньомісячний залишок – від 2000,00 грн. Детально ознайомитись з усіма тарифами Ви можете на сайті Банку за посиланням: https://www.aval.ua/storage/files/tariff-25112020.pdf. Інформування про зміну тарифного пакету здійснювалось шляхом надсилання СМС-повідомлення 05.11.2020, та додатково 24.11.2020 про тарифи карткового рахунку.   Таким чином, Банк виконав всі передбачені договором обов’язки з інформування Вас, як Клієнта, про внесені змін. В той же час, ми завжди намагаємось іти на зустріч нашим Клієнтам, тому прийняли рішення, в порядку виключення, повернути Вам списану комісію (до кінця сьогоднішнього дня), але, просимо врахувати що в подальшому рахунок буде обслуговуватися у відповідності до Тарифів. В разі, якщо бажаєте, можете змінити Тарифний план, зателефонувавши до Інформаційного центру.
Allinclude 12 декабря 2020, 11:43
Про то как настойчиво навязывают кредит, я не буду много описывать. Просто скажу, что обычно это похоже на «Ну пожалуйста, ну оформите кредитную карту, даже если Вам кредит не нужен». Но это не самое неприятное. Больше всего меня раздражает то, что клиента пытаются как-то обмануть на очень маленьких суммах. Но если учесть количество обманутых клиентов, то итоговая сумма может быть внушительной. Сейчас речь идёт о бонусах по программе ЩЕ. Уже не первый раз замечаю, что бонусы начисляют не со всех оплат. И только после обращения в поддержку — бонусы все-таки начисляются. Почему я должна следить за этим и выпрашивать свои бонусы? Очень неприятно, что Банк имеет такое отношение к своим клиентам и считает их дураками…
12 декабря 2020, 12:09
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності, які виникли в процесі користування бонусною програмою. На жаль, дійсно, були випадки коли бонус не нарахувався своєчасно. При цьому, уповноважений підрозділ донараховує такі бонуси не залежно від того, звернувся Клієнт самостійно чи ні, а також ми робимо все можливе, щоб нормалізувати роботу програми. Що стосується нав'язливих пропозиції кредитів, ми спробуємо проаналізувати консультації та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 16 декабря 2020, 17:36
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування. В проаналізованих телефонних дзвінках Вас, дійсно, інформували про можливість оформлення кредитних продуктів, при цьому оператори не наполягали на такому оформленні, не вмовляли його здійснювати. Запевняємо Вас, що в Інформаційному центрі постійно ведеться робота щодо навчання операторів презентувати продукт так, щоб розмова була комфортною для Клієнта і, у разі відмови Клієнта, не здійснювати тиску. Також, враховуючи те, що ситуація з нарахуванням бонусів завдала Вам незручностей, ми прийняли рішення, в якості вибачення, нарахувати Вам додаткові бонуси, однак на це потрібно трохи більше часу.
Nata8343 11 декабря 2020, 17:47
Редко пишу негативные отзывы, но промолчать невозможно.
Если кто-то задумался, не стать ли клиентом Райфайзен Банка Аваль, то не стоит тратить на это время. Пользуюсь услугами банка более 15 лет — включена в зарплатный проект.
Банковские услуги всегда были весьма скромными. Работали без изысков, но все-таки ввели онлайн-сервис не последними.
Они чрезвычайно назойливы в навязывании кредитных карт. Году в 2014 или 2015 я оформила такую только из-за того, что мне надоели их звонки почти ежедневные на протяжении более месяца. Просила поставить мне «галочку», что я не нуждаюсь в кредитах, но они выносили мозг, операторы изощрялись в своих попытках принудить и добились своего. Записали «на встречу». Так называется у них. Но время встречи сообщили неправильно. Со второй попытки я получила карту и не пользовались ей ни разу. Звонки прекратились, но срок карты истек. И понеслось!
Отбиваюсь. Недавно предложили неплохой проект «100 дней». Записали «на встречу». Пришла, меня приняли. В моем отделении, хочу это выделить, персонал очень хороший. Два работника отделения с разных компьютеров пытались оформить мне эту карту. Звонили в поддержку, но не смогли дозвониться. Я позвонила в клиентскую поддержку, там не смогли помочь. Через 45 минут истязаний в зимней одежде и маске, разгоряченная я покинула отделение. На следующий день в обеденное время позвонила в колцентр, объяснила девушке проблему, та попросила меня послушать музыку. И я слушала 16 минут 14 секунд. Возможно, девушка забыла про меня или присела кофе попить. Я решила просто «забить» на эту карту. Но через день позвонили и предложили другую, почти такую же. Уговорили: не согласишься – замучат до смерти. Пошла, оформила. В системе Аваль-онлайн на следующий день я не увидела никаких обещанных ранее предложений, и позвонила в поддержку. Там мне оператор сообщила, что это нужно выяснить в Мастеркард. В Мастеркард сказали, что мою карту не зарегистрировали в Аваль-банке. Позвонила в поддержку снова. Девушка сказала, что нужно подождать дня два-три, пока они разберуться. Если учесть выходные, то это будет 4-5 дней. Акция к этому времени закончится. Ура!
И по мелочи. Пакет услуг «Райфайзен+» включает в себя опцию «Кєшбєк 0.5% на все расчеты картой Голд». И 18 копеек, даже 70 копеек, начисляются почти одновременно с платежом. А вот 68 гривен пришлось искать два дня, зачислили спустя, кажется, неделю.
11 декабря 2020, 17:54
Доброго вечора! Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу та послуги Банку. Дозвольте нам детально розібратися в ситуації, проаналізувати консультації, які надавалися Вам працівниками Інформаційного центру і відділення та, в разі необхідності, вжити заходів для запобігання подібному у майбутньому. Для цього просимо Вас в особистих повідомленнях вказати своє ПІБ та номер телефону, з якого телефонували до Інформаційного центру.
RaiffaizenAlex 21 декабря 2020, 15:08
Доброго вечора! Дозвольте принести вибачення за необхідність очікування результатів перевірки та за те, що під час консультації в Інформаційному центрі Банку Вам, дійсно, було запропоновано кредитний продукт, оформлення якого насправді було неможливе. Запевняємо, що дана ситуація не залишилась без уваги ми обов'язково використаємо її для покращення якості обслуговування вцілому. Стосовно користування акцією від Мастеркард, маємо повідомити, що, на жаль, в разі, якщо Клієнт отримує неіменну картку, данні по ній передаються протягом п’яти днів. Також, звертаємо Вашу увагу, що участь можлива виключно у разі наявності активної карти, яку Вам в телефоном режимі пропонувалось випустити. Що стосується бонусної програми «Ще», на жаль, маємо у деяких випадках затримку у зарахуванні бонусів. В  якості вибачення за це, ми вирішили нарахувати Вам додаткову суму бонусів. Дозвольте повторно принести вибачення за завдані Вам незручності, сподіваємось що в подальшому обслуговування в нашому Банку буде виключно на найвищому рівні.
innaku 11 декабря 2020, 13:27
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Капушанская, 1
Приходжу в цей банк не перший рік. Завжди отримувала професійні послуги, та гарне обслуговування. Від тоді, як змінився касир на касі і почала працювати Первун Катерина — це просто завжди зіпсований настрій. Кожен раз зустрічає з таким обличчам, ніби навіщо ти приперлась. Перші чотири рази я намагалась не звертати уваги на це, але сьогодні вже запитала, чому ви так мені фиркаєте і кривите лице? Відповідь мене вбила… Ви не поздоровались!
Хоч я здоровалась, можливо вона не розчула. Але, якби це був перший раз, я би подумала, що поганий настрій.Але кожен раз це вже занадто.
11 декабря 2020, 13:32
Доброго дня! Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу працівників відділення Банку. Приносимо Вам вибачення та запевняємо що інформація, викладена Вами, буде негайно доведена до керівників відділення, для детального аналізу та, в разі необхідності, вжиття заходів для запобігання подібному у майбутньому. Запевняємо, що ми робимо все можливе для того, щоб надавати Клієнтам послуги високої якості.
RaiffaizenAlex 14 декабря 2020, 11:10
Доброго дня!
Для залагодження ситуації з Вами в телефонному режимі намагається зв'язатись начальник вказаного Вами у відгуку відділення. На жаль, не успішно. Просимо Вас відповісти на дзвінок, сподіваємось, що інформація, надана Вам начальником відділення, сприятиме розумінню та подальшій співпраці.
Доброго дня.
Сьогодні звернувся в Банк і дуже розчарувався в його обслуговуванні…
Працівники що на касі що на видачі і пройому документів хамлять і насміхаються з людей і це я зараз не тільки про себе… за той час поки я стояв в черзі спостерігав шо ті «професіонали» роблять
Тим баче вони не знають своєї роботи
Їх питаєш вони не знають що відповісти… починають мммкати
І зараз читаючи інші відгуки бачу що не тільки я один недовольний обслуговуванням даного віділення банку
Надіюсь мою критику приймуть до уваги
І приймуть добре рішення
Дякую.
10 декабря 2020, 20:43
Доброго вечора! Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження про роботу працівників відділення Банк. Дозвольте нам детально розібратися в ситуації та, в разі необхідності, вжити заходів для запобігання подібному у майбутньому. Для цього просимо Вас в особистих повідомленнях вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер та, по можливості, детально описати ситуацію.
Дмитрий Король 9 декабря 2020, 17:27
С 03.12 не могу купить валюту и отправить валютный платеж. То мы:
1. Не видим документы. Отправьте почтой. Зачем такая онлайн система банкинга для бизнеса???
2. Исправьте номер пункта в договоре, нарушена нумерация. Бред. Как это влияет на выполнение обязательств по договору?
3. Объедините сканы в один файл, нам неудобно смотреть. Достали…
4. Дайте нам документы подтверждающие происхождение средств. Нечем… заняться. Вам деньги переводили со счёта Аваля, у Вас есть все в системе. Бездельники.
… судя по всему продолжение следует, боюсь представить, что будет завтра.
А я несу репутационные потери перед зарубежными партнерами, кормлю их завтраками.
Если Вы занимаетесь международным бизнесом, то вам точно не в этот банк.
Да здравствует махровая бюрократия, для нас клиент — это головная боль. Вот Ваша миссия.
Измените лозунг на: Райф. Это не понятно, долго и сложно
9 декабря 2020, 17:33
Доброго вечора! Запевняємо Вас, що мі не маємо на меті затримувати проведення операцій Клієнтів та вимагаємо документи та додаткову інформацію, виключно, у тих випадках, коли це необхідно. Дозвольте нам, будь ласка, детально розібратися в ситуації. Вкажіть свій ІПН (можна в особистих повідомленнях) та відділення, до якого зверталися. Будемо дуже вдячні.
Ziap 8 декабря 2020, 16:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Ф. Пушиной, 19
Добрый день. Открывал счета для ФОП, потратил 1 час времени. Менеджер который оформлял все время уточнял у страшего операциониста какие кнопочки нажимать и как коректно заполянть поля в анкете, подписал кучу ненужных бумажек.Технологии ушли вперед, а процессы еще не перестроили. Отдельное спасибо умникам которые впили дебильные требования для паролей в Райффазен он-лайн
8 декабря 2020, 16:46
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності та за втрачений час. Запевняємо, що навчання персоналу здійснюється постійно, оскільки основна наша ціль — надавати якісні послуги Клієнтам. Ситуація, яка Вами описана, буде доведена до відома керівництва вказаного відділення для здійснення аналізу причин її виникнення та, в разі потреби, вжиття заходів для запобігання подібному у майбутньому. Що стосується паролей, запевняємо, що вимоги до їх створення продиктовані виключно бажанням захистити кошти Клієнтів. При цьому, Ваші зауваження обов'язково будуть доведені до відповідального підрозділу.
RaiffaizenAlex 9 декабря 2020, 13:38
Доброго дня! Маємо інформацію, що до Вас зателефонував начальник відділення для надання роз'яснень та принесення вибачення за виниклу ситуацію. Сподіваємось що Ваша співпраця з Банком в подальшому буде викликати виключно позитивні емоції.
ITProves 8 декабря 2020, 14:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Пирогова, 7-7Б
К сожалению, вынужден отметить несоответствие своих ожиданий к премиум сервису, решение прекратить многолетнее сотрудничество с банком было не сиюминутным, к этому привели следующие моменты:

1. Более года тому начались ротации персональных менеджеров, один из которых просто без оповещения решил что премиум банкинг мне не нужен, о чем я узнал при попытке использования лаунж зоны в аэропорту — для решения, визит в банк на перевыпуск действующих платиновых карт
2. Обновить персональные данные которые забыли спросить во время перевыпуска карт — опять визит в банк
3. Весной мне внезапно обрубили кредитный лимит по платиновой кредитной карте, ссылаясь на некую ошибку, вернули его лишь две недели спустя в день визита в банк для закрытия карты
4. Сегодня «случайно» процесс обновления ЕЦП к ФОП счету, привел к блокированию как старого сертификата, так и отсутствию возможности удаленного выпуска нового, благо имея идентичный опыт «случайности» заранее уплатил все налоги, ну а для решения нужен визит в банк

У меня нет возможности, как и желания, посещать банк по первому требованию особенно по вопросам которые успешно решают удаленно альтернативные банки, посему за менее чем 30 минут был открыт ФОП счет в другом банке. Держать открытые счета в Райфе просто про запас не планирую, завершающий визит в банк будет для закрытия всех счетов
8 декабря 2020, 14:38
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у Вас склалося негативне враження відносно обслуговування в Банку. Дозвольте нам детально розібратися в ситуації і, можливо, виправити її, адже основна наша ціль — тривала співпраця з нашими Клієнтами та надання їм якісних послуг. Ми зробимо запит у відділення, яке Ви вказали, але нам дуже допоможе, якщо Ви зазначите свій ІПН в особистих повідомленнях, щоб ми все перевірили і надали Вам коментарі.
RaiffaizenAlex 17 декабря 2020, 13:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування. Маємо інформацію, що з Вами зв'язався працівник Банку та домовився про зустріч у зручний для Вас час, щоб обговорити та з'ясувати всі викладені Вами питання. Запевняємо Вас, що ми прагнемо продовжити з Вами співпрацю та докладемо зусиль, щоб Ви залишились нашим Клієнтом.
Customeronline 7 декабря 2020, 16:00
Делаю в 8:38 перевод в системе Райфайзен Онлайн на счёт IBAN, в другой банк. По состоянию на 15:39 деньги не отправлены. Звоню в поддержку, выясняю. Ответ: согласно законодательству, деньги могут уходить три дня. Ну ок, тогда переименуйте приложение в «Райфайзен Офлайн». Или «Райфайзен Три Дня Перевод»,
это будет честнее.
7 декабря 2020, 16:10
Доброго дня! В телефонному режимі працівники підтримки озвучили Вам максимальні строки, які, дійсно, передбачені законодавством. Запевняємо Вас, що робимо все можливе, щоб платежі оброблялися в найкотротший термін. Нам прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, перевірте статус платежу повторно і, в разі, якщо він не змінився, напишіть в чаті системи «Райффайзен онлайн», ми перевіримо, можливо щось пішло не так.
@RaifHelp
Доброго дня. Я отримувала заробітну плату, і мала оформлену кредину карточку, якою користувалась. Проте, ще в жовтні місяці я повністю погасила суму, яку сказав мені внести оператор для повного закриття. Після того я зателефонувала щоб закрити рахунок, проте мені повідомили, що треба внести ще за обслуговування. І так кожного разу я вношу, через кілька днів телефоную, бо треба (як мені кажуть оператори) щоб гроші зайшли на рахунок, чекати кілька днів. А там знову за ті дні нараховується якась плата. І я вже 2 місяці не можу закрити рахунок. Жах.
7 декабря 2020, 10:54
Доброго ранку! Ми перевіримо інформацію по Вашому рахунку, а також консультацію оператора, та надамо коментарі. Приносимо вибачення за необхідність очікування.
RaiffaizenAlex 7 декабря 2020, 15:46
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності та за необхідність очікування відповіді. Отримали інформацію, що під час консультації, яка надавалася Вам працівником Інформаційного центру повідомлялося про нарахування процентів за період користування кредитними коштами. Що стосується списання комісії, Банком прийнято рішення про анулювання нарахованої комісії, для можливості подальшого закриття рахунку.
По факту анулювання (1-2 дні) повідомимо Вам додатково та, на жаль, змушені будемо попросити Вас повторно зателефонувати до інформаційного центру для закриття рахунку. Сподіваємось на розуміння.
RaiffaizenAlex 9 декабря 2020, 10:53
Доброго дня! Маємо інформацію, що вам перетелефонували та повідомили про зарахування коштів та закриття рахунку. Приносимо вибачення за завдані незручності. Сподіваємось на розуміння.
neke 4 декабря 2020, 19:51
Ах сколько пустых понтов про Райф у смартфоне, про банкID и прочие фантазии… а шо по факту, отсталый аваль нулевых годов
Сразу извиняюсь за правописание, не силен как там сейчас правильно писать директор или директорка, общем разговор о главной тёти на отделении
Сегодня нужно было забрать самую дешманскую дебетовую карту для переводов с вестернюнион. Вместо оригинала бумажки из налоговой где указан налоговой номер затесалась в паспорте копия, поэтому карту не отдали. Предлагаю приложение Дія, показываю там и паспорт и верификонваный налоговый код есть. Смотрят широкими глазами штото бормочут по терни на пути в Европу, но принимать налоговый код по Діє отказываются. Я настаиваю, предлагаю уточнить про Постанову НБУ №138 от 02.10.20 позволяющую банку идентифицировать клиентов по Діє. ИШО вы думаете. Главная тётя звонит на горячую линию 500-500))) ну типа раз сама не знает а спросить же больше не у кого))) вот и сидим ждем общей очереди полчаса, других же у нас нет
Дорогой мой Райф, у меня всего три вопроса и они не касаются бумажного кода, я этот двадцатилетний лоскуток бумаги принципиально носить не буду:
1 Какой такой закон должен вступить в силу чтобы ваш банк в смартфоне позволил мне забрать карту по коду и паспорту в Дії? или это всего лишь ложная информация от горячей линии? или сломанный телефон от директора отделения?
2 У вас есть надежный канал коммуникаций для руководителей ваших отделений с высококвалифицированными специалистами по конкретным продуктам? у меня ведь могут возникнуть серьезные вопросы и я не хочу полагаться на бездарных сотрудников в моей провинции или на вчерашних студентов на горячей линии знающих обо всем по немногу?
3 Мне нужно предпринимать какие-либо действия чтобы заказанная карта была аннулирована и через 3 года вы мне не прислали абонплату за три года?
4 декабря 2020, 20:05
Доброго вечора! Дякуємо Вам за відгук та приносимо вибачення за спричинені незручності. На жаль, забрати карту без оригіналів документів поки що, дійсно, відсутня можливість але ми постійно працюємо над вдосконаленням послуг, які отримують наші Клієнти. Сподіваємось, що Ви все ж таки скористаєтесь нашою Карткою і у нас буде можливість змінити те негативне враження, що склалося у Вас про обслуговування в Банку. Також, ми перевіримо якість наданої Вам у відділенні консультації та надамо коментарі.
AZagalyak 3 декабря 2020, 15:04
Отделение по адресу: Львов, ул. Любинская, 4
Всім доброго дня!
Хочу розказати про маніпуляції з кредитною картою від Райффайзен банк АВАЛЬ з якими на днях я зіткнувся. Надіюсь ця інформація допоможе комусь не втратити свої кошти.

Якийсь час я користуюсь кредитною картою Mastercard World Fishback від Райффайзен банк АВАЛЬ. Зразу хочу зауважити, що кредитних коштів мені не потрібно. Просто ця карта прив'язана до програми лояльності фірми в якій я працюю. Ця програма дає певні переваги при заправці автомобіля на АЗК. Власне через це я її і відкривав. За моїм побажанням на карту був встановлений ліміт 20000грн, хоча банк з ходу пропонував майже 100000грн.За умовами договору цими кредитними коштами можна користуватись безвідсотково, при умові що 1-го числа кожного місяця на ній не буде заборгованості.( Тобто наприклад я міг використати протягом місяця декілька тисяч, розраховуючись цією картою, в кінці місяця покласти їх назад без будь якої комісії)
Якщо ж 1-го числа на карті фіксувався мінус (тобто сума менша 20000грн.)то банк нараховував спочатку страховий платіж, а згодом і відсотки за користуванням кредитом, які складають 39,9%річних.
Спочатку я і не планував користуватись цими коштами. Можна було просто поповнити карту вище цих 20000гр. розрахуватись за пальне, отримати свою знижку згідно програми лояльності і ніколи не заходити в мінус. Але згодом виявилось, що це досить зручно безкоштовно протягом місяця користуватись цими кредитними коштами. Головне на кінець місяця повертати ці кошти назад. Власне якийсь час ми з дружиною так і робили і все було чудово. ( Вибачте за довгу передісторію, просто хочеться, щоб ви максимально чітко зрозуміли маніпулятивну схему банку)
Власне сама схема:
Декілька місяців назад банк самовільно без належного попередження, тихо, крадькома (не знаю як ще це назвати) збільшує встановлений ліміт на не велику суму 2000грн. до 22000гр.Ключовим моментом тут є не велика сума, яку легко не зауважити. В банку кажуть, що вони присилали смс. повідомлення, якого я не бачив… та й легко міг пропустити через велику кількість смс від нього.
Отже, тепер у мене кредитний ліміт 22000грн. а я про це нічого не знаю… і кожного місяця відповідно стараюсь, щоб у мене на карті була сума більша 20000грн а цього тепер не достатньо. З цього часу кожного місяця у мене залишається борг біля 2000гр.про який я не підозрюю і на який нараховують страховий платіж та відсотки за користування (39,9% річних) І ці кошти тихенько списуються з моєї зарплатної карти, яка також в цьому банку.
Про це мені не приходять ніякі смс інформування, мені не подзвонив жоден працівник банку і не повідомив що кожного місяця у мене залишається не погашений кредит, хоча по інших своїх пропозиціях дзвонять вони постійно. Побачити це в своєму особистому кабінеті їхнього інтернет банкінгу також не так легко, якщо ви не підозрюєте що щось не так. Інтерфейс зроблений таким чином, що на головній сторінці де ви бачите суму на ваших картах інформація про заборгованість не відображається. Треба знати що може бути така проблема, зайти в деталі рахунку і тільки там отримати цю інформацію…
Я помітив у виписці з рахунку 15 грн. страхового платежу, який міг бути тільки коли у мене на кредитній карті мінус. А я був впевнений, що його там бути не може. То ж почав виясняти і докопався до цієї не хитрої схемки яка одним реченням звучить так:« якщо клієнт не хоче брати кредит, давайте ми його йому тихо підкинемо»
Вважаю, що це дуже низько і не гідно будь якого банку. А оскільки це збільшення кредитного ліміту, як мені сьогодні пояснили в банку, відбувається централізовано ( тобто одночасно у всій системі) думаю такі «непорозуміння» уже виникли у великої кількості клієнтів.
Тому всім клієнтам цього банку рекомендую провірити свої кредитні ліміти, якщо такі у вас є. А Райффайзен Банку Аваль звернути увагу на систему інформування своїх клієнтів і переконатись що він в курсі, і не проти, що ви «хазяйнуєте» в його гаманці.
3 декабря 2020, 15:07
Доброго дня! Дякуємо за відгук, проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 3 декабря 2020, 16:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Банк, дійсно, збільшує розмір кредитного ліміта найкращім Клієнтам, при цьому інформує про таке збільшення СМС- повідомленням. Ми встановили, що СМС-повідомлення надсилалося на вказаний Вами у заявці номер телефону 27.08.2020. Також, переглядати інформацію про заборгованість, розмір кредитного ліміту, Клієнти мають можливість в системі «Райффайзен онлайн», обравши кредитний рахунок та натиснувши «Деталі». В той же час, нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені користуванням нашою кредитною карткою І з метою залагодження даної ситуації, Банком прийнято індивідуальне рішення про яке зазначено Вам у особистих повідомленнях.
anastasia47 3 декабря 2020, 11:08
Замовила карту ще 13.11.2020, казали карта буде протягом 5 днів, я чекала. Далі сказали, в загальному 10 днів, але на той момент пройшло 13, на сьогонійшній день пройшло 20днів кажуть, вона в дорозі, що?? Просять зробити тимчасову, але додають, що карта вже повинна буде готова, тоді сенс тимчасової?!
Будь ласка, кажіть людям, так як є, я вже не можу чекати!
3 декабря 2020, 11:12
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності. Зазвичай картка доставляється у відділення протягом 10 робочих днів, а тимчасову можна отримати в будь-якому відділенні і виконувати за допомогою неї всі необхідні операції. Просимо Вас вказати у особистих повідомленнях свій ІПН, ми перевіримо в чому причина такої затримки.
RaiffaizenAlex 3 декабря 2020, 17:39
Доброго дня!
Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Маємо інформацію, що Ви сьогодні відвідали відділення, де отримали неіменну картку, пояснення з приводу причини затримки доставки Вашої картки та вибачення від працівників відділення.
Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для того, щоб обслуговувати Клієнтів у звичайному режимі, але, на жаль, іноді тимчасове закриття відділення в зв’язку з пандемією може завдати деяких незручностей. Просимо з розумінням поставитись до виниклої ситуації.
sergeykosinckii 3 декабря 2020, 10:18
Для меня довольно удачной оказалась работа с банком, я у них, разве что, платежную карту оформлял по системе Mastercard. Обслуживание хорошее, сотрудники вежливые, из колл-центров не достают. По самой карте тоже все устраивает, условия достойные, нет проблем с оплатой или переводами. Все основные функции имеются, плюс есть некоторые приятные бонусы.
3 декабря 2020, 10:24
Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час залишити Ваш відгук. Намагаємось щоб наші продукти та послуги були зручними для Клієнтів.
Oleksandr Berezhniy 2 декабря 2020, 16:07
В мене закінчувався строк дії картки. Банк люб'язно мені про це нагадав, потім в мобільному додатку з'явилася неактивна картка, яка була прив'язана до мого рахунку. Через деякий час прийшло повідомлення що я можу отримати свою картку при цьому вказано, що для цього необхідний паспорт та ін. код.
Давно я вже не бував у відділені, більше року, точно. Був приємно здивований, консультант ввічливо до мене звернулася потім швидко мені видала нову картку, я поставив підпис. Також консультант допомогла мені змінити пін код. Новенька картка — чіпована та безпровідна, на вигляд якісний пластик.
На цьому мій візит закінчився, ніяких нав'язливих послуг не пропонували і це радує коли прийшов в свою обідню перерву і ти поспішаєш.
Все пройшло швидко та на позитивній ноті, дякую вам за це!
Хочу звернути увагу на те що всі банкомати та кіоски працюють у відділенні, навколо чисто та порядок.
2 декабря 2020, 18:36
Доброго вечора! Дякуємо за приємний відгук. Намагатимемося і надалі надавати Вам послуги найвищої якості.
SpAceFuTure 1 декабря 2020, 19:12
8.11.2020 я снимал деньги с карты Аваль банка через банкомат Приват Банка. Банкомат завис и не выдал деньги, написал ошибку что банкомат не работает. Все как следует сообщил в службу поддержки. Заявке присвоили номер 268403. Сроки решения указали в течении 30 календарных дней.
Перезвонил сегодня 1.12.2020 уточнить статус решения проблемы. На что услышал что заявка все еще в работе и дата решения указана 29.12.2020. Тоесть по факту почти 2 месяца. И сказали что дата подачи заявки 21.11.2020.
Тоесть 2 недели после подачи никто не занимался вопросом. И только потом подали заявку.
Что делать если это последние деньги????
Ждать 2 месяца??? Потому что кто то не может выполнить свою работу???
Или потому что Ваш банк нарушает законодательство Украины, согласно которого все обращения граждан должны решаться в 30-дневный период.
Такая ситуация в первый раз. Но отношение ужасное.
1 декабря 2020, 19:16
Доброго дня! Просимо зачекати, найближчим часом повідомимо інформацію.
RaiffaizenAlex 2 декабря 2020, 12:15
Доброго дня! Нам прикро, що сталася така неприємна ситуація. Запевняємо, що ми намагаємось вирішувати такі питання в найкоротші терміни, однак в даному випадку Банк звертається з запитом до банку, що обслуговує банкомат, яким Ви користувалися. Отже строк прийняття рішення залежить безпосередньо від термінів отримання відповіді на запит Банку. Просимо Вас зачекати до кінця дня 04.12, намагатимемось позитивно вирішити питання до вказаної дати.
Дякуємо за розуміння.
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝