Зняти гроші в касі

Qqqqewww 1 декабря 2022, 22:36
Отримую заробітню плату на карту райфу. Два роки користуюсь додатком — не такий функціональний як у моно, але в принципі норм. Перекази не літають, але протягом декількох годин гроші доходять куди треба. Я власне про інше. Влітку закинув 500$ на депоз по цікавому курсу через валютообмін. Три місяці минули як один день і гроші впали на поточний рахунок. Заїхав у найближче відділення там де оформлював зп карту — зачинено. В інше — також зачинено. Заліз в додаток — працює тільки одне в Миколаєві …
Ну ок. Працюють 9−16. Приїхав 29.11 в 12.50. дівчина менеджер сказала що мені в касу — але там обід з 13 до 14. Засада. В додатку ні слова про обід. Фідбек в додатку — ми врахуємо ваші побажання. Але. Суму треба замовляти за два дні бо то валюта. Байдуже що то 500$. Ок. Замовив. Призначили сьогодні
01.12 на 12.00. приїхав. Черга чоловік 10. Ну ок. Чекаю. Дзвінки по роботі, месенджери, спілкування з дівчатами підтримки райфу в додатку… Врешті, півтори години очікування і вуаля — мета досягнута. Жодних питань до касира. Питання до керівництва — нахіба вам платять таку ЗП, якщо ви не можете організувати процес. Один касир і на фізиків і юрики без черги — то нонсенс. Ну і власне побажання в додатку я залишив: в Укрпошті і те швидше.
Висновок: додаток — так, відвідування відділень — ні.
Сподіваюсь, ви виправитесь.
Райффайзен Банк
2 декабря 2022, 8:56
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.

Нам прикро, що ми не змогли задовільнити потреби обслуговування повною мірою.
Дійсно вся сума йде під замовлення під час воєнного стану країни, замовити можливо або в чаті додатку або в Інформаційному центрі 0800 500 500.
Розуміємо, що було б зручніше за візитом відразу отримати готівку, прикладаємо зусиль, щоб обслуговування було легким та менш тривалим. Вам в свою чергу дякуємо за відгук та побажання. Будемо працювати на краще та сподіваємось, що в майбутньому зможемо змінити Вашу думку.
Для зручності пропонуємо переглядати актуальний графік роботи на сайті Банку, де вказаний графік роботи відділення з перервою ( https://raiffeisen.ua/viddilennya#218537).

З повагою та турботою,
@RaifHelp