seniordev 30 марта 2024, 17:52
По перше мобільний додаток — це жах суцільний! Дизайн з 2010 року, функціонал обмежений максимально, порівняно з функціоналом моно чи приват — це тільки для перевірки балансу.
Друге — це звязок з оператором — в них настільки кончена та застаріла ІТ інфраструктура, що звязатися можна лише через вайбер чи телеграм. Навіть звичайного чату немає.
Третє — це сайт, він просто кончено лагаєт (тормозить). Іноді просто не завантажуються сторінки.
Четверте що стало крапкою і я закрив карту, це спроба отримати виписку по карті п отранзакціі. Ці невдахи присилають її тільки на ЕМЕЙЛ КАРЛ, і для того треба пройти три етапи верифікації, навіть якщо в тебе відкритий додаток. Бо в цьому паторочному банку у функціоналі як додатку так у власному кабінеті на сайті НЕМАЄ функціоналу для отримання виписки. Я бажаю щоб це банк закрився, бо з таким рівнем він не достойний на існування! Карту закрив, додаток видалив, дякую!

А ще одне — вайс перекази (за кордну) йдуть сутки, в пріваті це 20 хвилин)
KukolkaN 28 марта 2024, 17:55
В этом банке были открыты счета у меня, моего брата и отца. Первый неприятный опыт получили, когда они заблокировали карту брату, на которую заходили копейки в общей сумме на 1300 грн. с требованием пояснить, что это за деньги к нему заходят. Позже. столкнулись с тем, что они заблокировали вход в приложение моему отцу, требуя пройти верификацию данных и явиться в отделение банка. Отец находится за пределами Украины и в банк явиться в ближайшее время не имеет возможности, от чего потерял возможность пользоваться своими деньгами. Сначала они предлагали пройти верификацию в чат боте, а затем там сообщили, что помочь через бота они не могут и единственная возможность снять блок- это явиться в отделение банка. Ну да, бросить все свои дела, купить дорогой билет, чтоб пользоваться размещенными своими деньгами в их банке!!! Это с учётом того, что он клиент банка более 7 лет и постоянно размещал в нем депозиты. НЕ ценят своих клиентов. Кроме того в общении с ними при попытке решить свой вопрос на горячей линии сталкивались с некомпетентностью, а однажды даже с грубостью и откровенным хамством оператора по имени Дмитро, который даже умудрился бросить трубку, когда у него закончились аргументы. Потому мы всей семьей снимает деньги со счетов и желаем банку стать банкротом.
VVasyll 27 марта 2024, 15:06
Обслуговувався в м.Канів, по вул О Кошового. Оформляв телефон в кредит. Дівчина Наталя спочатку так гарно все розповідала, а по факту за телефон тепер переплата космічна!!! Хотів відмовитися від кредиту так що не прийду в магазин її на місці немає!!! Це як так працює вона? Продавці кажуть що вона вагітна, а яке мені як клієнту до цього діло? В результаті за 14 днів так її і не зміг зловити і відмовитися від кредиту теж! Тепер доведеться переплачувати всю ту величезну суму! Чому так??? І чому я тепер маю все переплачувати,? Розказують одне, а на ділі ужас!!! Не банк, а якась не зрозуміла контора! Нікому не раджу зв’язуватись. І сам туди більше ніколи не звернусь. Краще в Приват уже!
A0682208605 28 февраля 2024, 16:38
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 34
Відкрив у відділенні Акордбанк по вул Соборній 34 два тримісячних депозита з валютообміном. Перший забирав 10.02.2024 видали доларами старого зразка.Другий раз 28.02.2024 також старі. При відкритті обіцяли видавити новими. В касі є нові, але повідомили що прийшла вказівка від керівництва видавати купюрами до 2009 року. Закрив депозити більше не планую працювати з цим банком.
Nazar021056 16 февраля 2024, 11:44
Отделение по адресу: Львов, ул. Промышленная, 60
Доброго дня, це не банк, а жахіття. Ще як 9 січня заблокували вхід у додаток. Звернулась на гарячу лінію для консультації того щим це пов’язано.Мені сказали зв’явитись у найблище відділення банку з паспортом і індефікаційним кодом і пояснити суть руху коштів по карті.Що я зробила у письмовому вигляді, і написала заяву на перерахунок коштів в мій інший банк.Відповіді немає ще до цього часу, на гарячій лінії нічого не знають, пепеводять дзвінки у відлілення в яке я зверталась, там нічого також не знають. Щей сказали мені що вони зі мною розмовляти не хочуть, бо в них на це немає часу!!! Маю телефоні записи розмов як до мене по хамськи ставляться.Сумма не маленька 98 тисяч гривень, всі мої кошти які в мене були. Зараз повинна позичати кошти щоб якось прожити, щей в країні війна.Буду у письмовому вигляді звертатися зі скаргою в НБУ і також підготувала позов до суду на цей банк
Николай Лысенко 8 января 2024, 10:16
Кілька років обслуговуюсь в Акордбанку. Лише позитивні відгуки! Хочу подякувати співробітникам Київського відділення № 104 Бельченко В. та Дзюбу Т. за якісне та швидке обслуговування.
68055311 28 декабря 2023, 8:57
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 12
Розмістив депозит на 3 міс 1000 дол при отриманні в касі бачив є нові долари але мені видали 20 і пару купюр 90х років, сказали новий долар можете купити по вищому курсу, не рекомендую нікому даний банк, так як кошти з депозита я сам вибираю яким доларом наявним в касі брати, вони приникують новий долар.
Anton77pl 19 ноября 2023, 11:07
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 50
Сподобалось обслуговування. Я клієнт банку багато років, заїхав на відділення на Сінній у Полтаві. У залі була одна дівчина для мене це дивно, ім'я не запамятав блондинка була.
Хочу віддячити їй за допомогу по переказу в додатку на інший банк.Сам не розібрався і переживав сума дуже велика була та перевести дуже терміново.
Відразу видно спеціаліст своєї справи. Ставлю 12балів. Швидко перевели з нею кошти, ще запропонувала депозит 19% мене зацікавило.
Прошу віддячити даного спеціаліста, бо в мене конфети не взяла.
Марина Юхименко 1 ноября 2023, 21:04
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 50
Хочу залишити відгук про відділення у Полтаві.Заходила два тижні тому розпитати про депозитні ставки у відділенні на Соборності 50.Молода дівчина мені все детально розповіла та запропонувала картку пенсійну. Депозит я оформила під 19% допомогли встановити додаток.Порадила даний банк знайомій також оформила та була задоволена. Дуже сподобалась ввічливість даної співробітниці Юлії.Дякую їй за співчутливість у цей тяжкий період для нас всіх.
Drdmol7 22 октября 2023, 13:42
Я хотел бы поделиться своим опытом обслуживания в Аккорд-Банке, который оказался НЕГАТИВНЫМ. Я открыл валютный депозит в этом банке и столкнулся с БОЛЬШИМИ ПРОБЛЕМАМИ. При посещении отделения на метро Минской в Киеве (ул.Тимошенко 21) в банке начали подсовывать вместо нормальных долларов старые. На моё желание и аргументацию: что хочу получить новыми купюрами, так как при обращение в пункты обмена валют у меня старые купюры приймут на 50 копеек дешевше чем новые, тоесть я теряю на курсе валют много денег из-за этого Аккорд-Банка. Этот НЕДО-Банк не способен удовлетворить клиента, как, кстати, без проблем делают другие, рядом находящиеся банки.
На меня в грубой форме со стороны сотрудников был «наезд» что мол мы в клиентах не нуждаемся, выдавать депозит по желанию клиента нормальными купюрами цитата: «НЕ БУДЕМ». Такое отношение вызвало разочарование.
И хочу обратить внимание клиентов или тех кто ещё думал ими стать на общение:
Сотрудники отделения со мной общались, цитирую: «Какая ВЫГОДА БАНКА с того что мы будем вас обслуживать и выдавать нормальные купюры?»
После этого я позвонил на справочную службу и услышал следующее: «Какая ВЫГОДА БАНКА с того что мы будем вас обслуживать и выдавать нормальные купюры?»
Я первый раз в жизни встречаю, чтобы продажи основывались не на том какую выгоду получает клиент, а на том какую выгоду получает банк. И это всё в общении с клиентом. Так как такие разговоры прозвучали и в отделении и от справочной, я делаю вывод, что в головном банке этого НЕДО-Банка сидит руководитель-идиот, который придумал этот скрипт разговора с клиентами.
Я не буду вдаваться в подробности того что в этом банке в некоторых отделениях у сотрудников старые школьные учительские обдёртые столы со времен СССР, кстати, такая же мебель и в головном банке. Но я и не удивлён, так как в том же головном банке работают в основном пенсионеры, которые и пишут эти тупые скрипты и вызывают отвращение у клиентов в обслуживании в этом НЕДО-Банке.
Если не хотите тратить нервы, время, здоровье чтобы вернуть свои деньги есть один рецепт: обратитесь в другие 100 банков и радуйтесь жизни, но НИКОГДА НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ В АККОРД БАНК. НИКОГДА!
Для всех, кто ищет банк для ведения финансовых операций, я бы порекомендовал рассмотреть альтернативные варианты и внимательно выбирать банк, с которым работать. Я надеюсь, что мой опыт поможет другим клиентам сделать более осознанный выбор.
Sergey241030 5 октября 2023, 18:16
5.10.2023 г. в Каменском отделении банка Аккорд по своей ошибке оформил в интернет банкинге депозит с капитализацией с меньшей % ставкой, а надо было оформить депозит с большей % ставкой с ежемесячным снятием.Выражаю благодарность начальнику Аккорд банка отделение #44 г. Каменское Днепропетровской обл.за положительное решение моего вопроса в пользу клиента банка, а именно изменения депозита с большей % ставкой в интернет банкинге.Рекомендую клиентам Аккорд банк как финансовую структуру.
Сергей Суров 2 октября 2023, 12:20
Банк отказывается возвращать валютные депозиты, так как якобы нету технической возможности перечислить валюту, принять однако они имели возможность. Жалоба в нацбанк вряд ли поможет, в суд обращаться в военное время и долго и дорого, вывод- закрывайте досрочно не лонгируйте обналичивайте то что есть
MaryHo 26 сентября 2023, 12:03
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 74
У відділенні Акордбанк Стрийська 74 відмовили в обслуговувані і не відкрили гривневої карти моєму чоловіку, пояснившивши це тим що він офіційно на даний час не працює, а також протягом двох років не працював офіційно. В інших банках не відмовляли у відкриті гривневої карти, а у цьому Акордбанку відмовили- дивина! При тому що цей банк ще й бере комісію 100 грн за відкриття пластикової карти 😅 Не приємно, клієнтом цього банку ставати не рекомендую
Asmund 11 сентября 2023, 14:21
Став клієнтом в квітні 2023 у відділенні на Шулявці. Обслуговуюсь переважно у відділенні на Олімпійській.
За неповні півроку склались дуже хороші враження про банк.
1. Ввічливі і привітні співробітники, які бажають вирішити проблему. Показовим був випадок, коли прийшов у відділення щоб забрати валютний депозит, була черга, але співробітник побачив мене, уточнив питання і перенаправив до іншого колеги в іншому кабінеті. Коли кажу ввічливі, то це поки топ 1 в моєму особистому рейтингу за результатами відвідування 2 відділень.
2. Завжди є валюта. Я ще жодного разу не замовляв валюту щоб зняти чи з поточного рахунку чи з депозиту, завжди була в касі і один з найкращих курсів на ринку на покупку долара.
3. Високі відсотки в гривні, я відкривав гривневий депозит під 19,5%.

З побажань то хотілось би більше відділень, але потребу «біля дому», «біля роботи» банк закриває. Також доволі високі комісії за відкриття картки, друга картка (пластик) буде 100 грн.
В цілому, Акорд банк став для мене відкриттям цього року, тому щиро бажаю банку успіхів і процвітання!
adskicorel 1 сентября 2023, 12:11
Отделение по адресу: Харьков, ул. Отакара Яроша, 25/46
Забирал конвертационный депозит в долларах, пере до мной парень сдал синии в кассу, попросил кассиршу выдать частично синими, на что был дан ответ, что есть типо распоряжение выдавать депозит только зелеными, как-то странно, похожее синии не для белых людей
Quar 28 августа 2023, 9:22
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 74
В умовах вказано, що є можливість відкрити депозит у будь-який час онлайн. Але, на вихідних, банк вирішив закрити цю можливість для клієнтів без жодного попередження. Після дзвінку в банк, мені сказали, що у понеділок з 9 години буде можливість відкрити депозит і умови по ньому не будуть змінені. Якимсь чином мені вдалося обміняти 50 доларів по курсу 36.99, довірившись консультанту я вирішив залишити цю справу до ранку понеділка. І ось, у понеділок умови були змінені, а саме курс обміну валюти змінився. Банк не попереджає клієнтів про технічні роботи, не вважає не за потрібне та й консультанти не дуже компетентні у нововведеннях банку. Для прикладу, державний сенс банк попереджував своїх клієнтів про зміну умов обслуговування.
Kvitk 24 августа 2023, 20:42
Просто захотіли і закрили всім доступ до своїх коштів, назвали це незапланованими технічними роботами.
Сергей Суров 12 августа 2023, 9:42
Увага! Банк може в любу мить заблокувати та списати усі гроші якщо порахує що ви наприклад нерезидент та не надали джерело походження, чи дані в анкеті не співпадають з фінансової діяльностью, замість 10 тис. вклали 15 тис., По розпорядженню фінмоніторинга за цю дрібницю не надає доступу до банкінгу та не шукає засоби вирішення проблем вдалено. Залишається тільки скаржитись до нацбанку та ЗНІМАТИ ГРОШІ ПОКИ Є МОЖЛИВІСТЬ та ні лангували свої депозити.
Sergejazs 15 июля 2023, 2:51
Отделение по адресу: Днепр, ул. Короленко, 15
Обслуговування російською
WladimirSM 26 июня 2023, 20:56
В Июне 2023 банк заявил 10% кешбек на категорию «такси», что весьма интересно.
Но по факту, это оказалось мягко говоря, категория с «сюрпризом», т.к. ни болт, ни уклон не подпадают под действие данной категории. Оказывается, в публичной оферте (да, среди 30 страниц мелкого текста, можно найти фразу, что кешбек на иностранных интернет площадках в принципе не начисляется, а Болт, Уклон, как оказалось ими являются. Забавно. Вам не кажется, что этот нюанс надо, как минимум, сразу при выборе категории освещать? Что, интересно, по мнению банка, можно оплачивать в категории такси без самых массовых служб в стране?!
К Вашему сведению, в других банках, нет такой проблемы. Если заявляем кешбек на такси, справедливо его начислять как положено.
Удручающее отношение. Видимо, кто-то самый хитрый.

Курс валют в Аккордбанке

USD 39.45 40

Курс валют в Аккордбанке

USD 39.45 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Аккордбанк 💰 / Отзывы о Аккордбанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Аккордбанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.