VVC60 25 апреля 2023, 13:08
Отделение по адресу: Винница, ул. Замостянская, 34-А
Під час військового стану та постійно лунаючих повітряних тривог розглядати фінансові стосунки із банківськими установами, м’яко кажучи, не тільки небезпечно, а й безглуздо. І все ж вирішив ризикнути … Проте, одразу постало нове питання. А з якою установою мати справу?
Від банківських і фінансових назв в очах мерехтить. Розкручені «бренди» позиціонуються не тільки попитом клієнтів, а також чергами і відповідними незручностями. «Ощади, Гази, Авалі, Привати», як правило на самих центральних місцях, куди автомобілем ближче декількох кварталів не підберешся. А чому не спробувати щось маленьке із зручною парковкою та відсутністю ажіотажу?
Так я і опинився у невеличкому відділенні «АКОРДБАНКА» і одразу був приємно вражений. Перший, хто зустрінеться на шляху майбутнього клієнта, це буде сама начальник відділення. Розташування робочих місць у відкритій залі, напевно, розраховано саме на приємне обслуговування. А далі, не менш вражаючі спілкування з економістом та касиром. Одразу зароджується висновок, що спілкуєшся із грамотними та досвідченими фахівцями.
Не багато часу на повне обслуговування із відкриття рахунків, видачу картки та перерахунку коштів знадобилось співробітникам відділення, щоб я залишив найкращі спогади про банк «АКОРД».
Зараз всілякі подяки не на часі. Люди звикають до скарг, образ та ненависті один до одного. Тому нехай мій лист-подяка буде приємним взірцем від вдячних клієнтів та додасть кілька позитивних емоцій начальнику Вінницького відділення банку «АКОРД» Аллі Гаврилюк, економісту Катерині Пустовіт, касиру Ганні Жиромі та їх вищому керівному складу у Столиці за підбір чудових кадрів та кваліфіковано налагоджену роботу. Дякую!
З повагою, Віталій Черкас.
Tech1 21 апреля 2023, 1:03
Отделение по адресу: Киев, ул. Раисы Окипной, 10
Пришел и я в это сильпо в киеве на раисы окипной 10.

1 на сайте банка указано что работает до 18 и ничего более. На деле оказалось касса работает до 17:30 — в чем сложность указать это на сайте банка?

2 ок прошу открыть карту — мне отвечают что вы опоздали, карты хроняться в кассе

3 прошу открыть виртуальную карту — тоже невозможно…

Это касалось банка, а теперь то что касается отделения:
1 на входе стояла какая-то тетка в свитере и спрашивала куда я иду
2 сотрудница буквально кричала мне что я не могу открыть карту сегодня
3 сотрудница рядом давала комментарии, что все равно ничего не пополню.

Клиент хотел принести 300к, а его лесом шлют, маразм. Почему выдача карт завязана на работу кассы мне не понять.

В чем сакральный смысл работы такого. Отделения без кассы мне не понять
OptiX 3 января 2023, 12:09
Отделение по адресу: Киев, ул. Раисы Окипной, 10
Вчора замовляав кредитну картку Найкращу чз сайт банку, сьогодні передзвонити для уточнення та заповнення форми в телефонному режимі. Декілька разів запитували чи є в мене інші картки, і чи в них погашена заборгованість. Сказав честно що маю декілька від інших банків, на нинішню годину є заборгованість по одній і намагаюсь вчасно закривати заборгованість. Не бачу нічого паганого в тому, щоб мати декілька карток кредитних. Саме це й було причиною на відмови у картці. Мабуть потрібно було збрехати, що карт не маю і планую багато чого накупити і не закривати вчасно кредити. Чи як?((
VASYL KOVALCHUK 19 декабря 2022, 15:45
Прийшов зробити з жінкою карточки, мало того що 5 хв. відшивали та потім ще 1 годину потратили на перевірку чи я е якись там діяч хотя паспорт та індефікаціонний код надав та потім захотіли ще трудову книжку як буд-то я устраівавсься до них на роботу, та ще і жінки не зробили бо вона моя жінка, а на самом ділі було всйого три картки 2 на них кліент відразу забрав собі навірно за коробку конфет, або знайомі прийшли яким требуло срочно карточки, оставалась одна і то недали бо то була для святого Миколая.
timion 9 декабря 2022, 23:40
Хочу подякувати Житомирському відділенню за гарне обслуговування Досить давно користуюсь послугами цього банку (депозити), і ніколи не було жодних проблем. Зараз користуюсь програмою по розміщенню пільгових депозитів по курсу 37.44, поки все чудово, кошти (валюту) повертають вчасно, новими хрусткими купюрами) дуже сподіваюсь що так буде і надалі.
Maksym Solomko 1 декабря 2022, 20:21
Отделение по адресу: Днепр, ул. Харьковская, 2
Вирішив стати клієнтом цього банку, щоб придбати безготівкову валюту для відкриття депозиту за курсом НБУ + 1 %. У відділенні банку безкоштовно оформив собі картку «Найкраща картка», поповнив її та через інтернет-банкінг придбав валюту й оформив депозит на 3 місяці.
К 8-ої години ранку банк виплатив % і тіло депозиту на валютну картку. Десь о 10-ій годині зателефонував начальник відділення, де відкривав картку, повідомив про завершення депозиту й поцікавився що подальших моїх дій. У касі без проблем отримав свої кошти.

Банку слід активно розвиватися, у тому числі й свої послуги.
Не можна стати клієнтом банку, маючи зі собою тільки закордонний паспорт громадянина України. В інтернет-банкінгу немає реквізитів рахунку, продати валюту банку можна від 10 USD/EUR (це не зручно), мобільна версія сайту неробоча.
Dochlesa1973 28 ноября 2022, 19:06
Я з Мелітополя, вже багато років клієнтка Акордбанку. Перед початком війни довірила банку велику суму грошей у валюті. З першого ж дня окупації банк закрив своє відділення у моєму місті. Достроково віддати депозит відмовились. Ось нарешті підійшов термін закінчення депозиту. Я звернулась у 109 відділення міста Запоріжжя, де мені сказали, що в банку я тепер контрагент (я громадянка України взагалі-то, в мене паспорт Український, впо), вони не бачать моїх рахунків і гроші будуть повертати не у розмірі 100000 гривень еквіваленту, а те, що залишиться від інших клієнтів, з Запоріжжя (ніби собаці кістку зі столу господарів), може, по 500 доларів на добу, на протязі кількох місяців (я вже достатньо чекала, 9 місяців цього жахіття). Яке ви маєте право так зі мною чинити? Видайте мені гроші, як і всім іншим клієнтам, пришліть до Запоріжжя достатньо грошей, ви ж кажете, що у вас немає проблем з видачею готівки, але насправді вони є, і дуже великі. Ви зрадили мою довіру, панове. Ще кілька місяців — і я тут сконаю, мені потрібні гроші впродовж 10 діб, видайте валюту в еквіваленті 100000 гривень на добу, досить вже принижувати, це не я винна у війні. Лясота Світлана Геннадіївна.
111hhhccc 13 октября 2022, 15:15
Мы в Мелитополе. У мужа ещё в начале весны закончился депозит. Звонили на вайбер. Просили перевести деньги на карту монобанка, так как нет карты аккорд банка. Никак не помогли, ничего не посоветовали. Только личное присутствие в банке. Даже не знаем, есть ли у нас ещё накопления или деньги присвоил банк себе. Почему нельзя сделать верификацию по вайберу, и открыть ему виртуальную карту, ведь денег уже нет у нас. Стецюк Сергей Николаевич.
0686949663VI 12 октября 2022, 8:40
Не важно, пускай все знают и 100раз подумают, прежде, чем связываться с этим банком
Слава Україні 2 октября 2022, 10:48
Купив валюту під депозит на 3 міс.в /66 відділенні в кінці липня, та початок серпня! Працівникі чемні, доброзичливі в відділенні банку чисто, красиво! В кінці жовтня по закінченні терміну депозиту валюту хочу забрати готівковою! Якщо проблем з видачею валютної готівки не буде, то куплю знову валюту і розміщу на новий депозит! Якщо будуть проблеми з видачею валютної готівки напишу в відгук!
natalya1991 23 сентября 2022, 10:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 42
Відділення 78 м.Київ. Подяка Менеджеру Рачок Олесі за компетентність, професійність, оперативність.
З 2021 року я «співпрацюю» з цим банком. Так, — співпрацюю, тому що «клієнт» це не те слово, яким можна характеризувати мої відношення з банком. І можу сказати тільки одне — це єдиний банк, який отримав від мене 12 балів (12 — обслуговування, 12 — професійність, 12 — компетентність, 12 — робота каси, 12 — охайність персоналу, 12 — чистота і порядок у відділені), навіть по 10 бальній системі оцінювання.
Заходиш у відділенні і душа співає, дівчата привітні та ввічливі, завжди компетентні, професійно відносяться до своєї справи, усе чітко та швидко підкажуть і розкажуть!
Це банк «для всіх», а не «лише для своїх». Є рахунки в багатьох банках і там я — просто «клієнт» Приватбанку, Ощадбанку, Укргазбанку, Аваль, і «покійного» Фінанси та кредит (де, до речі, залишився вклад).
Дуже радує зручний інтернет-банкінг і мобільний додаток (ведення своїх депозитів, переказ на любі картки без комісії, онлайн покупка валюти, розміщення валютних депозитів по курсу НБУ).
Довелось один раз звернутись на гарячу лінію — швидко і професійно допомогли.
Готівка в банкоматах «Акордбанку» завжди є (і не лише для власних карток), приємне й те що в банкоматах інших банків для карток цього банку зняття готівки без комісії.
Я дуже задоволений банком! Банк з Великої літери! Професійне відділення № 79…
Barsikk 4 сентября 2022, 13:11
Запорожье отд. 30 пр. Соборный 230 возле КЗ им. Глинка
В июле и в августе воспользовался в банке Акцией 50+
Оформили всё быстро, в течении 10 мин. Обслуживание на высоте. Чистое, современное отделение.
Спасибо.)
Alex9322 19 августа 2022, 17:57
Отделение по адресу: Сумы, ул. Петропавловская, 90
Раньше имел в этом банке депозит в гривне, счет после окончания срока не закрывал, сегодня хотел открыть депозит в долларах по курсу межбанка. На что менеджер отделения Валентина сообщила, что она вообще не видит моих счетов в банке и я должен буду дополнительно оплатить 120 грн за открытие гривневого и долларового счета (который уже был открыт до этого через мобильное приложение). На мои возражения — реакции 0! К тому же, в отделении было жутко грязно, стояли горы коробок с личными делами клиентов почти в проходе! На заднем плане — бардак! Сотрудница, которая консультировала меня была в мятой одежде и судя по ее виду я бы сказал, что она с похмелья. После увиденного осталось только одно желание — полностью закрыть счет в этом бомжбанке и радоваться, что Бог отвел от данной конторы)
vladimir10873 13 августа 2022, 11:11
Банком назвать нельзя, а значит контора Рога и Копыта!!! Причина негатива простая. Человек не изымая наличность с карты сталкивается с вопросом на ограничение снятия средств. На вопрос по данной ситуации оператор несет несуразицу или просто говоря бред сумасшедшего типа НАЙДИ, а не найдите другой терминал и еще куча тупых советов. Вывод один! НЕ санкционированное Использование денежных средств
клиентов выше упомянутой конторы. Настоятельно рекомендую НЕ пользоватся услугами этой ошарашкиной конторы
Антон Бец 4 августа 2022, 15:46
Відділення 52, менеджер Маргарита дуже добре все пояснила по інтересуючій послузі, підготовила документи та залишилось лише підписати та внести кошти.
Все зручно, приємно та швидко для мене як клієнта.
Volodymyr Dozirtsiv 26 мая 2022, 1:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 73/1
закрив картку і рахунок у жовтні 2021. в березні 2022 бачу рахунок досі на обліку у податковій. дзвоню в банк, а там — нема вашої заяви, пишіть знову.
при чому при закритті в жовтні видали залишок з картки і списали комісію що видача без картки.
igor75 13 мая 2022, 17:03
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 73/1
Обслуговуюсь в відділенні № 38, Київ, просп. Перемоги, 73/1. Закінчився депозит в валюті 12.05.22р., все повернули. Якісне і привітне обслуговування, хочу подякувати персоналу, завжди приємно до вас звертатись.
Tonchick 1 мая 2022, 15:07
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 24
Відкривав скриньку ще до війни у грудні на 3 місяці. В березні відділення не працювало через військові дії, що зрозуміло і нормально. Тобто з’явитися і закрити скриньку в мене змоги не було. Дзвонив у підтримку і заходив у працююче відділення. Сказали що дистанційно і в іншому відділенні закрити не можуть так як треба віддати ключ у тому відділенні де відкрита скринька. Сказали, що коли відкриється відділення можна буде закрити і написати заяву про не списання коштів за просрочку. Так все і зробив, але працівники і керівник відділення 69 проігнорували заяву і стягнули кошти!!!
ROMA KOMA 24 апреля 2022, 23:26
Отделение по адресу: Ровно, пр-т Мира, 4
По закінченні депозиту в касі банку відсутні долари. Навіть 700 доларів не має…

Курс валют в Аккордбанке

PLN 9.12 10