Valentyna42 1 июля 2022, 21:28
Так как сейчас у меня нет доступа к украинским сетям, оператор Ростислав смог помочь мне получить доступ к приложению через Вайбер
Підтримка Абанку 2 июля 2022, 10:42
Добрый день! Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку, нам очень приятно! Постараемся и дальше радовать Вас! 🍏😊
4 июля 2022, 19:47
Відгук не зарахований (на 04.07.2022).
JazzD 1 июля 2022, 20:49
Оператор Ростислав все швидко та якісно провів. Консультація зрозуміла, не займає час.
Через три хвилини після консультації був дзвінок з банку, і все буд швидко та зрозуміло.
Підтримка Абанку 2 июля 2022, 10:44
Доброго дня! Дякуємо за відгук, нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
4 июля 2022, 19:47
Відгук не зарахований (на 04.07.2022).
NeoOne 30 июня 2022, 23:55
Не смог зайти в приложение — кроме пароля из 4х цифр, банк потребовал смс. А смс не приходит. Плохо!
Підтримка Абанку 1 июля 2022, 10:40
Если Вы находитесь заграницей смс может не поступать по разным причинам. Ответьте нам, пожалуйста, в личном сообщении, проверим причины и поможем.
Thie 30 июня 2022, 15:21
В целом я бы даже поставил 4,5−4,8. Не совсем удобное приложение, на главной странице нет новостей и лога уведомлений от банка, но! Но, когда у меня возник вопрос, я обратился в поддержку в телеграм, оператор ответил буквально за полторы минуты, и все подробно разъяснил. Никакого ожидания, никаких бесед с ботом, все четко и быстро. Работой поддержки крайне доволен.
Підтримка Абанку 30 июня 2022, 16:33
Ваше замечания касательно приложения АБанк24 переданы разработчикам.
Мы рады, что Вы остались довольны диалогом с нашим Сотрудником, надеемся и в дальнейшем радовать Вас.😊🍏
valentina75 30 июня 2022, 14:47
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Героев Майдана, 4
Дуже приємне та якісне обслуговування, уважний персонал. Доступно проконсольтували, розповіли про всі переваги банку, швидко оформили все, що я хотіла. Обслуговувала Квітка Ірина Сергіївна, приємна та розумна дівчина. Дякую Вам за таких працівників.
Підтримка Абанку 30 июня 2022, 16:22
Доброго дня!
Ми раді, що Ви оцінили роботу наших Співробітників. Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях! 🍏😊
Вадим Добро 29 июня 2022, 14:47
Не отправляйте SWIFT переводы в иностранной валюте в этот банк.
Сделали перевод мне ещё 06.06.22 и до сих пор не дошли, предоставил банку все документы которые просили, в том числе МТ-103 протокол, банк мне просто отвечает что не видит средств и прямо говорит отзывайте средства, это вообще нормально? Я думал А-Банк один из ТОП банков Украины, но видимо ошибся …
Підтримка Абанку 29 июня 2022, 21:13
Добрый день! Нам очень жаль, что у Вас сложилось такое впечатление. Мы детально проверили информацию по Вашим платежам, зачисление отсутствует по причине того, что отправителем перевода была указана некорректная трасса перевода (трасса строится на основании данных, которые указывает банк отправителя). В данной ситуации была допущена ошибка при указании банка-корреспондента. Мы зачисляем все переводы, которые поступают к нам Банк на счета Клиентов сразу по их поступлению. К сожалению, Ваши платежи в Банк не поступали. Для их возврата рекомендуем обратиться к отправителю. Благодарим Вас за принятый звонок, надеемся, что данная ситуация не повлияет на наше дальнейшее сотрудничество!
MihaiGavka 29 июня 2022, 10:09
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Героев Майдана, 4
Обслуговуюся на цьому відділенні давно як фізична особа, а декілька місяців і як юридична. Сервіс завжди на висоті, будь-яке питання вирішується швидко. Особливо хочу відмітити керівника відділення Ірину Миколаївна, яка з посмішкою консультує та допомагає.
Підтримка Абанку 29 июня 2022, 15:53
Дякуємо, що ви з нами:)
lion1608 28 июня 2022, 16:47
Сьогодні, 28.06.2022 мені надійшла смс від банку наступного змісту :« Світлана! Банк гарантує прощення заборгованості за відсотками у розмірі 2167,36 грн при виконанні Вами умов за кредитними договорами у поточному місяці. Внесіть мінімальний платіж по кредиту: «Картка «Зелена»"-1396,23 грн до 2022−06−30 на 4323…33
У разі невиконання оплат за вашими кредитними зобов’язаннями банк буде змушений передати інформацію про прострочення ваших платежів до Українського Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Це негативно може позначитися на Вашій репутації та вплинути на можливість майбутнього кредитування не тільки в А-Банку, а й у інших банках. Гарного Вам дня!»
Отримавши вищевказану смс я одразу ж сплатила суму в 1400,00грн та зателефонувала представнику банка за телефоном 3777 з метою дізнатися коли саме будуть списані %, як гарантувалося у смс повідомленні. На що працівник банку мені відповів, що перед тим як сплачувати вказану суму, я повинна була зателефонувати до банку (навіщо???) і тільки потім перераховувати кошти. А тепер-все (!), банк ніяких відсотків «простити» не може, бо я заздалегідь не зателефонувала… У мене питання-де в смс повідомленні було вказано про необхідність попереднього дзвінка? Де виконання гарантій банку про прощення заборгованості за %, про які банк мені «гарантує» в разі сплати мінімального платежу за кредитом? Що коїться? Банк погрожує мені зіпсувати кредитну історію та репутацію, а сам не виконує власних гарантій? Я не перший рік клієнт банку, чекаю пояснень як саме реагувати на таке відношення до клієнтів, та яким чином банк відповідає за свої «гарантії», які красномовно надіслані в смс повідомленні?
Підтримка Абанку 28 июня 2022, 17:58
Доброго дня!
Перерахунок та списання відсотків, за Вашою карткою «Зелена», у зазначеній сумі, буде виконано до кінця цього місяця.
Приносимо вибачення за непорозуміння при розмові з нашим Співробітником. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Lilia28 28 июня 2022, 15:31
Знаходячись за кордоном маю зв, язок тільки через гарячу лінію банку. (Смс вайбер). Звернулась за допомогою до оператора Катерини з питанням як забрати валютні кошти з віртуальної карты знаходячись за кордоном. Зрозуміло, що керівництво придумали таку схему, що забрати їх неможливо без втрати частини на конвертації і т.д. Попросила номер телефону ближчого до кордону відділення банку, так як з, ясувалось, що в інтернеті немає ні одного номера, мабуть таємниця.В чому мені було відмовлено. Відписки офіційними фразами і бажання допомогати чи щось реальне (а не, приходьте у відділення банку) підказати немає у операторів. Мабуть такі установки керівництва, щоб не віддавати готівку. Оператор Катерина оцінка — 0
Підтримка Абанку 28 июня 2022, 17:42
Доброго дня! У наших відділень дійсно відсутній загальний номер телефону. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутися за номером 7776, за номером +38 056 722 0 555 (для дзвінків з-за кордону) або до чат-онлайн, через мобільний додаток АБанк24 (меню «Ще» — «Служба підтримки», обравши зручний месенджер).
Для вирішення Вашого питання, найте відповідь в особитому повідомлені.
vaizer 28 июня 2022, 13:38
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Сытова, 11
Кассир не принимает доллары проверенные на подлинность другими банками. Пополняли через данный банк счёт, а монобанке, в течении месяца кассир забраковал 900$, якобы ей не нравилось мелкие потёртости, печати и так далее, не смотря на то, что данные доллары были сняты с валютного счета другого банка, соответственно прошли проверку в кассе. Также хочу отметить, что есть четкий алгоритм прописанный нацбанком в письме
от 27.01.2021 р. N 50−0006/6961, из всего перечисленного в данном документе банк оставил только последний пункт, о том что кассир принимает решение о принятии или не принятии валюты, упустив суть письма с какими недостатками принятие валюты допускается.
Підтримка Абанку 28 июня 2022, 16:05
Добрый день! При получении купюр кассир при Вас оценивает купюры, которые Вы предоставляете и принимает решение об их приеме в кассу.
Наш Банк не работает с инкассо. Поэтому, иностранную валюту мы принимаем только в надлежащем состоянии. К сожалению, если валюта имеет дефекты, что в дальнейшем делает невозможным ее реализацию, то кассир может отказать в ее приеме согласно сообщению НБУ № Э.AB.0.0.0.0/1-33604 от 03.09.2018 «Про обмін зношених та пошкоджених банкнот іноземної валюти», решение об обмене валюты принимает Кассир. Надеемся, что данная ситуация не повлияет на Ваше дальнейшее обслуживание.
29 июня 2022, 9:14
Отзыв засчитан (на 29.06.2022).
Hhhh Hhhh 28 июня 2022, 3:52
Добрый день, не могу войти в личный кабинет сейчас, выдаёт ошибку, поддержка в телеграм не отвечает? Как узнать причину, почему не могу зайти в приложение?
Підтримка Абанку 28 июня 2022, 9:23
Добрый день! Приносим свои извинения за временные неудобства. В указанное Вами время проводились регламентные работы по улучшению работы банковских программных комплексов, это повлияло на временную сложность с авторизацией в АБанк24. Также временно не была доступна наша поддержка через чат. Сейчас все работает корректно, попробуйте выполнить вход повторно! 🍏😊
Alina Tsukanova 27 июня 2022, 13:05
Отделение по адресу: Сумы, ул. Ильинская, 7
В зв’язку з воєнними діями відділення банку не працювали і це зрозуміло так як місто було в облозі.Перебуваючи в іншому, більш безпечному місті я сплатила онлайн всі% за договором, не одноразово спілкувалась з працівниками банку, мене запевнили що до 1.08.2022 року є час щоб викупити заставне майно.Але, 19.06.2022 мені повідомили що банк змінив умови і є час лише до 1.07.2022. Я сплативши всі% починаючи з 24.02.2022 по сьогодні і частково тіло кредиту, втрачаю свій виріб так як не встигаю внести всю суму що залишилась. Отримати відповідь на своє запитання чи може банк відтермінувати я не можу отримати вже 4 дні.Кожгого разу коли я пишу в чат новий працівник запиту одне й теж і відповіді я не отримую.На даний час я втрачаю сплачені кошти за даний період і свій виріб
Aleesha 30 июня 2022, 14:48
Доброго дня!
Наші фахівці надали Вам інформацію по Вашому питанню. Ваші звернення в підтримку перевірені та проведена робота зі співробітниками. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
argumentexpert 26 июня 2022, 23:39
При неодноразовому замовлені готівки через підтримку: відповідь: «Скільки буде готівки в касі стільки і отримаєте». Пояснення, що мені їхати 70 км, до уваги не прийнято. Хотя до війни, замовляв за три дні і отримував без проблем.
27 июня 2022, 10:23
Доброго дня!
Дійсно каси в А-Банк у період воєнного стану у зв'язку з труднощами логістики та інкасації відділень, працюють із касового обороту, саме тому можуть виникати тимчасові труднощі з валютою.
Ми розберемося в ситуації, що склалася. Будь ласка, надайте нам відповідь в особистих повідомленнях.
Stafary 26 июня 2022, 10:52
Обратился в поддержку А-Банк Телеграм, ответили быстро и решили вопрос за минуту, после общения с сотрудником банка настроение стало лучше, поддержка с позитивчиком! Спасибо ❤️ лучше ❤️ Слава Украине 🇺🇦
Підтримка Абанку 26 июня 2022, 11:03
Добрый день! Благодарим за отзыв, постараемся и в дальнейшем радовать Вас! 🍏😊
cherrypie 25 июня 2022, 1:32
Достаточно быстро отвечают в любое время суток, банк справился с возвратом средств бвстрее, чем полиция. Связались с мошеннико, объяснили ситуацию и смогли вернуть мои деньги
Підтримка Абанку 25 июня 2022, 10:39
Добрый день! Нам очень приятно, что Вы оценили работу наших Сотрудников. Всегда рады помочь! 🍏😊
29 июня 2022, 9:21
Отзыв не засчитан (на 29.06.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Tanyaofrim 25 июня 2022, 1:12
Надёжный банк очень довольна что сотрудничаю с Вами.
Менеджеру Ростиславу отдельное спасибо за быстрый ответ и помощь в моем вопросе
Підтримка Абанку 25 июня 2022, 10:34
Добрый день! Благодарим за отзыв, постараемся и в дальнейшем радовать Вас! 🍏😊
Na1d 24 июня 2022, 20:16
Стояло в мене обмеження на оплату в інтернеті 75 грн.
Протягом більше 6 місяців все було добре, і тут настає момент, я помічаю що цей раз в мене все ж таки знімає мої кошти 167 грн і автоматично ставить ліміт 154 грн.

Цей платіж я не хотів саме в той момент здійснювати, я роблю оплату підписок після закінчення їх терміна дії (отримую додаткову знижку на продовження підписки).

Звісно першим ділом я звернувся до підтримки — це ЖАХ менеджер почав робити вигляд що не розумыэ про що я говорю, потім не знає про яку я транзакцію пишу і в кінці просто закінчив сам чат.

На друге звернення А-Банк в лиці менеджера підтримки розпочали мені брехати, що я виноватий в тому що в них кривий алгоритм і прошло списання поверх встановленого ліміту (овердрафт), написали:

«Якщо Ви встановлюєте програми або підв'язці карти на ресурсах, Ви погоджуєтеся з „„Умовами та правилами““, поставивши галочку в пункті про те, що Ви „„погоджуєтеся на списання та підписку““, і ресурс має право списувати з Вас кошти за підписку автоматично. На жаль, з боку Банку відсутня можливість обмежити такі платежі, так як вони вже містять в собі Ваше підтвердження на списання коштів. Для оскарження / повернення коштів, Ви можете звернутися безпосередньо до ресурсу, який здійснює списання за підписку з Вашої картки, після чого — попросити відв'язати карту для подальших списань»

Це просто смішно, адже я не надаю права сервісу встановлювати ліміти.

Раніше Ліміт оплати чудово працював і це все видно в моїй деталізації рахунку — це саме смішно!

ЗАКЛЮЧЕННЯ:
Банк дуже часто глючить, буває не можливо зайти в додаток, самі можуть змінювати ліміти, Підтримка це взагалі — ЖАХ
Краще обійдіть його стороною
Підтримка Абанку 25 июня 2022, 12:24
Доброго дня! Відповідно до Умов і правил Банку, пункт 4.5. :«Клієнт несе відповідальність за всі операції, що супроводжуються авторизацією, включаючи операції, що супроводжуються правильним введенням нанесених на картці даних, до моменту звернення Клієнта до Банку та блокування коштів на картрахунку і за всі операції, які не супроводжуються авторизацією, до моменту постановки картки в стоп-лист платіжною системою. Детальні умови використання карток доступні за цим посиланням на нашому сайті: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-324/?lang=uk. В разі оформлення Вами підписки на сайті, торгова точка дійсно може списувати з Вас кошти за підписку автоматично на підставі умов договору з ресурсом і відповідно до умов компанії.
Ми будемо раді детальніше розібратися у Вашій ситуації та зв'яжемось з Вами за результатом.
Полезный комментарий
Na1d 27 июня 2022, 12:06
Банк оперативно вирішив цю проблему!
Denis8989 24 июня 2022, 18:14
Добрый вечер! Проводил оплату по реквизитам в приложении, ошибся в 1 цифре и платеж потерялся. Обратился в поддержку банка — операторы очень быстро всё нашли и вернули деньги! Супер обслуживание! Спасибо!
Підтримка Абанку 24 июня 2022, 20:23
Добрый день! Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку, нам очень приятно, постараемся и дальше радовать Вас! 🍏😊
27 июня 2022, 18:06
Отзыв засчитан (на 06.07.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
VladGav 24 июня 2022, 16:51
Хочу открыть карту в приложении, заполнил все данные, сфотографировал документы, в приложении пишет принять какой-то звонок, прошло уже пол часа, но мне никто не звонит!!!
В итоге карта не оформлена и у банка остались мои документы, теперь переживаю, что на меня оформят кредит, без моего согласия.
Підтримка Абанку 24 июня 2022, 17:52
Для того, что бы оформить виртуальную карту, достаточно принять звонок в самом приложении АБанк24. Обращаем Ваше внимание, что без Вашего согласия кредит в А-Банк не оформляется.
Просим Вас ответить в личном сообщении, для того что бы мы могли разобраться в сложившейся ситуации более детально.
skyzia2 23 июня 2022, 23:17
Написал в 11 вечера, ответили быстро и также быстро помогли решить проблему, всё супер
Підтримка Абанку 24 июня 2022, 9:40
Мы рады, что Вы оценили работу наших Сотрудников.🍏😊