nikita727 20 мая 2023, 14:01
Очень хорошая робота больше таких людей)
Підтримка Абанку 20 мая 2023, 14:07
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Игорь Колесник 19 мая 2023, 18:08
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Слобожанский, 91
Спешу сообщить вам о вопеющей халатности сотрудников Абанка, сотрудники данного отделения выдали банковскую карту клиенту у которого не было соответствующих документов для получения банковской карты, данные сотрудников не убедившись в наличие соответствующего документа о прописке клиента, у данного клиента нет официальной прописки, но документ который есть у клиента он является поддельным. Детальную информацию о клиенте имя т.д., могу предоставить сотрудникам Абанка.
Доброго дня!
Наші Співробітники завжди ретельно перевіряють документи на їх справжність.
Бажаємо зазначити, що для оформлення картки в А-Банк достатньо одного з перелічених документів: паспорт книжечка, ID-картка (паспорт), ID-картка (посвідка на постійне перебування на Україні), закордонний паспорт або військовий квиток. Наявність постійного місця реєстрації не є обов'язковим критерієм.
Ми перевірили надану Вами інформацію. Дякуємо за Вашу пильність та небайдужість.
IrinaZhuk0705 19 мая 2023, 16:21
Являюсь клієнтом банку вже давно, задоволена якістю обслуговування, простотою у роботі додатку, тарифами. У відділенні завжди привітні працівники, без великих черг. Онлайн оператори завжди відповідають швидко та без зайвої «води». Сподіваюсь і надалі не розчарують.
Підтримка Абанку 19 мая 2023, 16:52
Зробимо все можливе, щоб Ви залишалися задоволені!
Elidone 19 мая 2023, 10:46
При интернет оплате в долларах идёт запрос с долларах, а списывают в евро. Из-за этого есть разница в курсе и снимают больше чем положено. Ссылаются на работу платёжной системы и они типа непричем. На лицо имеем двойнуй конвертацию (которая выключена в настройках). Свою вину не признают, считают что работают честно и по регламенту.
Підтримка Абанку 19 мая 2023, 13:31
Доброго дня!
Щодо описаної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в доларах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, Банк проводить розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку сума доларів була проконвертована в євро за курсом МПС, а потім списана з розрахунку (в євро) з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку. Остаточний курс відображено у застосунку ABank24 у деталях транзакції.
Дякуємо за прийнятий дзвінок, Ваше питання знаходиться в роботі.
Alisagdeto 19 мая 2023, 9:55
І потрібна була допомога у зміні номеру. Я звернулась до робітника банку Галини у чат онлайн. Я відразу отримала відповідь на своє питання, Мені підказали деякі кроки які мені потрібно зробити і через пату хвилин моє питання було вирішено. Дуже дякую що мені не потрібно було довго розбиратися зі своєю проблемою, за якість і швидкість обслуговування
Підтримка Абанку 19 мая 2023, 10:57
Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що ми змогли швидко та зручно вирішити Ваше питання. 😉
Павло Мокрієнко 18 мая 2023, 16:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 122
Знімав гроші з картки в країні Азії. Банк списав занадто велику суму. Почав розбиратись і дійшов висновку, що платіжна система порахувала списання в долларах (за 10 років і сотні знять коштів з карт різних платіжних систем і банків завжди списувалися доллари), а банк списав цю суму з картки по курсу Евро.
У мене є впевненість в моїх висновках, тож я написав в чат банка з пропозицією все перевірити і надати якісь докази правомірності саме такого списання. Банк пообіцяв розібратись і дати відповідь до 17 травня.
З огляду на те, що відповіді я не отримав, і на те, що зараз за кордоном знаходиться велика кількість наших співвітчизників, вирішив повідомити клієнтів банка як поточних так і потенційних, що в таку саму халепу можуть вскочити і вони.
Ну і також спробую подати скаргу в НБУ. Питання не тому, що в мене вкрали 300 грн., а в принципі і абсурдності того, що відбулося.
Підтримка Абанку 18 мая 2023, 18:48
Доброго дня!
Стосовно зазначеної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в євро, оскільки оригінальна валюта країни в якій Ви здійснювали операцію відрізняється від доллару/євро, за умовами розрахунків карткою VISA, конвертація відбувається в евро.
Щодо надання письмової відповіді, Ваше питання в роботі, відповідно до чинного законодавства регламент надання відповіді складає 30 днів. Ми перепрошуємо, що наш Співробітник надав Вам інший термін та пропрацюємо цю ситуацію для її неповторення.
Більш детальну інформацію надали Вам в месенджер Telegram.
Олексій Герасименко 18 мая 2023, 15:15
Отделение по адресу: Киев, переул. Музейный, 2
Цікавий банк, реєструєшся відкриєш карту лімітів не надають, а закриваєш то беруть відсилають в УБКІ що був кредит, ви там при сувоєму розумі?🤔 Відкривав два раза не давали ліміт, то я і закривав бо у мене є і пенсійна і зарплатна картки, а вони мені кредити малюють і кредитний рейтинг псують, ви напишіть зразу у нас дебетові картки і не компасуйте людям мізки, ні в одному банку такого не бачив, щоб так людям гадив👎
Не рекомендую, не хочуть вирішувати це питання, хоча в УБКІ мені сказали що це банк такі дані подає…
Підтримка Абанку 18 мая 2023, 16:33
Доброго дня!
Дякуємо за прийнятий дзвінок.
Рішення щодо надання кредитного ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт постійно переглядається та може бути збільшений з часом, про що Вас буде повідомлено додатково.
Якщо у Вас відкрито кредитну картку, Банк передає інформацію, в УБКІ, про її наявність, навіть за відсутності кредитного ліміту.
Дякуємо за розуміння та сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Karpuk 18 мая 2023, 14:40
Мне очень нравится ваш банк. Очень хорошее обслуживание в отделение банка и по телефону.
Підтримка Абанку 18 мая 2023, 16:35
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 💚
Lina2012 17 мая 2023, 16:50
Дякую за якісне обслуговування, прозору інформацію та неймовірні можливості для клієнтів. Обслуговування, як завжди на вищому рівні
Підтримка Абанку 17 мая 2023, 17:02
Дуже дякуємо за теплі слова. Задоволеність клієнтів після обслуговування, є для нас найважливішою метою. 😉
15ARTEM2008 17 мая 2023, 14:27
Отделение по адресу: Луцк, ул. Винниченка, 23/1
Дуже сподобався банк приємна служба підтримки
Дуже хороше обслуговування
Підтримка Абанку 17 мая 2023, 15:19
Дякуємо за ваш позитивний відгук. Ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування та нашою Службою підтримки. 😉
auvladyslav 16 мая 2023, 20:26
Я завжди був активним користувачем інших банків — Приват24, Моно. Але відкрив для себе А-банк, який, особисто для мене має дуже багато позитивних сторін. Найприємніше враження від сучасного мобільного додатка, який не поступається конкурентам, та ввічливі співробітники відділень та технічної підтримки!
Доброго дня! Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви вибрали саме нас!😉💚
tanyavovchuk 16 мая 2023, 18:27
Цей банк найкращий!
Все дуже зручно, працівники дуже хороші та розуміючі. Колл-центр дуже швидко та чітко відповідає.
Підтримка Абанку 16 мая 2023, 19:14
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу роботу! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
Ольга Мак 16 мая 2023, 17:59
Доброго дня!
Ніколи не думала, що буду змушена надати розголосу ситуацію по банку, але ситуація з А-банком на стільки обурлива, що хочется, щоб про неї дізналось як найбільше людей.
Мою картку заблокували 10 листопада 2022 року, через платіж який надійшов мені на картку. Далі було днів 20, коли я намагалсь з’ясувати, що саме я порушила та чому мою картку заблокували.
Нарешті 1 грудня мені пояснили, що потрібно надати підтвердження надходження коштів за весь листопад. Я зраділа. Бо це було дуже легко. Але була обурена тим, що для з’ясування цього потребувало так багато часу — 20 днів спілкування з операторами для того щоб зрозуміти що трапилось. Та просто очікувати за процедурою 3 дні, потім ще 3, потім ще 3 дні… Бо такий регламент — треба просто чекати, коли тобі пояснять що саме трапилось.
Ну тут можна зрозуміти: банк велика система — свої бюрократичні правила.

Отже надіслала 1 грудня документи. Мені сказали, що треба чекати результати фін перевірки. Декілька разів перепитувала коли будуть результати, відповідь:«Очікуйте, з вами зв’яжуться"

Ось вже лютий. Я дізнаюсь, що мої документи перевіряють протягом 180 днів, бо це так за регламентом. Намагються з’ясувати що саме трапилось (що саме не кажуть). Я перепитую, чи надала усі документи, отримую відповідь, що «так» і потрібно тільки очіквати. (Записи аудіо дзівінків, якщо що в мене зберігаються)

Добре, чекаю.

Минають 180 днів. Звертаюсь до оператора. Вони за традицією кажуть, що треба почекати на дзвінок від фахівця (тобто декілька днів, а якщо оператор не зателефонує, то знову подати заявку). І нарешті дзвінок! Під час якого я дізнаюсь, що потрібно було надіслати документи на яких видно дату! Бінго!!! Чому мені про це не повідомили за 180 днів???
Надсилаю у той самий день! Надсилаю поштою, надсилаю у чат з онлайн операторами (бо з якоїсь причини мого листа від 1 грудня фахівець не бачить саме у травні. У квітні ще бачили. Збіг обставин). Провсяк випадок дублюю інформацію усюди.

І ось минає декілька днів, а мені повідомляють, що мою картку заблокували на 180 днів з 1 квітня. На питання яке було рішення по минулому блокуванню — не отримую.

Та що найдивніше — причина блокування 10 листопада та 1 квітня збігається!
Тобто банк заблокував мою картку ще на 180 днів по тій самій причині, не надавши відповіді що було не так по першому розгляду!!! А так можно робити до безкінечності. Бо я не можу ніяк на це вплинути.

ЦЕ — ШАХРАЙСТВО!!! Підступне зберігання чужих коштів, не даючи змогу скористатися їми більше ніж 180 днів без пояснення причини.
Я надала усі документи (так казав оператор на дзвінку), я очіквала 180 днів!
Підтримка Абанку 17 мая 2023, 15:10
Доброго дня!
Питання на контролі, перевіряємо інформацію щодо Вашого звернення, наш Співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Полезный комментарий
Ольга Мак 24 мая 2023, 12:11
Так, підтверджую, що питання щодо мого рахунку було вирішено.
Це було дуже важке та емоційно виснажливе спілкування з операторами кол-центру.
Aleksandria 16 мая 2023, 13:57
Маю щомісяця сплачувати за навчання в Академії IT STEP. Завжди хвилювало питання помилки, але у відділенні мені рекомендувала застосунок та створила платіж чуйна пані. Коли потрібно було сплатити за навчання в університеті ЦНТУ те відділення закрили. Пошук виявив нове, зовсім поруч, і пані, яка створювала платіж, впізнала мене. Невеликі питання я вирішую через чат в застосунку. Взагалі я відчуваю повагу до клієнта та високий рівень професійності працівників банку.
Дякую вам за допомогу!
Підтримка Абанку 16 мая 2023, 15:02
Ми раді, що Ви обираєте наш Банк для обслуговування. Дякуємо за довіру. 💚
Mala2112 16 мая 2023, 9:25
Отделение по адресу: Сумы, пр-т Курский, 115
Дякую за надання допомоги, роз'яснення моєї помилки.
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
Lazaro 15 мая 2023, 22:54
За недолгое сотрудничество с банком, неприятных ситуаций не случалось, либо они максимально быстро решались благодаря очень хорошей поддержке. Отсутствие комиссий, добрая и умная служба поддержки, качество обслуживания — огромный плюс.
Абанк
Дякуємо за вибір нашого Банку та високу оцінку. Ми дуже цінуємо, що у нас є такі клієнти, як Ви!😉💚
Вячеслав Ол 15 мая 2023, 14:16
Я перестал пользоваться приватбанком, из-за того что не блокировались платежи без подтверждения.
В Абанке сегодня проверил, платёж без подтверждения заблокировали, + дали лимит 5000, за который теперь не страшно что его спишут с карты мошенники.
Никогда не думал что перейду с привата на Абанк.
фото
Підтримка Абанку 15 мая 2023, 17:55
kingcity 15 мая 2023, 12:55
Отделение по адресу: Львов, пр-т Красной Калины, 59
Відгуки про А-Банк писав і раніше.Але хочу вкотре відмітити чітку і професійну роботу банку.Служба підтримки — одна з найкращих в Україні. Звертався минулого тижня. З`єднатись з оператором просто, не потрібно проходити «кола пекла» — багатоступінчаті меню та пояснювати свої проблеми голосовому роботу. Оператор Віталія дала чіткі і конкретні відповіді на мої запитання, без зайвої «води».Також минулого тижня купував побутову техніку, скористався послугою «Плати частинами» (вже не вперше), оформлення відбулось швидко і без жодних проблем.Хочу подякувати, що не дивлячись на важкі часи, банк дав мені немалий ліміт на розстрочку та оплату частинами.
Що хочу побажати — щоб збільшилась кількість пропозицій на придбання товарів в оплату частинами. Так, наприклад, супермаркет техніки «Фокстрот» можна побачити в додатку в переліку підключених до цієї послуги, але реально у «Фокстроті» пропозицій на оплату частинами від А-Банку немає.
А в цілому — ще раз дякую банку за злагоджену роботу і лояльне ставлення до клієнта. Успіхів команді банку!
Підтримка Абанку 15 мая 2023, 16:30
Дякуємо Вам за високу оцінку та відгук, нам дуже приємно!
В торговій точці «Фокстрот», дійсно, наразі можливе оформлення договору «Плати частинами» через на Банк тільки через Ваше звернення у магазин. Наші Спеціалісти разом з магазином «Фокстрот» вже працюють над можливістю онлайн-оформлень. Сподіваємось, що Ви оціните! 😊🍏
PAVELLLLLL 13 мая 2023, 21:15
Хочу сказать что прекрасный банк в обслуживании, персонал отличный, абсолютно всегда помогают решить любой вопрос 24/7 в чате, в приложении удобства использования высокого качества, всё быстро и удобно, лимиты прекрасны и проблем с переводом никаких.
Обязательно советую людям использовать этот банк не пожалеете.
Підтримка Абанку 14 мая 2023, 12:18
Дякуємо за відгук, ми дуже раді, що Ви з нами. Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Владислав Наврузов 12 мая 2023, 23:34
Поддержка все быстро решает, человеческое отношение. Являюсь клиентом не так долго, но банком полностью доволен.
Абанк
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Ми не підведемо.🍏😊

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43