pbt 29 мая 2023, 20:53
Банк заблокировал карту без объяснения причин. 22.05 после пополнения карты через терминал изипэй, перевёл сумму на карту другого банка и мою карту блокируют! Первое обращение в «службу поддержки» результата не принесло. Повторно обратился в коллцентр и услышал много интересного, например, что у меня просрочка по кредиту, кредитов в данной, ну назовём так, организации у меня нет!
«Служба поддержки» мне рассказывает басню, что я могу пользоваться картой, вот только не в состоянии объяснить как пользоваться заблокированой картой… слов нет, одни матерные выражения
Підтримка Абанку 30 мая 2023, 11:08
Доброго дня!
Перепрошуємо, якщо спілкування з нашими Співробітниками викликало у Вас негативні емоції.
Ми перевіримо Ваші зверненнями до Служби підтримки на коректність консультації.
Щодо обмеження встановленого на рахунок, питання в роботі, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
JULIKK 29 мая 2023, 16:27
Знову трапилась неприємна ситуація з, А банком.
Ми підійшли спитати чи можна купити валюту у оператора у відділенні А-банк, вулиця Гетьманська, 20, Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200 29.05.2023 о 14:10 приблизно, це перше питання нам сказали так і ми зайняли чергу в касу і потім я попросила роздрукувати квитанції за комуналку у оператора поки чекаємо в черзі, оператор сказала зараз надійде дзвінок, щоб роздрукувати квитанції і попросила натиснути 1 не слухаючи, можливо моя вина, що я не прослухала дзвінок, вона роздрукувала квитанції і сказала чекати чергу в касу. По приходу додому я виявила, що без мого відома мені відкрили карту є відновлення, яка мені взагалі не потрібна. Звернулась до оператора у чаті він повідомив, що це без мого дозволу неможливо, але виявляється, що працівник банку у м. Новомосковськ дозволяє собі шахрайські дії по відношенню до клієнтів. Сьогодні мені відкрили карту, а завтра, що спишуть кошти і не повідомлять? Потім коли я запитала у оператора коли був перший вхід у застосунок мені надали відповідь о 15.39, а карту відкрили о 14:15 коли я була біля оператора, що видно по камерам. Дуже прикро, що оператори дозволять собі такі шахрайські дії, а оператори в чаті їх прикривають. Будьте уважні, адже вам теж можуть відкрити карту без вашого відома, додаткову і навіть не попередити.
Оператор чата допоміг закрити карту, сама ситуація певно і його шокувала.
Підтримка Абанку 29 мая 2023, 18:55
Доброго дня!
Перш за все, бажаємо принести вибачення, стосовно ситуації, яка виникла.
Ми обов'язково, детально, перевіримо надану Вами інформацію.
Для Вашої безпеки, просимо завжди уважно прослуховувати інформування, яке надходить у телефонному дзвінку.
Обіцяємо зробити все можливе, для не повторення даної ситуації та сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Redmi1988 29 мая 2023, 16:04
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Героев, 11
Самая хорошая техподдержка они пронимать ваш проблемы очень удобная депозит Абанка самая лучшая ставка Абанк очень хороший Депозит АБанке
Підтримка Абанку 29 мая 2023, 16:11
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку, нам дуже приємно. 😉💚
Masloff 29 мая 2023, 15:59
Отделение по адресу: Львов, пл. Июльская, 7
Користуюсь послугами, а банку вже близько року, за весь цей час небудь нарікань чи тощо, завжди служба підтримки працює на всі 100, кожен раз допомагали з питаннями та картками, банк має зручний додаток, приємним бонусом є кешбек)
Підтримка Абанку 29 мая 2023, 16:09
Дякуємо, що обираєте наш Банк для обслуговування. 😊🍏
JeiDi1523 29 мая 2023, 13:57
Послугами банка неймовірно задоволений. Застосунок зручний і має багато важливих функцій з постійними оновленнями.
Підтримка Абанку 29 мая 2023, 14:21
Доброго дня! Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи. Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі були задоволені обслуговуванням 🍏😊
all123 28 мая 2023, 12:29
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 35/37
Делал реструкторизацию долга (с долгом там вообще фигня. Всучили зелёную карту при оформлении потребительского кредита. Ничего по ней не подписывал. Сейчас образовался долг). Требывали предоплату для распечатки и прочтения договора. Устно толком и вразумительно работник НИЧЕГО ответить не мог -ссылаясь на банк. В итоге распечатали договор на котором ксеросная печать и ни моей подписи ни подписи работника банка нет
Підтримка Абанку 28 мая 2023, 17:21
Доброго дня! Стосовно оформлення картки в Банку, відкриття картки можливе лише особисто Клієнтом та з підтвердженням від Клієнта.
Якщо Ви вирішили звернутись для оформлення реструктуризації боргу, то друк Генеральної угоди реструктуризації Вашого боргу доступний тільки після завершення всіх етапів у заявці на оформлення. Але звертаємо увагу, що документ перебуває на безпаперовій процедурі та не підлягає обов'язковому друку. Договір Банк відправляє Вам на фінансову електрону пошту або на електронну пошту, яку Ви вказали у заявці. На Вашу вимогу договір можна роздрукувати, але це не обов'язкова операція. Наш Банк поступово переходить на безпаперову технологію виконання операцій згідно з Положенням про застосування електронного підпису в банківській системі України (Постанова 78 НБУ від 14.08.2017). На договорі ручний підпис змінюється на цифровий підпис з ОТП-паролем, яким Ви підтвердили згоду, договір зберігається в електронному вигляді. Будемо раді детальніше розібратись у Ваші ситуації. Просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Romeo310887 27 мая 2023, 11:13
Покупал мобильный кондиционер. Владелец данной карты попросил скинуть небольшую предоплату так сказать что бы компенсировать доставку в случае моей неявки за товаром. После получения перевода удалил аккаунт с olx, а меня везде заблокировал.
Підтримка Абанку 27 мая 2023, 12:50
Доброго дня! По одержувачу вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Окремо радимо Вам звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий у сприянні розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Ira666 26 мая 2023, 13:38
Отделение по адресу: Тернополь, б-р Петлюры, 1/А
Здравствуйте, рассказываю ситуацию с которой я столкнулась.Решила перевести деньги с карты, кар у блокнули и потребовали подтверждение операции по видео, подключилась по видео связи где меня начали кошмарить 1001 вопросом в целях «безопасности», я сказала что хочу перевести деньги знакомой, в чем собственно проблема? Мне сказали ок и тут же меня выбрасывает с приложения, а на Вайбер приходит уведомление что я якобы подала заявку на мошенничество и моя карта заблокирована.Банк от моего имени, подал заявку на Мошеничество, без моего ведома и согласия, за перевод в 5000 гривен через приложение.Ну да ладно, сказали ждать 3 дня и все решится, разблокировали карту, разблокировали приложение, я перевожу деньги и снова мне блочат карту и приложение по такому же сценарию.Это что шутка? В целях безопасности банк не даёт клиенту использовать свои деньги, говорю я хочу закрыть карты и счета у вас, а мне говорят нет, хотя текущей задолженности по картам и счетам нет.Для закрытия карты и счета вам нужно вывести деньги все с карты, а вывести деньги не дают потому что карту сразу блочат и оставляют ждать 3 дня.Какой вывод можно сделать? Банк узурипровал мои деньги, прекрываясь беспокойством обо мне и наплевав на договор заелюченый между мной и банком насильно заставляет быть их клиентом.В добавок ко всему ещё и хамская и отбитая на всю голову служба поддержки.Прошу закрыть мне карты и счета, я не хочу быть вашим клиентом!!!
Підтримка Абанку 26 мая 2023, 20:31
Доброго дня! Додаткове підтвердження деяких операцій створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства. Стосовно Вашої ситуації, ми детально перевірили всю інформацію та Ваші звернення до підтримки. На жаль, наразі нам не вдалось до Вас додзвонитись. Просимо надати нам відповідь в особисті повідомлення. Завжди раді Вам допомогти.
Минфин
Ответ администратора
3 июня 2023, 17:37
Отзыв не засчитан (на 03.06.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
some5npdef 25 мая 2023, 21:18
Заходив частенько до відділеня, що знаходиться на проспект Миру, д. 35, Чернігів, завжди привітні
Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях. 😉
Вячеслав Атамась 25 мая 2023, 16:13
Доступно пояснюють надають інформацію. Прозорі відносини кредитування. Користуюсь більше 3 років.
Підтримка Абанку 25 мая 2023, 17:17
Доброго дня! Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 😉💚
Минфин
Ответ администратора
27 мая 2023, 10:13
Відгук не зарахований (на 27.05.2023).
Riznyk49 25 мая 2023, 13:17
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 70-А
Прошу винести подяку працівнику Абанку ЦОК 90 Литовченко Віті Романівні за дуже якісне обслуговування. Завжди привітна, доброзичлива. З повагою ставиться до клієнтів. Дякую що у вас такі кадри)
Підтримка Абанку 25 мая 2023, 14:56
Дякуємо за високу оцінку. Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях. 🍏😊
Игорь Тихонов 25 мая 2023, 3:45
Отделение по адресу: Харьков, ул. Евгения Котляра, 12
Быстро и грамотно отвечают на поставленные вопросы. Всегда понятно и приятно обращаться. Спасибо большое.
Абанк
Нам дуже приємно, що Ви знайшли час оцінити рівень обслуговування в А банк, дякуємо 💚🍏
MaksymPetruniak 25 мая 2023, 0:45
Все зручно, служба підтримки відповідає швидко та дуже привітна. Проблем поки що ніяких не було.
Абанк
Ми цінуємо Вашу довіру та зробимо все можливе, щоб і надалі Ви залишалися задоволеним нашими послугами. 💚🍏
Вадим Кирильчук 24 мая 2023, 23:15
Вітаю.
Оплочував книгу через інтернет на суму 420 грн. Думав ще й кешбек впаде. прийшло погодження на оплату на 420 грн. Погодив. в результаті знялася комісія 3,78, так як виявилося це не продаж, а переказ. Звідки я ма знати цю інфо? Банк каже в тарифах се є, твої проблеми.
Наступне. Купував дружині квитки. мав заплатити 2506. по факту знялося 2600, так як була подвійна конвертація. знову ж таки при проведенні платежу 0 інфо. спеціально пробував моно — вони одразу написали, що комісія 70 грн за подвійну конвертацію. і я вже маю вибір — погоджуватися чи ні. а тут мене ставлять вже постфакум — ти попав.
колись вже була така ситуація — банк довго вибачався і повернув мені комісія, бо розумів свою неправоту. зараз знову те саме?
з кожного по гривні, собі зп???
прохання зв’язатися зі мною когось старшого, не рядового співробітника з завченими фразами в нас все по тарифах. питання йде про довіру до банку і прозорість всіх операцій
Підтримка Абанку 25 мая 2023, 18:08
Доброго дня! Ми перевірили надану Вами інформацію, стосовно операції, яку Ви здійснювали. Дійсно, згідно з тарифами картки «Зелена» при оплаті на сайті, термінал якого налаштований, як переказ з картки на картку, комісія за розрахунок складає 0,9%. Ви можете відключити можливість здійснювати дані операції через застосунок Abank24 в меню «Налаштування картки» — «Зовнішні перекази».
Стосовно операції з подвійною конвертацією. Оскільки оплата була на закордонному сайті, розрахунок з Міжнародною платіжною системою відбувається в евро, тому конвертація відбулась гривня-євро-гривня. Подвійну конвертацію Ви також можете відключити в в меню «Налаштування картки» — «Подвійна конвертація».
Дякуємо за прийнятий дзвінок! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
vovan1v2014 24 мая 2023, 20:19
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 71
сегодня впервые познакомился с А-банком.в Николаеве на пр. Це нтральном 71.оператор ЛЕНА помогла быстро и качественно решить мои вопросы.сэкономила мне много денег.очень благодарен.рекомендую.А-банк повысьте девушке зарплату.заслужила.очень хорошее отношение к клиентам.
Підтримка Абанку 24 мая 2023, 20:31
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого Спеціаліста! Приємно, що звернення до нас принесло Вам задоволення. Ми обов`язково передамо Ваші слова Олені, їй буде дуже приємно. Будемо раді бачити Вас звону в наших відділеннях🍏😊
Олександр Багінський 24 мая 2023, 16:10
Свое знакомство с, А Банком начал когда надо было получить выплаты по короновирусу.До этого практически ничего не знал о банке.Удобно рядом с домом.Получил 2 выплаты по ковид. Доволен Все остальные жизненные вопросы стал решать через, А Банк.Если комфортно и хорошо зачем что-то искать. Отдельное спасибо колл центру.Грамотно вежливо информируют по вопросам которые задавал.
Вывод: рекомендую.
Підтримка Абанку 24 мая 2023, 17:26
Дякуємо за довіру.
Зробимо все можливе, щоб Ви залишались задоволені А банк і надалі. 😊🍏
Оксана Юріївна Л 24 мая 2023, 13:56
Заплатила штраф, а квитанцію не можливо витягнути з додатку. Платежі здійснювати через додаток дуже важко, а тепер не можу надати квитанцію про оплату. Телефоную в банк — зв«язку немає, автовідповідач по колу повторює посилання. Комунікації «нуль».
Підтримка Абанку 24 мая 2023, 15:55
Доброго дня!
Ми будемо раді розібратися в Вашому питанні, більш детально. Просимо надати нам відповідь в особистих повідомленнях.
RV7477 23 мая 2023, 19:46
Отделение по адресу: Днепр, ул. Титова, 23
В приложении произошел сбой.
Обратился в тех поддержку.
Очень внимательный ЖИВОЙ оператор.
Всё быстро и качественно решили.
Обслуживание на ВЫСОТЕ!!!
Спасибо огромное.
+В КАРМУ!!!
Підтримка Абанку 23 мая 2023, 19:50
Раді, що питання вирішено та Ви залишилися задоволені. 🥰🍏
Topperr 23 мая 2023, 18:54
Найкращий банк нашої країни. Завжди привітні консультанти, чудово допомагають з вирішенням будь-якого питання. Дякую.
Підтримка Абанку 23 мая 2023, 19:40
Надання якісного обслуговування є нашою метою. Дякуємо, що Ви з нами. 💚
Вячеслав Кобернюк 23 мая 2023, 10:49
Дуже подобается швидкість вирішення питань та легкість роботи з застосунком
Підтримка Абанку 23 мая 2023, 10:59
Дякуємо, що знайшли час поділитись враженнями від обслуговування в А банк🍏😊

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43